2019-11-13   14:44:22
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Jöns Svanbergsimmet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

22_S
Gren 22, 200m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
426  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  2:23.83   
64  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  2:24.70   
170  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  2:25.24   
444  Burt Ayleen  1997  SPIF SF  BB5497  25 m  2:26.19   
93  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  2:28.14   
209  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK  AP5400  25 m  2:31.56   
129  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  2:31.57   
75  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  2:32.55   
207  Westborg Anna  2002  SKURU IK  AE0402  25 m  2:33.09   
10  469  Ek Fanny  1999  IFÅ  99A442  25 m  2:33.16   
11  23  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  50 m  2:34.00   
12  44  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  2:34.35   
13  225  Bollbring Maja  1999  SUNDSVALL  AC5899  25 m  2:34.57   
14  404  Sandsjö Tone  2003  WISBY SS  AF5403  25 m  2:34.91   
15  375  Sved Lovisa  2000  UPSALA S  AH5800  25 m  2:34.96   
16  431  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  2:36.00   
17  183  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  2:36.05   
18  73  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  2:36.17   
19  65  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  2:37.02   
20  389  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  2:37.39   
21  37  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  2:38.02   
22  12  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  2:38.20   
23  341  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  2:38.34   
24  220  Söderberg Linn  2004  SOLLEFTEÅ  AE3804  25 m  2:39.05   
25  297  Bankefors Rebecka  1998  UPSALA S  AX3298  25 m  2:39.20   
26  42  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  2:39.39   
27  174  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  2:39.67   
28  320  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  2:39.77   
29  305  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  2:40.26   
30  57  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  2:40.39   
31  285  Widmark Alwa  2002  SÖDERTÖRN  AN4402  25 m  2:42.56   
32  433  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  2:42.86   
33  275  Lundgren Elin  2003  SÖDERTÖRN  AW2603  25 m  2:43.22   
34  143  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  2:43.30   
35  430  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  2:44.11   
36  49  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  2:44.15   
37  255  Aspberg Michelle  2002  SÖDERTÖRN  AT8402  25 m  2:44.54   
38  258  Bothe Vinona  1999  SÖDERTÖRN  BN6899  25 m  2:44.61   
39  330  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  2:44.71   
40  85  Ericson Alice  2001  GÄVLE SS  AZ9601  25 m  2:46.27   
41  116  Wikström Tove  2001  HÄRNÖSAND  AC0201  25 m  2:46.53   
42  197  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  2:47.55   
43  485  Woivalin Ellen  2001  IFÅ  01B291  25 m  2:48.03   
44  17  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  2:48.57   
45  16  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  2:49.03   
46  331  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  2:49.19   
47  308  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  2:49.95   
48  43  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  2:50.38   
49  46  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  2:51.88   
50  390  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  2:51.89   
51  189  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  2:52.29   
52  62  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  2:53.76   
53  342  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  50 m  2:55.63   
54  335  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  50 m  2:57.88   
55  333  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  50 m  2:58.41   
56  374  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  50 m  2:59.61   
57  410  Bergqvist Ebba  2000  VÄSTERÅS  AW0400  25 m  2:59.76   
58  87  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  3:00.22   
59  268  Hiram Veronika  2004  SÖDERTÖRN  AK7204  25 m  3:01.44   
60  110  Dahlbom Martina  1998  HÄRNÖSAND  BI6298  25 m  3:03.03   
61  318  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  3:05.14   
62  332  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  3:06.69   
63  292  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  3:07.56   
64  344  Larsson Daniela  2004  UPSALA S  AK0804  50 m  3:12.54   
65  137  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  2:48.46  RES 
66  453  Köhler Hjördis  2001  SPIF SF  BM6401  25 m  2:49.31  RES 
67  345  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m  2:49.35  RES 
68  184  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  3:03.33  RES 
69  440  Albinzon Alice  2000  SPIF SF  AY1200  25 m  3:12.19  RES 
70  373  Stjerna Elsa  2004  UPSALA S  AX5604  25 m  3:14.73  RES 
71  362  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  3:21.18  RES 
72  19  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  50 m    RES 
73  74  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  50 m    RES 
74  161  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  50 m    RES 
75  203  Högberg-Klang Matilda  2000  SKURU IK  AU3600  50 m    RES 
76  299  Bergqvist Linnea  2003  UPSALA S  AT0203  50 m    RES 
77  385  Wahlström Hilma  2006  UPSALA S  AB8806  50 m    RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.02  Utskriftsdatum  13 maj 2016 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  14:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner