2020-04-03   13:20:40
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma TYR Vantaa Junior Meet 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

La ilta klo 16.00

Lähtölista Laji 16
Lähtölista 
 
  Kilpailu  TYR VANTAA JUNIOR MEET 2016    Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  15:50   
  Järjestäjä  Simmis Wanda         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  05 maaliskuu 2016         
 
 
 
Laji 16, 400m VU P-13, 16, 18  Loppukilpailut (7) 
Sponsori: Nokian Panimo 
 
Erä 1 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tomi Silander  2006  06A061  Cetus    25m     
Mio Munsterhjelm  2002  02A609  SGR    25m     
               
Kalle Kauppinen  2002  02B029  ORCA    25m     
               
Waldemar Palombi  2004  04A428  HSS    25m     

 
Erä 2 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joona Lehtonen  2003  03A634  Vanders    50m  7:24.28  7:24.28 
Tuomas Tolppala  2002  02A719  ORCA    25m  6:33.41  6:41.41 
Daniil Lukasin  2002  02B086  SiWa    25m  6:27.62  6:35.62 
Alexander Nyman  2004  04A275  HyUS    50m  6:38.03  6:38.03 
Aapo Ahlroos  2004  04A285  Vanders    50m  6:53.68  6:53.68 
Matti Penttinen  2006  06A005  NumKis    25m  7:18.62  7:26.62 

 
Erä 3 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pyry Talvitie  2002  02A929  Gladius    25m  6:17.13  6:25.13 
Oliver Hanhimäki  2003  03A529  Octopus    25m  6:08.80  6:16.80 
Santeri Berggren  2003  03A530  Octopus    25m  5:57.34  6:05.34 
Heikki Väkeväinen  2002  02B021  Gladius    25m  6:05.49  6:13.49 
Joona Kuitu  2004  04A248  Vanders    25m  6:11.53  6:19.53 
Hugo Johannes Maranik  2005    BRIIS    50m  6:25.50  6:25.50 

 
Erä 4 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aleksei Belov  1998  98B267  PUS    25m  5:53.46  6:01.46 
Kasper Holopainen  2003  03A423  NumKis    25m  5:45.33  5:53.33 
Georg Närjä  2002  02A410  HSS    25m  5:42.07  5:50.07 
Lauri-Luukas Jäntti  2002  02A816  PUS    25m  5:44.48  5:52.48 
Tuomas Peltola  2003  03A096  Cetus    25m  5:46.42  5:54.42 
Elias Jääskeläinen  2002  02A712  Cetus    25m  5:55.79  6:03.79 

 
Erä 5 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Christofor Pavlidi  2001  01A068  HSS    25m  5:40.65  5:48.65 
Martti Rautell  2002  02A403  Octopus    25m  5:32.81  5:40.81 
Max Åström  2002  02A585  Cetus    25m  5:27.02  5:35.02 
Otto Mikkonen  2003  03A190  JoUS    25m  5:29.55  5:37.55 
Roope Ollikainen  2004  04A004  PUS    25m  5:38.45  5:46.45 
               

 
Erä 6 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elias Filippovits  2002  02A955  ORCA    25m  5:15.62  5:23.62 
Juho Elia Marjala  2003  03A275  KeUi    25m  5:14.03  5:22.03 
Juho Laukkanen  2001  01A473  SiWa    25m  5:08.95  5:16.95 
Aki Hakkarainen  2003  03A251  KeUi    25m  5:13.90  5:21.90 
Leo Parviainen  2003  03A349  NumKis    25m  5:15.48  5:23.48 
Markus Nuorinko  2003  03A396  NumKis    25m  5:20.53  5:28.53 

 
Erä 7 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anton Theo Girlin  2001    BRIIS    50m  5:09.90  5:09.90 
Mihkel Melker Marran  2003    BRIIS    50m  5:05.30  5:05.30 
Rami Rissanen  1999  99A292  PUS    50m  4:37.29  4:37.29 
Ruslan Panschin  2001  01B198  ORCA    25m  4:55.96  5:03.96 
Aleksei Dmitriev  2003    VOLNA    50m  5:09.00  5:09.00 
Ville Aaltonen  2001  01A020  PUS    25m  5:08.29  5:16.29 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  15:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner