Program for LH-games 2016
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 24, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
17 år och äldre |
1 | 179 | Juliusson Klara | 1997 | HÖGANÄS SS | AH3897 | 25 m | 59.02 | |
2 | 492 | Nilsson Johanna | 1996 | SK TRITON | AD0696 | 25 m | 59.71 | |
3 | 432 | Persson Maria | 1993 | POSEIDON | AK7693 | 25 m | 59.84 | |
4 | 137 | Rigby Lisa | 1994 | HS | AG3294 | 25 m | 1:00.12 | |
5 | 412 | Björner Oh Li | 1998 | POSEIDON | AO6298 | 25 m | 1:01.16 | |
6 | 482 | Borg Ida | 1997 | SK TRITON | AB8897 | 25 m | 1:01.57 | |
7 | 411 | Björnberg Anna | 1992 | POSEIDON | BB4892 | 25 m | 1:01.77 | |
8 | 329 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 25 m | 1:02.13 | |
9 | 197 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 1:02.32 | |
10 | 183 | Widén Elin | 1998 | HÖGANÄS SS | AI4498 | 25 m | 1:02.91 | |
11 | 34 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 1:03.05 | |
12 | 374 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 25 m | 1:03.80 | |
13 | 8 | Trolle Pedersen Emilie | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:05.56 | |
14 | 232 | Westerberg Sanna | 1998 | KARLSKRONA | AP9898 | 25 m | 1:06.51 | |
15 | 296 | Nagy Biborka | 1998 | LJUNGBY SS | BO5498 | 50 m | 1:12.36 | |
16 | 608 | Johansson Josefine | 1998 | KLIPPAN | BP1698 | 50 m | 1:15.26 | |
17 | 281 | Kramer Agnes | 1998 | SK LAXEN | BP4698 | 25 m | 1:23.26 | |
18 | 534 | Andersson-Wulf Ida | 1998 | VELLINGE-N | BP9498 | 25 m | 1:27.41 |
15 - 16 år |
1 | 613 | Henriksson Gabriella | 2000 | KLIPPAN | as8400 | 50 m | 1:01.43 | |
2 | 426 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 25 m | 1:02.17 | |
3 | 106 | Lennberger Emmie | 2000 | HS | AN7200 | 25 m | 1:02.20 | |
4 | 97 | Jönsson Maja | 2001 | HS | BL1201 | 25 m | 1:02.53 | |
5 | 594 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | BU5201 | 25 m | 1:03.34 | |
6 | 359 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 50 m | 1:04.00 | EFT |
7 | 14 | Arstad Helmersen Andrea | 2001 | Lambertset | 50 m | 1:04.47 | ||
8 | 211 | Sjölund Anna | 2000 | KALMAR SS | AG8800 | 25 m | 1:04.59 | |
9 | 306 | Åkesson Erika | 2000 | LJUNGBY SS | AA6600 | 25 m | 1:04.59 | |
10 | 200 | Törneman Moa | 2001 | SS IDEN | AN6401 | 50 m | 1:05.11 | |
11 | 282 | Norrman Elin | 2001 | SK LAXEN | AX4601 | 25 m | 1:05.50 | |
12 | 154 | Trägårdh Amanda | 2001 | HS | BL3201 | 25 m | 1:05.71 | |
13 | 612 | Bengtsson Alice | 2000 | KLIPPAN | AM0200 | 50 m | 1:06.30 | |
14 | 355 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | AY7801 | 25 m | 1:06.43 | |
15 | 416 | Gravrogk-Linde Serena | 2000 | POSEIDON | AM8600 | 25 m | 1:06.57 | |
16 | 566 | Frederiksen Julia | 2001 | YSTADS SS | AD4801 | 25 m | 1:06.80 | |
17 | 24 | Borbos Jessika | 2001 | FALUN | AF2801 | 25 m | 1:07.19 | |
18 | 210 | Nordén Tilda | 2001 | KALMAR SS | BP6601 | 25 m | 1:08.63 | |
19 | 90 | Johnson Nicole | 2000 | HS | AV9200 | 50 m | 1:09.00 | |
20 | 278 | Grüneberger Erika | 2001 | SK LAXEN | AZ6201 | 25 m | 1:09.36 | |
21 | 593 | Schubert Felicia | 2001 | TRELLEBORG | AK2201 | 25 m | 1:09.73 | |
22 | 291 | Ebbesen Louise | 2001 | LJUNGBY SS | AE1601 | 25 m | 1:09.96 | |
23 | 4 | Juul Minna | 2001 | HILLERØD | 0176BC | 25 m | 1:10.18 | |
24 | 339 | Önnestam Amanda | 2001 | SK LÖDDE | AM2401 | 25 m | 1:11.02 | |
25 | 332 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 25 m | 1:14.72 | |
26 | 21 | Barratt Tømmervik Tina | 2001 | Lambertset | 50 m | 1:14.91 | ||
27 | 535 | Andersson-Wulf Nina | 2001 | VELLINGE-N | BH0801 | 50 m | 1:18.89 | |
28 | 509 | Öhlin Nora | 2000 | SK TRITON | BR1400 | 50 m | 1:22.23 | |
29 | 12 | Hellesø Eriksen Pauline | 2001 | Lambertset | 50 m |
13 - 14 år |
1 | 58 | Agrell Angelina | 2003 | HS | AR6803 | 25 m | 1:02.29 | |
2 | 54 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | BM1402 | 25 m | 1:02.57 | |
3 | 508 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK TRITON | AE4603 | 25 m | 1:03.58 | |
4 | 61 | Andersson Emma | 2002 | HS | AO1802 | 25 m | 1:03.78 | |
5 | 488 | Lejox Felicia | 2002 | SK TRITON | AB0402 | 25 m | 1:03.78 | |
6 | 9 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:03.92 | |
7 | 150 | Svensson Wilma | 2002 | HS | BK8402 | 25 m | 1:04.39 | |
8 | 472 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 25 m | 1:04.83 | |
9 | 138 | Rosdahl Ellen | 2002 | HS | AO0802 | 50 m | 1:05.33 | |
10 | 47 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | AD8203 | 25 m | 1:05.40 | |
11 | 230 | Pålsson Tuva | 2003 | KARLSKRONA | AC8803 | 25 m | 1:05.64 | |
12 | 481 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 25 m | 1:05.82 | |
13 | 18 | C. Romundset Elise | 2002 | Lambertset | 50 m | 1:06.36 | ||
14 | 35 | Sander Hilda | 2002 | FALUN | AE5202 | 25 m | 1:06.36 | |
15 | 6 | Laigaard Natascha | 2002 | HILLERØD | 0246AR | 25 m | 1:06.40 | |
16 | 467 | Nilsson Tova | 2002 | S 71 | AC0202 | 25 m | 1:06.54 | |
17 | 89 | Johansson Alicia | 2003 | HS | AI2603 | 25 m | 1:06.61 | |
18 | 177 | Johansson Tilda | 2002 | HÖGANÄS SS | AE0802 | 25 m | 1:06.80 | |
19 | 123 | Norstedt Ingrid | 2002 | HS | AO2802 | 50 m | 1:06.87 | |
20 | 39 | Wikström Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 1:06.89 | |
21 | 385 | Eriksson Madicken | 2003 | SK NEPTUN | AX8203 | 25 m | 1:07.16 | |
22 | 129 | Persson Alice | 2003 | HS | AN5803 | 25 m | 1:07.21 | |
23 | 313 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 25 m | 1:07.40 | |
24 | 22 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 1:07.55 | |
25 | 13 | Hansen Charlotte | 2003 | Lambertset | 50 m | 1:07.81 | ||
26 | 501 | Sandblom Antonia | 2003 | SK TRITON | AG4603 | 25 m | 1:07.87 | |
27 | 391 | Hagström Alva | 2003 | SK NEPTUN | AU1203 | 25 m | 1:07.90 | |
28 | 118 | Nilsson Anna | 2003 | HS | BF3203 | 25 m | 1:07.96 | |
29 | 225 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | AH8702 | 25 m | 1:08.13 | |
30 | 247 | Haglund Katja | 2003 | LANDSKRONA | BW9203 | 25 m | 1:08.15 | |
31 | 220 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 25 m | 1:08.18 | |
32 | 564 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 25 m | 1:08.19 | |
33 | 348 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | BG9603 | 25 m | 1:08.29 | |
34 | 525 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 25 m | 1:08.30 | |
35 | 382 | Edman Lovisa | 2003 | SK NEPTUN | AU5203 | 25 m | 1:08.46 | |
36 | 603 | Holgersson Enya | 2002 | OSBY SS | AG0402 | 50 m | 1:08.53 | |
37 | 252 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 1:08.70 | |
38 | 262 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 25 m | 1:08.78 | |
39 | 553 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 25 m | 1:08.81 | |
40 | 298 | Palencsar Heidi | 2002 | LJUNGBY SS | AF8602 | 25 m | 1:08.86 | |
41 | 133 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | AR1803 | 50 m | 1:09.10 | |
42 | 145 | Stenhård Ellinor | 2002 | HS | AV8402 | 50 m | 1:09.12 | |
43 | 46 | Barnell Hanna | 2003 | SK HAJEN | BF6403 | 25 m | 1:09.39 | |
44 | 113 | Llupa Julise | 2002 | HS | AO7602 | 25 m | 1:09.50 | |
45 | 345 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | AR2603 | 25 m | 1:09.54 | |
46 | 379 | Djuphammar Elsa | 2003 | SK NEPTUN | AU0403 | 50 m | 1:09.93 | |
47 | 29 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 1:09.96 | |
48 | 206 | Fröstberg Jenny | 2002 | KALMAR SS | AD1602 | 25 m | 1:10.13 | |
49 | 527 | Stråhle Emma | 2002 | TYRESÖ SS | AI4802 | 25 m | 1:10.13 | |
50 | 601 | Håkansson Evelina | 2002 | OSBY SS | AI8202 | 50 m | 1:10.84 | |
51 | 93 | Juliusson Sofia | 2002 | HS | AT3802 | 25 m | 1:11.02 | |
52 | 362 | Mattsson Emma | 2003 | MKK | BO5803 | 50 m | 1:11.28 | |
53 | 219 | Holst Jonsson Isabel | 2003 | KARLSHAMN | AQ2203 | 25 m | 1:15.06 | |
54 | 221 | Olson Maja | 2003 | KARLSHAMN | AB3603 | 25 m | 1:15.16 |
11 - 12 år |
1 | 575 | Andersson Vilma | 2004 | TRELLEBORG | AE5604 | 25 m | 1:03.91 | |
2 | 112 | Littorin Tyra | 2004 | HS | AG8404 | 25 m | 1:04.19 | |
3 | 20 | Marie Thingberg- Caroline | 2004 | Lambertset | 50 m | 1:04.38 | ||
4 | 365 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 25 m | 1:06.13 | |
5 | 364 | Orban Kristina | 2004 | MKK | AS9804 | 25 m | 1:06.81 | |
6 | 212 | Winblad Tea | 2004 | KALMAR SS | AH7404 | 25 m | 1:07.72 | |
7 | 398 | Wainikka Anna | 2004 | SK NEPTUN | AP7804 | 25 m | 1:08.10 | |
8 | 335 | Smideberg Isabel | 2004 | SK LÖDDE | AJ7804 | 25 m | 1:08.62 | |
9 | 619 | Johansson Ebba | 2004 | KLIPPAN | AL9404 | 50 m | 1:09.02 | |
10 | 120 | Nilsson Emma | 2004 | HS | AO8804 | 25 m | 1:09.25 | |
11 | 562 | Elgaard Fonnesbech Liv | 2004 | VÄXJÖ SS | BC2604 | 25 m | 1:09.58 | |
12 | 224 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | AF2205 | 25 m | 1:09.61 | |
13 | 468 | Nilsson Wilma | 2004 | S 71 | AB0804 | 25 m | 1:09.87 | |
14 | 30 | Lindgren Julia | 2004 | FALUN | AN0604 | 25 m | 1:10.12 | |
15 | 71 | Edvinsson Tuva | 2004 | HS | AB7604 | 25 m | 1:10.66 | |
16 | 567 | Kertzscher Erlandsson Olga | 2004 | YSTADS SS | AD8204 | 50 m | 1:11.41 | |
17 | 479 | Björnström Maja | 2005 | SK TRITON | AD2205 | 25 m | 1:11.95 | |
18 | 480 | Blomliden Maja | 2004 | SK TRITON | AW1804 | 25 m | 1:12.16 | |
19 | 558 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 25 m | 1:12.30 | |
20 | 497 | Persson Isabel | 2004 | SK TRITON | AB3804 | 25 m | 1:12.68 | |
21 | 248 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | AD4404 | 25 m | 1:13.13 | |
22 | 159 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | AP3204 | 25 m | 1:13.39 | |
23 | 261 | Röiseth Ella | 2005 | LANDSKRONA | AE0805 | 25 m | 1:13.58 | |
24 | 510 | Öhlin Tyra | 2004 | SK TRITON | AX5204 | 25 m | 1:14.79 | |
25 | 245 | Ek-Värn Emelie | 2004 | LANDSKRONA | AJ8604 | 50 m | 1:14.95 | |
26 | 559 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 25 m | 1:14.98 | |
27 | 136 | Raihle Svea | 2004 | HS | AP0204 | 25 m | 1:15.67 | |
28 | 53 | Mårtensson Alma | 2004 | SK HAJEN | AD6604 | 25 m | 1:15.70 | |
29 | 477 | Bengtsson Nimander Zinna | 2005 | SK TRITON | AD1405 | 25 m | 1:16.22 | |
30 | 295 | Lundgren Sahlina | 2004 | LJUNGBY SS | AI6604 | 25 m | 1:16.54 | |
31 | 32 | Lundin Ellen | 2005 | FALUN | AB5405 | 25 m | 1:17.41 | |
32 | 604 | Holgersson Elina | 2005 | OSBY SS | AF6605 | 50 m | 1:17.64 | |
33 | 28 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 25 m | 1:17.74 | |
34 | 83 | Hjelmgren Elsa | 2004 | HS | AO5804 | 25 m | 1:18.25 | |
35 | 384 | Eriksson Lilly | 2004 | SK NEPTUN | AS1604 | 25 m | 1:18.27 | |
36 | 73 | Extergren Saga | 2004 | HS | AO7804 | 25 m | 1:18.31 | |
37 | 596 | Olsson Natasha | 2005 | HS | AO2805 | 25 m | 1:18.65 | |
38 | 545 | Källkvist Nike | 2004 | VELLINGE-N | AZ5204 | 25 m | 1:19.00 | |
39 | 495 | Olofsson Malin | 2004 | SK TRITON | AJ6804 | 25 m | 1:19.42 | |
40 | 263 | Siversson Tova | 2005 | LANDSKRONA | AE4805 | 25 m | 1:19.43 | |
41 | 325 | Nilsson Julia | 2004 | SK LÖDDE | AF7804 | 25 m | 1:20.18 | |
42 | 243 | Djuric Isabella | 2004 | LANDSKRONA | BJ1204 | 50 m | 1:20.31 | |
43 | 595 | Westerberg Sanna | 2004 | TRELLEBORG | AF6204 | 25 m | 1:20.49 | |
44 | 264 | Sjunnesson Livia | 2005 | LANDSKRONA | AB8405 | 25 m | 1:21.06 | |
45 | 128 | Pavlovic Kornelia | 2004 | HS | BR3204 | 25 m | 1:21.51 | |
46 | 387 | Friberg Caroline | 2004 | SK NEPTUN | AW9204 | 25 m | 1:21.56 | |
47 | 428 | Nilbecker Sabina | 2004 | POSEIDON | AR3804 | 50 m | 1:21.60 | |
48 | 309 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | AJ2605 | 25 m | 1:22.03 | |
49 | 95 | Jönsson Ebba | 2005 | HS | AO1605 | 25 m | 1:22.54 | |
50 | 343 | Gummesson Adelina | 2005 | LÖNSBODA | AI9805 | 25 m | 1:22.74 | |
51 | 396 | Rehn Maja | 2004 | SK NEPTUN | AP4804 | 25 m | 1:22.86 | |
52 | 157 | Vollmer Vega | 2005 | HS | AO3805 | 25 m | 1:22.91 | |
53 | 84 | Hofvendahl Johanna | 2004 | HS | AO6804 | 25 m | 1:23.06 | |
54 | 470 | Olofsson Alva | 2005 | S 71 | AD6605 | 25 m | 1:30.08 | |
55 | 473 | Sköld Olivia | 2004 | S 71 | BI9804 | 25 m | 1:30.55 |
10 år och yngre |
1 | 571 | Edèn Nike | 2006 | HÄRJEDALEN | AB2406 | 25 m | 1:22.35 | |
2 | 244 | Ekberg Moa | 2006 | LANDSKRONA | AF4406 | 25 m | 1:23.22 | |
3 | 59 | Agrell Izabelle | 2006 | HS | AF5406 | 25 m | 1:23.92 | |
4 | 505 | Ståhl Isa | 2006 | SK TRITON | AC9406 | 25 m | 1:24.98 | |
5 | 258 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | AF2206 | 25 m | 1:25.16 | |
6 | 189 | Hua Isabella | 2007 | HÖÖRS SS | AE0607 | 25 m | 1:29.35 | |
7 | 465 | Malmgren Freja | 2007 | S 71 | AA8207 | 25 m | 1:31.24 | |
8 | 394 | Lund Ingrid | 2006 | SK NEPTUN | AG8206 | 50 m | 1:31.49 | |
9 | 312 | Dihle Amanda | 2006 | SK LÖDDE | AF2406 | 25 m | 1:37.23 | |
10 | 498 | Persson Matilda | 2006 | SK TRITON | AL2206 | 25 m | 1:46.91 | |
11 | 65 | Berg Ella | 2006 | HS | AQ0606 | 50 m | ||
12 | 69 | Cederlund Kerstin | 2006 | HS | AQ6806 | 50 m | ||
13 | 74 | Fahlvik Tyra | 2006 | HS | AW5806 | 50 m | ||
14 | 85 | Holst Saga | 2006 | HS | BA6606 | 50 m | ||
15 | 96 | Jönsson Emma | 2006 | HS | AQ6406 | 50 m | ||
16 | 130 | Persson Sally | 2006 | HS | AQ0806 | 50 m | ||
17 | 388 | Friberg Rebecca | 2006 | SK NEPTUN | AQ8806 | 50 m | ||
18 | 474 | Veres Gerda Boglarka | 2006 | S 71 | AU9806 | 50 m |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 | Utskriftsdatum | 02 juli 2016 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 12:54 |