2019-11-21   10:46:17
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Jöns Svanbergsimmet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

13_S
Gren 13, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
231  Hedlund Frida  1999  SUNDSVALL  AG5699  25 m  59.51   
457  Pettersson Ida  1999  SPIF SF  AP2699  25 m  59.66   
412  Brunzell Hannah  2001  VÄSTERÅS  AP6801  25 m  59.72   
64  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  59.87   
30  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  1:01.16   
443  Bergström Rebecka  1997  SPIF SF  AH1297  25 m  1:01.19   
236  Muzito Joyce  2001  SUNDSVALL  BT4401  25 m  1:01.29   
170  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  1:01.72   
483  Weuro Olivia  2002  IFÅ  02A822  25 m  1:01.79   
10  44  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  1:01.88   
11  55  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  1:02.19   
12  225  Bollbring Maja  1999  SUNDSVALL  AC5899  25 m  1:02.32   
13  249  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:02.38   
14  160  Rudert Emelie  1999  NORRTÄLJE  AU9299  25 m  1:02.64   
15  75  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  1:02.75   
16  442  Berg Jessica  1998  SPIF SF  BJ7698  25 m  1:02.90   
17  423  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  1:03.04   
18  65  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  1:03.05   
19  233  Lundblom Amelia  1999  SUNDSVALL  AF3499  25 m  1:03.18   
20  129  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  1:03.39   
21  257  Bering Josefin  1999  SÖDERTÖRN  BG4899  25 m  1:03.47   
22  305  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  1:03.59   
23  274  Lindhe Maya  2000  SÖDERTÖRN  BK3800  25 m  1:03.76   
24  279  Rönn Signe  2001  SÖDERTÖRN  BS9201  25 m  1:03.90   
25  235  Mattsson Hanna  1998  SUNDSVALL  BL2698  25 m  1:03.98   
26  449  Granert Lea  2001  SPIF SF  BQ1401  25 m  1:04.02   
27  15  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  1:04.06   
28  478  Lindholm Jessica  2001  IFÅ  01B019  25 m  1:04.18   
29  86  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  1:04.24   
30  42  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  1:04.34   
31  285  Widmark Alwa  2002  SÖDERTÖRN  AN4402  25 m  1:04.41   
32  227  Danielsson Julia  2000  SUNDSVALL  AM8400  25 m  1:04.56   
33  131  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:04.74   
34  132  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:04.76   
35  113  Norén-Vosfeldt Cornelia  2001  HÄRNÖSAND  AE3401  25 m  1:04.81   
36  375  Sved Lovisa  2000  UPSALA S  AH5800  25 m  1:04.92   
37  330  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  1:04.96   
38  306  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  1:05.12   
39  31  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  1:05.20   
40  43  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  1:05.23   
41  209  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK  AP5400  50 m  1:05.28   
42  199  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  1:05.45   
43  119  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  1:05.56   
44  239  Sundström Melina  2002  SUNDSVALL  AP8202  25 m  1:05.66   
45  84  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  1:05.73   
46  278  Possman Klara  2003  SÖDERTÖRN  BA6803  25 m  1:05.79   
47  37  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  1:05.85   
48  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  1:05.99   
49  431  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:06.16   
50  389  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  1:06.22   
51  66  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:06.36   
52  297  Bankefors Rebecka  1998  UPSALA S  AX3298  25 m  1:06.43   
53  85  Ericson Alice  2001  GÄVLE SS  AZ9601  25 m  1:06.47   
54  210  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  50 m  1:06.52   
55  467  Donning Stella  2002  IFÅ  02A983  25 m  1:06.76   
56  433  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  1:06.77   
57  143  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  1:06.87   
58  437  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  1:06.88   
59  73  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  1:06.89   
60  156  Malmsten Amanda  2000  NORRTÄLJE  AT8600  25 m  1:07.00   
61  430  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  1:07.05   
62  111  Heed Nicolina  2001  HÄRNÖSAND  BU1801  25 m  1:07.09   
63  207  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  1:07.10   
64  12  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  1:07.13   
65  238  Pettersson Nathalie  2002  SUNDSVALL  BP4602  25 m  1:07.18   
66  57  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  1:07.19   
67  440  Albinzon Alice  2000  SPIF SF  AY1200  25 m  1:07.36   
68  49  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  50 m  1:07.40   
69  56  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  1:07.55   
70  197  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  1:07.55   
71  32  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  1:07.57   
72  275  Lundgren Elin  2003  SÖDERTÖRN  AW2603  25 m  1:07.66   
73  357  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  1:07.73   
74  450  Holmqvist Lisa  1999  SPIF SF  AY9899  25 m  1:07.84   
75  248  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:07.91   
76  320  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  1:08.05   
77  250  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m  1:08.08   
78  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  1:08.27   
79  294  Alpergin Mina  2001  UPSALA S  AO2401  25 m  1:08.37   
80  434  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  1:08.67   
81  383  Tynelius Sofia  1997  UPSALA S  BN1897  25 m  1:08.83   
82  379  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  1:08.88   
83  453  Köhler Hjördis  2001  SPIF SF  BM6401  25 m  1:08.89   
84  142  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  1:08.92   
85  229  Gustafsson Astrid  2002  SUNDSVALL  AZ7602  25 m  1:08.94   
86  251  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:08.99   
87  17  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  1:09.21   
88  126  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  1:09.38   
89  308  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  1:09.68   
90  424  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  1:09.79   
91  252  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  1:09.87   
92  110  Dahlbom Martina  1998  HÄRNÖSAND  BI6298  25 m  1:09.88   
93  62  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  1:09.96   
94  232  Lindkvist Sofia  2002  SUNDSVALL  BL2602  25 m  1:10.05   
95  137  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  1:10.06   
96  350  Löding Jonna  2002  UPSALA S  BE4202  25 m  1:10.08   
97  63  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  1:10.12   
98  255  Aspberg Michelle  2002  SÖDERTÖRN  AT8402  25 m  1:10.28   
99  16  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  1:10.36   
100  203  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  25 m  1:10.46   
101  139  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  1:10.73   
102  46  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  1:10.90   
103  436  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  1:11.17   
104  144  Öhlin Klara  1999  SS MORA  BO6899  25 m  1:11.43   
105  152  Jonsson Linnea  2002  NORRTÄLJE  AJ0602  25 m  1:11.52   
106  166  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  1:11.74   
107  331  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  1:11.95   
108  21  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  1:11.96   
109  29  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  1:12.23   
110  265  Grönberg Saga  2000  SÖDERTÖRN  BO7800  25 m  1:12.26   
111  391  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:12.40   
112  410  Bergqvist Ebba  2000  VÄSTERÅS  AW0400  25 m  1:12.60   
113  13  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  1:12.83   
114  390  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  1:12.98   
115  318  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  1:13.02   
116  94  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  1:13.10   
117  268  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  25 m  1:13.27   
118  332  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  1:13.60   
119  87  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:13.75   
120  175  Dalin Ida  2005  SALA SS  AG6205  25 m  1:14.08   
121  256  Axelmalm Rebecka  2003  SÖDERTÖRN  BG7603  25 m  1:14.80   
122  387  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  1:14.87   
123  14  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  1:15.58   
124  333  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  25 m  1:16.15   
125  299  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  25 m  1:16.36   
126  157  Mattsson Tuva  2004  NORRTÄLJE  AP1804  25 m  1:16.52   
127  292  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  1:16.71   
128  148  Andersson Linn  1999  NORRTÄLJE  BS3299  25 m  1:16.74   
129  374  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  1:16.85   
130  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  1:16.95   
131  264  From Julia  1999  SÖDERTÖRN  BR2499  25 m  1:16.95   
132  188  Nystrand Lisa  2006  SALA SS  AA1206  25 m  1:17.36   
133  355  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  1:17.95   
134  153  Järnebrink Emma  2003  NORRTÄLJE  BG3203  25 m  1:18.47   
135  121  Forsman Alvida  2004  KÖPINGS SS  BM7404  25 m  1:18.52   
136  382  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  1:19.35   
137  97  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  25 m  1:19.71   
138  104  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  1:19.91   
139  161  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  1:20.00   
140  82  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  1:20.16   
141  100  Stigenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m  1:20.28   
142  397  Ekedahl Tilda  2003  WISBY SS  BD8603  25 m  1:20.79   
143  124  Larsson Jenny  2003  KÖPINGS SS  BV2803  25 m  1:21.22   
144  322  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  1:22.43   
145  298  Bergqvist Alma  2005  UPSALA S  AC5205  25 m  1:22.71   
146  421  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  1:22.78   
147  419  Jónsdóttir Kolbrún  2003  VÄSTERÅS  BP9403  25 m  1:22.98   
148  429  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m  1:23.32   
149  90  Holfve Lisa  2005  GÄVLE SS  AR9605  25 m  1:24.11   
150  310  Dahlbom Irma  2003  UPSALA S  AI7803  25 m  1:25.86   
151  344  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  25 m  1:28.18   
152  295  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  1:28.52   
153  101  Sundvik Siri  2004  GÄVLE SS  BS3404  25 m  1:29.02   
154  159  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  1:29.64   
155  372  Sjöberg Wilma  2003  UPSALA S  AZ5203  25 m  1:30.44   
156  95  Olsson Alva  2003  GÄVLE SS  BW4803  25 m  1:30.79   
157  473  Flöjt Céline  2005  IFÅ  05A453  25 m  1:31.70   
158  435  Rönning Vilma  2000  HK SIM  AN6600  25 m  1:32.57   
159  349  Lång Lovis  2005  UPSALA S  AM4205  25 m  1:33.29   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.02  Utskriftsdatum  13 maj 2016 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  14:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner