2020-06-02   21:04:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma TYR Vantaa Junior Meet 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Su ilta klo 16.00

25_S
Laji 25, 50m RU T-10, 12, 15, 17 
 
Sponsori: JD Multituote Oy 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
321  Murto Anniina  2001  PUS  01A677  50 m  34.60  34.60   
329  Sottinen Julia  2000  PUS  00A034  50 m  37.68  37.68   
147  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  25 m  37.91  39.41   
314  Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  50 m  40.06  40.06   
Hanvere Hanne Grete  2003  BRIIS    50 m  41.10  41.10   
198  Appelberg Janna  2001  TuUS  01A954  25 m  40.31  41.81   
487  Laakkonen Veera  2003  Plaani  03A241  50 m  41.86  41.86   
485  Salmimies Sonja  2004  NU  04A209  50 m  41.90  41.90   
13  Soon Liis  2002  BRIIS    50 m  42.10  42.10   
10  69  Toivonen Helmiina  2004  HSS  04A030  25 m  40.72  42.22   
11  293  Kuuva Hilla  2003  LrU  03A513  25 m  40.89  42.39   
12  423  Heikkinen Iida  2004  UI  04A273  25 m  41.78  43.28   
13  168  Hintsanen Tara  2000  SiWa  00B061  25 m  42.62  44.12   
14  184  Niemi Annika  2000  SiWa  00A451  25 m  43.20  44.70   
15  464  Ryynänen Elina  2005  Vanders  05A067  25 m  43.41  44.91   
16  179  Manninen Anni  2001  SiWa  01A194  25 m  44.20  45.70   
17  118  Kuisma Susanna  2003  HyUS  03A414  25 m  44.35  45.85   
18  116  Guljajeva Vlada  2004  HyUS  04A365  25 m  44.42  45.92   
19  24  Kangur  2004  BRIIS    50 m  46.02  46.02   
20  486  Wuori Edla  2003  NU  03A345  25 m  44.60  46.10   
21  482  Koskelo Aino  2005  NU  05A053  25 m  44.86  46.36   
22  109  Onkela Veera  1999  HU  99B228  50 m  46.54  46.54   
23  427  Tiussa Sini  2003  UI  03B112  25 m  45.20  46.70   
24  126  Åvist Cinja  2003  HyUS  03A121  25 m  45.49  46.99   
25  304  Pajula Sanna  2003  KU  03A317  25 m  46.87  48.37   
26  153  Penttinen Liisa  2003  NumKis  03A389  25 m  47.14  48.64   
27  150  Partanen Lotta Linnea  2001  NumKis  01A819  25 m  47.31  48.81   
28  443  Lehmusvaara Anna  2005  Vanders  05A142  25 m  47.33  48.83   
29  162  Aarnivuo Sini  2003  SiWa  03A755  25 m  47.81  49.31   
30  190  Talonpoika Fanny  2001  SiWa  01A225  50 m  49.64  49.64   
31  459  Pakaslahti Lilja  2002  Vanders  02A881  50 m  50.15  50.15   
32  445  Lehtonen Silja  2004  Vanders  04A582  50 m  50.33  50.33   
33  26  Koppel Ilona Marleen  2005  BRIIS    50 m  50.81  50.81   
34  15  Marran Mari Ann  2005  BRIIS    50 m  51.20  51.20   
35  478  Vilenius Ella  2004  Vanders  04A003  25 m  49.70  51.20   
36  47  Kokko Siiri  2003  HSS  03B138  25 m  49.93  51.43   
37  16  Reilent Anna Triin  2005  BRIIS    50 m  51.70  51.70   
38  115  Ahonen Anniina  2005  HyUS  05A156  25 m  50.75  52.25   
39  123  Nieminen Janica  2005  HyUS  05A403  25 m  50.79  52.29   
40  119  Kuisma Tiia  2003  HyUS  03A412  25 m  51.08  52.58   
41  206  Käkelä Helmi  2006  TuUS  06A002  25 m  51.28  52.78   
42  469  Sukhareva Tatiana  2005  Vanders  05A131  25 m  51.49  52.99   
43  161  Aarnivuo Milja  2005  SiWa  05A210  25 m  51.53  53.03   
44  233  Juhola Isabella  2005  Cetus  05A768  50 m  53.10  53.10   
45  18  Pajo Erika  2006  BRIIS    50 m  53.40  53.40   
46  303  Kallio Pinja  2004  KU  04A146  50 m  53.53  53.53   
47  240  Korkeamäki Jenni  2007  Cetus  07A078  50 m  53.89  53.89   
48  173  Kurki Jenni  2005  SiWa  05A227  25 m  52.55  54.05   
49  479  Vänttinen Iina  2006  Vanders  06A210  50 m  54.38  54.38   
50  160  Aarnikoivu Emma  2002  SiWa  02A254  25 m  53.62  55.12   
51  117  Kuisma Heli  2006  HyUS  06A070  25 m  53.69  55.19   
52  274  Turunen Laura  2005  Cetus  05A469  25 m  54.03  55.53   
53  226  Brelo Ninja  2006  Cetus  06A185  50 m  56.04  56.04   
54  166  Erten Iris  2003  SiWa  03A818  25 m  54.74  56.24   
55  296  Ruotsalainen Aino  2007  LrU  07A076  25 m  54.94  56.44   
56  176  Lindroos Mandi  2004  SiWa  04A871  25 m  55.02  56.52   
57  294  Meintjes Ankia  2005  LrU  05A649  50 m  56.63  56.63   
58  181  Mielty Amanda  2003  SiWa  03A574  50 m  57.37  57.37   
59  78  Honkanen Nella  2005  HTU  05A043  25 m  56.02  57.52   
60  163  Andström Sofi  2005  SiWa  05A556  50 m  57.60  57.60   
61  120  Laitinen Jonna Marjatta  2005  HyUS  05A128  25 m  56.14  57.64   
62  430  Eriksson Oona  2004  Vanders  04A619  25 m  56.39  57.89   
63  250  Mäennenä Kia  2006  Cetus  06A189  50 m  57.97  57.97   
64  305  Pakkanen Pinja  2006  KU  06A377  25 m  56.86  58.36   
65  192  Trebs Ella  2005  SiWa  05A212  25 m  58.15  59.65   
66  191  Tammikorpi Milma  2006  SiWa  06A293  25 m  59.52  1:01.02   
67  368  Florström Lotta  2004  Gladius  04A165  50 m  1:02.27  1:02.27   
68  477  Vesanen Siiri  2004  Vanders  04A357  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  17:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner