2019-10-22   04:22:36
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för LH-games 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
182  Persson Mika  1998  HÖGANÄS SS  AM7798  25 m  24.63   
639  Attellesey Ahmad  1995  SK TRITON  AP5995  50 m  24.88  EFT 
242  Christensson Alfred  1998  LANDSKRONA  AH0398  25 m  24.90   
249  Hoff Oskar  1998  LANDSKRONA  AH0198  25 m  25.93   
297  Nagy Gergö  1995  LJUNGBY SS  AZ6995  50 m  26.25   
201  Wede Jonatan  1988  SS IDEN  AB7388  25 m  26.41   
607  Alberge Nils  1994  KLIPPAN  BB6794  50 m  26.58   
430  Olsson Jesper  1998  POSEIDON  AJ2798  25 m  26.61   
586  Lloyd Victor  1996  TRELLEBORG  AH8796  25 m  26.81   
10  255  Norén Johan  1986  LANDSKRONA  AF9186  25 m  27.00   
11  408  Andersson Sebastian  1999  POSEIDON  AE0599  25 m  27.32   
12  439  Östlund Gustav  1997  POSEIDON  AM8797  25 m  27.98   
13  367  Ringdahl Adam  1998  MKK  AR7198  25 m  28.36   
14  25  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  28.72   
15  241  Celikovic Salim  1998  LANDSKRONA  AR5198  25 m  28.81   
16  181  Lundqvist Jesper  1999  HÖGANÄS SS  AU6599  25 m  29.10   
17  318  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  29.36   
18  610  Lundin Filip  1997  KLIPPAN  AN3397  50 m  29.59   
19  178  Juliusson Erik  1998  HÖGANÄS SS  AQ2798  50 m  29.64   
20  231  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  30.75   
21  622  Said Ahmad Al  1996  HS  AZ8396  50 m  30.76   
22  330  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  31.00   
23  180  Killman Johan  1999  HÖGANÄS SS  AI6799  50 m  32.19   
24  353  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  25 m  32.24   
25  414  Dahlén Daniel  1999  POSEIDON  AI3399  25 m  33.90   
15 - 16 år 
304  Svensson Garri  2000  LJUNGBY SS  AL4300  25 m  27.56   
361  Ludvigsson Anders  2000  MKK  AV8500  25 m  28.21   
125  Olsson Hampus  2000  HS  AH7700  25 m  28.76   
223  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  50 m  29.46   
425  Mamichev Alexander  2000  POSEIDON  AY6700  25 m  29.78   
592  Rydqvist Mattias  2000  TRELLEBORG  AB7500  50 m  29.86   
321  Larsson Elliot  2000  SK LÖDDE  AF3300  25 m  29.90   
356  Kutlesovski Filip  2000  MKK  AP0100  25 m  30.22   
585  Lindkvist Daniel  2000  TRELLEBORG  AO2900  25 m  30.50   
10  606  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  50 m  30.86   
11  251  Larsson Oliver  2001  LANDSKRONA  AU1301  25 m  31.03   
12  209  Loo Alexander  2001  KALMAR SS  AH7501  25 m  31.05   
13  371  Scott Arvid  2001  MKK  AO0901  25 m  31.16   
14  134  Philipsson Eriksson André  2001  HS  AH1501  25 m  31.65   
15  240  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  25 m  31.97   
16  284  Vaide Isak  2001  SK LAXEN  AN0901  25 m  32.25   
17  524  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  25 m  32.35   
18  Clausen Frederik  2001  HILLERØD  0141AN  50 m  32.60   
19  368  Romare Douglas  2001  MKK  AD0301  25 m  32.76   
20  615  Bengtsson Albin  2000  KLIPPAN  AI7100  50 m  33.47   
21  370  Schildt Samuel  2000  MKK  AP3100  50 m  35.48   
22  290  Ebbesen Erik  2001  LJUNGBY SS  AK6901  25 m  36.42   
23  Daugbjerg Christoffer  2001  HILLERØD  0183AC  50 m  36.46   
24  66  Budak Oliwer  2001  HS  AW0101  25 m  36.47   
25  293  Kenneryd Jacob  2001  LJUNGBY SS  AV2301  25 m  59.65   
13 - 14 år 
148  Stålbrand Oliver  2002  HS  AP3302  25 m  29.70   
16  Kristensen Elias  2003  Lambertset    50 m  31.28   
222  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  AD7502  25 m  31.35   
486  Forsgren Linus  2003  SK TRITON  AA1103  25 m  31.95   
140  Sandström David  2002  HS  AN5102  25 m  32.09   
437  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  32.17   
68  Cederlund Henning  2003  HS  AI1303  25 m  32.51   
557  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  25 m  32.76   
115  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  25 m  32.82   
10  539  Hansson Viktor  2003  VELLINGE-N  AM7103  25 m  33.09   
11  491  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  25 m  33.16   
12  207  Helgesson Gusten  2002  KALMAR SS  AR3302  50 m  33.40   
13  626  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  50 m  33.64  EFT 
14  227  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  33.95   
15  347  Bech Liam  2003  MKK  AQ2303  25 m  34.03   
16  259  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  25 m  34.57   
17  67  Cederholm Filip  2003  HS  AI0303  25 m  34.59   
18  208  Lingström Carl  2002  KALMAR SS  AN7902  50 m  34.77   
19  520  Dahlin Oliver  2002  TYRESÖ SS  AV8502  25 m  34.86   
20  433  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  34.94   
21  315  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  35.26   
22  17  Pooi Oscar Lui Yuk  2003  Lambertset    50 m  35.56   
23  37  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  35.74   
24  70  Edelhamre Kalle  2003  HS  AI3303  25 m  35.83   
25  104  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  35.93   
26  456  Elfvin David  2002  SK RAN  AI2102  25 m  36.17   
27  23  Boholm Emil  2002  FALUN  AV8102  25 m  36.26   
28  538  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  25 m  37.28   
29  546  Nilsson Eddie  2003  VELLINGE-N  AK3103  25 m  37.77   
30  417  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  37.93   
31  36  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  50 m  38.03   
32  10  Navelsaker Beitvei Martin  2003  Lambertset    50 m  38.34   
33  185  Winberg Viggo  2002  HÖGANÄS SS  AK8502  50 m  39.04   
34  372  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  25 m  39.54   
35  551  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  50 m  39.75   
36  48  Hansson Jacob  2002  SK HAJEN  AM8902  25 m  40.30   
37  541  Holmquist Jonatan  2003  VELLINGE-N  AA6503  50 m  40.40   
38  540  Hiltonsson Linus  2002  VELLINGE-N  AD3902  25 m  41.68   
39  175  Gudmundsson Edward  2003  HÖGANÄS SS  AS1703  50 m  42.64   
40  173  Erlandsson Eimantas  2003  HÖGANÄS SS  AP4103  25 m  44.78   
41  419  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  45.22   
42  427  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  25 m  48.11   
11 - 12 år 
114  Lundblad William  2004  HS  AC9904  25 m  32.17   
337  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  25 m  33.48   
369  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  25 m  34.17   
62  Andersson Niklas  2005  HS  AF9905  25 m  34.79   
191  Huasson Anthon  2004  HÖÖRS SS  AO2304  50 m  34.98   
277  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  35.27   
153  Tjärnberg Felix  2005  HS  AB5305  25 m  35.30   
283  Vaide Axel  2005  SK LAXEN  AB2705  25 m  35.37   
466  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  36.17   
10  424  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  25 m  36.87   
11  92  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  37.00   
12  376  Albinzon Oliver  2005  SK NEPTUN  AC3105  25 m  37.04   
13  591  Ringström Max  2004  TRELLEBORG  AA8304  25 m  37.24   
14  380  Djuphammar Theo  2005  SK NEPTUN  AC6105  25 m  37.59   
15  52  Laurén Malte  2004  SK HAJEN  AE1704  25 m  39.13   
16  536  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  39.38   
17  294  Lennartsson Isac  2004  LJUNGBY SS  AG5704  25 m  39.51   
18  589  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  50 m  40.52   
19  124  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  40.79   
20  406  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  40.84   
21  436  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  41.00   
22  269  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  25 m  41.33   
23  552  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  50 m  41.34   
24  78  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  25 m  41.67   
25  126  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  25 m  42.11   
26  554  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  42.14   
27  171  Andersson Love  2004  HÖGANÄS SS  AI4304  25 m  42.22   
28  420  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  42.39   
29  383  Engström Oscar  2004  SK NEPTUN  AR4504  50 m  43.24   
30  102  Langell Jacob  2005  HS  AG2105  25 m  43.42   
31  287  Bogren-Karlsson William  2005  LJUNGBY SS  AA4905  25 m  43.43   
32  397  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  25 m  44.15   
33  80  Hamze Ahmed  2004  HS  AS2104  25 m  44.53   
34  381  Edman Gustav  2005  SK NEPTUN  AG3505  25 m  46.79   
35  127  Olsson Walther  2005  HS  AG4105  25 m  48.44   
36  172  Andersson Theo  2004  HÖGANÄS SS  AI2304  25 m  49.53   
37  176  Johansson Calle  2004  HÖGANÄS SS  AM9104  25 m  49.53   
38  174  Grahn Vincent  2004  HÖGANÄS SS  AF0904  25 m  49.77   
39  618  Bengtsson Ludwig  2004  KLIPPAN  AA2904  50 m  52.31   
40  336  Stridh Elias  2005  SK LÖDDE  AG5105  25 m  58.08   
41  109  Lindberg Vilgot  2005  HS  AJ6705  50 m     
42  523  Lundvall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  50 m     
43  526  Ringbom Max  2005  TYRESÖ SS  AJ9705  50 m     
10 år och yngre 
328  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  50 m  38.60   
300  Sagadin Aidan  2006  LJUNGBY SS  AA5106  25 m  42.97   
192  Huasson Benjamin  2007  HÖÖRS SS  AA5707  25 m  43.71   
392  Hillerström Vagli Aksel  2006  SK NEPTUN  AC8706  25 m  47.64   
504  Sternerup Alfred  2006  SK TRITON  AG0506  50 m  48.81   
326  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  25 m  49.29   
630  Thern Tee  2006  SK NEPTUN  AC3106  50 m  51.60  EFT 
303  Staberg Vincent  2006  LJUNGBY SS  AA4506  25 m  58.47   
587  Lundström Rasmus  2006  TRELLEBORG  AD2506  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  01 juli 2016 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  09:54 
 
2_S
Gren 2, 800m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
338  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  10:00.00   
154  Trägårdh Amanda  2001  HS  BL3201  25 m  10:17.57   
34  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  50 m  10:18.35   
565  Frederiksen Emilia  2000  YSTADS SS  AJ8800  25 m  10:20.26   
566  Frederiksen Julia  2001  YSTADS SS  AD4801  25 m  10:35.46   
385  Eriksson Madicken  2003  SK NEPTUN  AX8203  25 m  10:44.80   
220  Johansson Annie  2002  KARLSHAMN  AA2602  25 m  10:45.46   
77  Gren Annika  1999  HS  BL2499  25 m  10:46.95   
22  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  10:49.76   
10  29  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  50 m  11:00.80   
11  313  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  11:00.93   
12  611  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  50 m  11:07.34   
13  525  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  50 m  11:10.18   
14  365  Osterman Julia  2004  MKK  AS5804  25 m  11:12.50   
15  238  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  25 m  11:29.85   
16  418  Hägg Siri  2002  POSEIDON  BA0202  50 m  11:46.05   
17  247  Haglund Katja  2003  LANDSKRONA  BW9203  25 m  11:49.60  RES 
18  206  Fröstberg Jenny  2002  KALMAR SS  AD1602  25 m  11:55.64  RES 
19  527  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  12:01.34  RES 
20  534  Andersson-Wulf Ida  1998  VELLINGE-N  BP9498  25 m  13:10.49  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  01 juli 2016 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  09:54 
 
3_S
Gren 3, 200m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
297  Nagy Gergö  1995  LJUNGBY SS  AZ6995  25 m  2:16.89   
458  Karlin-Reteike Marcus  1999  SK RAN  AS3599  25 m  2:24.34   
181  Lundqvist Jesper  1999  HÖGANÄS SS  AU6599  25 m  2:25.80   
528  Törnqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  25 m  2:45.55   
15 - 16 år 
Bjerre Eriksen Jakob  2000  HILLERØD  0077AN  25 m  2:18.96   
304  Svensson Garri  2000  LJUNGBY SS  AL4300  25 m  2:22.85   
Daugbjerg Christoffer  2001  HILLERØD  0183AC  25 m  2:29.21   
110  Lindén Isac  2001  HS  AK7901  25 m  2:32.13   
156  Wiberg Emil  2001  HS  AR6901  50 m  2:45.61   
293  Kenneryd Jacob  2001  LJUNGBY SS  AV2301  50 m  3:33.91   
66  Budak Oliwer  2001  HS  AW0101  50 m     
14 år och yngre 
417  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  2:39.46   
17  Pooi Oscar Lui Yuk  2003  Lambertset    50 m  2:40.09   
588  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  25 m  2:43.50   
538  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  25 m  2:45.87   
37  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  2:51.07   
277  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  2:51.71   
36  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  2:57.74   
259  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  25 m  2:57.92   
372  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  50 m  2:58.89   
10  346  Baxmann Jacob  2003  MKK  AP2103  50 m  3:06.65   
11  499  Persson Noel  2002  SK TRITON  AG2702  50 m  3:11.34   
12  554  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  3:31.24   
13  536  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  3:44.21   
14  171  Andersson Love  2004  HÖGANÄS SS  AI4304  50 m     
15  172  Andersson Theo  2004  HÖGANÄS SS  AI2304  50 m     
16  175  Gudmundsson Edward  2003  HÖGANÄS SS  AS1703  50 m     
17  376  Albinzon Oliver  2005  SK NEPTUN  AC3105  50 m     
18  552  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  01 juli 2016 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  09:54 
 
4_S
Gren 4, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
373  Thalin Jenny  1997  MKK  BC8697  25 m  1:06.60   
329  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  1:08.83   
232  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  1:12.34   
411  Björnberg Anna  1992  POSEIDON  BB4892  25 m  1:12.95   
Trolle Pedersen Emilie  1999  HILLERØD  9972AV  25 m  1:15.89   
281  Kramer Agnes  1998  SK LAXEN  BP4698  25 m  1:34.15   
534  Andersson-Wulf Ida  1998  VELLINGE-N  BP9498  25 m  1:43.31   
608  Johansson Josefine  1998  KLIPPAN  BP1698  50 m     
15 - 16 år 
Kjærsgaard Alberte  2001  HILLERØD  0102AA  25 m  1:10.50   
306  Åkesson Erika  2000  LJUNGBY SS  AA6600  25 m  1:10.80   
211  Sjölund Anna  2000  KALMAR SS  AG8800  25 m  1:11.01   
489  Lindström Thea  2000  SK TRITON  AF9600  25 m  1:11.47   
426  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  25 m  1:11.97   
613  Henriksson Gabriella  2000  KLIPPAN  as8400  50 m  1:12.24   
14  Arstad Helmersen Andrea  2001  Lambertset    50 m  1:12.65   
302  Sjödahl Linnéa  2000  LJUNGBY SS  AC7600  25 m  1:14.87   
24  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  1:15.37   
10  214  Wranå Ella  2001  KALMAR SS  AH1801  25 m  1:16.12   
11  51  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  1:17.74   
12  200  Törneman Moa  2001  SS IDEN  AN6401  25 m  1:19.84   
13  609  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  50 m  1:21.33   
14  278  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  25 m  1:22.25   
15  237  Andersson Melinda  2000  LANDSKRONA  AI1600  25 m  1:23.97   
16  291  Ebbesen Louise  2001  LJUNGBY SS  AE1601  25 m  1:24.74   
17  535  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  25 m  1:36.70   
18  21  Barratt Tømmervik Tina  2001  Lambertset    50 m     
13 - 14 år 
Laigaard Natascha  2002  HILLERØD  0246AR  25 m  1:10.21   
89  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  1:10.90   
54  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  25 m  1:11.57   
150  Svensson Wilma  2002  HS  BK8402  25 m  1:11.81   
61  Andersson Emma  2002  HS  AO1802  25 m  1:12.39   
18  C. Romundset Elise  2002  Lambertset    50 m  1:12.50   
129  Persson Alice  2003  HS  AN5803  25 m  1:12.67   
230  Pålsson Tuva  2003  KARLSKRONA  AC8803  25 m  1:13.26   
39  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  1:14.57   
10  47  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  1:14.79   
11  481  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  25 m  1:14.79   
12  15  Jahr Silje  2003  Lambertset    50 m  1:14.85   
13  298  Palencsar Heidi  2002  LJUNGBY SS  AF8602  25 m  1:15.13   
14  334  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  1:15.35   
15  262  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  1:15.40   
16  93  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  25 m  1:15.93   
17  35  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:17.06   
18  382  Edman Lovisa  2003  SK NEPTUN  AU5203  25 m  1:19.26   
19  145  Stenhård Ellinor  2002  HS  AV8402  25 m  1:19.28   
20  29  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  1:19.33   
21  555  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  25 m  1:19.59   
22  11  Børresen Martine  2003  Lambertset    50 m  1:19.94   
23  393  Hillström Vendela  2003  SK NEPTUN  AW5803  50 m  1:20.24   
24  379  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  25 m  1:20.26   
25  313  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  1:20.30   
26  205  Bondeson Hannah  2003  KALMAR SS  AE9603  25 m  1:20.70   
27  525  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  25 m  1:20.73   
28  399  Wallberg Hedda  2003  SK NEPTUN  AU9203  25 m  1:21.01   
29  301  Sagadin Leah  2002  LJUNGBY SS  AR5602  25 m  1:21.02   
30  564  Björnsdotter Hanna  2002  YSTADS SS  AW7402  25 m  1:21.61   
31  529  Törnqvist Ella  2003  TYRESÖ SS  AQ1603  25 m  1:21.72   
32  13  Hansen Charlotte  2003  Lambertset    50 m  1:21.82   
33  299  Pap Beatrice  2003  LJUNGBY SS  AB6803  25 m  1:22.06   
34  138  Rosdahl Ellen  2002  HS  AO0802  25 m  1:22.13   
35  225  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  1:22.73   
36  527  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  1:22.78   
37  378  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  25 m  1:22.81   
38  391  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  25 m  1:23.18   
39  38  Viker Alva  2003  FALUN  BC1403  25 m  1:23.42   
40  50  Huston Clara  2003  SK HAJEN  AR7603  25 m  1:23.67   
41  389  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  25 m  1:24.04   
42  46  Barnell Hanna  2003  SK HAJEN  BF6403  25 m  1:25.64   
43  219  Holst Jonsson Isabel  2003  KARLSHAMN  AQ2203  25 m  1:26.25   
44  418  Hägg Siri  2002  POSEIDON  BA0202  25 m  1:27.49   
45  390  Gunnarson Maja  2003  SK NEPTUN  BY5603  25 m  1:27.51   
46  33  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  1:28.23   
47  226  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  1:28.34   
48  228  Nyblom Astrid  2002  KARLSKRONA  AV6402  25 m  1:28.35   
49  57  Tretinjak Isabell  2003  SK HAJEN  AH1203  25 m  1:28.47   
50  561  Arthursson Tilda  2003  VÄXJÖ SS  BD7603  25 m  1:28.65   
51  40  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  1:28.91   
52  522  Lindholm Emelie  2003  TYRESÖ SS  AL6403  25 m  1:30.35   
53  229  Petersson Sarah  2003  KARLSKRONA  AC7803  25 m  1:32.25   
54  27  Engdahl Ida  2003  FALUN  AP3603  25 m  1:32.85   
55  556  Svensson Elin  2002  VELLINGE-N  AW3802  25 m  1:33.87   
56  254  Moreau Fanny  2003  LANDSKRONA  AF3603  25 m  1:36.10   
57  31  Lindow Amanda  2002  FALUN  AS5802  50 m  1:37.84   
58  422  Litterfeldt Alice  2003  POSEIDON  AZ3803  50 m  1:38.66   
59  26  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  1:40.64   
60  286  Bergman Linnea  2003  LJUNGBY SS  BB5403  25 m  1:41.72   
61  236  Andersson Filippa  2002  LANDSKRONA  AM2602  25 m  1:44.58   
11 - 12 år 
568  Liljekvist Matilda  2004  YSTADS SS  AD7204  25 m  1:12.66   
212  Winblad Tea  2004  KALMAR SS  AH7404  25 m  1:17.01   
623  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  50 m  1:18.14  EFT 
480  Blomliden Maja  2004  SK TRITON  AW1804  25 m  1:18.93   
245  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  25 m  1:19.60   
335  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  1:20.59   
30  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  1:21.71   
120  Nilsson Emma  2004  HS  AO8804  25 m  1:21.83   
545  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  1:22.65   
10  562  Elgaard Fonnesbech Liv  2004  VÄXJÖ SS  BC2604  25 m  1:22.90   
11  73  Extergren Saga  2004  HS  AO7804  25 m  1:23.28   
12  398  Wainikka Anna  2004  SK NEPTUN  AP7804  25 m  1:24.59   
13  136  Raihle Svea  2004  HS  AP0204  25 m  1:25.06   
14  71  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  1:25.30   
15  384  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  1:25.59   
16  295  Lundgren Sahlina  2004  LJUNGBY SS  AI6604  25 m  1:26.49   
17  548  Persson Amanda  2005  VELLINGE-N  AJ0805  25 m  1:26.56   
18  596  Olsson Natasha  2005  HS  AO2805  25 m  1:26.81   
19  559  Wallström Maya  2004  VELLINGE-N  AT4804  25 m  1:26.91   
20  224  Lindén Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  25 m  1:27.10   
21  28  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  1:27.34   
22  558  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  1:28.14   
23  261  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  1:28.90   
24  84  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  25 m  1:29.08   
25  95  Jönsson Ebba  2005  HS  AO1605  25 m  1:29.47   
26  263  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  1:29.91   
27  635  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  50 m  1:33.19  EFT 
28  32  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  25 m  1:33.42   
29  533  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  1:33.95   
30  395  Lövquist Elsa  2004  SK NEPTUN  BD6604  25 m  1:35.72   
31  387  Friberg Caroline  2004  SK NEPTUN  AW9204  25 m  1:36.45   
32  285  Andersson Elly  2005  LJUNGBY SS  AA2605  25 m  1:37.29   
33  400  Wallberg Maja  2005  SK NEPTUN  AP9605  25 m  1:37.79   
34  396  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  25 m  1:38.82   
35  638  Birtner Annie  2004  SK NEPTUN  BN6204  50 m  1:40.06  EFT 
36  111  Lindén Patrisia  2005  HS  AO3605  25 m  1:41.12   
37  574  Zachrisson Iris  2005  HÄRJEDALEN  AL9205  25 m  1:43.05   
38  377  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  25 m  1:43.69   
39  549  Persson Matilda  2004  VELLINGE-N  AX2204  25 m  1:46.55   
40  105  Larsson Isabella  2005  HS  BD6405  25 m  1:46.70   
41  292  Gamberg Julia  2005  LJUNGBY SS  AF1205  25 m  1:46.88   
42  386  Ersöz Estelle  2005  SK NEPTUN  BD9405  25 m  1:48.15   
43  147  Strand Agnes  2005  HS  BH7205  25 m  1:52.66   
44  473  Sköld Olivia  2004  S 71  BI9804  25 m  1:53.06   
45  289  Davidsson Maria  2005  LJUNGBY SS  AE9805  25 m  1:55.08   
46  98  Klein Emma  2005  HS  BH6205  50 m     
47  141  Sandström Ebba  2005  HS  BD4405  50 m     
48  319  Keldebäk Julia  2005  SK LÖDDE  BG2405  50 m     
49  519  Cousins Clarhäll Saskia  2005  TYRESÖ SS  AS5605  50 m     
50  521  Ebert Westerberg Freya  2005  TYRESÖ SS  BB3805  50 m     
51  530  Wallman Frida  2005  TYRESÖ SS  AQ6405  50 m     
10 år och yngre 
429  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  50 m  1:26.31   
59  Agrell Izabelle  2006  HS  AF5406  25 m  1:30.33   
244  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  25 m  1:35.65   
265  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  25 m  1:41.28   
312  Dihle Amanda  2006  SK LÖDDE  AF2406  25 m  1:44.20   
258  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  50 m  1:44.92   
189  Hua Isabella  2007  HÖÖRS SS  AE0607  25 m  1:49.66   
465  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  50 m  2:03.50   
388  Friberg Rebecca  2006  SK NEPTUN  AQ8806  50 m     
10  394  Lund Ingrid  2006  SK NEPTUN  AG8206  50 m     
11  571  Edèn Nike  2006  HÄRJEDALEN  AB2406  50 m     
12  572  Jonsson Matilda  2006  HÄRJEDALEN  AN3806  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  01 juli 2016 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  09:54 
 
5_S
Gren 5, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
366  Persson Anton  1994  MKK  AM7394  25 m  1:05.40   
622  Said Ahmad Al  1996  HS  AZ8396  25 m  1:06.21   
354  Helman Jakob  1996  MKK  AU1396  25 m  1:07.46   
434  Postema Luke  1995  POSEIDON  AS6195  25 m  1:07.61   
375  Wemlén Ludwig  1997  MKK  AG3197  25 m  1:08.44   
178  Juliusson Erik  1998  HÖGANÄS SS  AQ2798  25 m  1:09.10   
257  Petersson Tim  1999  LANDSKRONA  AB9799  25 m  1:10.05   
201  Wede Jonatan  1988  SS IDEN  AB7388  25 m  1:10.58   
408  Andersson Sebastian  1999  POSEIDON  AE0599  25 m  1:10.70   
10  25  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  1:12.08   
11  352  Gustafsson Hugo  1997  MKK  AK1397  25 m  1:12.40   
12  231  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  1:13.96   
13  180  Killman Johan  1999  HÖGANÄS SS  AI6799  50 m  1:17.01   
14  414  Dahlén Daniel  1999  POSEIDON  AI3399  25 m  1:17.64   
15  353  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  50 m  1:31.99   
16  528  Törnqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  25 m  1:34.36   
15 - 16 år 
606  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  50 m  1:12.34   
143  Segerlund Måns  2000  HS  AH1900  25 m  1:12.77   
125  Olsson Hampus  2000  HS  AH7700  25 m  1:17.23   
356  Kutlesovski Filip  2000  MKK  AP0100  25 m  1:21.29   
284  Vaide Isak  2001  SK LAXEN  AN0901  25 m  1:22.14   
209  Loo Alexander  2001  KALMAR SS  AH7501  25 m  1:22.60   
368  Romare Douglas  2001  MKK  AD0301  25 m  1:23.23   
370  Schildt Samuel  2000  MKK  AP3100  50 m  1:26.15   
524  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  25 m  1:33.08   
10  615  Bengtsson Albin  2000  KLIPPAN  AI7100  50 m  1:33.89   
11  156  Wiberg Emil  2001  HS  AR6901  50 m  1:35.95   
12  66  Budak Oliwer  2001  HS  AW0101  25 m  1:38.66   
13  290  Ebbesen Erik  2001  LJUNGBY SS  AK6901  25 m  1:39.81   
13 - 14 år 
148  Stålbrand Oliver  2002  HS  AP3302  25 m  1:18.17   
541  Holmquist Jonatan  2003  VELLINGE-N  AA6503  25 m  1:19.22   
70  Edelhamre Kalle  2003  HS  AI3303  25 m  1:20.50   
486  Forsgren Linus  2003  SK TRITON  AA1103  25 m  1:21.68   
491  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  25 m  1:22.94   
115  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  25 m  1:23.49   
456  Elfvin David  2002  SK RAN  AI2102  25 m  1:23.86   
208  Lingström Carl  2002  KALMAR SS  AN7902  25 m  1:23.94   
433  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  1:25.43   
10  315  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  1:26.39   
11  417  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  50 m  1:26.45   
12  539  Hansson Viktor  2003  VELLINGE-N  AM7103  25 m  1:26.62   
13  67  Cederholm Filip  2003  HS  AI0303  25 m  1:27.12   
14  347  Bech Liam  2003  MKK  AQ2303  25 m  1:27.40   
15  551  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  25 m  1:27.58   
16  104  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  1:28.03   
17  23  Boholm Emil  2002  FALUN  AV8102  25 m  1:29.56   
18  207  Helgesson Gusten  2002  KALMAR SS  AR3302  25 m  1:29.63   
19  372  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  50 m  1:29.84   
20  546  Nilsson Eddie  2003  VELLINGE-N  AK3103  25 m  1:30.76   
21  256  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  25 m  1:31.41   
22  490  Lövberg Oskar  2003  SK TRITON  AC9903  25 m  1:31.46   
23  538  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  25 m  1:31.87   
24  419  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  1:32.04   
25  68  Cederlund Henning  2003  HS  AI1303  25 m  1:32.19   
26  540  Hiltonsson Linus  2002  VELLINGE-N  AD3902  50 m  1:32.53   
27  48  Hansson Jacob  2002  SK HAJEN  AM8902  25 m  1:32.54   
28  99  Kock Oliver  2003  HS  AK1903  25 m  1:32.63   
29  185  Winberg Viggo  2002  HÖGANÄS SS  AK8502  25 m  1:33.39   
30  626  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  50 m  1:34.74  EFT 
31  175  Gudmundsson Edward  2003  HÖGANÄS SS  AS1703  25 m  1:40.06   
32  173  Erlandsson Eimantas  2003  HÖGANÄS SS  AP4103  25 m  1:41.14   
33  346  Baxmann Jacob  2003  MKK  AP2103  25 m  1:42.24   
34  427  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  25 m  1:46.69   
35  520  Dahlin Oliver  2002  TYRESÖ SS  AV8502  50 m     
11 - 12 år 
466  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  1:23.27   
191  Huasson Anthon  2004  HÖÖRS SS  AO2304  25 m  1:24.90   
62  Andersson Niklas  2005  HS  AF9905  25 m  1:28.94   
283  Vaide Axel  2005  SK LAXEN  AB2705  25 m  1:29.26   
190  Hua Vincent  2004  HÖÖRS SS  AS2704  50 m  1:30.20   
52  Laurén Malte  2004  SK HAJEN  AE1704  25 m  1:30.29   
92  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  1:31.38   
591  Ringström Max  2004  TRELLEBORG  AA8304  25 m  1:31.48   
269  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  25 m  1:31.78   
10  380  Djuphammar Theo  2005  SK NEPTUN  AC6105  25 m  1:32.05   
11  424  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  25 m  1:32.06   
12  376  Albinzon Oliver  2005  SK NEPTUN  AC3105  25 m  1:33.05   
13  369  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  25 m  1:33.31   
14  124  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  1:34.90   
15  78  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  25 m  1:35.00   
16  174  Grahn Vincent  2004  HÖGANÄS SS  AF0904  25 m  1:37.24   
17  287  Bogren-Karlsson William  2005  LJUNGBY SS  AA4905  25 m  1:37.90   
18  153  Tjärnberg Felix  2005  HS  AB5305  25 m  1:38.14   
19  171  Andersson Love  2004  HÖGANÄS SS  AI4304  25 m  1:40.57   
20  589  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m  1:41.82   
21  484  Ceplitis Theo  2004  SK TRITON  AE6704  25 m  1:43.28   
22  436  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  1:43.72   
23  536  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  1:44.15   
24  381  Edman Gustav  2005  SK NEPTUN  AG3505  25 m  1:45.79   
25  552  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  25 m  1:46.23   
26  126  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  25 m  1:46.61   
27  172  Andersson Theo  2004  HÖGANÄS SS  AI2304  25 m  1:46.90   
28  102  Langell Jacob  2005  HS  AG2105  25 m  1:47.20   
29  80  Hamze Ahmed  2004  HS  AS2104  25 m  1:47.68   
30  397  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  25 m  1:48.12   
31  109  Lindberg Vilgot  2005  HS  AJ6705  25 m  1:49.05   
32  420  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  1:50.55   
33  294  Lennartsson Isac  2004  LJUNGBY SS  AG5704  25 m  1:52.07   
34  336  Stridh Elias  2005  SK LÖDDE  AG5105  25 m  1:54.43   
35  383  Engström Oscar  2004  SK NEPTUN  AR4504  25 m  1:54.49   
36  554  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  1:54.67   
37  75  Ferm Felix  2005  HS  AQ8505  25 m  1:57.99   
38  316  Erdös Pelle  2005  SK LÖDDE  AI5305  25 m  1:58.92   
39  523  Lundvall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  25 m  2:01.23   
40  415  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  25 m  2:04.50   
41  116  Merlöv Ville  2005  HS  AP2505  50 m     
42  149  Svensson Malte  2005  HS  AN2305  50 m     
43  526  Ringbom Max  2005  TYRESÖ SS  AJ9705  50 m     
10 år och yngre 
328  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  1:42.92   
303  Staberg Vincent  2006  LJUNGBY SS  AA4506  25 m  1:49.55   
587  Lundström Rasmus  2006  TRELLEBORG  AD2506  25 m  1:51.29   
192  Huasson Benjamin  2007  HÖÖRS SS  AA5707  25 m  1:52.93   
573  Svensson Sebastian  2006  HÄRJEDALEN  AB4706  25 m  2:05.91   
326  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  50 m  2:14.92   
392  Hillerström Vagli Aksel  2006  SK NEPTUN  AC8706  50 m     
504  Sternerup Alfred  2006  SK TRITON  AG0506  50 m     
630  Thern Tee  2006  SK NEPTUN  AC3106  50 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  01 juli 2016 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  09:54 
 
6_S
Gren 6, 200m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
15 - 16 år 
51  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  50 m  2:48.11   
278  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  50 m  2:54.97   
238  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  25 m  3:10.57   
14 år och yngre 
472  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  2:43.56   
18  C. Romundset Elise  2002  Lambertset    50 m  2:49.34   
252  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  3:09.62   
219  Holst Jonsson Isabel  2003  KARLSHAMN  AQ2203  25 m  3:23.77   
545  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  50 m     
559  Wallström Maya  2004  VELLINGE-N  AT4804  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  01 juli 2016 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  09:54 
 
7_S
Gren 7, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
363  Nilsson Johan  1994  MKK  AW9794  25 m  2:04.78   
353  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  25 m  2:05.68   
231  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  2:10.35   
318  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  2:11.24   
181  Lundqvist Jesper  1999  HÖGANÄS SS  AU6599  50 m  2:12.76   
330  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  2:12.87   
528  Törnqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  25 m  2:37.76   
15 - 16 år 
125  Olsson Hampus  2000  HS  AH7700  25 m  2:07.96   
361  Ludvigsson Anders  2000  MKK  AV8500  25 m  2:08.03   
Bjerre Eriksen Jakob  2000  HILLERØD  0077AN  25 m  2:08.11   
606  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  50 m  2:08.26   
356  Kutlesovski Filip  2000  MKK  AP0100  50 m  2:10.24   
585  Lindkvist Daniel  2000  TRELLEBORG  AO2900  25 m  2:13.55   
110  Lindén Isac  2001  HS  AK7901  25 m  2:14.57   
251  Larsson Oliver  2001  LANDSKRONA  AU1301  25 m  2:16.94   
371  Scott Arvid  2001  MKK  AO0901  25 m  2:18.38   
10  223  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  2:20.95   
11  Clausen Frederik  2001  HILLERØD  0141AN  25 m  2:22.01   
12  240  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  25 m  2:27.93   
13  524  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  25 m  2:38.95   
14  293  Kenneryd Jacob  2001  LJUNGBY SS  AV2301  50 m  3:12.08   
15  290  Ebbesen Erik  2001  LJUNGBY SS  AK6901  50 m  3:18.85   
16  66  Budak Oliwer  2001  HS  AW0101  50 m     
17  156  Wiberg Emil  2001  HS  AR6901  50 m     
14 år och yngre 
68  Cederlund Henning  2003  HS  AI1303  25 m  2:15.61  EFT 
16  Kristensen Elias  2003  Lambertset    50 m  2:20.79   
491  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  25 m  2:21.61   
588  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  25 m  2:22.92   
315  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  2:23.02   
222  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  AD7502  25 m  2:23.32   
557  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  25 m  2:24.79   
140  Sandström David  2002  HS  AN5102  50 m  2:25.74   
539  Hansson Viktor  2003  VELLINGE-N  AM7103  50 m  2:26.85   
10  115  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  25 m  2:27.36   
11  347  Bech Liam  2003  MKK  AQ2303  50 m  2:28.22   
12  499  Persson Noel  2002  SK TRITON  AG2702  25 m  2:29.49   
13  17  Pooi Oscar Lui Yuk  2003  Lambertset    50 m  2:30.50   
14  283  Vaide Axel  2005  SK LAXEN  AB2705  50 m  2:31.70   
15  36  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  50 m  2:31.86   
16  37  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  2:34.82   
17  346  Baxmann Jacob  2003  MKK  AP2103  50 m  2:35.60   
18  277  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  2:37.28   
19  372  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  50 m  2:38.44   
20  538  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  25 m  2:39.41   
21  520  Dahlin Oliver  2002  TYRESÖ SS  AV8502  50 m  2:40.45   
22  10  Navelsaker Beitvei Martin  2003  Lambertset    50 m  2:40.59   
23  259  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  25 m  2:40.89   
24  104  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  2:46.61   
25  424  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  50 m  2:46.68   
26  490  Lövberg Oskar  2003  SK TRITON  AC9903  25 m  2:47.88   
27  552  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  25 m  2:48.33   
28  551  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  25 m  2:48.66   
29  256  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  50 m  2:52.53   
30  67  Cederholm Filip  2003  HS  AI0303  25 m  2:53.70   
31  175  Gudmundsson Edward  2003  HÖGANÄS SS  AS1703  25 m  2:56.20   
32  174  Grahn Vincent  2004  HÖGANÄS SS  AF0904  25 m  2:57.13   
33  554  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  3:00.74   
34  294  Lennartsson Isac  2004  LJUNGBY SS  AG5704  25 m  3:03.01   
35  172  Andersson Theo  2004  HÖGANÄS SS  AI2304  25 m  3:03.05   
36  546  Nilsson Eddie  2003  VELLINGE-N  AK3103  25 m  3:04.80   
37  427  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  25 m  3:06.14   
38  618  Bengtsson Ludwig  2004  KLIPPAN  AA2904  50 m  3:07.67   
39  300  Sagadin Aidan  2006  LJUNGBY SS  AA5106  25 m  3:07.83   
40  171  Andersson Love  2004  HÖGANÄS SS  AI4304  25 m  3:08.24   
41  536  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  3:14.73   
42  406  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  50 m  3:15.34  EFT 
43  176  Johansson Calle  2004  HÖGANÄS SS  AM9104  25 m  3:21.00   
44  173  Erlandsson Eimantas  2003  HÖGANÄS SS  AP4103  25 m  3:23.07   
45  287  Bogren-Karlsson William  2005  LJUNGBY SS  AA4905  50 m     
46  303  Staberg Vincent  2006  LJUNGBY SS  AA4506  50 m     
47  326  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  01 juli 2016 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  09:54 
 
8_S
Gren 8, 4X50m Frisim D 15år oä 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
164  Hs Damer Lag 1  HS    50 m  1:58.00   
165  Hs Damer Lag 2  HS    50 m  2:00.00   
41  Falun Damer Lag 1  2000  FALUN    50 m  2:01.97   
233  Karlskrona Damer [1917]  KARLSKRONA    25 m  2:02.61   
215  Kalmar SS Damer  2000  KALMAR SS    25 m  2:05.05   
620  Klippan Damer  KLIPPAN    50 m  2:05.32   
531  Tyresö SS Flickor  2001  TYRESÖ SS    25 m  2:14.68   
272  Landskrona Damer  LANDSKRONA    25 m  2:18.21   
636  Ljungby SS  LJUNGBY SS    50 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  01 juli 2016 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  09:54 
 
9_S
Gren 9, 4X50m Frisim H 15år oä 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
448  Poseidon Herrar [1917]  POSEIDON    25 m  1:38.62   
453  Poseidon Herrar Lag 2  POSEIDON    25 m  1:42.61   
275  Landskrona Herrar  LANDSKRONA    25 m  1:44.41   
169  Hs Herrar Lag 1  HS    50 m  1:48.00   
235  Karlskrona Herrar [1917]  KARLSKRONA    25 m  1:48.16   
621  Klippan Herrar  KLIPPAN    50 m  1:49.82   
170  Hs Herrar Lag 2  HS    50 m  1:52.00   
186  Höganäs SS Herrar  HÖGANÄS SS    50 m  1:53.47   
216  Kalmar SS Herrar  KALMAR SS    50 m  1:54.28   
10  44  Falun Herrar Lag 1  1999  FALUN    50 m  2:02.88   
11  532  Tyresö SS Herrar  TYRESÖ SS    25 m  2:17.75   
12  636  Ljungby SS  LJUNGBY SS    50 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  01 juli 2016 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  09:54 
 
10_S
Gren 10, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
183  Widén Elin  1998  HÖGANÄS SS  AI4498  25 m  30.31   
137  Rigby Lisa  1994  HS  AG3294  25 m  31.19   
482  Borg Ida  1997  SK TRITON  AB8897  25 m  31.33   
412  Björner Oh Li  1998  POSEIDON  AO6298  25 m  32.61   
329  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  32.85   
232  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  33.63   
197  Nilsson Sara  1998  SS IDEN  AF3498  25 m  33.90   
266  Svensson Therese  1991  LANDSKRONA  AX7891  25 m  34.05   
Trolle Pedersen Emilie  1999  HILLERØD  9972AV  25 m  34.50   
10  34  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  34.75   
11  374  Torres Olivia  1999  MKK  BL9299  25 m  38.29   
12  281  Kramer Agnes  1998  SK LAXEN  BP4698  25 m  44.00   
13  608  Johansson Josefine  1998  KLIPPAN  BP1698  50 m  45.58   
14  534  Andersson-Wulf Ida  1998  VELLINGE-N  BP9498  50 m  49.89   
15 - 16 år 
306  Åkesson Erika  2000  LJUNGBY SS  AA6600  25 m  31.60   
Kjærsgaard Alberte  2001  HILLERØD  0102AA  25 m  31.82   
426  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  25 m  31.88   
359  Lennartsson Tove  2000  MKK  AM1800  25 m  32.87   
613  Henriksson Gabriella  2000  KLIPPAN  as8400  50 m  33.09   
478  Björkman Karin  2001  SK TRITON  AD9401  25 m  33.49   
211  Sjölund Anna  2000  KALMAR SS  AG8800  25 m  33.55   
14  Arstad Helmersen Andrea  2001  Lambertset    50 m  33.90   
489  Lindström Thea  2000  SK TRITON  AF9600  25 m  34.16   
10  302  Sjödahl Linnéa  2000  LJUNGBY SS  AC7600  25 m  34.36   
11  565  Frederiksen Emilia  2000  YSTADS SS  AJ8800  25 m  34.62   
12  24  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  34.81   
13  214  Wranå Ella  2001  KALMAR SS  AH1801  25 m  35.43   
14  566  Frederiksen Julia  2001  YSTADS SS  AD4801  25 m  36.63   
15  355  Kulcsar Kristina  2001  MKK  AY7801  25 m  36.83   
16  609  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  50 m  36.91   
17  594  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  25 m  37.18   
18  238  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  25 m  37.56   
19  237  Andersson Melinda  2000  LANDSKRONA  AI1600  25 m  38.01   
20  200  Törneman Moa  2001  SS IDEN  AN6401  25 m  38.02   
21  339  Önnestam Amanda  2001  SK LÖDDE  AM2401  25 m  39.00   
22  332  Segerdahl Victoria  2001  SK LÖDDE  AS1801  25 m  39.93   
23  509  Öhlin Nora  2000  SK TRITON  BR1400  25 m  43.09   
24  Juul Minna  2001  HILLERØD  0176BC  25 m  44.87   
13 - 14 år 
Laigaard Natascha  2002  HILLERØD  0246AR  25 m  32.32   
89  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  33.08   
18  C. Romundset Elise  2002  Lambertset    50 m  33.21   
58  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  25 m  33.66   
230  Pålsson Tuva  2003  KARLSKRONA  AC8803  25 m  33.90   
61  Andersson Emma  2002  HS  AO1802  25 m  34.08   
298  Palencsar Heidi  2002  LJUNGBY SS  AF8602  25 m  34.15   
150  Svensson Wilma  2002  HS  BK8402  25 m  34.17   
15  Jahr Silje  2003  Lambertset    50 m  34.39   
10  349  Björkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  25 m  34.42   
11  39  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  34.50   
12  129  Persson Alice  2003  HS  AN5803  25 m  34.72   
13  488  Lejox Felicia  2002  SK TRITON  AB0402  25 m  34.75   
14  205  Bondeson Hannah  2003  KALMAR SS  AE9603  25 m  34.99   
15  334  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  34.99   
16  481  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  25 m  35.14   
17  348  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  25 m  35.17   
18  262  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  35.47   
19  145  Stenhård Ellinor  2002  HS  AV8402  25 m  35.61   
20  564  Björnsdotter Hanna  2002  YSTADS SS  AW7402  25 m  35.75   
21  93  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  25 m  36.06   
22  601  Håkansson Evelina  2002  OSBY SS  AI8202  50 m  36.22   
23  362  Mattsson Emma  2003  MKK  BO5803  25 m  36.46   
24  133  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  25 m  36.49   
25  Veje Ulrikke  2002  HILLERØD  0258AK  25 m  36.72   
26  338  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  37.05   
27  313  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  37.06   
28  252  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  37.10   
29  527  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  37.16   
30  225  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  37.35   
31  299  Pap Beatrice  2003  LJUNGBY SS  AB6803  25 m  37.43   
32  13  Hansen Charlotte  2003  Lambertset    50 m  37.52   
33  555  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  25 m  37.52   
34  219  Holst Jonsson Isabel  2003  KARLSHAMN  AQ2203  25 m  37.61   
35  603  Holgersson Enya  2002  OSBY SS  AG0402  50 m  37.92   
36  382  Edman Lovisa  2003  SK NEPTUN  AU5203  50 m  38.21   
37  38  Viker Alva  2003  FALUN  BC1403  25 m  38.41   
38  525  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  50 m  38.47   
39  301  Sagadin Leah  2002  LJUNGBY SS  AR5602  25 m  38.55   
40  399  Wallberg Hedda  2003  SK NEPTUN  AU9203  50 m  38.57   
41  11  Børresen Martine  2003  Lambertset    50 m  38.90   
42  118  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  38.95   
43  50  Huston Clara  2003  SK HAJEN  AR7603  25 m  38.97   
44  113  Llupa Julise  2002  HS  AO7602  25 m  39.09   
45  345  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  25 m  39.18   
46  529  Törnqvist Ella  2003  TYRESÖ SS  AQ1603  50 m  39.33   
47  501  Sandblom Antonia  2003  SK TRITON  AG4603  25 m  39.43   
48  379  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  50 m  39.44   
49  46  Barnell Hanna  2003  SK HAJEN  BF6403  25 m  39.53   
50  378  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  50 m  39.66   
51  391  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  25 m  40.07   
52  247  Haglund Katja  2003  LANDSKRONA  BW9203  25 m  40.35   
53  389  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  50 m  40.38   
54  226  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  40.58   
55  33  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  41.07   
56  228  Nyblom Astrid  2002  KARLSKRONA  AV6402  25 m  41.08   
57  423  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  41.21   
58  40  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  41.37   
59  351  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  41.45   
60  418  Hägg Siri  2002  POSEIDON  BA0202  50 m  41.66   
61  57  Tretinjak Isabell  2003  SK HAJEN  AH1203  25 m  41.70   
62  221  Olson Maja  2003  KARLSHAMN  AB3603  25 m  41.97   
63  556  Svensson Elin  2002  VELLINGE-N  AW3802  25 m  41.97   
64  56  Thorsson Tilde  2003  SK HAJEN  AL6203  25 m  42.01   
65  27  Engdahl Ida  2003  FALUN  AP3603  25 m  42.37   
66  229  Petersson Sarah  2003  KARLSKRONA  AC7803  25 m  42.54   
67  435  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  50 m  42.87   
68  471  Olofsson Emmy  2003  S 71  AY4403  25 m  42.95   
69  561  Arthursson Tilda  2003  VÄXJÖ SS  BD7603  25 m  43.05   
70  476  Ahlberg Mira  2003  SK TRITON  AX5203  25 m  43.07   
71  542  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  25 m  43.09   
72  31  Lindow Amanda  2002  FALUN  AS5802  25 m  43.97   
73  537  Bothén Malin  2002  VELLINGE-N  BQ4802  25 m  43.97   
74  522  Lindholm Emelie  2003  TYRESÖ SS  AL6403  50 m  44.00   
75  327  Olsson Victoria  2002  SK LÖDDE  BP5402  25 m  44.15   
76  288  Davidsson Jenny  2003  LJUNGBY SS  AV7603  25 m  44.27   
77  422  Litterfeldt Alice  2003  POSEIDON  AZ3803  25 m  44.53   
78  254  Moreau Fanny  2003  LANDSKRONA  AF3603  25 m  44.94   
79  286  Bergman Linnea  2003  LJUNGBY SS  BB5403  25 m  45.54   
80  236  Andersson Filippa  2002  LANDSKRONA  AM2602  25 m  45.83   
81  26  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  46.08   
82  640  Söderstjärna Thea  2003  POSEIDON  AT2403  50 m    EFT 
11 - 12 år 
568  Liljekvist Matilda  2004  YSTADS SS  AD7204  25 m  32.95   
493  Nolén Mica  2004  SK TRITON  AG1204  25 m  35.15   
112  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  35.65   
567  Kertzscher Erlandsson Olga  2004  YSTADS SS  AD8204  25 m  35.67   
480  Blomliden Maja  2004  SK TRITON  AW1804  25 m  36.34   
212  Winblad Tea  2004  KALMAR SS  AH7404  25 m  37.30   
20  Marie Thingberg- Caroline  2004  Lambertset    50 m  37.32   
335  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  37.45   
245  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  25 m  37.58   
10  120  Nilsson Emma  2004  HS  AO8804  25 m  37.99   
11  545  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  38.04   
12  479  Björnström Maja  2005  SK TRITON  AD2205  25 m  38.30   
13  30  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  38.34   
14  101  Landälv Alva  2005  HS  AO4605  25 m  38.61   
15  71  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  38.83   
16  136  Raihle Svea  2004  HS  AP0204  25 m  38.98   
17  83  Hjelmgren Elsa  2004  HS  AO5804  25 m  39.19   
18  364  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  25 m  39.22   
19  510  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  25 m  39.25   
20  596  Olsson Natasha  2005  HS  AO2805  25 m  39.38   
21  497  Persson Isabel  2004  SK TRITON  AB3804  25 m  39.39   
22  559  Wallström Maya  2004  VELLINGE-N  AT4804  25 m  39.53   
23  604  Holgersson Elina  2005  OSBY SS  AF6605  50 m  39.60   
24  325  Nilsson Julia  2004  SK LÖDDE  AF7804  25 m  39.75   
25  468  Nilsson Wilma  2004  S 71  AB0804  25 m  39.78   
26  73  Extergren Saga  2004  HS  AO7804  25 m  40.04   
27  224  Lindén Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  25 m  40.16   
28  477  Bengtsson Nimander Zinna  2005  SK TRITON  AD1405  25 m  40.17   
29  632  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  25 m  40.21  EFT 
30  295  Lundgren Sahlina  2004  LJUNGBY SS  AI6604  25 m  40.42   
31  495  Olofsson Malin  2004  SK TRITON  AJ6804  25 m  40.47   
32  398  Wainikka Anna  2004  SK NEPTUN  AP7804  25 m  40.68   
33  548  Persson Amanda  2005  VELLINGE-N  AJ0805  25 m  40.78   
34  261  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  40.82   
35  95  Jönsson Ebba  2005  HS  AO1605  25 m  40.90   
36  159  Wöhl Cajsa  2004  HS  AP3204  25 m  40.92   
37  63  Arvidsson Alicia  2005  HS  AF3205  25 m  41.08   
38  384  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  25 m  41.10   
39  28  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  41.67   
40  582  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  41.69   
41  157  Vollmer Vega  2005  HS  AO3805  25 m  41.88   
42  558  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  41.91   
43  428  Nilbecker Sabina  2004  POSEIDON  AR3804  50 m  41.98   
44  84  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  25 m  42.08   
45  53  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  42.16   
46  131  Persson Tilda  2004  HS  AP1204  25 m  42.18   
47  263  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  42.25   
48  533  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  50 m  42.50   
49  32  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  25 m  42.87   
50  309  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  43.17   
51  264  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  43.24   
52  635  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  50 m  43.58  EFT 
53  253  Lundius Wilma  2004  LANDSKRONA  AJ9604  25 m  43.68   
54  577  Fallesen Olivia  2004  TRELLEBORG  AC3404  25 m  44.09   
55  94  Jälminger Amanda  2005  HS  AO9605  25 m  44.21   
56  387  Friberg Caroline  2004  SK NEPTUN  AW9204  50 m  44.24   
57  400  Wallberg Maja  2005  SK NEPTUN  AP9605  25 m  44.43   
58  111  Lindén Patrisia  2005  HS  AO3605  25 m  44.69   
59  438  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  50 m  44.79   
60  105  Larsson Isabella  2005  HS  BD6405  25 m  44.96   
61  285  Andersson Elly  2005  LJUNGBY SS  AA2605  25 m  45.68   
62  395  Lövquist Elsa  2004  SK NEPTUN  BD6604  50 m  46.50   
63  343  Gummesson Adelina  2005  LÖNSBODA  AI9805  25 m  46.60   
64  470  Olofsson Alva  2005  S 71  AD6605  25 m  46.64   
65  549  Persson Matilda  2004  VELLINGE-N  AX2204  25 m  47.07   
66  323  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  25 m  47.60   
67  396  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  50 m  47.60   
68  583  La Mahieu Lovisa  2005  TRELLEBORG  AR6805  25 m  47.70   
69  141  Sandström Ebba  2005  HS  BD4405  25 m  47.95   
70  590  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  50 m  48.28   
71  377  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  50 m  48.53   
72  289  Davidsson Maria  2005  LJUNGBY SS  AE9805  25 m  48.82   
73  344  Kronqvist Liv  2005  LÖNSBODA  AJ1205  25 m  49.07   
74  147  Strand Agnes  2005  HS  BH7205  25 m  49.12   
75  292  Gamberg Julia  2005  LJUNGBY SS  AF1205  25 m  49.19   
76  473  Sköld Olivia  2004  S 71  BI9804  50 m  49.34   
77  580  Heij Wahlström Tilde  2005  TRELLEBORG  AR7805  25 m  50.09   
78  574  Zachrisson Iris  2005  HÄRJEDALEN  AL9205  25 m  50.39   
79  103  Lapadatovic Maja  2005  HS  BD9205  25 m  51.36   
80  246  Gustavsson Nelly  2004  LANDSKRONA  BD7804  50 m  55.80   
81  142  Segerlund Maja  2005  HS  BD2405  25 m  56.72   
82  521  Ebert Westerberg Freya  2005  TYRESÖ SS  BB3805  50 m     
10 år och yngre 
429  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  38.65   
258  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  50 m  42.33   
59  Agrell Izabelle  2006  HS  AF5406  25 m  42.93   
505  Ståhl Isa  2006  SK TRITON  AC9406  25 m  43.25   
244  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  25 m  43.31   
571  Edèn Nike  2006  HÄRJEDALEN  AB2406  25 m  44.64   
465  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  44.68   
312  Dihle Amanda  2006  SK LÖDDE  AF2406  25 m  45.19   
394  Lund Ingrid  2006  SK NEPTUN  AG8206  25 m  45.25   
10  189  Hua Isabella  2007  HÖÖRS SS  AE0607  25 m  46.02   
11  550  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  46.66   
12  581  Härstedt Freja  2007  TRELLEBORG  AB5407  25 m  47.52   
13  498  Persson Matilda  2006  SK TRITON  AL2206  25 m  48.45   
14  631  Eliasson Thowe  2006  LANDSKRONA  AF6206  50 m  49.42  EFT 
15  388  Friberg Rebecca  2006  SK NEPTUN  AQ8806  25 m  54.32   
16  474  Veres Gerda Boglarka  2006  S 71  AU9806  25 m  1:01.20   
17  239  Bergqvist Tilda  2006  LANDSKRONA  AF3406  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  01 juli 2016 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:09 
 
11_S
Gren 11, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
182  Persson Mika  1998  HÖGANÄS SS  AM7798  25 m  22.90   
639  Attellesey Ahmad  1995  SK TRITON  AP5995  25 m  22.92  EFT 
242  Christensson Alfred  1998  LANDSKRONA  AH0398  25 m  23.50   
297  Nagy Gergö  1995  LJUNGBY SS  AZ6995  50 m  24.60   
607  Alberge Nils  1994  KLIPPAN  BB6794  50 m  25.13   
586  Lloyd Victor  1996  TRELLEBORG  AH8796  25 m  25.29   
616  Kronkvist Erik  1999  KLIPPAN  AO3199  50 m  25.85   
408  Andersson Sebastian  1999  POSEIDON  AE0599  25 m  26.12   
25  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  26.13   
10  231  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  26.49   
11  605  Skog Marcus  1996  KLIPPAN  AG1596  50 m  26.50   
12  178  Juliusson Erik  1998  HÖGANÄS SS  AQ2798  25 m  26.53   
13  181  Lundqvist Jesper  1999  HÖGANÄS SS  AU6599  25 m  26.61   
14  257  Petersson Tim  1999  LANDSKRONA  AB9799  25 m  26.61   
15  180  Killman Johan  1999  HÖGANÄS SS  AI6799  25 m  26.83   
16  610  Lundin Filip  1997  KLIPPAN  AN3397  50 m  26.97   
17  367  Ringdahl Adam  1998  MKK  AR7198  25 m  27.27   
18  330  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  27.54   
19  602  Nordh Andreas  1991  OSBY SS  AN6591  50 m  27.95   
20  459  Karlin-Reteike Philip  1999  SK RAN  AS2599  25 m  28.07   
21  528  Törnqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  25 m  29.72   
15 - 16 år 
361  Ludvigsson Anders  2000  MKK  AV8500  25 m  25.39   
125  Olsson Hampus  2000  HS  AH7700  25 m  25.67   
304  Svensson Garri  2000  LJUNGBY SS  AL4300  50 m  26.20   
585  Lindkvist Daniel  2000  TRELLEBORG  AO2900  25 m  26.50   
592  Rydqvist Mattias  2000  TRELLEBORG  AB7500  25 m  26.54   
321  Larsson Elliot  2000  SK LÖDDE  AF3300  25 m  27.24   
223  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  27.35   
143  Segerlund Måns  2000  HS  AH1900  25 m  27.85   
134  Philipsson Eriksson André  2001  HS  AH1501  25 m  27.99   
10  209  Loo Alexander  2001  KALMAR SS  AH7501  25 m  28.31   
11  Bjerre Eriksen Jakob  2000  HILLERØD  0077AN  25 m  28.60   
12  251  Larsson Oliver  2001  LANDSKRONA  AU1301  50 m  29.10   
13  Daugbjerg Christoffer  2001  HILLERØD  0183AC  25 m  29.55   
14  524  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  25 m  29.73   
15  370  Schildt Samuel  2000  MKK  AP3100  50 m  30.02   
16  615  Bengtsson Albin  2000  KLIPPAN  AI7100  50 m  30.23   
17  460  Luani Behar  2001  SK RAN  AN4501  50 m  30.63   
18  88  Härstedt Joel  2001  HS  AU6301  25 m  31.11   
19  66  Budak Oliwer  2001  HS  AW0101  50 m  32.08   
20  290  Ebbesen Erik  2001  LJUNGBY SS  AK6901  25 m  35.18   
21  293  Kenneryd Jacob  2001  LJUNGBY SS  AV2301  25 m  35.57   
13 - 14 år 
222  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  AD7502  25 m  26.76   
68  Cederlund Henning  2003  HS  AI1303  25 m  27.17   
227  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  27.56   
140  Sandström David  2002  HS  AN5102  25 m  28.28   
208  Lingström Carl  2002  KALMAR SS  AN7902  50 m  28.71   
421  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  28.75   
491  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  25 m  28.93   
207  Helgesson Gusten  2002  KALMAR SS  AR3302  25 m  29.29   
16  Kristensen Elias  2003  Lambertset    50 m  29.50   
10  626  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  50 m  29.87  EFT 
11  315  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  29.96   
12  617  Tarnanidis Nikolaos  2002  KLIPPAN  AY3902  50 m  30.08   
13  115  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  25 m  30.21   
14  437  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  31.00   
15  185  Winberg Viggo  2002  HÖGANÄS SS  AK8502  25 m  31.20   
16  67  Cederholm Filip  2003  HS  AI0303  25 m  31.21   
17  259  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  25 m  31.24   
18  17  Pooi Oscar Lui Yuk  2003  Lambertset    50 m  31.31   
19  36  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  50 m  31.49   
20  539  Hansson Viktor  2003  VELLINGE-N  AM7103  25 m  31.54   
21  520  Dahlin Oliver  2002  TYRESÖ SS  AV8502  25 m  31.82   
22  70  Edelhamre Kalle  2003  HS  AI3303  25 m  32.24   
23  23  Boholm Emil  2002  FALUN  AV8102  25 m  32.30   
24  270  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  25 m  32.38   
25  499  Persson Noel  2002  SK TRITON  AG2702  25 m  32.45   
26  541  Holmquist Jonatan  2003  VELLINGE-N  AA6503  50 m  32.48   
27  456  Elfvin David  2002  SK RAN  AI2102  25 m  32.54   
28  417  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  50 m  32.63   
29  260  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  50 m  32.77   
30  540  Hiltonsson Linus  2002  VELLINGE-N  AD3902  25 m  32.89   
31  37  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  32.96   
32  433  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  50 m  32.99   
33  256  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  25 m  33.07   
34  10  Navelsaker Beitvei Martin  2003  Lambertset    50 m  33.09   
35  551  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  50 m  33.27   
36  579  Hansson Viktor  2002  TRELLEBORG  AY3302  25 m  33.42   
37  60  Alderbrink David  2003  HS  AR1503  50 m  35.50   
38  195  Kristersson Jakob  2003  SS IDEN  AQ3103  25 m  35.52   
39  427  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  50 m  35.74   
40  419  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  36.22   
41  48  Hansson Jacob  2002  SK HAJEN  AM8902  25 m  36.42   
42  410  Bergstrand Joel  2003  POSEIDON  AR6303  25 m  36.47   
43  173  Erlandsson Eimantas  2003  HÖGANÄS SS  AP4103  50 m  36.66   
44  475  Veres Kristof  2003  S 71  AX3503  25 m  42.50   
11 - 12 år 
114  Lundblad William  2004  HS  AC9904  25 m  29.17   
369  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  25 m  30.34   
277  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  50 m  30.64   
466  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  50 m  30.76   
153  Tjärnberg Felix  2005  HS  AB5305  25 m  30.93   
337  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  25 m  31.73   
191  Huasson Anthon  2004  HÖÖRS SS  AO2304  25 m  32.06   
591  Ringström Max  2004  TRELLEBORG  AA8304  50 m  32.70   
424  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  50 m  33.23   
10  380  Djuphammar Theo  2005  SK NEPTUN  AC6105  50 m  33.33   
11  62  Andersson Niklas  2005  HS  AF9905  25 m  33.45   
12  92  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  33.79   
13  536  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  50 m  34.08   
14  376  Albinzon Oliver  2005  SK NEPTUN  AC3105  25 m  34.18   
15  126  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  25 m  34.25   
16  102  Langell Jacob  2005  HS  AG2105  25 m  34.26   
17  124  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  34.30   
18  78  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  25 m  34.37   
19  589  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  50 m  34.76   
20  194  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  25 m  34.93   
21  552  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  50 m  35.11   
22  436  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  35.12   
23  483  Borg Victor  2005  SK TRITON  AB3105  50 m  35.33   
24  397  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  50 m  35.47   
25  554  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  50 m  35.93   
26  269  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  25 m  35.94   
27  127  Olsson Walther  2005  HS  AG4105  25 m  37.29   
28  294  Lennartsson Isac  2004  LJUNGBY SS  AG5704  25 m  37.36   
29  420  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  37.42   
30  383  Engström Oscar  2004  SK NEPTUN  AR4504  25 m  37.44   
31  172  Andersson Theo  2004  HÖGANÄS SS  AI2304  25 m  37.88   
32  287  Bogren-Karlsson William  2005  LJUNGBY SS  AA4905  25 m  38.03   
33  171  Andersson Love  2004  HÖGANÄS SS  AI4304  25 m  38.16   
34  618  Bengtsson Ludwig  2004  KLIPPAN  AA2904  50 m  38.87   
35  271  Wohlquist Oliver  2005  LANDSKRONA  AK8905  25 m  39.50   
36  469  Nordqvist Ville  2004  S 71  AF2304  50 m  39.64   
37  381  Edman Gustav  2005  SK NEPTUN  AG3505  25 m  39.84   
38  109  Lindberg Vilgot  2005  HS  AJ6705  25 m  40.05   
39  64  Auer Rasmus  2005  HS  AJ4705  25 m  40.54   
40  464  Karlsson Erik  2005  S 71  AL1105  25 m  41.02   
41  149  Svensson Malte  2005  HS  AN2305  25 m  41.18   
42  523  Lundvall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  25 m  44.01   
43  336  Stridh Elias  2005  SK LÖDDE  AG5105  25 m  44.21   
44  316  Erdös Pelle  2005  SK LÖDDE  AI5305  25 m  44.52   
45  331  Rennstam Erik  2005  SK LÖDDE  AP6705  25 m  44.69   
46  526  Ringbom Max  2005  TYRESÖ SS  AJ9705  25 m  46.48   
47  75  Ferm Felix  2005  HS  AQ8505  25 m  46.72   
10 år och yngre 
328  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  32.79   
300  Sagadin Aidan  2006  LJUNGBY SS  AA5106  25 m  34.96   
392  Hillerström Vagli Aksel  2006  SK NEPTUN  AC8706  25 m  38.00   
303  Staberg Vincent  2006  LJUNGBY SS  AA4506  25 m  38.88   
192  Huasson Benjamin  2007  HÖÖRS SS  AA5707  25 m  39.25   
630  Thern Tee  2006  SK NEPTUN  AC3106  50 m  39.25  EFT 
587  Lundström Rasmus  2006  TRELLEBORG  AD2506  50 m  40.52   
324  Nilsson Anton  2006  SK LÖDDE  AE8106  25 m  42.82   
573  Svensson Sebastian  2006  HÄRJEDALEN  AB4706  25 m  43.33   
10  322  Lundkvist Albin  2006  SK LÖDDE  AK4106  25 m  47.15   
11  317  Gunnersand Victor  2006  SK LÖDDE  AK0706  25 m  52.25   
12  311  Björk Sebastian  2007  SK LÖDDE  AA5907  25 m  53.87   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  01 juli 2016 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:09 
 
12_S
Gren 12, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
492  Nilsson Johanna  1996  SK TRITON  AD0696  25 m  2:12.71   
329  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  2:14.24   
411  Björnberg Anna  1992  POSEIDON  BB4892  25 m  2:14.56   
34  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  2:18.68   
374  Torres Olivia  1999  MKK  BL9299  25 m  2:25.16   
77  Gren Annika  1999  HS  BL2499  25 m  2:25.24   
296  Nagy Biborka  1998  LJUNGBY SS  BO5498  25 m  2:38.70   
281  Kramer Agnes  1998  SK LAXEN  BP4698  25 m  3:05.16   
534  Andersson-Wulf Ida  1998  VELLINGE-N  BP9498  25 m  3:10.43   
15 - 16 år 
14  Arstad Helmersen Andrea  2001  Lambertset    50 m  2:17.67   
106  Lennberger Emmie  2000  HS  AN7200  25 m  2:17.69   
12  Hellesø Eriksen Pauline  2001  Lambertset    50 m  2:17.97   
489  Lindström Thea  2000  SK TRITON  AF9600  25 m  2:21.44   
359  Lennartsson Tove  2000  MKK  AM1800  25 m  2:22.30   
97  Jönsson Maja  2001  HS  BL1201  25 m  2:22.44   
154  Trägårdh Amanda  2001  HS  BL3201  25 m  2:22.93   
594  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  25 m  2:23.83   
200  Törneman Moa  2001  SS IDEN  AN6401  25 m  2:24.92   
10  282  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  2:25.28   
11  612  Bengtsson Alice  2000  KLIPPAN  AM0200  50 m  2:25.47   
12  611  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  50 m  2:31.53   
13  214  Wranå Ella  2001  KALMAR SS  AH1801  25 m  2:31.65   
14  21  Barratt Tømmervik Tina  2001  Lambertset    50 m  2:34.18   
15  291  Ebbesen Louise  2001  LJUNGBY SS  AE1601  50 m  2:34.45   
16  238  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  25 m  2:35.34   
17  210  Nordén Tilda  2001  KALMAR SS  BP6601  25 m  2:35.41   
18  535  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  25 m  2:56.21   
14 år och yngre 
508  Wivsätter Gabriella  2003  SK TRITON  AE4603  25 m  2:17.37   
112  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  2:17.86   
18  C. Romundset Elise  2002  Lambertset    50 m  2:18.78   
54  Nobrell Sara  2002  SK HAJEN  BM1402  25 m  2:18.99   
488  Lejox Felicia  2002  SK TRITON  AB0402  25 m  2:20.90   
338  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  2:21.76   
35  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  2:22.52   
472  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  2:23.97   
20  Marie Thingberg- Caroline  2004  Lambertset    50 m  2:24.70   
10  39  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  2:24.91   
11  365  Osterman Julia  2004  MKK  AS5804  25 m  2:26.27   
12  220  Johansson Annie  2002  KARLSHAMN  AA2602  25 m  2:26.38   
13  349  Björkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  25 m  2:26.39   
14  385  Eriksson Madicken  2003  SK NEPTUN  AX8203  25 m  2:26.49   
15  22  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  2:27.29   
16  313  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  2:27.85   
17  575  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  2:27.98   
18  58  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  25 m  2:28.06   
19  481  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  25 m  2:28.45   
20  15  Jahr Silje  2003  Lambertset    50 m  2:28.78   
21  601  Håkansson Evelina  2002  OSBY SS  AI8202  50 m  2:30.12   
22  230  Pålsson Tuva  2003  KARLSKRONA  AC8803  25 m  2:30.70  RES 
23  113  Llupa Julise  2002  HS  AO7602  25 m  2:30.81  RES 
24  468  Nilsson Wilma  2004  S 71  AB0804  50 m  2:30.97  RES 
25  348  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  50 m  2:31.14  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  01 juli 2016 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:09 
 
13_S
Gren 13, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
318  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  2:21.70   
25  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  2:23.84   
178  Juliusson Erik  1998  HÖGANÄS SS  AQ2798  25 m  2:27.80   
231  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  2:28.70   
363  Nilsson Johan  1994  MKK  AW9794  25 m  2:30.79   
459  Karlin-Reteike Philip  1999  SK RAN  AS2599  25 m  2:33.00   
330  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  2:33.24   
602  Nordh Andreas  1991  OSBY SS  AN6591  50 m  2:37.58   
528  Törnqvist Elias  1999  TYRESÖ SS  AL8999  25 m  2:50.00   
10  614  Henriksson Kevin  1998  KLIPPAN  AS0198  50 m  2:50.53   
15 - 16 år 
304  Svensson Garri  2000  LJUNGBY SS  AL4300  25 m  2:22.49   
361  Ludvigsson Anders  2000  MKK  AV8500  25 m  2:26.20   
143  Segerlund Måns  2000  HS  AH1900  25 m  2:26.39   
606  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  50 m  2:26.71   
Bjerre Eriksen Jakob  2000  HILLERØD  0077AN  25 m  2:28.69   
125  Olsson Hampus  2000  HS  AH7700  25 m  2:29.35   
110  Lindén Isac  2001  HS  AK7901  25 m  2:34.47   
134  Philipsson Eriksson André  2001  HS  AH1501  25 m  2:35.99   
Daugbjerg Christoffer  2001  HILLERØD  0183AC  25 m  2:36.14   
10  209  Loo Alexander  2001  KALMAR SS  AH7501  25 m  2:39.45   
11  460  Luani Behar  2001  SK RAN  AN4501  50 m  2:52.20   
12  66  Budak Oliwer  2001  HS  AW0101  25 m  3:02.59   
13  290  Ebbesen Erik  2001  LJUNGBY SS  AK6901  25 m  3:17.88   
14  88  Härstedt Joel  2001  HS  AU6301  50 m     
13 - 14 år 
486  Forsgren Linus  2003  SK TRITON  AA1103  25 m  2:35.03   
491  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  25 m  2:36.44   
68  Cederlund Henning  2003  HS  AI1303  25 m  2:36.76   
539  Hansson Viktor  2003  VELLINGE-N  AM7103  25 m  2:39.38   
617  Tarnanidis Nikolaos  2002  KLIPPAN  AY3902  50 m  2:43.21   
140  Sandström David  2002  HS  AN5102  50 m  2:44.96   
70  Edelhamre Kalle  2003  HS  AI3303  25 m  2:45.02   
417  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  2:45.34   
115  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  50 m  2:46.40   
10  315  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  2:46.69   
11  421  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  2:48.85   
12  433  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  50 m  2:50.28   
13  67  Cederholm Filip  2003  HS  AI0303  25 m  2:51.73   
14  37  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  2:53.01   
15  541  Holmquist Jonatan  2003  VELLINGE-N  AA6503  25 m  2:55.86   
16  520  Dahlin Oliver  2002  TYRESÖ SS  AV8502  50 m  2:56.02   
17  36  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  2:57.35   
18  10  Navelsaker Beitvei Martin  2003  Lambertset    50 m  2:57.80   
19  104  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  2:57.86   
20  17  Pooi Oscar Lui Yuk  2003  Lambertset    50 m  2:58.85  RES 
21  185  Winberg Viggo  2002  HÖGANÄS SS  AK8502  25 m  3:01.04  RES 
22  260  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  25 m  3:02.15  RES 
11 - 12 år 
466  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  2:48.12   
191  Huasson Anthon  2004  HÖÖRS SS  AO2304  25 m  2:49.67   
337  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  25 m  2:52.17   
190  Hua Vincent  2004  HÖÖRS SS  AS2704  25 m  2:54.24   
591  Ringström Max  2004  TRELLEBORG  AA8304  25 m  2:55.12   
277  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  2:56.57   
424  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  25 m  2:58.13   
153  Tjärnberg Felix  2005  HS  AB5305  25 m  3:02.38   
376  Albinzon Oliver  2005  SK NEPTUN  AC3105  50 m  3:03.66   
10  436  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  3:04.02   
11  380  Djuphammar Theo  2005  SK NEPTUN  AC6105  50 m  3:04.47   
12  62  Andersson Niklas  2005  HS  AF9905  25 m  3:05.39   
13  78  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  25 m  3:05.85   
14  124  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  3:06.78   
15  92  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  3:09.73   
16  552  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  25 m  3:14.53   
17  397  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  25 m  3:16.44   
18  126  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  25 m  3:17.33   
19  589  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m  3:18.55   
20  171  Andersson Love  2004  HÖGANÄS SS  AI4304  25 m  3:19.10   
21  420  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  3:20.53   
22  554  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  3:24.18  RES 
23  172  Andersson Theo  2004  HÖGANÄS SS  AI2304  25 m  3:24.39  RES 
24  483  Borg Victor  2005  SK TRITON  AB3105  25 m  3:24.69  RES 
25  383  Engström Oscar  2004  SK NEPTUN  AR4504  25 m  3:31.62  RES 
26  176  Johansson Calle  2004  HÖGANÄS SS  AM9104  25 m  3:36.48  RES 
10 år och yngre 
328  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  3:03.61   
192  Huasson Benjamin  2007  HÖÖRS SS  AA5707  25 m  3:36.84   
324  Nilsson Anton  2006  SK LÖDDE  AE8106  25 m  4:03.57   
300  Sagadin Aidan  2006  LJUNGBY SS  AA5106  50 m     
303  Staberg Vincent  2006  LJUNGBY SS  AA4506  50 m     
326  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  50 m     
392  Hillerström Vagli Aksel  2006  SK NEPTUN  AC8706  50 m     
630  Thern Tee  2006  SK NEPTUN  AC3106  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  01 juli 2016 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:09 
 
14_S
Gren 14, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
137  Rigby Lisa  1994  HS  AG3294  25 m  29.63   
412  Björner Oh Li  1998  POSEIDON  AO6298  25 m  30.19   
183  Widén Elin  1998  HÖGANÄS SS  AI4498  25 m  30.65   
266  Svensson Therese  1991  LANDSKRONA  AX7891  25 m  30.87   
232  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  31.04   
543  Karlsson Julia  1997  VELLINGE-N  AT3697  25 m  31.72   
197  Nilsson Sara  1998  SS IDEN  AF3498  25 m  31.75   
482  Borg Ida  1997  SK TRITON  AB8897  25 m  31.90   
296  Nagy Biborka  1998  LJUNGBY SS  BO5498  50 m  32.74   
10  Trolle Pedersen Emilie  1999  HILLERØD  9972AV  25 m  34.57   
11  608  Johansson Josefine  1998  KLIPPAN  BP1698  50 m  36.04   
12  374  Torres Olivia  1999  MKK  BL9299  25 m  37.09   
15 - 16 år 
306  Åkesson Erika  2000  LJUNGBY SS  AA6600  25 m  29.81   
211  Sjölund Anna  2000  KALMAR SS  AG8800  25 m  30.63   
426  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  25 m  31.00   
613  Henriksson Gabriella  2000  KLIPPAN  as8400  50 m  31.53   
106  Lennberger Emmie  2000  HS  AN7200  50 m  31.58   
14  Arstad Helmersen Andrea  2001  Lambertset    50 m  31.95   
97  Jönsson Maja  2001  HS  BL1201  25 m  32.04   
359  Lennartsson Tove  2000  MKK  AM1800  25 m  32.47   
416  Gravrogk-Linde Serena  2000  POSEIDON  AM8600  25 m  32.57   
10  282  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  50 m  32.85   
11  278  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  25 m  33.18   
12  Kjærsgaard Alberte  2001  HILLERØD  0102AA  50 m  33.23   
13  612  Bengtsson Alice  2000  KLIPPAN  AM0200  50 m  33.52   
14  154  Trägårdh Amanda  2001  HS  BL3201  50 m  33.95   
15  478  Björkman Karin  2001  SK TRITON  AD9401  25 m  33.98   
16  566  Frederiksen Julia  2001  YSTADS SS  AD4801  25 m  34.79   
17  200  Törneman Moa  2001  SS IDEN  AN6401  25 m  34.97   
18  609  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  50 m  35.01   
19  238  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  25 m  35.35   
20  489  Lindström Thea  2000  SK TRITON  AF9600  25 m  35.37   
21  594  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  25 m  35.37   
22  21  Barratt Tømmervik Tina  2001  Lambertset    50 m  36.58   
23  214  Wranå Ella  2001  KALMAR SS  AH1801  50 m  36.90   
24  339  Önnestam Amanda  2001  SK LÖDDE  AM2401  25 m  36.96   
25  332  Segerdahl Victoria  2001  SK LÖDDE  AS1801  25 m  37.06   
26  237  Andersson Melinda  2000  LANDSKRONA  AI1600  25 m  40.14   
27  291  Ebbesen Louise  2001  LJUNGBY SS  AE1601  25 m  40.75   
28  509  Öhlin Nora  2000  SK TRITON  BR1400  25 m  44.77   
29  535  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  50 m  44.82   
13 - 14 år 
47  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  31.72   
508  Wivsätter Gabriella  2003  SK TRITON  AE4603  25 m  31.97   
35  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  32.18   
89  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  32.24   
61  Andersson Emma  2002  HS  AO1802  25 m  32.47   
298  Palencsar Heidi  2002  LJUNGBY SS  AF8602  50 m  32.53   
58  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  25 m  32.64   
Laigaard Natascha  2002  HILLERØD  0246AR  25 m  32.75   
472  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  32.75   
10  500  Pålsson Malin  2002  SK TRITON  AO6402  25 m  33.11   
11  564  Björnsdotter Hanna  2002  YSTADS SS  AW7402  25 m  33.11   
12  158  Vulic Victoria  2002  HS  BH8402  25 m  33.14   
13  39  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  33.31   
14  467  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  25 m  33.31   
15  Veje Ulrikke  2002  HILLERØD  0258AK  50 m  33.42   
16  129  Persson Alice  2003  HS  AN5803  25 m  33.66   
17  138  Rosdahl Ellen  2002  HS  AO0802  25 m  33.71   
18  252  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  33.75   
19  133  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  25 m  33.84   
20  123  Norstedt Ingrid  2002  HS  AO2802  25 m  33.94   
21  177  Johansson Tilda  2002  HÖGANÄS SS  AE0802  50 m  33.96   
22  501  Sandblom Antonia  2003  SK TRITON  AG4603  25 m  33.97   
23  93  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  25 m  34.01   
24  145  Stenhård Ellinor  2002  HS  AV8402  25 m  34.48   
25  230  Pålsson Tuva  2003  KARLSKRONA  AC8803  25 m  34.48   
26  385  Eriksson Madicken  2003  SK NEPTUN  AX8203  50 m  34.55   
27  488  Lejox Felicia  2002  SK TRITON  AB0402  25 m  34.59   
28  382  Edman Lovisa  2003  SK NEPTUN  AU5203  50 m  34.66   
29  553  Rödin Klara  2003  VELLINGE-N  AE2603  50 m  34.79   
30  481  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  50 m  34.80   
31  527  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  34.85   
32  525  Ringbom Matilda  2003  TYRESÖ SS  AX6803  25 m  34.91   
33  357  Lang Mia  2002  MKK  BO8402  25 m  34.92   
34  13  Hansen Charlotte  2003  Lambertset    50 m  34.95   
35  338  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  35.07   
36  205  Bondeson Hannah  2003  KALMAR SS  AE9603  50 m  35.11   
37  29  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  35.12   
38  219  Holst Jonsson Isabel  2003  KARLSHAMN  AQ2203  25 m  35.23   
39  135  Philipsson Eriksson Filippa  2003  HS  AX7203  25 m  35.44   
40  220  Johansson Annie  2002  KARLSHAMN  AA2602  25 m  35.44   
41  113  Llupa Julise  2002  HS  AO7602  25 m  35.48   
42  345  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  25 m  35.56   
43  601  Håkansson Evelina  2002  OSBY SS  AI8202  50 m  35.62   
44  603  Holgersson Enya  2002  OSBY SS  AG0402  50 m  35.62   
45  379  Djuphammar Elsa  2003  SK NEPTUN  AU0403  50 m  35.71   
46  351  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  35.93   
47  56  Thorsson Tilde  2003  SK HAJEN  AL6203  25 m  36.02   
48  199  Twedberg Anna  2003  SS IDEN  AR4203  25 m  36.05   
49  226  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  36.08   
50  247  Haglund Katja  2003  LANDSKRONA  BW9203  25 m  36.13   
51  391  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  50 m  36.17   
52  206  Fröstberg Jenny  2002  KALMAR SS  AD1602  25 m  36.23   
53  299  Pap Beatrice  2003  LJUNGBY SS  AB6803  25 m  36.25   
54  132  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  36.30   
55  38  Viker Alva  2003  FALUN  BC1403  25 m  36.37   
56  46  Barnell Hanna  2003  SK HAJEN  BF6403  25 m  36.52   
57  225  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  36.61   
58  118  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  36.73   
59  362  Mattsson Emma  2003  MKK  BO5803  25 m  36.85   
60  389  Gottberg Lova  2003  SK NEPTUN  BH5403  50 m  37.84   
61  555  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  25 m  38.06   
62  228  Nyblom Astrid  2002  KARLSKRONA  AV6402  25 m  38.11   
63  349  Björkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  25 m  38.62   
64  542  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  25 m  38.66   
65  221  Olson Maja  2003  KARLSHAMN  AB3603  25 m  38.72   
66  301  Sagadin Leah  2002  LJUNGBY SS  AR5602  25 m  39.11   
67  423  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  39.32   
68  288  Davidsson Jenny  2003  LJUNGBY SS  AV7603  25 m  39.37   
69  327  Olsson Victoria  2002  SK LÖDDE  BP5402  25 m  39.58   
70  399  Wallberg Hedda  2003  SK NEPTUN  AU9203  50 m  39.59   
71  50  Huston Clara  2003  SK HAJEN  AR7603  25 m  39.73   
72  503  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  25 m  39.74   
73  33  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  39.75   
74  378  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  50 m  39.92   
75  529  Törnqvist Ella  2003  TYRESÖ SS  AQ1603  50 m  40.12   
76  313  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  40.52   
77  547  Paulsson Hanna  2002  VELLINGE-N  AL7202  25 m  40.54   
78  40  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  40.56   
79  556  Svensson Elin  2002  VELLINGE-N  AW3802  25 m  40.59   
80  435  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  41.26   
81  229  Petersson Sarah  2003  KARLSKRONA  AC7803  25 m  41.58   
82  476  Ahlberg Mira  2003  SK TRITON  AX5203  25 m  41.78   
83  537  Bothén Malin  2002  VELLINGE-N  BQ4802  25 m  42.04   
84  522  Lindholm Emelie  2003  TYRESÖ SS  AL6403  50 m  42.20   
85  422  Litterfeldt Alice  2003  POSEIDON  AZ3803  25 m  42.36   
86  471  Olofsson Emmy  2003  S 71  AY4403  25 m  42.81   
87  31  Lindow Amanda  2002  FALUN  AS5802  25 m  43.21   
88  418  Hägg Siri  2002  POSEIDON  BA0202  50 m  44.65   
89  236  Andersson Filippa  2002  LANDSKRONA  AM2602  25 m  44.95   
90  286  Bergman Linnea  2003  LJUNGBY SS  BB5403  25 m  46.27   
91  26  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  53.97   
92  640  Söderstjärna Thea  2003  POSEIDON  AT2403  50 m    EFT 
11 - 12 år 
335  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  32.28   
562  Elgaard Fonnesbech Liv  2004  VÄXJÖ SS  BC2604  25 m  33.11   
112  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  50 m  33.12   
567  Kertzscher Erlandsson Olga  2004  YSTADS SS  AD8204  25 m  33.20   
575  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  33.39   
212  Winblad Tea  2004  KALMAR SS  AH7404  25 m  34.45   
120  Nilsson Emma  2004  HS  AO8804  25 m  35.10   
364  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  50 m  35.43   
479  Björnström Maja  2005  SK TRITON  AD2205  25 m  35.72   
10  101  Landälv Alva  2005  HS  AO4605  25 m  36.03   
11  398  Wainikka Anna  2004  SK NEPTUN  AP7804  25 m  36.18   
12  582  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  36.46   
13  248  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  36.62   
14  559  Wallström Maya  2004  VELLINGE-N  AT4804  25 m  36.76   
15  245  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  50 m  36.85   
16  623  Gutenwik Ella  2004  SK HAJEN  AQ1804  50 m  37.04  EFT 
17  365  Osterman Julia  2004  MKK  AS5804  25 m  37.12   
18  30  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  50 m  37.22   
19  224  Lindén Siri  2005  KARLSKRONA  AF2205  25 m  37.30   
20  545  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  37.42   
21  497  Persson Isabel  2004  SK TRITON  AB3804  25 m  37.61   
22  159  Wöhl Cajsa  2004  HS  AP3204  25 m  37.64   
23  493  Nolén Mica  2004  SK TRITON  AG1204  50 m  37.93   
24  495  Olofsson Malin  2004  SK TRITON  AJ6804  25 m  38.26   
25  480  Blomliden Maja  2004  SK TRITON  AW1804  25 m  38.42   
26  264  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  38.48   
27  604  Holgersson Elina  2005  OSBY SS  AF6605  50 m  38.50   
28  263  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  38.70   
29  295  Lundgren Sahlina  2004  LJUNGBY SS  AI6604  25 m  38.71   
30  596  Olsson Natasha  2005  HS  AO2805  25 m  38.79   
31  477  Bengtsson Nimander Zinna  2005  SK TRITON  AD1405  25 m  38.98   
32  325  Nilsson Julia  2004  SK LÖDDE  AF7804  25 m  39.17   
33  136  Raihle Svea  2004  HS  AP0204  25 m  39.18   
34  468  Nilsson Wilma  2004  S 71  AB0804  25 m  39.19   
35  558  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  39.49   
36  428  Nilbecker Sabina  2004  POSEIDON  AR3804  50 m  39.53   
37  533  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  39.76   
38  510  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  25 m  39.85   
39  632  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  25 m  39.85  EFT 
40  595  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  40.09   
41  580  Heij Wahlström Tilde  2005  TRELLEBORG  AR7805  25 m  40.21   
42  53  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  40.22   
43  28  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  25 m  40.34   
44  32  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  25 m  40.37   
45  635  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  50 m  40.50  EFT 
46  83  Hjelmgren Elsa  2004  HS  AO5804  25 m  40.89   
47  387  Friberg Caroline  2004  SK NEPTUN  AW9204  50 m  41.20   
48  548  Persson Amanda  2005  VELLINGE-N  AJ0805  25 m  41.27   
49  384  Eriksson Lilly  2004  SK NEPTUN  AS1604  50 m  41.34   
50  73  Extergren Saga  2004  HS  AO7804  25 m  41.38   
51  95  Jönsson Ebba  2005  HS  AO1605  25 m  41.48   
52  395  Lövquist Elsa  2004  SK NEPTUN  BD6604  50 m  41.56   
53  157  Vollmer Vega  2005  HS  AO3805  25 m  41.58   
54  309  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  42.45   
55  94  Jälminger Amanda  2005  HS  AO9605  25 m  42.97   
56  84  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  25 m  43.13   
57  243  Djuric Isabella  2004  LANDSKRONA  BJ1204  50 m  43.81   
58  131  Persson Tilda  2004  HS  AP1204  25 m  43.88   
59  577  Fallesen Olivia  2004  TRELLEBORG  AC3404  25 m  43.97   
60  111  Lindén Patrisia  2005  HS  AO3605  25 m  44.78   
61  343  Gummesson Adelina  2005  LÖNSBODA  AI9805  25 m  45.04   
62  619  Johansson Ebba  2004  KLIPPAN  AL9404  50 m  45.20   
63  583  La Mahieu Lovisa  2005  TRELLEBORG  AR6805  25 m  46.00   
64  285  Andersson Elly  2005  LJUNGBY SS  AA2605  25 m  46.61   
65  268  Thell Elsa  2004  LANDSKRONA  AY5804  50 m  47.21   
66  320  Klehn Tilde  2004  SK LÖDDE  AY8804  25 m  47.83   
67  574  Zachrisson Iris  2005  HÄRJEDALEN  AL9205  25 m  48.19   
68  396  Rehn Maja  2004  SK NEPTUN  AP4804  25 m  49.31   
69  292  Gamberg Julia  2005  LJUNGBY SS  AF1205  25 m  49.87   
70  377  Behrenfeldt Agnes  2004  SK NEPTUN  AP9604  50 m  49.90   
71  438  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  50 m  50.42   
72  323  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  25 m  50.90   
73  289  Davidsson Maria  2005  LJUNGBY SS  AE9805  25 m  50.91   
74  470  Olofsson Alva  2005  S 71  AD6605  50 m  51.09   
75  590  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  51.57   
76  473  Sköld Olivia  2004  S 71  BI9804  50 m  51.70   
77  400  Wallberg Maja  2005  SK NEPTUN  AP9605  25 m  51.99   
78  549  Persson Matilda  2004  VELLINGE-N  AX2204  25 m  53.43   
79  246  Gustavsson Nelly  2004  LANDSKRONA  BD7804  50 m  54.80   
80  308  Andréasson Hedda  2004  SK LÖDDE  AZ1204  25 m  55.24   
81  76  Frisk Sofia  2005  HS  BD7205  50 m     
82  105  Larsson Isabella  2005  HS  BD6405  50 m     
83  307  Andréasson Ella  2005  SK LÖDDE  BG1605  50 m     
84  319  Keldebäk Julia  2005  SK LÖDDE  BG2405  50 m     
85  521  Ebert Westerberg Freya  2005  TYRESÖ SS  BB3805  50 m     
10 år och yngre 
394  Lund Ingrid  2006  SK NEPTUN  AG8206  25 m  42.54   
429  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  42.76   
505  Ståhl Isa  2006  SK TRITON  AC9406  25 m  46.21   
465  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  50 m  46.84   
189  Hua Isabella  2007  HÖÖRS SS  AE0607  50 m  48.94   
550  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  50 m  50.87   
312  Dihle Amanda  2006  SK LÖDDE  AF2406  25 m  51.38   
498  Persson Matilda  2006  SK TRITON  AL2206  50 m  53.74   
631  Eliasson Thowe  2006  LANDSKRONA  AF6206  50 m  54.56  EFT 
10  571  Edèn Nike  2006  HÄRJEDALEN  AB2406  50 m     
11  581  Härstedt Freja  2007  TRELLEBORG  AB5407  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  01 juli 2016 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:09 
 
15_S
Gren 15, 200m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
255  Norén Johan  1986  LANDSKRONA  AF9186  25 m  2:09.41   
367  Ringdahl Adam  1998  MKK  AR7198  25 m  2:30.02   
330  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  2:39.85   
15 - 16 år 
368  Romare Douglas  2001  MKK  AD0301  50 m  2:45.99   
524  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  25 m  2:47.94   
14 år och yngre 
16  Kristensen Elias  2003  Lambertset    50 m  2:44.14   
260  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  25 m  3:29.58   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  01 juli 2016 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:09 
 
16_S
Gren 16, 200m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
77  Gren Annika  1999  HS  BL2499  25 m  3:08.83   
15 - 16 år 
Kjærsgaard Alberte  2001  HILLERØD  0102AA  25 m  2:37.88   
565  Frederiksen Emilia  2000  YSTADS SS  AJ8800  25 m  2:57.36   
611  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  50 m  3:00.10   
566  Frederiksen Julia  2001  YSTADS SS  AD4801  25 m  3:00.15   
593  Schubert Felicia  2001  TRELLEBORG  AK2201  25 m  3:00.70   
355  Kulcsar Kristina  2001  MKK  AY7801  25 m  3:02.17   
278  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  25 m  3:04.82   
90  Johnson Nicole  2000  HS  AV9200  25 m  3:09.25   
291  Ebbesen Louise  2001  LJUNGBY SS  AE1601  50 m  3:15.12   
10  509  Öhlin Nora  2000  SK TRITON  BR1400  25 m  3:38.75   
14 år och yngre 
129  Persson Alice  2003  HS  AN5803  25 m  2:53.61   
467  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  25 m  2:54.00   
22  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  2:56.29   
138  Rosdahl Ellen  2002  HS  AO0802  50 m  2:57.83   
508  Wivsätter Gabriella  2003  SK TRITON  AE4603  25 m  2:59.44   
47  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  25 m  3:00.99   
334  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  50 m  3:02.62   
212  Winblad Tea  2004  KALMAR SS  AH7404  50 m  3:03.47   
262  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  3:05.12   
10  Emilie K. Larsen Mathilde  2002  HILLERØD  0288AP  25 m  3:10.69   
11  603  Holgersson Enya  2002  OSBY SS  AG0402  50 m  3:10.90   
12  562  Elgaard Fonnesbech Liv  2004  VÄXJÖ SS  BC2604  25 m  3:13.80   
13  500  Pålsson Malin  2002  SK TRITON  AO6402  25 m  3:16.37   
14  229  Petersson Sarah  2003  KARLSKRONA  AC7803  25 m  3:17.54   
15  503  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  25 m  3:18.50   
16  325  Nilsson Julia  2004  SK LÖDDE  AF7804  25 m  3:20.77   
17  264  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  3:23.59   
18  435  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  50 m  3:25.90   
19  348  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  50 m  3:27.49   
20  351  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  50 m  3:27.51   
21  132  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  3:28.08   
22  157  Vollmer Vega  2005  HS  AO3805  25 m  3:31.05  RES 
23  28  Hjemli Tuva  2005  FALUN  AN8805  50 m  3:32.24  RES 
24  19  Kurd Rønning Amanda  2003  Lambertset    50 m  3:32.36  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  01 juli 2016 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:09 
 
17_S
Gren 17, 4X50m Medley H 14år oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
166  Hs Herrar [2004] Lag 1  2004  HS    50 m  2:12.00   
446  Poseidon Herrar  2002  POSEIDON    25 m  2:15.24   
518  SK Triton Po [2002]  2002  SK TRITON    25 m  2:17.56   
167  Hs Herrar [2004] Lag 2  2004  HS    50 m  2:20.00   
342  SK Lödde Herrar 3 [2003]  2003  SK LÖDDE    25 m  2:29.53   
168  Hs Herrar [2004] Lag 3  2004  HS    50 m  2:30.00   
405  SK Neptun Herrar Lag 1  2003  SK NEPTUN    25 m  2:40.58   
187  Höganäs SS Pojkar  2003  HÖGANÄS SS    50 m  2:52.91   
275  Landskrona Herrar  LANDSKRONA    50 m     
10  636  Ljungby SS  LJUNGBY SS    50 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  01 juli 2016 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:09 
 
18_S
Gren 18, 4X50m Medley D 14år oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
511  SK Triton Fl [2002]  2002  SK TRITON    25 m  2:15.55   
340  SK Lödde Damer [2002]  2002  SK LÖDDE    25 m  2:17.65   
160  Hs Damer [2004] Lag 1  2004  HS    50 m  2:18.00   
515  SK Triton Flickor Lag 2  2002  SK TRITON    25 m  2:21.27   
161  Hs Damer [2004] Lag 2  2004  HS    50 m  2:22.00   
234  Karlskrona Damer [2002]  2002  KARLSKRONA    25 m  2:23.44   
273  Landskrona Damer [2003]  2003  LANDSKRONA    25 m  2:23.57   
42  Falun Damer Yngre Lag 1  2002  FALUN    50 m  2:23.73   
162  Hs Damer [2004] Lag 3  2004  HS    50 m  2:24.00   
10  401  SK Neptun Damer Lag 1  2003  SK NEPTUN    25 m  2:26.54   
11  441  Poseidon Damer [2002]  2002  POSEIDON    25 m  2:28.14   
12  516  SK Triton Flickor Lag 3  2002  SK TRITON    25 m  2:28.85   
13  163  Hs Damer [2004] Lag 4  2004  HS    50 m  2:32.00   
14  274  Landskrona Damer [2005]  2005  LANDSKRONA    25 m  2:37.89   
15  402  SK Neptun Damer Lag 2  2003  SK NEPTUN    50 m  2:38.98   
16  517  SK Triton Flickor Lag 4  2002  SK TRITON    25 m  2:41.82   
17  43  Falun Damer Yngre Lag 2  2003  FALUN    50 m  2:42.21   
18  403  SK Neptun Damer Lag 3  2003  SK NEPTUN    50 m  2:46.15   
19  341  SK Lödde Damer [2003]  2003  SK LÖDDE    25 m  2:55.52   
20  404  SK Neptun Damer Lag 4  2003  SK NEPTUN    25 m  3:08.88   
21  624  Lambertseter Jenter 1  Lambertset    50 m     
22  625  Lambertseter Jenter 2  Lambertset    50 m     
23  636  Ljungby SS  LJUNGBY SS    50 m    EFT 
24  641  Hajen Tjejer  SK HAJEN    50 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  01 juli 2016 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:09 
 
19_S
Gren 19, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
622  Said Ahmad Al  1996  HS  AZ8396  25 m  26.11   
434  Postema Luke  1995  POSEIDON  AS6195  25 m  30.06   
407  Andersson Jonas  1996  POSEIDON  AE2396  25 m  30.17   
178  Juliusson Erik  1998  HÖGANÄS SS  AQ2798  25 m  31.48   
257  Petersson Tim  1999  LANDSKRONA  AB9799  25 m  32.12   
413  Cedervall Hugo  1997  POSEIDON  AA0197  25 m  32.22   
375  Wemlén Ludwig  1997  MKK  AG3197  25 m  32.31   
408  Andersson Sebastian  1999  POSEIDON  AE0599  25 m  32.44   
605  Skog Marcus  1996  KLIPPAN  AG1596  50 m  32.82   
10  25  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  33.09   
11  430  Olsson Jesper  1998  POSEIDON  AJ2798  25 m  33.97   
12  180  Killman Johan  1999  HÖGANÄS SS  AI6799  25 m  34.66   
13  616  Kronkvist Erik  1999  KLIPPAN  AO3199  50 m  35.02   
14  414  Dahlén Daniel  1999  POSEIDON  AI3399  25 m  36.21   
15  330  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  36.42   
16  602  Nordh Andreas  1991  OSBY SS  AN6591  50 m  37.55   
17  181  Lundqvist Jesper  1999  HÖGANÄS SS  AU6599  50 m  39.11   
18  586  Lloyd Victor  1996  TRELLEBORG  AH8796  25 m  39.19   
19  459  Karlin-Reteike Philip  1999  SK RAN  AS2599  25 m  39.32   
20  353  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  50 m  39.78   
15 - 16 år 
125  Olsson Hampus  2000  HS  AH7700  25 m  32.37   
606  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  50 m  33.70   
143  Segerlund Måns  2000  HS  AH1900  25 m  34.55   
356  Kutlesovski Filip  2000  MKK  AP0100  25 m  34.76   
585  Lindkvist Daniel  2000  TRELLEBORG  AO2900  25 m  35.17   
209  Loo Alexander  2001  KALMAR SS  AH7501  25 m  36.62   
284  Vaide Isak  2001  SK LAXEN  AN0901  25 m  37.08   
370  Schildt Samuel  2000  MKK  AP3100  50 m  39.83   
615  Bengtsson Albin  2000  KLIPPAN  AI7100  50 m  41.14   
10  524  Lundwall Tim  2001  TYRESÖ SS  AP7301  25 m  41.64   
11  460  Luani Behar  2001  SK RAN  AN4501  25 m  42.29   
12  193  Bendrén Andreas  2001  SS IDEN  AD9301  25 m  44.00   
13  156  Wiberg Emil  2001  HS  AR6901  25 m  44.48   
14  290  Ebbesen Erik  2001  LJUNGBY SS  AK6901  25 m  45.26   
15  66  Budak Oliwer  2001  HS  AW0101  25 m  47.36   
16  293  Kenneryd Jacob  2001  LJUNGBY SS  AV2301  25 m  49.27   
17  371  Scott Arvid  2001  MKK  AO0901  25 m  49.77   
18  592  Rydqvist Mattias  2000  TRELLEBORG  AB7500  25 m  50.93   
19  361  Ludvigsson Anders  2000  MKK  AV8500  25 m  51.07   
13 - 14 år 
541  Holmquist Jonatan  2003  VELLINGE-N  AA6503  25 m  35.99   
486  Forsgren Linus  2003  SK TRITON  AA1103  25 m  36.89   
70  Edelhamre Kalle  2003  HS  AI3303  25 m  37.16   
491  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  25 m  37.46   
456  Elfvin David  2002  SK RAN  AI2102  25 m  37.88   
16  Kristensen Elias  2003  Lambertset    50 m  38.25   
208  Lingström Carl  2002  KALMAR SS  AN7902  25 m  38.32   
421  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  38.89   
67  Cederholm Filip  2003  HS  AI0303  25 m  38.93   
10  140  Sandström David  2002  HS  AN5102  25 m  39.18   
11  433  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  39.38   
12  540  Hiltonsson Linus  2002  VELLINGE-N  AD3902  25 m  39.41   
13  115  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  25 m  39.84   
14  419  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  40.55   
15  68  Cederlund Henning  2003  HS  AI1303  25 m  40.77   
16  227  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  40.78   
17  417  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  41.27   
18  23  Boholm Emil  2002  FALUN  AV8102  25 m  41.42   
19  256  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  25 m  41.70   
20  347  Bech Liam  2003  MKK  AQ2303  25 m  41.81   
21  539  Hansson Viktor  2003  VELLINGE-N  AM7103  50 m  42.65   
22  104  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  42.75   
23  551  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  25 m  43.16   
24  48  Hansson Jacob  2002  SK HAJEN  AM8902  25 m  43.24   
25  372  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  50 m  43.61   
26  36  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  44.04   
27  207  Helgesson Gusten  2002  KALMAR SS  AR3302  50 m  44.44   
28  260  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  25 m  44.96   
29  60  Alderbrink David  2003  HS  AR1503  25 m  45.16   
30  173  Erlandsson Eimantas  2003  HÖGANÄS SS  AP4103  50 m  45.45   
31  490  Lövberg Oskar  2003  SK TRITON  AC9903  25 m  45.45   
32  626  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  50 m  45.70  EFT 
33  99  Kock Oliver  2003  HS  AK1903  25 m  46.56   
34  10  Navelsaker Beitvei Martin  2003  Lambertset    50 m  46.72   
35  37  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  46.98   
36  45  Agardh Gabriel  2003  SK HAJEN  AG8103  25 m  47.00   
37  346  Baxmann Jacob  2003  MKK  AP2103  25 m  47.07   
38  17  Pooi Oscar Lui Yuk  2003  Lambertset    50 m  49.29   
39  427  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  50 m  50.73   
40  475  Veres Kristof  2003  S 71  AX3503  50 m     
41  520  Dahlin Oliver  2002  TYRESÖ SS  AV8502  50 m     
11 - 12 år 
466  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  37.99   
191  Huasson Anthon  2004  HÖÖRS SS  AO2304  25 m  39.53   
114  Lundblad William  2004  HS  AC9904  25 m  39.71   
62  Andersson Niklas  2005  HS  AF9905  25 m  39.75   
283  Vaide Axel  2005  SK LAXEN  AB2705  25 m  40.02   
376  Albinzon Oliver  2005  SK NEPTUN  AC3105  25 m  41.60   
380  Djuphammar Theo  2005  SK NEPTUN  AC6105  50 m  42.79   
92  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  42.83   
369  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  25 m  43.00   
10  424  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  50 m  43.41   
11  269  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  25 m  43.58   
12  591  Ringström Max  2004  TRELLEBORG  AA8304  50 m  43.59   
13  78  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  25 m  44.37   
14  277  Ekstrand Albin  2004  SK LAXEN  AG5104  25 m  44.47   
15  287  Bogren-Karlsson William  2005  LJUNGBY SS  AA4905  25 m  44.99   
16  124  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  45.82   
17  589  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  50 m  46.02   
18  153  Tjärnberg Felix  2005  HS  AB5305  50 m  47.03   
19  484  Ceplitis Theo  2004  SK TRITON  AE6704  25 m  47.54   
20  536  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  47.76   
21  171  Andersson Love  2004  HÖGANÄS SS  AI4304  25 m  48.49   
22  172  Andersson Theo  2004  HÖGANÄS SS  AI2304  25 m  48.86   
23  102  Langell Jacob  2005  HS  AG2105  25 m  49.11   
24  149  Svensson Malte  2005  HS  AN2305  25 m  49.21   
25  126  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  25 m  49.48   
26  294  Lennartsson Isac  2004  LJUNGBY SS  AG5704  25 m  50.81   
27  383  Engström Oscar  2004  SK NEPTUN  AR4504  25 m  51.30   
28  381  Edman Gustav  2005  SK NEPTUN  AG3505  25 m  51.44   
29  552  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  25 m  51.47   
30  469  Nordqvist Ville  2004  S 71  AF2304  25 m  51.82   
31  420  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  52.47   
32  75  Ferm Felix  2005  HS  AQ8505  25 m  52.89   
33  397  Salentin Jan  2004  SK NEPTUN  AT2104  50 m  52.98   
34  554  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  53.18   
35  336  Stridh Elias  2005  SK LÖDDE  AG5105  25 m  53.43   
36  523  Lundvall Love  2004  TYRESÖ SS  AK8504  25 m  53.52   
37  79  Hallberg Hilding  2005  HS  AP6105  25 m  53.93   
38  196  Liebenhagen Anton  2005  SS IDEN  AK8505  50 m  54.44   
39  483  Borg Victor  2005  SK TRITON  AB3105  25 m  55.55   
40  415  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  25 m  55.91   
41  618  Bengtsson Ludwig  2004  KLIPPAN  AA2904  50 m  57.24   
42  526  Ringbom Max  2005  TYRESÖ SS  AJ9705  25 m  59.12   
43  127  Olsson Walther  2005  HS  AG4105  25 m  59.76   
44  271  Wohlquist Oliver  2005  LANDSKRONA  AK8905  25 m  1:00.03   
45  331  Rennstam Erik  2005  SK LÖDDE  AP6705  25 m  1:02.13   
10 år och yngre 
328  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  45.08   
392