2021-04-12   22:30:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma TYR Vantaa Junior Meet 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Su aamu klo 9.30

Lähtölista Laji 23
Lähtölista 
 
  Kilpailu  TYR VANTAA JUNIOR MEET 2016    Tulostuspäivämäärä  06 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  09:21   
  Järjestäjä  Simmis Wanda         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  05 maaliskuu 2016         
 
 
 
Laji 23, 200m SKU T-11, 13, 15, 17  Loppukilpailut (13) 
Sponsori: Monarch Kanafileet 
 
Erä 1 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Heta Hakkarainen  2005  05A191  KeUi    25m     
Sara Myller  2003  03B029  TuUS    25m     
Saara Seppälä  2005  05A504  NumKis    25m     
               
               

 
Erä 2 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Gabriella Linna  2004  04A224  Vanders    25m     
Jonna Marjatta Laitinen  2005  05A128  HyUS    50m  3:55.83  3:55.83 
Helmi Käkelä  2006  06A002  TuUS    25m  3:47.14  3:52.14 
Jeanette Ingberg  2006  06A010  Octopus    25m  3:49.46  3:54.46 
               
Iina Vänttinen  2006  06A210  Vanders    25m     

 
Erä 3 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jenni Kurki  2005  05A227  SiWa    50m  3:49.91  3:49.91 
Tatiana Sukhareva  2005  05A131  Vanders    50m  3:47.04  3:47.04 
Siri Kaskeala  2005  05A265  Cetus    50m  3:40.38  3:40.38 
Ada-Maj Saarinen  2004  04A688  ORCA    25m  3:40.88  3:45.88 
Sofia Kraptsak  2005  05A442  ORCA    25m  3:43.66  3:48.66 
Heli Kuisma  2006  06A070  HyUS    50m  3:50.19  3:50.19 

 
Erä 4 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anna Triin Reilent  2005    BRIIS    50m  3:35.70  3:35.70 
Anniina Ahonen  2005  05A156  HyUS    50m  3:34.88  3:34.88 
Mari Ann Marran  2005    BRIIS    50m  3:30.20  3:30.20 
Alma Hörkkö  2005  05A331  Vanders    50m  3:33.40  3:33.40 
Milla Strandberg  2005  05A006  Vanders    25m  3:30.39  3:35.39 
Emilia Myllykoski  2003  03B108  SiWa    50m  3:36.12  3:36.12 

 
Erä 5 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ida Heino  2000  00B157  PUS    25m  3:24.17  3:29.17 
Tara Hintsanen  2000  00B061  SiWa    50m  3:26.59  3:26.59 
Siiri Pekkala  2005  05A211  Vanders    25m  3:16.59  3:21.59 
Beata Niskanen  2004  04A091  TuUS    25m  3:17.79  3:22.79 
Emilia Niemi  2005  05A368  Octopus    50m  3:28.42  3:28.42 
Emily Priidel  2005    BRIIS    50m  3:29.63  3:29.63 

 
Erä 6 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anna Lehmusvaara  2005  05A142  Vanders    50m  3:21.04  3:21.04 
Aliina Karvonen  2004  04A587  SiWa    50m  3:20.81  3:20.81 
Alina Antila  2004  04A829  TuUS    25m  3:14.04  3:19.04 
Pinja Kinnunen  2004  04A287  HU    50m  3:20.64  3:20.64 
Inger Isaksen  2005  05A163  VUS-VSS    25m  3:15.93  3:20.93 
Karla Tiainen  2005  05A246  Vanders    25m  3:16.08  3:21.08 

 
Erä 7 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Haanpää  2001  01B166  PUS    25m  3:12.17  3:17.17 
Hanna Kangur  2004    BRIIS    50m  3:14.56  3:14.56 
Aino Koskelo  2005  05A053  NU    50m  3:10.92  3:10.92 
Laura Nissi  2004  04A259  Vanders    50m  3:13.99  3:13.99 
Lisette Sild  1999  99B296  ORCA    25m  3:09.75  3:14.75 
Cecilia Serovuo  2004  04A016  HSS    50m  3:18.02  3:18.02 

 
Erä 8 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emmi Kima  2000  00B256  Gladius    25m  3:03.17  3:08.17 
Nanna Sinerkari  2004  04A366  KeUi    25m  3:01.80  3:06.80 
Ellen-Maria Neiramaa  2002  02A939  PUS    50m  3:04.68  3:04.68 
Vilma Leppähaara  2005  05A009  NumKis    50m  3:05.12  3:05.12 
Maria Suihko  2001  01B181  TuUS    25m  3:02.86  3:07.86 
Emma Hakala  2004  04A330  HU    25m  3:03.24  3:08.24 

 
Erä 9 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sofia Harju  2002  02A556  KeUi    50m  3:03.96  3:03.96 
Anna Retva  2003  03A511  TuUS    50m  3:02.89  3:02.89 
Lotta Linnea Partanen  2001  01A819  NumKis    50m  2:58.03  2:58.03 
Stella Freystätter  2003  03A735  HSS    50m  2:59.81  2:59.81 
Iida Heikkinen  2004  04A273  UI    25m  2:58.94  3:03.94 
Agneta Kallas  2002  02A988  Vanders    50m  3:04.03  3:04.03 

 
Erä 10 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saana Karell  2002  02A869  TuUS    50m  2:57.13  2:57.13 
Viivi Vaajanen  2002  02A567  ORCA    25m  2:51.67  2:56.67 
Saija Mikkonen  2001  01A667  TuUS    50m  2:54.92  2:54.92 
Ekaterina Yakhnina  2003    VOVIS    50m  2:55.00  2:55.00 
               
Heta Veikkola  2003  03A043  Virkiä    25m  2:52.60  2:57.60 

 
Erä 11 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hilda Harle  2001  01A280  ORCA    50m  2:53.61  2:53.61 
Laura Vitsut  2004    BRIIS    50m  2:51.92  2:51.92 
               
               
Tiina Britt Kaljuvald  2003    BRIIS    50m  2:52.10  2:52.10 
Anni Manninen  2001  01A194  SiWa    50m  2:54.54  2:54.54 

 
Erä 12 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Milla Hyttinen  2003  03A149  HSS    50m  2:48.03  2:48.03 
Venla Suihkonen  2002  02A026  Octopus    25m  2:40.42  2:45.42 
               
               
Saara Vesa  1999  99A909  ORCA    25m  2:40.49  2:45.49 
Senni Mattila  2003  03A003  PUS    50m  2:48.23  2:48.23 

 
Erä 13 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Katriin Hansalu  2003    BRIIS    50m  2:40.60  2:40.60 
Anniina Murto  2001  01A677  PUS    25m  2:33.03  2:38.03 
Emmi Kaunisto  2002  02A031  PUS    50m  2:43.27  2:43.27 
Roosa Lehtola  2001  01A806  TuUS    50m  2:44.69  2:44.69 
               
Annika Lepistö  2001  01A137  PTU    25m  2:37.50  2:42.50 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  06 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  09:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner