2019-09-19   23:48:31
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for FynKval2, 2016

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Seedede heat Løb 19
Seedede heat 
 
  Stævne navn  FynKval2, 2016    Udskriftsdato  16 april 2016   
  Stævne by  Odense    Udskriftstidspunkt  13:53   
  Arrangør  STO         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  13 marts 2016         
 
 
 
Løb 19, 100m Brystsvømning Damer  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
114  Josefine S Jørgensen  2004  0416AN  OSLF    25m  2:19.36 
30  Camilla Pedersen  2002  0248AU  RINGE    25m  1:48.97 
126  Josefine Risum Jørgensen  2004  0406AC  OSK    25m  1:49.00 
               
               
               

 
Heat 2 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
31  Maja Rasmussen  2003  0304AQ  RINGE    25m  1:47.68 
Caroline R. Andersen  2004  0484AT  RINGE    25m  1:43.94 
24  Thea Inge Madsen  2003  0366AQ  RINGE    25m  1:39.03 
116  Katrine Brolykke Madsen  2003  0372AH  OSLF    25m  1:40.09 
47  Josephine Larsen  2004  0464AU  FREM    25m  1:44.39 
113  Pernille Juul Jensen  2003  0346AZ  OSLF    25m  1:48.84 
               

 
Heat 3 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
50  Vivi Nguyen  2001  0162BC  FREM    50m  1:31.51 
Caroline Broholm  2003  0338AA  RINGE    25m  1:24.74 
105  Anna Bredal Storgaard  2002  0228AF  SVENDBORG    25m  1:22.25 
19  Caroline Larsen  2001  0164AG  RINGE    25m  1:21.24 
97  Freya Ellehus  2000  0076AJ  SVENDBORG    25m  1:21.70 
39  Johanne A Andersson  2003  0302AD  FREM    25m  1:24.44 
65  Heidi Glintborg  2002  0202AP  OSLF    25m  1:29.80 
124  Agnete Habermann  2005  0576AA  OSK    25m  1:37.65 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  16 april 2016 
Licens til Odense Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  13:53 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark