2020-03-31   18:01:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma TYR Vantaa Junior Meet 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

La ilta klo 16.00

15_S
Laji 15, 400m VU T-12, 15, 17 
 
Sponsori: Nokian Panimo 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
324  Ollikainen Janina  2000  PUS  00A030  25 m  4:45.26  4:53.26   
316  Känkänen Heta  2001  PUS  01A001  50 m  4:55.49  4:55.49   
376  Parhiala Marilla  2000  Gladius  00B046  25 m  4:48.35  4:56.35   
395  Kempinen Toini  1999  ORCA  99A154  25 m  4:51.42  4:59.42   
387  Egorova Ksenia  2000  ORCA  00A664  25 m  5:00.97  5:08.97   
22  Kaljuvald Tiina Britt  2003  BRIIS    50 m  5:20.30  5:20.30   
416  Vaajanen Viivi  2002  ORCA  02A567  25 m  5:17.72  5:25.72   
265  Salokorpi Essi  2003  Cetus  03A199  25 m  5:20.17  5:28.17   
232  Johansson Emma  2003  Cetus  03A017  25 m  5:21.11  5:29.11   
10  179  Manninen Anni  2001  SiWa  01A194  25 m  5:26.00  5:34.00   
11  317  Lasonen Tinja  2004  PUS  04A230  25 m  5:28.44  5:36.44   
12  307  Lepistö Annika  2001  PTU  01A137  25 m  5:34.33  5:42.33   
13  480  Yisrael Nicole  2004  Vanders  04A207  50 m  5:43.86  5:43.86   
14  23  Vitsut Laura  2004  BRIIS    50 m  5:48.93  5:48.93   
15  39  Hakkarainen Ada  2005  HSS  05A123  25 m  5:45.95  5:53.95   
16  380  Wirtanen Nea  2000  Gladius  00A946  25 m  5:46.76  5:54.76   
17  472  Tiainen Karla  2005  Vanders  05A246  25 m  5:48.31  5:56.31   
18  153  Penttinen Liisa  2003  NumKis  03A389  50 m  5:58.73  5:58.73   
19  190  Talonpoika Fanny  2001  SiWa  01A225  25 m  5:53.85  6:01.85   
20  66  Serovuo Cecilia  2004  HSS  04A016  25 m  5:53.94  6:01.94   
21  255  Partanen Emmi  2003  Cetus  03A550  25 m  5:54.98  6:02.98   
22  310  Haanpää Siiri  2001  PUS  01B166  50 m  6:03.24  6:03.24   
23  148  Leppähaara Vilma  2005  NumKis  05A009  25 m  5:55.78  6:03.78   
24  197  Antila Alina  2004  TuUS  04A829  25 m  5:57.06  6:05.06   
25  461  Pekkala Siiri  2005  Vanders  05A211  25 m  5:58.33  6:06.33   
26  268  Seiger Diana  2003  Cetus  03A909  25 m  6:01.12  6:09.12   
27  456  Nissi Laura  2004  Vanders  04A259  25 m  6:02.34  6:10.34   
28  434  Havén Henni  2004  Vanders  04A927  25 m  6:03.01  6:11.01   
29  469  Sukhareva Tatiana  2005  Vanders  05A131  25 m  6:11.45  6:19.45   
30  25  Priidel Emily  2005  BRIIS    50 m  6:19.50  6:19.50   
31  443  Lehmusvaara Anna  2005  Vanders  05A142  25 m  6:13.21  6:21.21   
32  253  Otis Josephine  2004  Cetus  04A417  50 m  6:27.74  6:27.74   
33  115  Ahonen Anniina  2005  HyUS  05A156  25 m  6:26.61  6:34.61   
34  460  Pantsu Sara  2003  Vanders  03A846  25 m  6:28.83  6:36.83   
35  468  Strandberg Milla  2005  Vanders  05A006  50 m  6:47.75  6:47.75   
36  140  Sinerkari Nanna  2004  KeUi  04A366  25 m  6:39.82  6:47.82   
37  344  Kupari Oona  2004  Octopus  04A089  25 m  7:01.89  7:09.89   
38  266  Savonen Jasmin  2005  Cetus  05A119  25 m  7:30.23  7:38.23   
39  156  Kauhanen Hanna  2003  SGR  03A779  25 m       
40  171  Karvonen Aliina  2004  SiWa  04A587  25 m       
41  226  Brelo Ninja  2006  Cetus  06A185  25 m       
42  236  Kaskeala Siri  2005  Cetus  05A265  25 m       
43  301  Isaksen Inger  2005  VUS-VSS  05A163  25 m       
44  377  Syväniemi Ella-maija  2004  Gladius  04A654  25 m       
45  429  Ahvenainen Essi  2005  Vanders  05A073  25 m       
46  436  Hörkkö Alma  2005  Vanders  05A331  25 m       
47  448  Loponen Emma  2003  Vanders  03A519  25 m       
48  466  Siurola Peppi  2004  Vanders  04A219  25 m       
49  478  Vilenius Ella  2004  Vanders  04A003  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  17:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner