2020-04-06   17:50:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma TYR Vantaa Junior Meet 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

La ilta klo 16.00

Lähtölista Laji 11
Lähtölista 
 
  Kilpailu  TYR VANTAA JUNIOR MEET 2016    Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  15:49   
  Järjestäjä  Simmis Wanda         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  05 maaliskuu 2016         
 
 
 
Laji 11, 200m RU T-13, 15, 17  Loppukilpailut (6) 
Sponsori: DSV Road Oy 
 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Iida Herrala  2004  04A283  Vanders    25m     
Liisa Penttinen  2003  03A389  NumKis    25m     
Aino Jäkärä  2005  05A186  LrU    25m     
Aino Koskelo  2005  05A053  NU    25m     
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sanni Hakkarainen  2003  03A931  NumKis    25m     
Kia Kivelä  2003  03A685  NumKis    50m  3:48.33  3:48.33 
Kangur  2004    BRIIS    50m  3:43.25  3:43.25 
Ida Heino  2000  00B157  PUS    25m  3:38.58  3:44.58 
Sylvia Siltainsuu  2003  03A526  Vanders    25m     
Agneta Kallas  2002  02A988  Vanders    25m     

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Hilla Mäkivuokko  2001  01A682  Gladius    25m  3:23.05  3:29.05 
Emmi Partanen  2003  03A550  Cetus    50m  3:25.13  3:25.13 
Josephine Otis  2004  04A417  Cetus    25m  3:20.29  3:26.29 
Kaarin Rapinoja  2003  03A105  Cetus    50m  3:29.24  3:29.24 
Annika Niemi  2000  00A451  SiWa    25m  3:34.11  3:40.11 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veera Laakkonen  2003  03A241  Plaani    50m  3:19.09  3:19.09 
Milla Hyttinen  2003  03A149  HSS    25m  3:10.74  3:16.74 
Sonja Salmimies  2004  04A209  NU    25m  3:09.76  3:15.76 
Liis Soon  2002    BRIIS    50m  3:16.20  3:16.20 
Janna Appelberg  2001  01A954  TuUS    25m  3:12.38  3:18.38 
Kerttu Nurmi  2003  03A462  ÅSK    25m  3:15.47  3:21.47 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Katriin Hansalu  2003    BRIIS    50m  3:12.90  3:12.90 
Siiri Reiniluoto  2003  03A203  HSS    50m  3:09.67  3:09.67 
Siiri Einiö  2003  03A357  Gladius    25m  2:57.94  3:03.94 
Jenny Kareinen  2002  02A000  KeUi    25m  3:03.34  3:09.34 
Hanne Grete Hanvere  2003    BRIIS    50m  3:12.80  3:12.80 
Ellen-Maria Neiramaa  2002  02A939  PUS    25m  3:07.25  3:13.25 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Annika Lepistö  2001  01A137  PTU    25m  2:52.64  2:58.64 
Juulia Käräjämies  2003  03A037  NumKis    50m  2:52.88  2:52.88 
               
Anniina Murto  2001  01A677  PUS    25m  2:44.70  2:50.70 
Julia Sottinen  2000  00A034  PUS    50m  2:53.78  2:53.78 
Saija Mikkonen  2001  01A667  TuUS    25m  2:56.33  3:02.33 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  15:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner