2019-08-22   21:16:42
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Jöns Svanbergsimmet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

26_S
Gren 26, 400m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
404  Sandsjö Tone  2003  WISBY SS  AF5403  25 m  4:35.20   
443  Bergström Rebecka  1997  SPIF SF  AH1297  25 m  4:37.02   
33  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  4:37.52   
69  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  4:38.71   
170  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  4:40.68   
44  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  4:43.32   
55  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  4:43.73   
42  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  4:44.85   
240  Tolf Sofie  2002  SUNDSVALL  AN1402  25 m  4:45.09   
10  129  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  4:45.21   
11  233  Lundblom Amelia  1999  SUNDSVALL  AF3499  25 m  4:45.22   
12  483  Weuro Olivia  2002  IFÅ  02A822  25 m  4:46.01   
13  30  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  4:46.34   
14  428  Walldén Adelina  2002  VÄSTERÅS  AS2602  25 m  4:47.09   
15  305  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  4:47.34   
16  165  Zetterström Johanna  1978  NORRTÄLJE  AA8478  25 m  4:49.49   
17  172  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  4:50.51   
18  86  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  4:50.92   
19  357  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  4:52.21   
20  341  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  4:52.37   
21  23  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  4:54.29   
22  75  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  4:54.63   
23  160  Rudert Emelie  1999  NORRTÄLJE  AU9299  25 m  4:54.64   
24  210  Östlund Felicia  2002  SKURU IK  BD6202  25 m  4:55.33   
25  43  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  4:58.10   
26  257  Bering Josefin  1999  SÖDERTÖRN  BG4899  25 m  4:58.12   
27  65  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  4:58.48   
28  278  Possman Klara  2003  SÖDERTÖRN  BA6803  25 m  4:59.22   
29  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  4:59.86   
30  37  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  5:00.40   
31  433  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  5:01.45   
32  84  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  5:05.30   
33  143  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  5:08.04   
34  12  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  5:08.21   
35  413  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  5:08.37   
36  467  Donning Stella  2002  IFÅ  02A983  25 m  5:08.43   
37  239  Sundström Melina  2002  SUNDSVALL  AP8202  25 m  5:08.96   
38  49  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  5:09.11   
39  174  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  5:09.23   
40  424  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  5:09.86   
41  102  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  5:10.14   
42  227  Danielsson Julia  2000  SUNDSVALL  AM8400  25 m  5:11.18   
43  437  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  5:14.61   
44  62  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  5:17.60   
45  204  Langell Högblom Ella  2001  SKURU IK  BF1801  25 m  5:17.73   
46  56  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  5:17.91   
47  440  Albinzon Alice  2000  SPIF SF  AY1200  25 m  5:18.80   
48  345  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  50 m  5:20.22   
49  46  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  5:20.93   
50  387  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  5:23.71   
51  331  Hermansson Vera  2003  UPSALA S  AY1603  25 m  5:25.08   
52  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  5:30.52   
53  94  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  5:35.41   
54  390  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  5:41.36   
55  35  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  5:43.71   
56  13  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  5:47.14   
57  332  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  5:59.07   
58  342  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  6:01.37   
59  335  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  6:03.22   
60  122  Gyoni Estelle  2004  KÖPINGS SS  AS0204  25 m  6:14.56   
61  39  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  6:31.72   
62  295  Andersson Kajsa  2003  UPSALA S  AT1203  25 m  7:07.26   
63  161  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  50 m     
64  346  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  50 m     
65  184  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  5:21.85  RES 
66  113  Norén-Vosfeldt Cornelia  2001  HÄRNÖSAND  AE3401  25 m  5:22.09  RES 
67  126  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  5:25.83  RES 
68  34  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  5:26.65  RES 
69  110  Dahlbom Martina  1998  HÄRNÖSAND  BI6298  25 m  5:33.17  RES 
70  383  Tynelius Sofia  1997  UPSALA S  BN1897  50 m  5:35.37  RES 
71  153  Järnebrink Emma  2003  NORRTÄLJE  BG3203  50 m    RES 
72  382  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  50 m    RES 
73  473  Flöjt Céline  2005  IFÅ  05A453  50 m    RES 
74  474  Hachem Lena  2003  IFÅ  03B154  50 m    RES 
75  477  Karlsson Isabella  2005  IFÅ  05A398  50 m    RES 
76  482  Måtar Emelie  2004  IFÅ  04A787  50 m    RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.02  Utskriftsdatum  13 maj 2016 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  14:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner