2021-04-15   20:20:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma TYR Vantaa Junior Meet 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Su aamu klo 9.30

24_S
Laji 24, 200m SKU P-12, 14, 16, 18 
 
Sponsori: Monarch Kanafileet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
491  Tikhonov-Bugrov Nikita  2000  DOLPHIN    50 m  2:17.50  2:17.50   
328  Rissanen Rami  1999  PUS  99A292  25 m  2:22.15  2:27.15   
404  Nurminen Pyry  2001  ORCA  01A673  25 m  2:32.83  2:37.83   
11  Marran Mihkel Melker  2003  BRIIS    50 m  2:40.80  2:40.80   
48  Koprinen Aleksi  2003  HSS  03A416  25 m  2:36.78  2:41.78   
388  Filippovits Elias  2002  ORCA  02A955  50 m  2:42.25  2:42.25   
12  Girlin Anton Theo  2001  BRIIS    50 m  2:42.40  2:42.40   
Kharitonov Aleksei  2002  VOVIS    50 m  2:44.55  2:44.55   
332  Saren Veikka  2002  SomE  02A809  25 m  2:39.86  2:44.86   
10  483  Liljaniemi Aapo  2002  NU  02A811  50 m  2:54.36  2:54.36   
11  325  Ollikainen Roope  2004  PUS  04A004  50 m  2:57.56  2:57.56   
12  127  Äijälä Onni  2004  HyUS  04A344  50 m  2:57.86  2:57.86   
13  29  Männik Hans Herman  2005  BRIIS    50 m  2:58.17  2:58.17   
14  308  Aaltonen Ville  2001  PUS  01A020  25 m  2:56.28  3:01.28   
15  149  Nuorinko Markus  2003  NumKis  03A396  25 m  2:56.53  3:01.53   
16  138  Marjala Juho Elia  2003  KeUi  03A275  25 m  2:59.23  3:04.23   
17  216  Rahikainen Juuso  2003  TuUS  03A265  25 m  3:00.96  3:05.96   
18  353  Rantamäki Pauli  2003  Octopus  03A269  25 m  3:02.01  3:07.01   
19  405  Ola Matias  2002  ORCA  02B103  25 m  3:03.90  3:08.90   
20  484  Saareks Tatu  2003  NU  03A630  25 m  3:05.21  3:10.21   
21  356  Saarinen Lasse  2002  Octopus  02A884  25 m  3:06.13  3:11.13   
22  335  Berggren Santeri  2003  Octopus  03A530  25 m  3:08.31  3:13.31   
23  347  Malmberg Antti  2003  Octopus  03A217  25 m  3:10.63  3:15.63   
24  145  Holopainen Kasper  2003  NumKis  03A423  25 m  3:11.58  3:16.58   
25  215  Niskanen Birger  2002  TuUS  02A527  25 m  3:13.80  3:18.80   
26  452  Merinen Miro  2003  Vanders  03A695  50 m  3:19.98  3:19.98   
27  125  Peltonen Nico  2005  HyUS  05A046  25 m  3:24.65  3:29.65   
28  20  Moor Tanel  2005  BRIIS    50 m  3:30.50  3:30.50   
29  457  Nord Sampo  2005  Vanders  05A071  50 m  3:37.54  3:37.54   
30  365  Törmi Miska  2004  Octopus  04A440  25 m  3:33.74  3:38.74   
31  186  Salminen Veeti  2004  SiWa  04A481  25 m  3:35.77  3:40.77   
32  249  Mykkänen Rasmus  2003  Cetus  03A542  25 m  3:36.47  3:41.47   
33  258  Poikela Atte  2003  Cetus  03A910  25 m  3:37.01  3:42.01   
34  280  Zamanimehr Sam  2003  Cetus  03A958  25 m  3:40.43  3:45.43   
35  241  Kosunen Santtu  2003  Cetus  03A312  25 m  3:43.29  3:48.29   
36  441  Kulju Rony  2004  Vanders  04A262  50 m  4:09.54  4:09.54   
37  298  Sarvilahti Anton  2005  LrU  05A279  50 m  4:10.12  4:10.12   
38  169  Ianes Heikki  2005  SiWa  05A138  25 m       
39  224  Aho Alvar  2004  Cetus  04A756  25 m       
40  336  Hanhimäki Oliver  2003  Octopus  03A529  25 m       
41  428  Ahlroos Aapo  2004  Vanders  04A285  25 m       
42  447  Lintusalo Jesse  2004  Vanders  04A272  25 m       
43  455  Musikka Antti  2005  Vanders  05A015  25 m       
44  458  Nätti Matti  2004  Vanders  04A483  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  17:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner