2020-01-21   10:59:48
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Speedo Open 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

6_S
Gren 6, 50m Ryggsim Herrar 
 
Sponsor: OLKA Sportresor 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
137  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  28.34   
447  Hjort Anton Borg  2000  AAS  0065AO  50 m  28.75   
238  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  50 m  28.77   
376  Cuperus Rick  1999  UDDEVALLA  AV2599  50 m  30.42   
430  Ottosson Marcus  1997  VÄXJÖ SS  AD7197  50 m  30.51   
416  Bergwall Johan  1999  VÄXJÖ SS  AO4599  50 m  30.76   
189  Eliasson Joel  1998  MASS  AN3198  50 m  31.33   
372  Assor Alexander  2000  UDDEVALLA  AE2900  50 m  31.34   
383  Hansson Gabriel  2000  UDDEVALLA  AE8700  50 m  31.38   
10  258  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  50 m  31.88   
11  225  Jedel Christopher  1995  MASS  AG7995  50 m  31.92   
12  422  Franzén Gustav  2000  VÄXJÖ SS  AU1300  50 m  32.17   
13  89  Emanuelsson Fredrik  1999  KUNGÄLV  AN3199  50 m  32.48   
14  154  Sundfors Simon  1996  KUNGSBACKA  AV4996  50 m  32.73   
15  144  Norlin Kevin  2000  KUNGSBACKA  AV3700  50 m  32.94   
16  192  Eriksson Elias  1994  MASS  AL7794  50 m  33.36   
17  432  Tidåsen Emanuel  2002  VÄXJÖ SS  AQ3702  50 m  33.84   
18  385  Josephson Jakob  2002  UDDEVALLA  AN8102  50 m  34.13   
19  210  Hagedorn Linus  2002  MASS  AI9702  50 m  34.43   
20  186  Bohlin Torsten  1999  MASS  AX5999  50 m  34.62   
21  68  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  50 m  34.66   
22  83  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  50 m  35.45   
23  337  Pettersson Jens  2001  S 77  AG9101  50 m  35.45   
24  419  Cikota Kemal  2002  VÄXJÖ SS  AS0102  50 m  35.61   
25  342  Thäng Alfred  2001  S 77  AN9701  50 m  35.73   
26  260  Skogsberg Karl  2003  MASS  AF2103  50 m  35.88   
27  328  W.persson Felix  2003  S 02  AB8903  50 m  36.42   
28  240  Norland William  2001  MASS  AO0701  50 m  36.76   
29  257  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  50 m  36.82   
30  252  Rosencrantz Axel  2002  MASS  AO5902  50 m  36.87   
31  414  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  50 m  36.92   
32  124  Erlandsson Carl  2001  KUNGSBACKA  AV5701  50 m  37.03   
33  301  Forssell Gustav  2003  S 02  AL3503  50 m  37.03   
34  310  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  50 m  37.11   
35  322  Shen Kevin  2003  S 02  AL7503  50 m  37.54   
36  277  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  50 m  37.57   
37  298  Clasén Daniel  2003  S 02  AL1503  50 m  37.89   
38  370  Aronsson Filip  2004  UDDEVALLA  AF1104  50 m  38.03   
39  268  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  50 m  38.12   
40  74  Kromnow Erik  2001  KARLSKRONA  AL9701  50 m  38.37   
41  42  Ljungqvist Oskar  2002  GÖTEBORG  AQ5702  50 m  38.42   
42  228  Kinnander Felix  2004  MASS  AI6504  50 m  39.04   
43  20  Gardiner Archie  2000  GÖTEBORG  AU9700  50 m  39.12   
44  292  Bohlin Noel  2003  S 02  AM4903  50 m  39.53   
45  46  Nordberg Marcus  2002  GÖTEBORG  AM4302  50 m  39.73   
46  327  Troberg Eskola Vide  2003  S 02  AN3303  50 m  41.88   
47  77  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  50 m  42.29   
48  122  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  AN2904  50 m  42.73   
49  296  Cederqvist Peter  2003  S 02  AL0503  50 m  43.75   
50  39  Lindström Axel  2003  GÖTEBORG  AW4503  50 m  44.69   
51  349  Chung Patrik  2000  TROLLHÄTTA  AU4900  50 m  44.80   
52  311  Nilsson Robin  2002  S 02  AB4902  50 m  44.96   
53  324  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  50 m  44.99   
54  382  Hanson Albin  2003  UDDEVALLA  AM1903  50 m  45.29   
55  276  Wretborn Simon  2003  MASS  AJ0903  50 m  45.35   
56  297  Cicmil Alexandar  2004  S 02  AK6704  50 m  45.42   
57  266  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  50 m  45.58   
58  294  Bränholm Jack  2003  S 02  AQ6503  50 m  45.58   
59  313  Olofsson Linus  2003  S 02  AL6503  50 m  46.34   
60  218  Höglund Arvid  2005  MASS  AI5505  50 m  46.78   
61  309  Mohammadi Zoobin  2004  S 02  AP1104  50 m  47.29   
62  93  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  50 m  47.50   
63  317  Rilby Albin  2004  S 02  AP7104  50 m  47.53   
64  239  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  50 m  47.87   
65  321  Shafie Jonas  2006  S 02  AF6906  50 m  51.26   
66  134  Jardle Victor  2004  KUNGSBACKA  AQ6704  50 m  51.31   
67  56  Saied Daniel  2003  GÖTEBORG  AW3503  50 m  51.75   
68  312  Näs Love  2005  S 02  AN2905  50 m  53.73   
69  314  Olofsson Lukas  2006  S 02  AM8106  50 m  54.95   
70  468  Sundberg Berntsson Mathias  2004  MASS  AS6304  50 m  55.04   
71  181  Anderson Elias  2003  MASS  AO8303  50 m  56.49   
72  319  Samuelsson Sandgren David  2004  S 02  AU3704  50 m  57.41   
73  320  Sanei Sean  2005  S 02  AN4905  50 m  59.01   
74  19  Elhage Ali  2002  GÖTEBORG  AX4702  50 m     
75  55  Rättgård August  2003  GÖTEBORG  AY8303  50 m     
76  57  Sandén Loke  2004  GÖTEBORG  AV9504  50 m     
77  62  Törnqvist Simon  1992  GÖTEBORG  BD4792  50 m     
78  308  Mohammadi Robin  2007  S 02  AC3907  50 m     
79  318  Rowland John Andrew  2003  S 02  AY1503  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  26 maj 2016 
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap  Utskriftstid  19:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner