2019-08-19   00:23:57
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Jöns Svanbergsimmet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

23_S
Gren 23, 200m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
112  Norén Vosfeldt Petter  1999  HÄRNÖSAND  AH9599  25 m  2:24.23   
36  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  2:24.92   
425  Steiner Lukas  1998  VÄSTERÅS  AG8998  25 m  2:27.37   
105  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  2:28.90   
451  Hysing Elias  2000  SPIF SF  AR1500  25 m  2:30.68   
115  Westerlind Joel  1996  HÄRNÖSAND  AD2796  25 m  2:31.08   
396  Cederqvist Robin  1989  WISBY SS  AM8589  25 m  2:33.42   
402  Kahl Linus  2001  WISBY SS  AE1501  25 m  2:33.66   
223  Balkerud Felix  2001  SUNDSVALL  AH1301  25 m  2:34.83   
10  458  Puoti Carlandrea  1999  SPIF SF  AX9999  50 m  2:34.85   
11  327  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  2:38.05   
12  96  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  2:38.92   
13  109  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  50 m  2:43.23   
14  141  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  2:44.98   
15  459  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  25 m  2:45.89   
16  58  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  2:46.28   
17  138  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  2:46.68   
18  260  Charlton Markus  2001  SÖDERTÖRN  AD7701  25 m  2:46.98   
19  176  Douib Jonathan  2000  SALA SS  AS8100  25 m  2:47.86   
20  281  Sehmi Adam  2001  SÖDERTÖRN  AG3301  25 m  2:49.52   
21  208  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  2:49.54   
22  68  Sved Samuel  1998  FALUN  AQ1398  25 m  2:49.58   
23  181  Larsson Joel  2001  SALA SS  AP9301  25 m  2:50.88   
24  48  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  2:52.33   
25  378  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  2:52.58   
26  45  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  2:53.61   
27  196  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  2:56.04   
28  352  Milkin Roman  1999  UPSALA S  AH0599  25 m  3:00.41   
29  234  Martinsson Bruno  2000  SUNDSVALL  AP5500  25 m  3:01.08   
30  27  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  3:04.46   
31  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  3:06.33   
32  67  Strömsöe Axel  2000  FALUN  AY0700  25 m  3:08.92   
33  123  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m  3:09.45   
34  399  Hedin Oskar  2001  WISBY SS  AY6701  25 m  3:09.61   
35  98  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  3:12.09   
36  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  3:14.00   
37  127  Bjärud Hampus  2001  LUDVIKA SS  AF6301  50 m  3:18.44   
38  395  Björkqvist Andersson Axel  2000  WISBY SS  AU0700  25 m  3:19.32   
39  18  Walldén Gustaf  2003  SK ENA  AE8503  25 m  3:27.22   
40  89  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  3:27.33   
41  103  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  3:28.22   
42  406  Sjöberg Jack  2005  WISBY SS  AI3305  25 m  3:31.10   
43  334  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  3:36.11   
44  154  Karell Viktor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  50 m     
45  348  Loklint Rasmus  2005  UPSALA S  AD2105  50 m     
46  358  Norman Gustav  2004  UPSALA S  AF1304  50 m     
47  360  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.02  Utskriftsdatum  13 maj 2016 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  14:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner