Program för Ungdoms-GP 3 Eskilstuna
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 15
|
Tävling |
UGP 3 2016 |
|
Utskriftsdatum |
04 juni 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
19:04 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 juni 2016 |
|
|
|
|
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (8) |
Sponsor: UGP |
|
Beräknad start 09:26 |
Heat 1 (8) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
251 |
0 |
Angelina Zander |
2005 |
AS7405 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
5 |
1 |
Louise Haglöv |
2003 |
BC9603 |
BORLÄNGE |
|
50m |
|
324 |
2 |
Ellinor Hermann |
2003 |
AN9403 |
ÖSTERBY SS |
|
25m |
1:48.12 |
17 |
3 |
Tea Persson |
2004 |
AC1404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:38.86 |
52 |
4 |
Josefin Fundberg |
2004 |
AC2604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:37.27 |
129 |
5 |
Gabriella Mosbach |
2003 |
AQ4803 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:37.62 |
19 |
6 |
Amy Smit |
2003 |
AV4603 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:39.17 |
313 |
7 |
Filippa Sjöholm Sundström |
2003 |
BQ8203 |
ÖSA |
|
50m |
1:50.00 |
227 |
8 |
Wilma Landegren |
2004 |
AL1404 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
215 |
0 |
Jennifer Bethiso |
2003 |
BT5203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:35.23 |
60 |
1 |
Olivia Janeling |
2002 |
AZ5202 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:35.00 |
90 |
2 |
Eva Shahverdyan |
2004 |
AQ6204 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:35.00 |
88 |
3 |
Elin Sand |
2002 |
BV9602 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:34.97 |
267 |
4 |
Sofi Holmberg |
2003 |
AB3403 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:34.30 |
244 |
5 |
Sofia Tossavainen |
2005 |
AJ2805 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:34.51 |
27 |
6 |
Tara Klarbo Egan |
2005 |
AQ6605 |
SK ENA |
|
25m |
1:34.97 |
67 |
7 |
Izabella Kullman |
2002 |
AG9202 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:35.00 |
37 |
8 |
Madeleine Bengtsson |
2005 |
AK9205 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:35.00 |
48 |
9 |
Tilde Eklind |
1999 |
BH1699 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:37.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
32 |
0 |
Malvina Walldén |
2005 |
AB1205 |
SK ENA |
|
25m |
1:32.92 |
96 |
1 |
Stella Verner |
2003 |
AF6403 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:32.42 |
144 |
2 |
Moa Hammarbäck |
2003 |
AR5403 |
KARLSKO SF |
|
50m |
1:29.00 |
30 |
3 |
Sara Randerstedt |
2004 |
AC3804 |
SK ENA |
|
50m |
1:28.34 |
152 |
4 |
Elin Nilsson |
2001 |
BU9401 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:23.83 |
21 |
5 |
Amanda Johansson |
2005 |
AI3605 |
DEJE SS |
|
25m |
1:28.12 |
25 |
6 |
Alicia Budden |
2004 |
AA5404 |
SK ENA |
|
50m |
1:28.93 |
26 |
7 |
Alice Johansson |
2003 |
AJ0603 |
SK ENA |
|
25m |
1:31.05 |
345 |
8 |
Tilda Granlund |
2001 |
AF0201 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
1:32.67 |
82 |
9 |
Isabelle Persson |
2003 |
AQ1203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:33.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
300 |
0 |
Mikaela Juhler |
2000 |
BM7200 |
ÖSA |
|
50m |
1:23.31 |
230 |
1 |
Vilma Lindberg |
2004 |
AL9204 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:22.57 |
33 |
2 |
Alva Abrahamsson |
2004 |
AQ6604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:21.57 |
338 |
3 |
Emelie Widhe |
2001 |
AN0401 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:21.14 |
211 |
4 |
Frida Bengtsson |
2003 |
AY2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:20.52 |
342 |
5 |
Walda Jonsson |
2001 |
AC2601 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:21.08 |
247 |
6 |
Lisa Vinger |
2003 |
AZ8203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:21.37 |
23 |
7 |
Cecilia Rudqvist |
2001 |
BJ0601 |
DEJE SS |
|
25m |
1:22.24 |
177 |
8 |
Lisen Hill |
2002 |
AB4802 |
SS MORA |
|
25m |
1:23.28 |
135 |
9 |
Stina Andersson |
2002 |
AG2202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:23.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
202 |
0 |
Caroline Andersson |
2001 |
AV4601 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:19.94 |
122 |
1 |
Clara Florén |
2002 |
AL6202 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:19.40 |
109 |
2 |
Amanda Jobs |
2003 |
AK0203 |
FALUN |
|
25m |
1:19.09 |
140 |
3 |
Matilda Ek |
2002 |
AG5202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:18.63 |
256 |
4 |
Sofia Båvenäs |
2002 |
AD9802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:16.67 |
139 |
5 |
Emilia Eerola |
1999 |
BE1499 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:17.42 |
24 |
6 |
Emilia Boberg |
2002 |
AV9602 |
SK ENA |
|
25m |
1:19.07 |
216 |
7 |
Angelica Blomberg |
2002 |
AD8802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:19.10 |
143 |
8 |
Linn Granlund |
2001 |
AM3801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:19.46 |
184 |
9 |
Femke van Zonneveld |
2002 |
AS9802 |
SS MORA |
|
25m |
1:20.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
22 |
0 |
Alva Nykvist |
1999 |
AM8399 |
DEJE SS |
|
25m |
1:16.09 |
121 |
1 |
Elina Carlsson |
2001 |
AS5801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:15.34 |
205 |
2 |
Clara Bergh |
2004 |
AD0404 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:14.94 |
266 |
3 |
Karolin Holmberg |
2001 |
AG5201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:14.75 |
7 |
4 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:14.53 |
115 |
5 |
Hilda Sander |
2002 |
AE5202 |
FALUN |
|
25m |
1:14.64 |
66 |
6 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:14.79 |
277 |
7 |
Lina Rehnman |
2002 |
AZ4802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:15.00 |
325 |
8 |
Emma Widen |
1999 |
AL1499 |
ÖSTERBY SS |
|
25m |
1:15.76 |
20 |
9 |
Anna Viinapuu |
2000 |
AH8400 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:16.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
53 |
0 |
Linnea Fundberg |
1999 |
AK5699 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:13.69 |
194 |
1 |
Ida Lindblom |
2001 |
BJ8201 |
SALA SS |
|
25m |
1:12.40 |
54 |
2 |
Frida Gustafsson |
2001 |
AM5401 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:11.11 |
40 |
3 |
Sofia Bjälevik |
1999 |
AT8299 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:10.50 |
327 |
4 |
Saga Bäckström |
2002 |
AD9202 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:10.28 |
274 |
5 |
Elvira Mörtstrand |
2003 |
AH9603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:10.34 |
336 |
6 |
Wilma Wennerberg |
2001 |
AG3201 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:10.59 |
250 |
7 |
Linnea Yu Hammarsten |
2002 |
AU7802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:11.73 |
323 |
8 |
Josefine Åhlund |
2002 |
AU5802 |
ÖSA |
|
25m |
1:13.36 |
69 |
9 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:14.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
59 |
0 |
Jennie Isaksen |
2000 |
AV8600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:09.55 |
245 |
1 |
Nadia Welin-Berger |
2002 |
AU4402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:08.19 |
329 |
2 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
1:06.82 |
268 |
3 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:05.70 |
331 |
4 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:02.89 |
233 |
5 |
Filippa Malmström |
2003 |
AK3803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:04.49 |
288 |
6 |
Emma Cullberg |
2002 |
BA8202 |
ÖSA |
|
25m |
1:06.45 |
112 |
7 |
Sandra Lundqvist |
1998 |
AH4898 |
FALUN |
|
25m |
1:06.89 |
75 |
8 |
Rebecka Loikala |
2000 |
AS7700 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:08.33 |
310 |
9 |
Lina Nederman |
2000 |
AP0600 |
ÖSA |
|
25m |
1:09.70 |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 |
Utskriftsdatum |
04 juni 2016 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
19:04 |
|