2020-06-02   20:45:07
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma TYR Vantaa Junior Meet 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Su ilta klo 16.00

Lähtölista Laji 28
Lähtölista 
 
  Kilpailu  TYR VANTAA JUNIOR MEET 2016    Tulostuspäivämäärä  06 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  15:17   
  Järjestäjä  Simmis Wanda         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  05 maaliskuu 2016         
 
 
 
Laji 28, 200m VU P-14, 16, 18  Loppukilpailut (7) 
Sponsori: Puunkaato Hannu Niskala 
 
Erä 1 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Taneli Lantta  2001  01A493  Vanders    25m     
Anton Kettunen  2005  05A144  Gladius    25m     
Janne Mononen  2002  02A086  Vanders    25m     
               
               

 
Erä 2 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Leo Heinola  2006  06A190  Cetus    25m     
Lucas Lönnblad  2004  04A495  Cetus    25m  3:58.94  4:02.94 
               
Alvar Aho  2004  04A756  Cetus    25m  3:49.37  3:53.37 
Leo Hautaniemi  2004  04A580  Cetus    25m     
               

 
Erä 3 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Yufei Meng  2004  04A333  Cetus    25m  3:18.87  3:22.87 
Matias Rasinmäki  2003  03A961  Cetus    25m  3:10.62  3:14.62 
Otso Kurikka  2003  03A084  KeUi    25m  2:57.61  3:01.61 
Veeti Salminen  2004  04A481  SiWa    50m  3:09.91  3:09.91 
Atte Poikela  2003  03A910  Cetus    25m  3:11.16  3:15.16 
Santtu Kosunen  2003  03A312  Cetus    25m  3:19.98  3:23.98 

 
Erä 4 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aku Ovaskainen  2000  00B261  ORCA    50m  2:56.20  2:56.20 
Miro Merinen  2003  03A695  Vanders    25m  2:48.23  2:52.23 
Kasper Holopainen  2003  03A423  NumKis    25m  2:43.99  2:47.99 
Henry Nyman  2003  03A870  HSS    25m  2:47.68  2:51.68 
Daniil Lukasin  2002  02B086  SiWa    50m  2:55.38  2:55.38 
Ville Kuusimäki  2002  02A004  PUS    25m  2:53.72  2:57.72 

 
Erä 5 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Onni Järvinen  2002  02A765  HTU    25m  2:39.09  2:43.09 
Pyry Räisänen  2001  01A648  TuUS    25m  2:35.33  2:39.33 
Kalle Kauppinen  2002  02B029  ORCA    50m  2:38.34  2:38.34 
Johan Krister Fredriksson  2003  03A724  HTU    25m  2:34.58  2:38.58 
Lukas Vahtera  2001  01B137  SiWa    25m  2:38.72  2:42.72 
Oscar Taht  2003  03A143  SiWa    25m  2:42.01  2:46.01 

 
Erä 6 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sami Uusikumpu  2003  03A403  Vanders    50m  2:33.42  2:33.42 
Touko Luukkonen  2002  02A789  HU    25m  2:23.74  2:27.74 
Elias Filippovits  2002  02A955  ORCA    25m  2:21.41  2:25.41 
Ville Aaltonen  2001  01A020  PUS    25m  2:22.12  2:26.12 
Lauri-Luukas Jäntti  2002  02A816  PUS    50m  2:30.63  2:30.63 
Iivari Tuomola  2002  02A322  SiWa    50m  2:36.68  2:36.68 

 
Erä 7 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Severi Nieminen  1999  99B298  Gladius    25m  2:12.32  2:16.32 
Olli Malmberg  2001  01A368  Octopus    25m  2:10.79  2:14.79 
Georgy Babenov  2000  00A783  ORCA    25m  2:03.71  2:07.71 
               
Aleksej Belfer  2000  00A786  ORCA    50m  2:16.08  2:16.08 
               

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  06 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  15:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner