Program för LH-games 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
LH-Games 2016 |
|
Utskriftsdatum |
01 juli 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
19:15 |
|
|
Arrangör |
Helsingborg S - Landskrona S |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 juli 2016 |
|
|
|
|
Gren 12, 200m Frisim Damer |
Finaler (6) |
Beräknad start 09:52 |
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
281 |
1 |
Agnes Kramer |
1998 |
BP4698 |
SK LAXEN |
|
25m |
3:05.16 |
296 |
2 |
Biborka Nagy |
1998 |
BO5498 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
2:38.70 |
238 |
3 |
Elsa Assarsson |
2001 |
AD1401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:35.34 |
21 |
4 |
Tina Barratt Tømmervik |
2001 |
|
Lambertset |
NOR |
50m |
2:34.18 |
291 |
5 |
Louise Ebbesen |
2001 |
AE1601 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
2:34.45 |
210 |
6 |
Tilda Nordén |
2001 |
BP6601 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:35.41 |
535 |
7 |
Nina Andersson-Wulf |
2001 |
BH0801 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:56.21 |
534 |
8 |
Ida Andersson-Wulf |
1998 |
BP9498 |
VELLINGE-N |
|
25m |
3:10.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
611 |
1 |
Belinda Vedlugaite |
2000 |
BK5200 |
KLIPPAN |
|
50m |
2:31.53 |
15 |
2 |
Silje Jahr |
2003 |
|
Lambertset |
NOR |
50m |
2:28.78 |
58 |
3 |
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
HS |
|
25m |
2:28.06 |
313 |
4 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:27.85 |
575 |
5 |
Vilma Andersson |
2004 |
AE5604 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:27.98 |
481 |
6 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
25m |
2:28.45 |
601 |
7 |
Evelina Håkansson |
2002 |
AI8202 |
OSBY SS |
|
50m |
2:30.12 |
214 |
8 |
Ella Wranå |
2001 |
AH1801 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:31.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
385 |
1 |
Madicken Eriksson |
2003 |
AX8203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:26.49 |
220 |
2 |
Annie Johansson |
2002 |
AA2602 |
KARLSHAMN |
|
25m |
2:26.38 |
612 |
3 |
Alice Bengtsson |
2000 |
AM0200 |
KLIPPAN |
|
50m |
2:25.47 |
77 |
4 |
Annika Gren |
1999 |
BL2499 |
HS |
|
25m |
2:25.24 |
282 |
5 |
Elin Norrman |
2001 |
AX4601 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:25.28 |
365 |
6 |
Julia Osterman |
2004 |
AS5804 |
MKK |
|
25m |
2:26.27 |
349 |
7 |
Ida Björkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
25m |
2:26.39 |
22 |
8 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
2:27.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
200 |
1 |
Moa Törneman |
2001 |
AN6401 |
SS IDEN |
|
25m |
2:24.92 |
20 |
2 |
Caroline Marie Thingberg- |
2004 |
|
Lambertset |
NOR |
50m |
2:24.70 |
594 |
3 |
Frida Tunheim-Glad |
2001 |
BU5201 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:23.83 |
35 |
4 |
Hilda Sander |
2002 |
AE5202 |
FALUN |
|
25m |
2:22.52 |
154 |
5 |
Amanda Trägårdh |
2001 |
BL3201 |
HS |
|
25m |
2:22.93 |
472 |
6 |
Anna-Luisa Permarker |
2002 |
AH1402 |
S 71 |
|
25m |
2:23.97 |
39 |
7 |
Alva Wikström |
2002 |
AN2402 |
FALUN |
|
25m |
2:24.91 |
374 |
8 |
Olivia Torres |
1999 |
BL9299 |
MKK |
|
25m |
2:25.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
359 |
1 |
Tove Lennartsson |
2000 |
AM1800 |
MKK |
|
25m |
2:22.30 |
489 |
2 |
Thea Lindström |
2000 |
AF9600 |
SK TRITON |
|
25m |
2:21.44 |
54 |
3 |
Sara Nobrell |
2002 |
BM1402 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:18.99 |
34 |
4 |
Ronja Rantanen |
1999 |
AH0899 |
FALUN |
|
25m |
2:18.68 |
18 |
5 |
Elise C. Romundset |
2002 |
|
Lambertset |
NOR |
50m |
2:18.78 |
488 |
6 |
Felicia Lejox |
2002 |
AB0402 |
SK TRITON |
|
25m |
2:20.90 |
338 |
7 |
Carolina Åsberg |
2002 |
AJ1802 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:21.76 |
97 |
8 |
Maja Jönsson |
2001 |
BL1201 |
HS |
|
25m |
2:22.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
LAND |
Bassäng |
Tid |
|
112 |
1 |
Tyra Littorin |
2004 |
AG8404 |
HS |
|
25m |
2:17.86 |
14 |
2 |
Andrea Arstad Helmersen |
2001 |
|
Lambertset |
NOR |
50m |
2:17.67 |
411 |
3 |
Anna Björnberg |
1992 |
BB4892 |
POSEIDON |
|
25m |
2:14.56 |
492 |
4 |
Johanna Nilsson |
1996 |
AD0696 |
SK TRITON |
|
25m |
2:12.71 |
329 |
5 |
Emma Persson |
1999 |
AM7299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:14.24 |
508 |
6 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK TRITON |
|
25m |
2:17.37 |
106 |
7 |
Emmie Lennberger |
2000 |
AN7200 |
HS |
|
25m |
2:17.69 |
12 |
8 |
Pauline Hellesø Eriksen |
2001 |
|
Lambertset |
NOR |
50m |
2:17.97 |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
01 juli 2016 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
19:15 |
|