Program för TYR Challenger Meet 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 20
|
Tävling |
TYR Challenger Meet 2016 |
|
Utskriftsdatum |
15 maj 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
08:27 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
14 maj 2016 |
|
|
|
|
Gren 20, 50m Bröstsim Damer |
Finaler (6) |
Beräknad start 09:25 |
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
5 |
1 |
Louise Blomqvist |
2004 |
BD2204 |
DANDERYD |
|
25m |
46.72 |
231 |
2 |
Karin Thorén |
1999 |
BI4499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
45.50 |
378 |
3 |
Lovis Westman |
2003 |
BA1403 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
45.10 |
361 |
4 |
Elvira Montes |
2004 |
AS3804 |
SS04 |
|
25m |
45.28 |
7 |
5 |
Sofia Montan |
2004 |
BJ2804 |
DANDERYD |
|
25m |
46.05 |
4 |
6 |
Elina Bergenstein Fransson |
2004 |
BJ7604 |
DANDERYD |
|
25m |
50.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
357 |
1 |
Emilia Long |
2004 |
AO0204 |
SS04 |
|
25m |
43.53 |
134 |
2 |
Klara Alte |
2002 |
AX1602 |
SKK |
|
25m |
41.39 |
135 |
3 |
Victoria Danielsson |
2002 |
BP6802 |
SKK |
|
25m |
40.17 |
139 |
4 |
Julia Gunneriusson |
2002 |
AX7402 |
SKK |
|
25m |
41.30 |
202 |
5 |
Engla Ellbrant |
2004 |
AK2204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
42.37 |
367 |
6 |
Naomi Sterling |
2002 |
BN1402 |
SS04 |
|
25m |
44.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
214 |
1 |
Saga Grindberg |
2003 |
AX5603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
39.95 |
150 |
2 |
Elma Starrost |
2002 |
AN4202 |
SKK |
|
25m |
38.96 |
377 |
3 |
Wilma Wennerberg |
2001 |
AG3201 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
38.18 |
82 |
4 |
Sarah Jonsson |
2001 |
AH3801 |
LULEÅ SS |
|
25m |
38.45 |
225 |
5 |
Cornelia Jerresand |
2000 |
AG6800 |
TÄBY SIM |
|
25m |
39.05 |
273 |
6 |
Izabelle Lindberg |
2003 |
AX6603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
40.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
209 |
1 |
Ingrid Franks |
2003 |
AT5603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
37.32 |
375 |
2 |
Clara Lönnberg |
2001 |
AF9801 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
36.93 |
198 |
3 |
Embla Börjesson |
2002 |
AZ1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
36.85 |
295 |
4 |
Astrid Albertsson |
2000 |
AF5400 |
VÄSBY SS |
|
25m |
36.86 |
346 |
5 |
Lisa Candelius |
2003 |
AT9803 |
SS04 |
|
25m |
37.10 |
318 |
6 |
Jennifer Nyblom |
2003 |
AC1603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
37.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
268 |
1 |
Fanny Kruthammar |
1999 |
BB5299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
36.24 |
303 |
2 |
Tuva Björkén |
2003 |
AC0603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
35.98 |
210 |
3 |
Julia Franks |
2000 |
AR5400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
35.87 |
15 |
4 |
Ella Arrhén Andersson |
2002 |
AX8402 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
35.98 |
242 |
5 |
Smilla Malm |
2003 |
AQ4203 |
TÄBY SIM |
|
25m |
36.23 |
174 |
6 |
Emma Roloff |
2002 |
AT6402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
36.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
269 |
1 |
Zhanna Kuhry |
1998 |
BF4698 |
TÄBY SIM |
|
25m |
34.83 |
121 |
2 |
Fanny Strömstedt |
1996 |
AK4696 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
33.84 |
85 |
3 |
Milana Salih |
1997 |
AX4697 |
SK NEPTUN |
|
25m |
31.64 |
177 |
4 |
Caroline Speiner |
1994 |
AZ0294 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
33.38 |
302 |
5 |
Julia Björkén |
2001 |
AL1601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
33.97 |
194 |
6 |
Mikaela Bergh |
1999 |
AK5299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
34.91 |
Skapad av WinGrodan 1.24.07 |
Utskriftsdatum |
15 maj 2016 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
08:27 |
|