2019-09-19   23:43:50
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for FynKval2, 2016

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

1_S
Løb 1, 100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
81  Floor Sif  2000  OSK  0018AR  25 m  1:02.02   
77  Baraviec Cecilie  2000  OSK  0016AB  25 m  1:04.19   
96  Bang Victoria  2001  SVENDBORG  0146AM  25 m  1:04.36   
18  Korsgaard Alberte  2001  RINGE  0174AN  25 m  1:04.50   
84  Hansen Emma  1999  OSK  9986AJ  50 m  1:04.76   
97  Ellehus Freya  2000  SVENDBORG  0076AJ  25 m  1:04.83   
51  Nicholas Freja  2000  FREM  0084AN  25 m  1:05.22   
80  Floor Gry  2000  OSK  0028AR  25 m  1:05.64   
13  Hansen Katrine Hvistendal  1997  RINGE  9754BA  25 m  1:05.86   
10  105  Storgaard Anna Bredal  2002  SVENDBORG  0228AF  25 m  1:06.35   
11  106  Thrane Anne Sofie  2000  SVENDBORG  0042AW  25 m  1:06.54   
12  26  Mogensen Caroline  2002  RINGE  0276AL  25 m  1:06.67   
13  107  Worrell Caroline  2001  SVENDBORG  0102AD  25 m  1:06.83   
14  99  Holse Katarina  2002  SVENDBORG  0228AC  25 m  1:06.91   
15  60  Brink Karen Hazell  2002  OSLF  0206AA  25 m  1:06.94   
16  Ahrentsen Cecilie  1998  RINGE  9838AB  25 m  1:08.39   
17  87  Juul Emma  1999  OSK  9924BD  25 m  1:08.39   
18  82  Grønning Signe Juul  2001  OSK  0132AM  25 m  1:08.95   
19  115  Klüver-Kristensen Mia T.  2004  OSLF  0496AH  25 m  1:11.61   
20  27  Nielsen Julie Nellemose  1999  RINGE  9964AW  25 m  1:11.71   
21  35  Sørensen Julie T.  2003  RINGE  0354AC  25 m  1:12.08   
22  44  Jørgensen Mai  2003  FREM  0376AA  25 m  1:12.20   
23  39  Andersson Johanne A  2003  FREM  0302AD  25 m  1:12.42   
24  14  Hansen Line Vestergaard  2003  RINGE  0334AR  25 m  1:12.72   
25  102  Rasmussen Ghita Ross  2003  SVENDBORG  0362AQ  25 m  1:12.82   
26  116  Madsen Katrine Brolykke  2003  OSLF  0372AH  25 m  1:13.44   
27  10  Gyldenkærne Laura  2000  RINGE  0026AU  25 m  1:13.45   
28  88  Petersen Marianne  1998  OSK  9846AP  50 m  1:14.69   
29  126  Jørgensen Josefine Risum  2004  OSK  0406AC  25 m  1:15.98   
30  20  Larsen Veronika  2003  RINGE  0396AS  25 m  1:16.21   
31  121  Eisensee Kaya Yang  2004  OSK  0456AM  25 m  1:16.72   
32  123  Grønning Ida Juul  2004  OSK  0418AC  25 m  1:16.96   
33  120  Andersen Nikoline  2003  OSK  0368AR  25 m  1:18.11   
34  38  Witte Amanda Siomone  2003  RINGE  0344AC  25 m  1:20.42   
35  25  Mathisen Klara Anna  2003  RINGE  0302AR  25 m  1:20.96   
36  Christiansen Marinella  2004  RINGE  0408AN  25 m  1:22.25   
37  33  Schier Klara  2002  RINGE  0224BB  25 m  1:23.61   
38  113  Jensen Pernille Juul  2003  OSLF  0346AZ  25 m  1:25.13   
39  23  Lundsfryd Thilde Rosen  2004  RINGE  0424AN  25 m  1:25.56   
40  114  Jørgensen Josefine S  2004  OSLF  0416AN  25 m  1:27.81   
41  41  Dall Frida Karoline  2004  FREM  0492AP  25 m  1:28.72   
42  31  Rasmussen Maja  2003  RINGE  0304AQ  25 m  1:33.59   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  16 april 2016 
Licens til Odense Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  13:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark