2019-11-23   04:02:04
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Jöns Svanbergsimmet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

2_S
Gren 2, 100m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
36  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  1:05.37   
112  Norén Vosfeldt Petter  1999  HÄRNÖSAND  AH9599  25 m  1:05.94   
25  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  1:06.44   
458  Puoti Carlandrea  1999  SPIF SF  AX9999  25 m  1:08.95   
115  Westerlind Joel  1996  HÄRNÖSAND  AD2796  25 m  1:08.99   
451  Hysing Elias  2000  SPIF SF  AR1500  25 m  1:09.86   
105  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  1:09.88   
128  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  1:10.23   
396  Cederqvist Robin  1989  WISBY SS  AM8589  25 m  1:10.32   
10  402  Kahl Linus  2001  WISBY SS  AE1501  25 m  1:10.55   
11  223  Balkerud Felix  2001  SUNDSVALL  AH1301  25 m  1:11.38   
12  58  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  1:12.08   
13  96  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  1:12.44   
14  92  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  1:12.97   
15  60  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  1:13.21   
16  68  Sved Samuel  1998  FALUN  AQ1398  25 m  1:13.56   
17  141  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:13.63   
18  281  Sehmi Adam  2001  SÖDERTÖRN  AG3301  25 m  1:13.70   
19  327  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  1:14.24   
20  133  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:14.52   
21  459  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  25 m  1:14.66   
22  109  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  1:15.49   
23  260  Charlton Markus  2001  SÖDERTÖRN  AD7701  25 m  1:15.79   
24  471  Eriksson Eddie  1999  IFÅ  99B051  25 m  1:17.55   
25  293  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  1:17.76   
26  280  Sandqvist Jonathan  2003  SÖDERTÖRN  AO3703  25 m  1:17.97   
27  378  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:18.66   
28  48  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  1:18.71   
29  208  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  1:19.67   
30  196  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  1:19.70   
31  45  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  1:19.93   
32  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:20.48   
33  67  Strömsöe Axel  2000  FALUN  AY0700  25 m  1:20.65   
34  61  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  1:21.13   
35  352  Milkin Roman  1999  UPSALA S  AH0599  25 m  1:23.18   
36  27  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  1:24.25   
37  262  Dunér Erik  1999  SÖDERTÖRN  AW8999  25 m  1:25.25   
38  316  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  1:25.25   
39  234  Martinsson Bruno  2000  SUNDSVALL  AP5500  25 m  1:25.52   
40  18  Walldén Gustaf  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:25.86   
41  154  Karell Viktor  2003  NORRTÄLJE  AF7103  25 m  1:26.29   
42  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  1:26.50   
43  127  Bjärud Hampus  2001  LUDVIKA SS  AF6301  25 m  1:26.62   
44  414  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  1:26.91   
45  269  Hägglund Oskar  1999  SÖDERTÖRN  AW5399  25 m  1:27.07   
46  399  Hedin Oskar  2001  WISBY SS  AY6701  25 m  1:28.58   
47  98  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  50 m  1:29.73   
48  395  Björkqvist Andersson Axel  2000  WISBY SS  AU0700  25 m  1:30.84   
49  403  Kjellberg Olsson Elof  2001  WISBY SS  AL1501  25 m  1:31.56   
50  484  Wikström Frej-Oskar  1999  IFÅ  99B272  25 m  1:33.11   
51  283  Son Alexander  2000  SÖDERTÖRN  AU8900  25 m  1:33.58   
52  409  Berglund Vilgot  2003  VÄSTERÅS  AH6703  25 m  1:33.59   
53  263  Fridh Theodor  2002  SÖDERTÖRN  AT3302  25 m  1:34.10   
54  103  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  1:35.19   
55  406  Sjöberg Jack  2005  WISBY SS  AI3305  25 m  1:36.59   
56  334  Holst Elias  2002  UPSALA S  AO9302  25 m  1:36.90   
57  400  Höglund Anton  2004  WISBY SS  AG7704  25 m  1:38.18   
58  351  Lötberg Albin  2001  UPSALA S  AN8101  25 m  1:39.23   
59  388  Wiell Botvid  2005  UPSALA S  AB3305  25 m  1:39.34   
60  312  Delvenne Samuel  2003  UPSALA S  AU8903  25 m  1:41.29   
61  190  Svedberg Jonathan  2003  SALA SS  AW7703  25 m  1:42.83   
62  182  Larsson Malte  2003  SALA SS  AU2503  25 m  1:46.22   
63  185  Nilsson Olle  2004  SALA SS  AL3104  25 m  1:47.97   
64  191  Thelander Gustav  2003  SALA SS  AR5503  25 m  1:48.26   
65  361  Pelling Joel  2003  UPSALA S  AT8503  25 m  1:48.81   
66  358  Norman Gustav  2004  UPSALA S  AF1304  25 m  1:51.92   
67  360  Parekh Ravi  2005  UPSALA S  AL7705  25 m  1:52.81   
68  329  Hallin Filip  2006  UPSALA S  AD6106  25 m  1:55.01   
69  411  Brobacke Helmer  2004  VÄSTERÅS  AI1304  25 m  1:57.93   
70  324  Fröman Nils  2005  UPSALA S  AL6705  50 m     
71  325  Fröman Thomas  2005  UPSALA S  AL3705  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.02  Utskriftsdatum  13 maj 2016 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  14:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner