2019-11-21   00:26:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Jöns Svanbergsimmet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

1_S
Gren 1, 200m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
231  Hedlund Frida  1999  SUNDSVALL  AG5699  50 m  2:09.93   
457  Pettersson Ida  1999  SPIF SF  AP2699  25 m  2:10.31   
69  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  2:10.98   
404  Sandsjö Tone  2003  WISBY SS  AF5403  25 m  2:11.76   
30  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  2:12.01   
444  Burt Ayleen  1997  SPIF SF  BB5497  25 m  2:12.11   
443  Bergström Rebecka  1997  SPIF SF  AH1297  25 m  2:12.16   
33  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  2:12.83   
55  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  2:13.48   
10  442  Berg Jessica  1998  SPIF SF  BJ7698  25 m  2:13.57   
11  236  Muzito Joyce  2001  SUNDSVALL  BT4401  25 m  2:14.26   
12  249  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  2:14.50   
13  170  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  2:14.58   
14  483  Weuro Olivia  2002  IFÅ  02A822  25 m  2:14.79   
15  129  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  2:15.17   
16  93  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  2:15.33   
17  42  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  2:16.19   
18  233  Lundblom Amelia  1999  SUNDSVALL  AF3499  25 m  2:16.34   
19  160  Rudert Emelie  1999  NORRTÄLJE  AU9299  25 m  2:16.37   
20  305  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  2:16.90   
21  75  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  2:17.49   
22  470  Ek Jenny  1999  IFÅ  99A441  25 m  2:17.62   
23  428  Walldén Adelina  2002  VÄSTERÅS  AS2602  25 m  2:17.74   
24  86  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  2:17.84   
25  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  2:18.07   
26  65  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  2:18.68   
27  467  Donning Stella  2002  IFÅ  02A983  25 m  2:18.88   
28  209  Åkerblom Nelly  2000  SKURU IK  AP5400  25 m  2:19.29   
29  330  Helin Öncu Ani  2001  UPSALA S  AO0401  25 m  2:19.75   
30  341  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  2:20.26   
31  257  Bering Josefin  1999  SÖDERTÖRN  BG4899  25 m  2:20.50   
32  199  Eklund Tilda  2000  SKURU IK  AH3200  25 m  2:21.16   
33  222  Wallenborg Caroline  2000  SKK  AL3800  25 m  2:21.37   
34  278  Possman Klara  2003  SÖDERTÖRN  BA6803  25 m  2:21.89   
35  43  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  2:21.92   
36  66  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  2:22.52   
37  274  Lindhe Maya  2000  SÖDERTÖRN  BK3800  25 m  2:22.91   
38  357  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  2:23.03   
39  227  Danielsson Julia  2000  SUNDSVALL  AM8400  25 m  2:23.20   
40  239  Sundström Melina  2002  SUNDSVALL  AP8202  25 m  2:23.34   
41  15  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  2:23.78   
42  84  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  2:24.30   
43  306  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  2:24.67   
44  12  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  2:24.89   
45  73  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  2:24.91   
46  113  Norén-Vosfeldt Cornelia  2001  HÄRNÖSAND  AE3401  25 m  2:25.20   
47  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  2:25.69   
48  143  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  2:26.85   
49  31  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  2:27.07   
50  430  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  2:27.16   
51  56  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  2:27.29   
52  132  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  2:27.93   
53  102  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  2:28.23   
54  248  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  2:28.78   
55  440  Albinzon Alice  2000  SPIF SF  AY1200  25 m  2:28.78   
56  437  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  2:28.95   
57  424  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  2:29.71   
58  251  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  2:29.91   
59  229  Gustafsson Astrid  2002  SUNDSVALL  AZ7602  25 m  2:30.73   
60  252  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  2:31.17   
61  197  Almgren Josefin  2002  SKURU IK  AX0602  25 m  2:31.46   
62  126  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  2:33.79   
63  111  Heed Nicolina  2001  HÄRNÖSAND  BU1801  25 m  2:33.98   
64  142  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  2:34.17   
65  62  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  2:34.35   
66  241  Wennberg Petra  2002  SUNDSVALL  BL6602  25 m  2:34.54   
67  32  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  2:34.57   
68  137  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  2:34.67   
69  434  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  2:34.70   
70  110  Dahlbom Martina  1998  HÄRNÖSAND  BI6298  25 m  2:34.97   
71  166  Åkerblom Thindra  2003  NORRTÄLJE  AK3603  25 m  2:36.69   
72  390  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  2:36.71   
73  139  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  2:39.06   
74  94  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  2:40.80   
75  87  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  2:41.25   
76  318  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  2:41.42   
77  387  Westermark Emma  2003  UPSALA S  BI6403  25 m  2:41.48   
78  156  Malmsten Amanda  2000  NORRTÄLJE  AT8600  25 m  2:41.71   
79  13  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  2:42.88   
80  29  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  2:42.99   
81  332  Hoffner Celina  2004  UPSALA S  AX1604  25 m  2:42.99   
82  256  Axelmalm Rebecka  2003  SÖDERTÖRN  BG7603  25 m  2:46.03   
83  333  Holmström Matilda  2005  UPSALA S  AF9205  50 m  2:46.89   
84  355  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  2:48.84   
85  157  Mattsson Tuva  2004  NORRTÄLJE  AP1804  25 m  2:51.17   
86  97  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  25 m  2:53.75   
87  342  Lantz Tilde  2004  UPSALA S  AX3604  25 m  2:54.78   
88  346  Lautmann Viktoria  2004  UPSALA S  AU1204  25 m  2:55.87   
89  161  Schöneberg Leah  2004  NORRTÄLJE  AR0804  25 m  2:56.35   
90  82  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  2:58.40   
91  153  Järnebrink Emma  2003  NORRTÄLJE  BG3203  25 m  2:58.56   
92  374  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  3:03.13   
93  474  Hachem Lena  2003  IFÅ  03B154  25 m  3:03.52   
94  100  Stigenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m  3:03.62   
95  39  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  3:06.62   
96  144  Öhlin Klara  1999  SS MORA  BO6899  50 m     
97  382  Tukler Matilda  2004  UPSALA S  AU0404  25 m  3:07.82  RES 
98  397  Ekedahl Tilda  2003  WISBY SS  BD8603  25 m  3:07.82  RES 
99  323  Fröman Ive  2003  UPSALA S  AL8803  25 m  3:15.29  RES 
100  159  Pettersson Tilde  2004  NORRTÄLJE  AD9404  25 m  3:16.26  RES 
101  429  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m  3:21.02  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.02  Utskriftsdatum  13 maj 2016 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  14:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner