Program för Swim for Life
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass1
Gren 8, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 38 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 50 m | 52.87 | |
2 | 30 | Christensson Alfred | 1998 | LANDSKRONA | AH0398 | 50 m | 53.66 | |
3 | 68 | Svensson Hampus | 1999 | LANDSKRONA | AE5199 | 50 m | 54.03 | |
4 | 43 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 50 m | 56.06 | |
5 | 31 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | AD0501 | 50 m | 56.72 | |
6 | 80 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 50 m | 58.27 | |
7 | 27 | Bonnevier Simon | 2001 | LANDSKRONA | AH7301 | 50 m | 59.22 | |
8 | 118 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 50 m | 59.42 | |
9 | 47 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 50 m | 59.86 | |
10 | 97 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 50 m | 1:00.11 | |
11 | 46 | Larsson Oliver | 2001 | LANDSKRONA | AU1301 | 50 m | 1:01.41 | |
12 | 89 | Hangård Ian | 2002 | SK LÖDDE | AB5302 | 50 m | 1:01.67 | |
13 | 107 | Ranevi Tobias | 1999 | SK LÖDDE | AK7999 | 50 m | 1:01.85 | |
14 | 103 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 50 m | 1:03.40 | |
15 | 85 | Erdös Hampus | 2003 | SK LÖDDE | AK0303 | 50 m | 1:06.15 | |
16 | 29 | Celikovic Dzevad | 2001 | LANDSKRONA | AH8901 | 50 m | 1:07.07 | |
17 | 70 | Svärd Casper | 2001 | LANDSKRONA | AC0101 | 50 m | 1:08.58 | |
18 | 4 | Hua Vincent | 2004 | HÖÖRS SS | AS2704 | 50 m | 1:10.32 | |
19 | 59 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | AM3303 | 50 m | 1:10.91 | |
20 | 127 | Thunell Alfred | 2002 | LANDSKRONA | AI9902 | 50 m | 1:11.53 | |
21 | 5 | Huasson Anthon | 2004 | HÖÖRS SS | AO2304 | 50 m | 1:11.64 | |
22 | 56 | Ring Jesper | 2003 | LANDSKRONA | AF6103 | 50 m | 1:12.68 | |
23 | 120 | Witzell Anton | 2004 | SK LÖDDE | AC4904 | 50 m | 1:13.70 | |
24 | 18 | Kristensen Casper | 2005 | SS IDEN | AK7505 | 50 m | 1:15.18 | |
25 | 102 | Paulsson Aron | 2006 | SK LÖDDE | AB3306 | 50 m | 1:15.35 | |
26 | 125 | Pedersen Rasmus | 2003 | LANDSKRONA | AQ7303 | 50 m | 1:15.70 | |
27 | 126 | Thomsen Viggo | 2004 | LANDSKRONA | AE4904 | 50 m | 1:24.30 | |
28 | 6 | Huasson Benjamin | 2007 | HÖÖRS SS | AA5707 | 50 m | 1:28.33 | |
29 | 100 | Nilsson Ted | 2006 | SK LÖDDE | AE7106 | 50 m | 1:30.13 | |
30 | 72 | Wohlquist Oliver | 2005 | LANDSKRONA | AK8905 | 50 m | 1:32.48 | |
31 | 117 | Wergeland Axel | 2006 | SK LÖDDE | AC5506 | 50 m | 1:35.10 | |
32 | 7 | Härjesten Hugo | 2004 | HÖÖRS SS | AV0504 | 50 m | 1:35.36 | |
33 | 15 | Garpåker Joel | 2002 | SS IDEN | AY8102 | 50 m | 1:44.71 | |
34 | 17 | Henriksson Dennis | 2005 | SS IDEN | AN4705 | 25 m | 1:57.58 | |
35 | 99 | Nilsson Anton | 2006 | SK LÖDDE | AE8106 | 50 m | 2:04.90 | |
36 | 14 | Edelberg Tim | 2007 | SS IDEN | AB1507 | 25 m | 2:16.95 | |
37 | 79 | Björk Sebastian | 2007 | SK LÖDDE | AA5907 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.07 | Utskriftsdatum | 19 augusti 2016 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 18:03 |