2020-01-27   18:18:55
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för HärnöRacet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 14
Heatlista 
 
  Tävling  HärnöRace    Utskriftsdatum  09 april 2016   
  Tävlingsort  Härnösand    Utskriftstid  09:06   
  Arrangör           
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  09 april 2016         
 
 
 
Gren 14, 100m Ryggsim Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
242  Line Björlin  2003  BB9603  HÄRNÖSAND    25m   
213  Levina Elfström  2003  AN8403  KOMETERNA    25m  1:51.35 
146  Linnea Jansson  2005  BD0805  TIMRÅ SK    25m  2:04.22 
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Agnes Frestadius  2005  AH7205  SOLLEFTEÅ    25m  1:45.60 
60  Lovisa Lundblad  2003  AM1203  NJURUNDA    25m  1:36.65 
148  Emma Åkerlund  2003  AB6403  TIMRÅ SK    25m  1:36.36 
230  Freja Vestberg  2002  AZ0202  HÖGAKUSTEN    25m  1:35.85 
Linnea Engström  2004  AM8404  SOLLEFTEÅ    25m  1:36.25 
166  Linn Lidström  2001  BR1201  UMEÅ SS    25m  1:36.46 
181  Elvira Ögren  2002  BR6802  UMEÅ SS    25m  1:45.04 

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
10  Maja Bostedt  2003  AP6603  HÄRNÖSAND    25m  1:35.14 
170  Emelie Ohlin  2003  AV2803  UMEÅ SS    25m  1:33.63 
156  Lea Edvardsson  2003  AV8603  UMEÅ SS    25m  1:31.32 
20  Johanna Persson  2003  BB4803  HÄRNÖSAND    25m  1:28.02 
173  Tilde Sandin  2002  BS4402  UMEÅ SS    25m  1:29.65 
97  Emilia Hamberg  2002  AB0602  SUNDSVALL    25m  1:33.00 
150  Isabelle Åström  2004  AJ2404  TIMRÅ SK    25m  1:34.87 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
140  Petra Wennberg  2002  BL6602  SUNDSVALL    25m  1:25.93 
124  Nathalie Pettersson  2002  BP4602  SUNDSVALL    25m  1:20.72 
17  Cornelia Norén-Vosfeldt  2001  AE3401  HÄRNÖSAND    25m  1:15.40 
193  Isabel Åhrström  2002  BV0802  Ö-VIKS ASS    25m  1:14.98 
119  Emma Norlin  2002  AF9602  SUNDSVALL    25m  1:15.23 
218  Olivia Lindgren  1999  AL1899  KOMETERNA    25m  1:17.48 
189  Sandra Nilsson  2003  BH9603  Ö-VIKS ASS    25m  1:25.53 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
186  Emmy Gulliksson  1998  BG7498  Ö-VIKS ASS    25m  1:14.91 
110  Joyce Muzito  2001  BT4401  SUNDSVALL    25m  1:13.74 
109  Hanna Mattsson  1998  BL2698  SUNDSVALL    25m  1:13.57 
86  Maja Bollbring  1999  AC5899  SUNDSVALL    25m  1:08.87 
221  Maja Byström  2003  BS3603  HÖGAKUSTEN    25m  1:12.34 
184  Emelia Boström  2000  AT9899  Ö-VIKS ASS    25m  1:13.57 
191  Linn Strömberg  2002  BD9402  Ö-VIKS ASS    25m  1:14.78 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  09 april 2016 
Licensierad till: Härnösands Simsällskap  Utskriftstid  09:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner