2020-05-26   18:31:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma TYR Vantaa Junior Meet 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Su ilta klo 16.00

29_S
Laji 29, 100m PU T-13, 15, 17 
 
Sponsori: Cafe Picnic 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
143  Heinola Nea-Amanda  2000  NumKis  00A310  25 m  1:01.87  1:03.87   
324  Ollikainen Janina  2000  PUS  00A030  50 m  1:08.29  1:08.29   
387  Egorova Ksenia  2000  ORCA  00A664  25 m  1:07.77  1:09.77   
198  Appelberg Janna  2001  TuUS  01A954  25 m  1:09.33  1:11.33   
63  Pälsi Lotta  2004  HSS  04A147  25 m  1:10.47  1:12.47   
329  Sottinen Julia  2000  PUS  00A034  50 m  1:12.60  1:12.60   
395  Kempinen Toini  1999  ORCA  99A154  25 m  1:11.57  1:13.57   
314  Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  25 m  1:11.71  1:13.71   
10  Hansalu Katriin  2003  BRIIS    50 m  1:14.20  1:14.20   
10  83  Rantanen Jenni  2001  HTU  01A324  25 m  1:12.49  1:14.49   
11  Yakhnina Ekaterina  2003  VOVIS    50 m  1:17.00  1:17.00   
12  103  Lehtinen Sonja  2003  HU  03A385  25 m  1:15.62  1:17.62   
13  100  Kokko Noora  2001  HU  01A853  50 m  1:18.93  1:18.93   
14  179  Manninen Anni  2001  SiWa  01A194  50 m  1:19.56  1:19.56   
15  102  Laitinen Emmi  2001  HU  01A935  50 m  1:19.60  1:19.60   
16  401  Lehtoila Lotta  2003  ORCA  03A247  50 m  1:22.08  1:22.08   
17  474  Uusikumpu Petra  2001  Vanders  01A644  25 m  1:20.69  1:22.69   
18  416  Vaajanen Viivi  2002  ORCA  02A567  50 m  1:22.71  1:22.71   
19  92  Ervasti Sofia  2001  HU  01A520  25 m  1:21.72  1:23.72   
20  317  Lasonen Tinja  2004  PUS  04A230  25 m  1:21.86  1:23.86   
21  322  Neiramaa Ellen-maria  2002  PUS  02A939  25 m  1:25.24  1:27.24   
22  413  Sild Lisette  1999  ORCA  99B296  50 m  1:27.55  1:27.55   
23  67  Säämänen Veera  2004  HSS  04A007  25 m  1:31.60  1:33.60   
24  126  Åvist Cinja  2003  HyUS  03A121  25 m  1:37.14  1:39.14   
25  411  Saarinen Ada-maj  2004  ORCA  04A688  50 m  1:41.22  1:41.22   
26  116  Guljajeva Vlada  2004  HyUS  04A365  25 m  1:39.90  1:41.90   
27  171  Karvonen Aliina  2004  SiWa  04A587  25 m  1:44.62  1:46.62   
28  482  Koskelo Aino  2005  NU  05A053  25 m  1:47.41  1:49.41   
29  183  Myllykoski Emilia  2003  SiWa  03B108  25 m       
30  377  Syväniemi Ella-maija  2004  Gladius  04A654  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.00  Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  17:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner