2020-04-08   01:44:43
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma TYR Vantaa Junior Meet 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

La ilta klo 16.00

Lähtölista Laji 14
Lähtölista 
 
  Kilpailu  TYR VANTAA JUNIOR MEET 2016    Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  15:49   
  Järjestäjä  Simmis Wanda         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  05 maaliskuu 2016         
 
 
 
Laji 14, 100m SU P-12, 14, 16, 18  Loppukilpailut (13) 
Sponsori: DHL Freight Oy 
 
Erä 1 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ivan Gavrilov  2005  05A769  Cetus    25m     
Lucas Lönnblad  2004  04A495  Cetus    25m     
Ilmari Silventoinen  2005  05A558  SiWa    25m     
Max Kallio  2002  02B097  ORCA    25m     
Grigory Poryadin  2004  04A565  Cetus    25m     
Nuutti Laitinen  2004  04A588  Cetus    25m     

 
Erä 2 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nico Kulju  2006  06A083  SiWa    25m     
               
Matti Nätti  2004  04A483  Vanders    50m  1:53.08  1:53.08 
Alvar Aho  2004  04A756  Cetus    25m  1:53.12  1:55.12 
Anton Sarvilahti  2005  05A279  LrU    25m     
Aleksandr Khannolainen  2006  06A157  HTU    25m     

 
Erä 3 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anton Petrov  2004  04A605  HSS    25m  1:44.66  1:46.66 
Miko Mikkola  2004  04A472  SiWa    50m  1:46.09  1:46.09 
Arttu Valonen  2004  04A796  ORCA    25m  1:41.95  1:43.95 
Joona Lehtonen  2003  03A634  Vanders    25m  1:42.58  1:44.58 
Yufei Meng  2004  04A333  Cetus    25m  1:44.61  1:46.61 
Samuli Surakka  2003  03A836  Vanders    50m  1:47.17  1:47.17 

 
Erä 4 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aapo Ahlroos  2004  04A285  Vanders    25m  1:40.62  1:42.62 
Juho Jäkärä  2003  03A721  LrU    25m  1:39.71  1:41.71 
Patrik Pihlajamäki  2002  02A266  KU    25m  1:38.80  1:40.80 
Henri Korpi  2004  04A444  Octopus    25m  1:39.31  1:41.31 
Sam Zamanimehr  2003  03A958  Cetus    50m  1:41.76  1:41.76 
Santtu Kosunen  2003  03A312  Cetus    25m  1:40.73  1:42.73 

 
Erä 5 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Rony Kulju  2004  04A262  Vanders    25m  1:37.37  1:39.37 
Otso Kurikka  2003  03A084  KeUi    25m  1:36.47  1:38.47 
Rasmus Mykkänen  2003  03A542  Cetus    50m  1:38.17  1:38.17 
Lasse Saarinen  2002  02A884  Octopus    50m  1:38.31  1:38.31 
Tomi Suoknuuti  2004  04A382  Octopus    25m  1:36.84  1:38.84 
               

 
Erä 6 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nikita Batluk  2003  03A356  ORCA    25m  1:35.70  1:37.70 
Veeti Salminen  2004  04A481  SiWa    25m  1:33.00  1:35.00 
Henry Nyman  2003  03A870  HSS    50m  1:34.44  1:34.44 
Atte Poikela  2003  03A910  Cetus    25m  1:32.62  1:34.62 
Matias Vikman  2001  01A776  ORCA    25m  1:35.44  1:37.44 
Tomi Silander  2006  06A061  Cetus    25m  1:35.74  1:37.74 

 
Erä 7 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joona Kuitu  2004  04A248  Vanders    25m  1:30.12  1:32.12 
Samuel Syrjänen  2002  02A790  Vanders    50m  1:31.58  1:31.58 
Birger Niskanen  2002  02A527  TuUS    50m  1:31.34  1:31.34 
Kristian Kanerva  2002  02B104  ORCA    25m  1:29.40  1:31.40 
Oscar Taht  2003  03A143  SiWa    25m  1:29.82  1:31.82 
Endrik Einberg  2004    BRIIS    50m  1:33.90  1:33.90 

 
Erä 8 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Matias Rasinmäki  2003  03A961  Cetus    50m  1:30.89  1:30.89 
Elis Fokin  2003  03A811  HSS    25m  1:26.38  1:28.38 
Kasper Holopainen  2003  03A423  NumKis    50m  1:27.54  1:27.54 
Johan Krister Fredriksson  2003  03A724  HTU    25m  1:25.85  1:27.85 
Antti Malmberg  2003  03A217  Octopus    25m  1:28.71  1:30.71 
Aleksi Kauppinen  2003  03A839  LrU    25m  1:29.06  1:31.06 

 
Erä 9 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jesse Lintusalo  2004  04A272  Vanders    25m  1:24.73  1:26.73 
Juuso Rahikainen  2003  03A265  TuUS    25m  1:23.06  1:25.06 
Leo Parviainen  2003  03A349  NumKis    25m  1:21.25  1:23.25 
Kalle Kauppinen  2002  02B029  ORCA    25m  1:21.83  1:23.83 
Tatu Saareks  2003  03A630  NU    25m  1:23.22  1:25.22 
Joni Löytökorpi  2000  00B170  Vanders    25m  1:24.74  1:26.74 

 
Erä 10 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Karl Christopher Teder  2004    BRIIS    50m  1:21.73  1:21.73 
Lukas Vahtera  2001  01B137  SiWa    25m  1:17.91  1:19.91 
Iivari Tuomola  2002  02A322  SiWa    50m  1:18.65  1:18.65 
Oliver Annus  2003    BRIIS    50m  1:19.90  1:19.90 
Dorian Sadojevic Jelacik  2002  02B187  Cetus    50m  1:20.47  1:20.47 
Markus Nuorinko  2003  03A396  NumKis    25m  1:20.85  1:22.85 

 
Erä 11 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sami Uusikumpu  2003  03A403  Vanders    50m  1:17.92  1:17.92 
Ville-Veikko Katajisto  2002  02A868  NU    25m  1:15.15  1:17.15 
Leo Mikkonen  2002  02A233  Cetus    25m  1:14.49  1:16.49 
Mihail Khanoukaev  2002  02A241  Cetus    25m  1:14.83  1:16.83 
Martti Rautell  2002  02A403  Octopus    25m  1:15.66  1:17.66 
Hans Herman Männik  2005    BRIIS    50m  1:18.21  1:18.21 

 
Erä 12 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ruslan Panschin  2001  01B198  ORCA    50m  1:15.83  1:15.83 
Jiri Järvinen  2001  01A304  SWIM    25m  1:12.56  1:14.56 
Matias Pennanen  2001  01A181  PUS    25m  1:09.04  1:11.04 
Aleksej Belfer  2000  00A786  ORCA    25m  1:11.72  1:13.72 
Rasmus Söderholm  2002  02A442  HSS    25m  1:13.52  1:15.52 
Pyry Nurminen  2001  01A673  ORCA    25m  1:13.96  1:15.96 

 
Erä 13 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Leevi Luhtanen  2000  00A137  PUS    25m  1:07.75  1:09.75 
Jon Lundgren  1998  98A743  SiWa    50m  1:07.28  1:07.28 
Semen Griuntal  2002    DOLPHIN    50m  1:05.00  1:05.00 
Joona Mikkola  2001  01A475  Vanders    50m  1:07.02  1:07.02 
Georgy Babenov  2000  00A783  ORCA    25m  1:06.47  1:08.47 
Oscar Skjäl  2002  02A684  Cetus    25m  1:08.31  1:10.31 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  15:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner