2020-05-26   20:41:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma TYR Vantaa Junior Meet 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Su ilta klo 16.00

26_S
Laji 26, 50m RU P-11, 13, 16, 18 
 
Sponsori: JD Multituote Oy 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
328  Rissanen Rami  1999  PUS  99A292  50 m  33.15  33.15   
187  Seppälä Juho  1999  SiWa  99B048  50 m  33.47  33.47   
351  Närhi Eetu  1998  Octopus  98A620  25 m  32.12  33.62   
152  Patinen Reko  1998  NumKis  98A336  25 m  33.47  34.97   
323  Nyrhinen Eetu  2000  PUS  00A005  50 m  35.57  35.57   
489  Laine Niklas  2002  Plaani  02A111  50 m  35.87  35.87   
288  El-Idi Firas  2001  La-Ka  01A005  50 m  36.47  36.47   
311  Heinikangas Raul  1998  PUS  98B068  50 m  36.52  36.52   
318  Lehti Leevi  2000  PUS  00A000  50 m  36.75  36.75   
10  11  Marran Mihkel Melker  2003  BRIIS    50 m  36.80  36.80   
11  302  Ihanamäki Teemu  2001  KU  01A357  50 m  37.07  37.07   
12  Dmitriev Aleksei  2003  VOLNA    50 m  37.80  37.80   
13  319  Luhtanen Leevi  2000  PUS  00A137  50 m  38.05  38.05   
14  475  Uusikumpu Sami  2003  Vanders  03A403  25 m  37.21  38.71   
15  196  Vainionpää Veeti  2001  SiWa  01B069  25 m  37.52  39.02   
16  442  Le Nhut Dang  2003  Vanders  03A027  50 m  39.92  39.92   
17  309  Belov Aleksei  1998  PUS  98B267  50 m  40.00  40.00   
18  378  Taimela Alexi  1998  Gladius  98B308  25 m  40.95  42.45   
19  127  Äijälä Onni  2004  HyUS  04A344  25 m  41.38  42.88   
20  28  Teder Karl Christopher  2004  BRIIS    50 m  43.19  43.19   
21  325  Ollikainen Roope  2004  PUS  04A004  25 m  41.72  43.22   
22  218  Räisänen Pyry  2001  TuUS  01A648  25 m  43.79  45.29   
23  373  Kupila Repe  2001  Gladius  01A905  25 m  43.86  45.36   
24  286  Ridal Markus  2003  HeiI  03B078  25 m  43.92  45.42   
25  40  Halminen Samuel  2005  HSS  05A578  50 m  45.49  45.49   
26  138  Marjala Juho Elia  2003  KeUi  03A275  25 m  44.65  46.15   
27  124  Nyman Alexander  2004  HyUS  04A275  50 m  46.67  46.67   
28  125  Peltonen Nico  2005  HyUS  05A046  25 m  45.28  46.78   
29  488  Laine Luukas  2005  Plaani  05A025  50 m  47.19  47.19   
30  142  Heinola Mio  2005  NumKis  05A011  25 m  46.50  48.00   
31  285  Nylund Eemeli  2003  HeiI  03A915  25 m  47.33  48.83   
32  246  Lönnblad Lucas  2004  Cetus  04A495  25 m  47.49  48.99   
33  169  Ianes Heikki  2005  SiWa  05A138  50 m  49.94  49.94   
34  391  Kallio Max  2002  ORCA  02B097  25 m  48.44  49.94   
35  392  Kanerva Kristian  2002  ORCA  02B104  25 m  48.49  49.99   
36  455  Musikka Antti  2005  Vanders  05A015  25 m  48.82  50.32   
37  20  Moor Tanel  2005  BRIIS    50 m  50.80  50.80   
38  462  Pönkä Sami  2003  Vanders  03A583  25 m  49.74  51.24   
39  473  Toivonen Oskari  2004  Vanders  04A114  25 m  49.86  51.36   
40  207  Käkelä Urho  2005  TuUS  05A042  50 m  52.04  52.04   
41  33  Põldveer Ricco  2006  BRIIS    50 m  52.31  52.31   
42  230  Heinola Leo  2006  Cetus  06A190  50 m  53.05  53.05   
43  231  Holtari Justus  2004  Cetus  04A618  25 m  51.75  53.25   
44  136  Kurikka Otso  2003  KeUi  03A084  25 m  52.52  54.02   
45  31  Miller Jarko  2006  BRIIS    50 m  54.32  54.32   
46  32  Jõgis Kennert  2006  BRIIS    50 m  55.16  55.16   
47  457  Nord Sampo  2005  Vanders  05A071  25 m  54.57  56.07   
48  165  Belov Ilja  2007  SiWa  07A158  50 m  56.31  56.31   
49  259  Poryadin Grigory  2004  Cetus  04A565  50 m  57.14  57.14   
50  174  Kärkkäinen Samuli  2003  SiWa  03A578  25 m  58.59  1:00.09   
51  243  Laitinen Nuutti  2004  Cetus  04A588  25 m  59.15  1:00.65   
52  172  Kulju Nico  2006  SiWa  06A083  50 m  1:07.84  1:07.84   
53  188  Silventoinen Ilmari  2005  SiWa  05A558  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  17:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner