Startliste for UGP3
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 26, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 123 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 59.08 | |
2 | 77 | Johansson Klara | 2001 | SK SYDSIM | AO5401 | 25 m | 59.74 | |
3 | 73 | Grewell My | 1998 | SK SYDSIM | BE2698 | 25 m | 1:01.26 | |
4 | 127 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 1:01.81 | |
5 | 83 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 25 m | 1:02.12 | |
6 | 139 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 25 m | 1:02.34 | |
7 | 115 | Eilertsson Ester | 2003 | MKK | AE0203 | 25 m | 1:02.56 | |
8 | 23 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | BM1402 | 25 m | 1:02.57 | |
9 | 18 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | AR9600 | 25 m | 1:02.68 | |
10 | 185 | Strömberg Amanda | 1998 | YSTADS SS | AR7698 | 25 m | 1:03.07 | |
11 | 188 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | AL9699 | 25 m | 1:03.09 | |
12 | 106 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | BU5201 | 25 m | 1:03.34 | |
13 | 158 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 25 m | 1:03.80 | |
14 | 138 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 1:03.95 | |
15 | 80 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 1:04.23 | |
16 | 111 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 50 m | 1:04.25 | |
17 | 104 | Olsson Linn | 2002 | TRELLEBORG | AG8402 | 25 m | 1:04.33 | |
18 | 60 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 50 m | 1:04.48 | |
19 | 197 | Hegardt Tova | 2002 | POSEIDON | AV3802 | 25 m | 1:04.90 | |
20 | 147 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 25 m | 1:04.99 | |
21 | 22 | Nilsson Hanna | 2000 | SK HAJEN | AR1800 | 25 m | 1:05.16 | |
22 | 98 | Törneman Moa | 2001 | SS IDEN | AN6401 | 25 m | 1:05.18 | |
23 | 66 | Cerutti Emma | 2002 | SK SYDSIM | AI9402 | 25 m | 1:05.30 | |
24 | 166 | Frederiksen Emilia | 2000 | YSTADS SS | AJ8800 | 25 m | 1:05.47 | |
25 | 89 | Vesterlund Kocsis Tilda | 1999 | SK SYDSIM | AW4699 | 25 m | 1:05.85 | |
26 | 38 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 1:06.28 | |
27 | 134 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | AY7801 | 25 m | 1:06.43 | |
28 | 55 | Mubiru Caroline | 2000 | SK RAN | AH8200 | 25 m | 1:06.49 | |
29 | 175 | Larsson Tilde | 2001 | YSTADS SS | AT5801 | 25 m | 1:06.60 | |
30 | 167 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 1:06.80 | |
31 | 108 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 25 m | 1:06.86 | |
32 | 92 | Dellhede Viktoria | 2003 | SS IDEN | AD2403 | 25 m | 1:07.06 | |
33 | 19 | Larsson Julia | 2002 | SK HAJEN | AI6602 | 25 m | 1:07.42 | |
34 | 174 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | AJ7803 | 25 m | 1:07.74 | |
35 | 15 | Dolmark Linnea | 2002 | SK HAJEN | AO0602 | 25 m | 1:08.14 | |
36 | 164 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 25 m | 1:08.19 | |
37 | 142 | Lindh Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 25 m | 1:08.27 | |
38 | 187 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 25 m | 1:08.35 | |
39 | 169 | Göransson Sara | 1998 | YSTADS SS | BE5898 | 25 m | 1:08.83 | |
40 | 190 | Bengtsson Isabelle | 2002 | POSEIDON | AV1802 | 25 m | 1:09.34 | |
41 | 14 | Barnell Hanna | 2003 | SK HAJEN | BF6403 | 25 m | 1:09.39 | |
42 | 105 | Schubert Felicia | 2001 | TRELLEBORG | AK2201 | 25 m | 1:09.73 | |
43 | 184 | Stanciu Emma | 2000 | YSTADS SS | BP0800 | 25 m | 1:09.77 | |
44 | 217 | Tufvesson Linn | 2001 | POSEIDON | AT5201 | 50 m | 1:10.01 | |
45 | 69 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 1:10.03 | |
46 | 85 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 25 m | 1:10.53 | |
47 | 81 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 25 m | 1:10.78 | |
48 | 65 | Berisha Anna | 2001 | SK SYDSIM | AY1401 | 25 m | 1:10.98 | |
49 | 62 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 50 m | 1:11.43 | |
50 | 54 | Lundqvist Elvira | 2000 | SK RAN | BH2600 | 50 m | 1:12.07 | |
51 | 90 | Dellhede Josefin | 2003 | SS IDEN | AD3403 | 25 m | 1:12.16 | |
52 | 48 | Jepsson Elna | 2002 | SK RAN | BS6802 | 50 m | 1:13.65 | |
53 | 198 | Hägg Siri | 2002 | POSEIDON | BA0202 | 25 m | 1:14.06 | |
54 | 53 | Luani Embla | 2002 | SK RAN | AQ8402 | 50 m | 1:14.17 | |
55 | 137 | Lang Mia | 2002 | MKK | BO8402 | 25 m | 1:14.50 | |
56 | 200 | Ivarsson Clara | 2002 | POSEIDON | AX8802 | 25 m | 1:14.62 | |
57 | 26 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 25 m | 1:15.25 | |
58 | 42 | Edlund Elin | 2003 | SK RAN | AS5203 | 25 m | 1:16.03 | |
59 | 180 | Mårtensson Hilma | 2003 | YSTADS SS | BF5403 | 25 m | 1:16.19 | |
60 | 46 | Hansen Sofia | 2002 | SK RAN | BK1602 | 25 m | 1:16.30 | |
61 | 84 | Nölev Mila | 2002 | SK SYDSIM | BH0402 | 25 m | 1:16.69 | |
62 | 17 | Huston Clara | 2003 | SK HAJEN | AR7603 | 25 m | 1:16.70 | |
63 | 82 | Napierski Michelle | 2001 | SK SYDSIM | BN4801 | 25 m | 1:17.24 | |
64 | 112 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 25 m | 1:17.68 | |
65 | 201 | Kjellin Elma | 2003 | POSEIDON | AT5203 | 25 m | 1:17.87 | |
66 | 24 | Persson Lova | 2004 | SK HAJEN | AD7604 | 25 m | 1:18.14 | |
67 | 40 | Dzudovic Ivana | 2004 | SK RAN | AO2804 | 25 m | 1:19.00 | |
68 | 163 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 25 m | 1:19.26 | |
69 | 130 | Kazarian Elina | 2003 | MKK | BW4203 | 25 m | 1:19.72 | |
70 | 41 | Dzudovic Sofia | 2003 | SK RAN | BE1203 | 25 m | 1:20.27 | |
71 | 157 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 1:20.30 | |
72 | 211 | Persson Emma | 2002 | POSEIDON | BC8802 | 25 m | 1:20.31 | |
73 | 214 | Rieschel Julia | 2003 | POSEIDON | BF8203 | 25 m | 1:20.71 | |
74 | 86 | Schulze Hanna | 2002 | SK SYDSIM | AW2602 | 25 m | 1:21.45 | |
75 | 173 | Jönsson Marina | 2004 | YSTADS SS | BB0804 | 25 m | 1:21.45 | |
76 | 135 | Kusnadi Michelle | 2001 | MKK | BS5201 | 25 m | 1:21.47 | |
77 | 96 | Rosén Sundström Tuva | 2002 | SS IDEN | AT7802 | 25 m | 1:21.76 | |
78 | 177 | Martinsson Liv | 2004 | YSTADS SS | BB7604 | 25 m | 1:21.91 | |
79 | 209 | Nilbecker Sabina | 2004 | POSEIDON | AR3804 | 25 m | 1:23.53 | |
80 | 189 | Andersson Medhanie Johanna | 2005 | POSEIDON | AG0405 | 25 m | 1:23.87 | |
81 | 151 | Petric Teodora | 2005 | MKK | AP5205 | 25 m | 1:23.92 | |
82 | 178 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 25 m | 1:23.99 | |
83 | 145 | Lundgren Clara | 2004 | MKK | BC5804 | 25 m | 1:26.62 | |
84 | 129 | Johansson Hanna | 2004 | MKK | BJ4404 | 25 m | 1:27.50 | |
85 | 192 | Bergstrand Alva | 2003 | POSEIDON | BM9403 | 25 m | 1:27.84 | |
86 | 210 | Olsson Olivia | 2004 | POSEIDON | AL1804 | 25 m | 1:28.50 | |
87 | 101 | Landgren Linnéa | 2003 | TRELLEBORG | BQ6803 | 25 m | 1:28.55 | |
88 | 36 | Andrén Sophia | 2004 | SK RAN | AO1804 | 25 m | 1:30.76 | |
89 | 160 | Westergren Sigrid | 2003 | MKK | BK9803 | 25 m | 1:32.33 | |
90 | 215 | Stridh Emelie | 2004 | POSEIDON | AW3404 | 25 m | 1:35.59 | |
91 | 116 | Ekström Sofi | 2003 | MKK | BT6803 | 25 m | 1:35.62 | |
92 | 63 | Skogberg Alexandra | 2003 | SK RAN | BE4203 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.06 | Utskriftsdatum | 20 maj 2016 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 13:06 |