2021-04-22   00:32:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma TYR Vantaa Junior Meet 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Su aamu klo 9.30

Lähtölista Laji 19
Lähtölista 
 
  Kilpailu  TYR VANTAA JUNIOR MEET 2016    Tulostuspäivämäärä  06 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  09:21   
  Järjestäjä  Simmis Wanda         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  05 maaliskuu 2016         
 
 
 
Laji 19, 200m SU T-13, 15, 17  Loppukilpailut (5) 
Sponsori: Storage IT 
 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kerttu Nurmi  2003  03A462  ÅSK    25m     
Iida Jantunen  2000  00B230  TuUS    25m     
Stefania Pavlidi  2003  03A409  HSS    25m  3:26.12  3:30.12 
Maija Nurmi  2003  03A461  ÅSK    25m     
Henni Havén  2004  04A927  Vanders    25m     
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oona Lehtola  2003  03A498  TuUS    25m  3:08.36  3:12.36 
Ella Hörkkö  2001  01B185  Vanders    25m  3:03.34  3:07.34 
Ethel Piksilä  2003  03A032  HSS    50m  2:51.60  2:51.60 
Henrietta Löfgren  2003  03A262  KeUi    50m  2:59.81  2:59.81 
Ellen-Maria Neiramaa  2002  02A939  PUS    50m  3:07.91  3:07.91 
Siiri Haanpää  2001  01B166  PUS    25m  3:19.37  3:23.37 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Petra Uusikumpu  2001  01A644  Vanders    50m  2:50.05  2:50.05 
Kiia Kärkkäinen  2003  03A235  HeiI    50m  2:48.38  2:48.38 
Wilma Walther  2001  01A522  HTU    25m  2:42.10  2:46.10 
Hanne Grete Hanvere  2003    BRIIS    50m  2:47.50  2:47.50 
Heta Veikkola  2003  03A043  Virkiä    50m  2:50.00  2:50.00 
Saana Karell  2002  02A869  TuUS    25m  2:47.18  2:51.18 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Janna Appelberg  2001  01A954  TuUS    25m  2:39.58  2:43.58 
Sofia Hinkka  2001  01A852  TuUS    25m  2:39.18  2:43.18 
Senni Mattila  2003  03A003  PUS    25m  2:38.15  2:42.15 
Roosa Lehtola  2001  01A806  TuUS    25m  2:39.04  2:43.04 
Katriin Hansalu  2003    BRIIS    50m  2:43.20  2:43.20 
               

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Noora Kokko  2001  01A853  HU    25m  2:30.19  2:34.19 
Saara Vesa  1999  99A909  ORCA    25m  2:28.95  2:32.95 
               
Aleksandra Koreshkova  2000    EKRAN    50m  2:27.00  2:27.00 
Marilla Parhiala  2000  00B046  Gladius    25m  2:29.47  2:33.47 
Venla Suihkonen  2002  02A026  Octopus    25m  2:32.19  2:36.19 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  06 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  09:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner