Program for Spar Nord Hørsholm Cup 2016
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1516 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 50 m | 5:52.91 | |
2 | 1462 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 6:10.42 | |
3 | 1493 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 6:14.33 | |
4 | 1019 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 6:18.93 | |
5 | 1001 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 6:20.00 | |
6 | 1503 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 50 m | 6:23.20 | |
7 | 1507 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 50 m | 6:45.30 | |
8 | 1509 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 50 m | 7:01.25 | |
9 | 1052 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 7:04.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 28 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 09:24 |
Løb 2, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1526 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 50 m | 4:41.63 | EFT |
2 | 1520 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 4:55.95 | |
3 | 1038 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 5:13.06 | |
4 | 1515 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 5:16.10 | |
5 | 1058 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 50 m | 5:45.07 | |
6 | 1118 | Reuter Lucas | 2002 | LYNGBY | 50 m | 5:48.73 | ||
7 | 1521 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 50 m | 6:04.68 | |
8 | 1498 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 50 m | 6:15.94 | |
9 | 1483 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 6:31.80 | |
10 | 1150 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 7:02.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 28 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 09:24 |
Løb 3, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1404 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 50 m | 59.85 | |
2 | 1051 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 59.98 | |
3 | 1031 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 1:01.49 | |
4 | 1444 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 1:02.15 | |
5 | 1522 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 1:02.58 | |
6 | 1524 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 1:02.68 | |
7 | 1086 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 50 m | 1:03.52 | |
8 | 1048 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:04.09 | |
9 | 1078 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 1:04.20 | |
10 | 1272 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 1:04.22 | |
11 | 1090 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 1:05.02 | |
12 | 1084 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 1:06.09 | |
13 | 1044 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 1:06.34 | |
14 | 1061 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 1:06.56 | |
15 | 1035 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 1:06.67 | |
16 | 1282 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 1:07.04 | |
17 | 279 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 0278AX | 25 m | 1:07.20 | |
18 | 1304 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 50 m | 1:07.48 | |
19 | 1036 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 1:07.95 | |
20 | 1453 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 50 m | 1:08.01 | |
21 | 1032 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 1:08.22 | |
22 | 1105 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 1:08.34 | |
23 | 1111 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 1:08.38 | |
24 | 1440 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 1:08.47 | |
25 | 1079 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 1:08.87 | |
26 | 1290 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 50 m | 1:09.60 | |
27 | 1098 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 50 m | 1:10.01 | |
28 | 1108 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 50 m | 1:10.41 | |
29 | 1450 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 1:10.53 | |
30 | 1008 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 50 m | 1:10.61 | |
31 | 1413 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:10.77 | |
32 | 1439 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 1:10.85 | |
33 | 1299 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 1:10.95 | |
34 | 280 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 50 m | 1:11.49 | |
35 | 1451 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 50 m | 1:11.49 | |
36 | 1109 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 50 m | 1:11.63 | |
37 | 1447 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 50 m | 1:12.43 | |
38 | 1507 | Sangild Rebecca | 2003 | SØLLERØD | 0344AL | 50 m | 1:12.68 | |
39 | 996 | Bärmann Maya Hatting | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 50 m | 1:13.17 | |
40 | 1445 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 1:13.21 | |
41 | 1023 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 1:13.50 | |
42 | 1518 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 50 m | 1:13.58 | |
43 | 1119 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 1:13.88 | |
44 | 1120 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 50 m | 1:14.69 | |
45 | 1294 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 50 m | 1:14.98 | |
46 | 1056 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 1:15.05 | |
47 | 1482 | Rützou Filippa Olivia | 2003 | HØRSHOLM | 0388AN | 50 m | 1:15.51 | |
48 | 1504 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 1:15.79 | |
49 | 1519 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 50 m | 1:16.22 | |
50 | 1101 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 1:16.39 | |
51 | 1411 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 1:17.80 | |
52 | 1112 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 50 m | 1:17.95 | |
53 | 1509 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 50 m | 1:18.25 | |
54 | 1293 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 50 m | 1:18.96 | |
55 | 1016 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 1:19.91 | |
56 | 998 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 1:21.30 | |
57 | 1015 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 1:21.35 | |
58 | 1489 | Søndergaard Caroline N.r. | 2004 | HØRSHOLM | 0462AN | 50 m | 1:21.45 | |
59 | 1495 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 50 m | 1:21.85 | |
60 | 1431 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 50 m | 1:21.86 | |
61 | 1172 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 1:22.22 | |
62 | 1124 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 50 m | 1:22.99 | |
63 | 1491 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 50 m | 1:23.37 | |
64 | 1502 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 50 m | 1:23.91 | |
65 | 1465 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 50 m | 1:23.95 | |
66 | 1136 | Christiansen Andrea Elnif | 2005 | GLADSAXE | 0528AF | 50 m | 1:24.78 | |
67 | 1022 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 1:24.96 | |
68 | 1474 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 1:26.22 | |
69 | 984 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 50 m | 1:26.51 | |
70 | 1106 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 1:26.52 | |
71 | 1114 | Nimskov Bolette | 2005 | LYNGBY | 0514AF | 50 m | 1:27.95 | |
72 | 1115 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 1:28.35 | |
73 | 1144 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 1:29.77 | |
74 | 982 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 1:31.57 | |
75 | 985 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 1:32.55 | |
76 | 1412 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 1:34.52 | |
77 | 990 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AF | 50 m | 1:35.30 | |
78 | 1162 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 1:36.75 | |
79 | 1170 | Stokholm Sofie Ewers | 2006 | GLADSAXE | 0678AA | 50 m | 1:38.53 | |
80 | 1430 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 50 m | 1:39.16 | |
81 | 1479 | Sørensen Isabella | 2006 | HØRSHOLM | 0638AF | 50 m | 1:39.29 | |
82 | 1410 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 50 m | 1:39.66 | |
83 | 1463 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 1:39.82 | |
84 | 992 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 50 m | 1:41.25 | ||
85 | 988 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 1:41.43 | |
86 | 986 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 1:42.44 | |
87 | 1021 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 1:43.55 | |
88 | 1024 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 1:44.55 | |
89 | 1171 | Tychsen Maise Trærup | 2006 | GLADSAXE | 0614AD | 50 m | 1:47.86 | |
90 | 1418 | Byrn Louise | 2006 | HØRSHOLM | 0674AE | 50 m | 1:49.94 | |
91 | 1469 | Panduro Liv | 2006 | HØRSHOLM | 0636AG | 50 m | 1:50.00 | |
92 | 1007 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 50 m | 1:51.09 | |
93 | 1432 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 1:51.13 | |
94 | 1164 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 1:52.98 | |
95 | 1467 | Olsen Sofie Boas | 2006 | HØRSHOLM | 0696AJ | 50 m | 1:54.34 | |
96 | 1012 | Juulsgaard Solvej | 2006 | HOVEDSTAD | 0698AD | 50 m | 1:54.95 | |
97 | 983 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 50 m | 1:56.28 | |
98 | 1026 | Thomsen Emilie Fabricius | 2006 | HOVEDSTAD | 50 m | 1:56.43 | ||
99 | 1014 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 1:56.53 | |
100 | 1020 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 50 m | 1:59.46 | ||
101 | 1421 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 50 m | 2:00.00 | ||
102 | 1011 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 2:05.00 | |
103 | 1485 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 2:42.51 | |
104 | 1433 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 50 m | ||
105 | 1488 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 28 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 09:24 |
Løb 4, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1298 | Holst Jacob | 1991 | KØGE | 9197AF | 50 m | 53.12 | |
2 | 1286 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 50 m | 53.89 | |
3 | 1274 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 50 m | 54.71 | |
4 | 1033 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 54.73 | |
5 | 1275 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 54.80 | |
6 | 1040 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 56.13 | |
7 | 1284 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 57.24 | |
8 | 1045 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 57.88 | |
9 | 1514 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 58.35 | |
10 | 1288 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 58.93 | |
11 | 1438 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 59.61 | |
12 | 346 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 59.91 | |
13 | 1515 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 1:00.05 | |
14 | 1405 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 1:00.52 | |
15 | 1049 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 1:01.28 | |
16 | 1059 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 50 m | 1:01.78 | |
17 | 1091 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 50 m | 1:02.29 | |
18 | 1523 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 50 m | 1:02.46 | |
19 | 1296 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 1:02.48 | |
20 | 1436 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 1:02.70 | |
21 | 1053 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 1:03.09 | |
22 | 1034 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 50 m | 1:03.14 | |
23 | 1416 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 1:03.27 | |
24 | 1087 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 50 m | 1:03.73 | |
25 | 1449 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 50 m | 1:04.49 | |
26 | 1443 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 1:04.61 | |
27 | 1002 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 1:04.63 | |
28 | 1025 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 1:04.91 | |
29 | 1047 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 1:05.03 | |
30 | 1117 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 50 m | 1:05.72 | |
31 | 1291 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 50 m | 1:05.76 | |
32 | 1083 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 1:06.01 | |
33 | 995 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 1:06.32 | |
34 | 1107 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 1:07.05 | |
35 | 1456 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 1:07.41 | |
36 | 1073 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 50 m | 1:07.54 | |
37 | 1029 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 1:08.01 | |
38 | 1046 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 1:08.02 | |
39 | 1097 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 50 m | 1:08.12 | |
40 | 1000 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 1:08.54 | |
41 | 1080 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 50 m | 1:09.06 | |
42 | 1305 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 50 m | 1:09.11 | |
43 | 1505 | Rasmussen Christian Kento | 2001 | SØLLERØD | 0153AS | 50 m | 1:09.64 | |
44 | 1292 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 50 m | 1:09.70 | |
45 | 1118 | Reuter Lucas | 2002 | LYNGBY | 50 m | 1:10.19 | ||
46 | 1121 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 50 m | 1:10.19 | |
47 | 1017 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 50 m | 1:10.52 | |
48 | 1500 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 50 m | 1:10.84 | |
49 | 1125 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 50 m | 1:11.15 | |
50 | 1501 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 50 m | 1:11.66 | |
51 | 1062 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 1:11.94 | |
52 | 1110 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 50 m | 1:12.06 | |
53 | 1094 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 1:12.71 | |
54 | 1123 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 50 m | 1:14.09 | |
55 | 1406 | Andersen Nikolas Hviid | 2002 | HØRSHOLM | 0221AT | 50 m | 1:14.72 | |
56 | 1116 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 50 m | 1:15.18 | |
57 | 1099 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 1:15.97 | |
58 | 1419 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 1:15.98 | |
59 | 1102 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 50 m | 1:16.02 | |
60 | 1013 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 50 m | 1:16.31 | |
61 | 1442 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 50 m | 1:16.61 | |
62 | 1151 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 50 m | 1:16.97 | |
63 | 1484 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 1:17.30 | |
64 | 1126 | Volianitis Ikaros | 2004 | LYNGBY | 0441AJ | 50 m | 1:17.67 | |
65 | 1468 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 50 m | 1:18.39 | |
66 | 970 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 1:19.64 | |
67 | 1499 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 50 m | 1:19.71 | |
68 | 1169 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 1:19.94 | |
69 | 1455 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 1:20.94 | |
70 | 1147 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 50 m | 1:21.20 | |
71 | 1131 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 1:21.27 | |
72 | 1452 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 1:22.07 | |
73 | 1461 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 50 m | 1:22.31 | |
74 | 1470 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 1:22.34 | |
75 | 1425 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 50 m | 1:24.44 | |
76 | 1487 | Stangerup William Pohl | 2004 | HØRSHOLM | 0411AJ | 50 m | 1:25.00 | |
77 | 1166 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 1:25.27 | |
78 | 1161 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 1:26.15 | |
79 | 975 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 1:27.96 | |
80 | 1155 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 50 m | 1:28.87 | |
81 | 1145 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 1:30.36 | |
82 | 1423 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 1:31.22 | |
83 | 1167 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 1:31.54 | |
84 | 968 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 1:32.96 | |
85 | 979 | Dahl David Johannes | 2006 | HOVEDSTAD | 0669AB | 50 m | 1:32.99 | |
86 | 971 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 1:33.54 | |
87 | 974 | Samuelsson Jonathan S. | 2005 | HOVEDSTAD | 0579AD | 50 m | 1:35.43 | |
88 | 1158 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 1:36.67 | |
89 | 1480 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 1:37.61 | |
90 | 969 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 1:38.58 | |
91 | 977 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 50 m | 1:39.74 | |
92 | 1004 | Giesel Louis | 2006 | HOVEDSTAD | 0699AB | 50 m | 1:40.00 | |
93 | 1160 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 1:41.65 | |
94 | 1148 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 1:42.28 | |
95 | 1142 | Frederiksen Mads Ole | 2004 | GLADSAXE | 0483AL | 50 m | 1:44.09 | |
96 | 1426 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 1:44.68 | |
97 | 980 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 1:46.78 | |
98 | 1133 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 50 m | 1:48.93 | ||
99 | 1157 | Molin Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0503AF | 50 m | 1:49.85 | |
100 | 1417 | Bulba Illia | 2006 | HØRSHOLM | 0679AG | 50 m | 1:50.00 | |
101 | 993 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 1:54.21 | |
102 | 1028 | Voss Alex Føns | 2005 | HOVEDSTAD | 50 m | 1:55.00 | ||
103 | 1490 | Søndergaard Christoffer R | 2006 | HØRSHOLM | 0623AD | 50 m | 2:04.91 | |
104 | 973 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 50 m | 2:06.71 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 28 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 09:24 |
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1051 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 1:09.76 | |
2 | 1086 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 50 m | 1:11.11 | |
3 | 1267 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 1:11.97 | |
4 | 1061 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 1:12.66 | |
5 | 1090 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 1:14.30 | |
6 | 1304 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 50 m | 1:14.42 | |
7 | 1522 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 1:14.68 | |
8 | 1093 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 1:14.75 | |
9 | 1048 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:14.93 | |
10 | 1122 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 1:15.24 | |
11 | 280 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 25 m | 1:15.42 | |
12 | 1078 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 1:16.97 | |
13 | 1109 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 50 m | 1:17.08 | |
14 | 1032 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 1:19.05 | |
15 | 1290 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 50 m | 1:19.07 | |
16 | 1098 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 50 m | 1:19.58 | |
17 | 1100 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 1:19.63 | |
18 | 1268 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 1:19.88 | |
19 | 1006 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 50 m | 1:20.06 | |
20 | 1516 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 50 m | 1:21.26 | |
21 | 1023 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 1:21.42 | |
22 | 1413 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:22.34 | |
23 | 1492 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 1:22.59 | |
24 | 1108 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 50 m | 1:22.74 | |
25 | 1462 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 1:23.62 | |
26 | 1019 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 1:23.70 | |
27 | 1095 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 50 m | 1:23.89 | |
28 | 1111 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 1:24.61 | |
29 | 1493 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 1:24.64 | |
30 | 1030 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 1:24.94 | |
31 | 991 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 1:25.12 | |
32 | 1001 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 1:25.49 | |
33 | 1044 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 1:25.50 | |
34 | 1008 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 50 m | 1:25.65 | |
35 | 1283 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 50 m | 1:25.69 | |
36 | 1084 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 1:25.79 | |
37 | 1112 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 50 m | 1:26.03 | |
38 | 1120 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 50 m | 1:26.56 | |
39 | 1518 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 50 m | 1:27.00 | |
40 | 1054 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 1:27.02 | |
41 | 1451 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 50 m | 1:27.71 | |
42 | 1018 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 1:27.77 | |
43 | 1294 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 50 m | 1:28.48 | |
44 | 1293 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 50 m | 1:28.61 | |
45 | 1519 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 50 m | 1:28.80 | |
46 | 1027 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 1:29.00 | |
47 | 347 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 1:30.76 | |
48 | 1504 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 1:30.90 | |
49 | 1135 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 1:31.20 | |
50 | 1115 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 1:32.17 | |
51 | 1101 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 1:33.50 | |
52 | 1124 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 50 m | 1:34.24 | |
53 | 1022 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 1:34.38 | |
54 | 1010 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 1:34.72 | |
55 | 1104 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 50 m | 1:35.87 | |
56 | 1437 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:35.88 | |
57 | 1497 | Iversen Annika Gøtze | 2003 | SØLLERØD | 0348AV | 50 m | 1:36.00 | |
58 | 998 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 1:36.06 | |
59 | 1502 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 50 m | 1:36.20 | |
60 | 1446 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 50 m | 1:37.08 | |
61 | 1465 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 50 m | 1:37.92 | |
62 | 1152 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 1:39.50 | |
63 | 982 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 1:40.99 | |
64 | 1431 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 50 m | 1:41.16 | |
65 | 984 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 50 m | 1:41.18 | |
66 | 1114 | Nimskov Bolette | 2005 | LYNGBY | 0514AF | 50 m | 1:43.32 | |
67 | 1418 | Byrn Louise | 2006 | HØRSHOLM | 0674AE | 50 m | 1:55.70 | |
68 | 1463 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 1:55.71 | |
69 | 1165 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 1:57.50 | |
70 | 1134 | Carst Victoria Xin Ai Liu | 2006 | GLADSAXE | 0698AB | 50 m | 1:57.68 | |
71 | 1410 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 50 m | 2:01.52 | |
72 | 1026 | Thomsen Emilie Fabricius | 2006 | HOVEDSTAD | 50 m | 2:03.93 | ||
73 | 1132 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 2:09.22 | |
74 | 1432 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 2:09.55 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 28 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 09:24 |
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1526 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 50 m | 1:01.43 | EFT |
2 | 1037 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 1:01.51 | |
3 | 1520 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 1:05.34 | |
4 | 1288 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 1:09.72 | |
5 | 1274 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 50 m | 1:09.83 | |
6 | 1523 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 50 m | 1:10.95 | |
7 | 1075 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 1:12.23 | |
8 | 1525 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 50 m | 1:12.36 | |
9 | 1025 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 1:13.42 | |
10 | 1301 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 1:13.62 | |
11 | 1107 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 1:15.20 | |
12 | 994 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 1:15.27 | |
13 | 1047 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 1:15.31 | |
14 | 1080 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 50 m | 1:16.77 | |
15 | 1438 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 1:17.31 | |
16 | 1291 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 50 m | 1:17.51 | |
17 | 1005 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 1:18.63 | |
18 | 1414 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 1:18.78 | |
19 | 1269 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 50 m | 1:20.35 | |
20 | 1117 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 50 m | 1:20.75 | |
21 | 1456 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 1:20.88 | |
22 | 1029 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 1:21.68 | |
23 | 1125 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 50 m | 1:23.46 | |
24 | 1083 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 1:23.53 | |
25 | 1116 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 50 m | 1:23.60 | |
26 | 1496 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 50 m | 1:24.08 | |
27 | 1017 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 50 m | 1:24.94 | |
28 | 1060 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 50 m | 1:25.64 | |
29 | 1505 | Rasmussen Christian Kento | 2001 | SØLLERØD | 0153AS | 50 m | 1:27.00 | |
30 | 1146 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 1:29.53 | |
31 | 1113 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 1:30.35 | |
32 | 1270 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 50 m | 1:31.18 | |
33 | 1484 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 1:31.33 | |
34 | 1452 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 1:32.50 | |
35 | 1455 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 1:32.81 | |
36 | 1419 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 1:33.55 | |
37 | 1156 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 1:36.61 | |
38 | 1470 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 1:38.89 | |
39 | 980 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 1:39.00 | |
40 | 1139 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 50 m | 1:40.64 | |
41 | 1487 | Stangerup William Pohl | 2004 | HØRSHOLM | 0411AJ | 50 m | 1:40.83 | |
42 | 1461 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 50 m | 1:41.31 | |
43 | 1141 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 1:41.78 | |
44 | 1426 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 1:47.18 | |
45 | 977 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 50 m | 1:51.35 | |
46 | 1480 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 1:59.14 | |
47 | 974 | Samuelsson Jonathan S. | 2005 | HOVEDSTAD | 0579AD | 50 m | 1:59.98 | |
48 | 1163 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 2:02.28 | |
49 | 1004 | Giesel Louis | 2006 | HOVEDSTAD | 0699AB | 50 m | 2:09.84 | |
50 | 1028 | Voss Alex Føns | 2005 | HOVEDSTAD | 50 m | 2:10.84 | ||
51 | 1425 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 28 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 09:24 |
Løb 7, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1439 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 3:00.91 | |
2 | 1143 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 28 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 09:24 |
Løb 8, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1271 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 2:10.52 | |
2 | 1284 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 2:10.90 | |
3 | 1045 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 2:13.52 | |
4 | 1405 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 2:30.20 | |
5 | 995 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 2:53.53 | |
6 | 1416 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 3:01.12 | |
7 | 1500 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 50 m | 3:08.74 | |
8 | 1483 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 3:16.99 | |
9 | 1003 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 3:20.00 | |
10 | 1499 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 50 m | 3:20.00 | |
11 | 1140 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 28 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 09:24 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1031 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 4:43.54 | |
2 | 1522 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 4:45.85 | |
3 | 1300 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 4:48.14 | |
4 | 1524 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 4:49.15 | |
5 | 1302 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 50 m | 4:50.92 | |
6 | 1272 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 4:53.09 | |
7 | 1036 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 4:54.26 | |
8 | 1267 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 4:57.31 | |
9 | 1444 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 4:57.79 | |
10 | 1289 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 4:57.94 | |
11 | 997 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 5:17.62 | |
12 | 1008 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 50 m | 5:18.44 | |
13 | 1528 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 5:21.20 | |
14 | 996 | Bärmann Maya Hatting | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 50 m | 5:24.63 | |
15 | 1019 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 5:28.22 | |
16 | 1283 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 50 m | 5:33.77 | |
17 | 1299 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 5:34.36 | |
18 | 1006 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 50 m | 5:34.65 | |
19 | 1079 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 5:40.69 | |
20 | 991 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 5:41.52 | |
21 | 1437 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 5:41.92 | |
22 | 1413 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 5:45.42 | |
23 | 1018 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 5:57.09 | |
24 | 1504 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 5:57.74 | |
25 | 998 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 6:01.00 | |
26 | 1016 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 6:07.71 | |
27 | 1010 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 6:10.00 | |
28 | 1489 | Søndergaard Caroline N.r. | 2004 | HØRSHOLM | 0462AN | 50 m | 6:14.75 | |
29 | 1482 | Rützou Filippa Olivia | 2003 | HØRSHOLM | 0388AN | 50 m | 6:23.57 | |
30 | 1454 | Købke Laura | 2005 | HØRSHOLM | 0584AO | 50 m | 6:40.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 28 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 09:24 |
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1298 | Holst Jacob | 1991 | KØGE | 9197AF | 50 m | 4:05.33 | |
2 | 1274 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 50 m | 4:08.69 | |
3 | 1275 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 4:08.99 | |
4 | 1284 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 4:15.80 | |
5 | 1040 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 4:18.33 | |
6 | 1514 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 4:22.11 | |
7 | 1271 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 4:28.41 | |
8 | 1520 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 4:28.51 | |
9 | 1303 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 50 m | 4:29.37 | |
10 | 1515 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 4:30.23 | |
11 | 1523 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 50 m | 4:45.34 | |
12 | 1049 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 4:46.33 | |
13 | 1297 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 50 m | 4:46.63 | |
14 | 1285 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 50 m | 4:47.22 | |
15 | 995 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 4:48.76 | |
16 | 1295 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 4:52.82 | |
17 | 1059 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 50 m | 4:53.48 | |
18 | 1002 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 5:07.02 | |
19 | 1017 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 50 m | 5:16.60 | |
20 | 1269 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 50 m | 5:21.72 | |
21 | 1000 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 5:22.09 | |
22 | 1091 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 50 m | 5:24.64 | |
23 | 1414 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 5:36.56 | |
24 | 1501 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 50 m | 5:50.00 | |
25 | 1013 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 50 m | 6:01.28 | |
26 | 1500 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 50 m | 6:08.39 | |
27 | 1484 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 6:09.18 | |
28 | 1419 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 6:11.24 | |
29 | 1087 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 50 m | 6:17.49 | |
30 | 1270 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 50 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 28 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 09:24 |
Løb 11, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1289 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 1:15.69 | |
2 | 1524 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 1:19.48 | |
3 | 1450 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 1:21.43 | |
4 | 1282 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 1:21.90 | |
5 | 1404 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 50 m | 1:22.73 | |
6 | 1048 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:22.92 | |
7 | 1041 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 1:24.00 | |
8 | 1268 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 1:24.33 | |
9 | 1300 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 1:25.80 | |
10 | 1462 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 1:26.80 | |
11 | 1492 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 1:28.05 | |
12 | 1440 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 1:28.56 | |
13 | 1052 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 1:29.07 | |
14 | 1093 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 1:29.53 | |
15 | 1122 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 1:30.59 | |
16 | 1027 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 1:30.70 | |
17 | 1098 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 50 m | 1:31.00 | |
18 | 1447 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 50 m | 1:32.66 | |
19 | 1445 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 1:33.39 | |
20 | 1119 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 1:33.61 | |
21 | 1030 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 1:33.68 | |
22 | 1294 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 50 m | 1:34.34 | |
23 | 1001 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 1:35.65 | |
24 | 1509 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 50 m | 1:35.88 | |
25 | 1056 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 1:36.18 | |
26 | 1032 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 1:36.51 | |
27 | 1502 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 50 m | 1:36.74 | |
28 | 1023 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 1:37.78 | |
29 | 279 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 0278AX | 50 m | 1:37.94 | |
30 | 1491 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 50 m | 1:38.60 | |
31 | 1497 | Iversen Annika Gøtze | 2003 | SØLLERØD | 0348AV | 50 m | 1:38.94 | |
32 | 1439 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 1:39.20 | |
33 | 1503 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 50 m | 1:39.34 | |
34 | 1018 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 1:40.00 | |
35 | 1015 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 1:40.15 | |
36 | 1411 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 1:40.65 | |
37 | 1495 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 50 m | 1:41.51 | |
38 | 1433 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 50 m | 1:42.58 | |
39 | 1518 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 50 m | 1:45.82 | |
40 | 1106 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 1:46.19 | |
41 | 1431 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 50 m | 1:50.30 | |
42 | 1168 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 1:50.72 | |
43 | 1115 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 1:50.92 | |
44 | 1293 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 50 m | 1:51.31 | |
45 | 1124 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 50 m | 1:54.74 | |
46 | 988 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 1:55.48 | |
47 | 1132 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 1:56.18 | |
48 | 1104 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 50 m | 1:56.57 | |
49 | 983 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 50 m | 1:57.28 | |
50 | 1014 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 1:57.83 | |
51 | 1165 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 1:57.93 | |
52 | 1152 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 2:00.14 | |
53 | 1172 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 2:00.26 | |
54 | 1489 | Søndergaard Caroline N.r. | 2004 | HØRSHOLM | 0462AN | 50 m | 2:00.34 | |
55 | 1136 | Christiansen Andrea Elnif | 2005 | GLADSAXE | 0528AF | 50 m | 2:01.44 | |
56 | 1162 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 2:01.60 | |
57 | 1412 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 2:03.12 | |
58 | 990 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AF | 50 m | 2:04.99 | |
59 | 1012 | Juulsgaard Solvej | 2006 | HOVEDSTAD | 0698AD | 50 m | 2:05.00 | |
60 | 1024 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 2:05.00 | |
61 | 1114 | Nimskov Bolette | 2005 | LYNGBY | 0514AF | 50 m | 2:08.10 | |
62 | 992 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 50 m | 2:10.00 | ||
63 | 1011 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 2:10.00 | |
64 | 1020 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 50 m | 2:15.00 | ||
65 | 985 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 2:18.31 | |
66 | 1021 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 2:25.08 | |
67 | 1479 | Sørensen Isabella | 2006 | HØRSHOLM | 0638AF | 50 m | 2:28.85 | |
68 | 986 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 2:32.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 28 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 09:24 |
Løb 12, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1286 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 50 m | 1:04.90 | |
2 | 1038 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 1:11.71 | |
3 | 1287 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 50 m | 1:12.78 | |
4 | 1297 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 50 m | 1:13.93 | |
5 | 1436 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 1:14.93 | |
6 | 1438 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 1:15.30 | |
7 | 1515 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 1:16.72 | |
8 | 1296 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 1:17.89 | |
9 | 1050 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 1:17.95 | |
10 | 1072 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 50 m | 1:18.21 | |
11 | 1057 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 50 m | 1:18.66 | |
12 | 1449 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 50 m | 1:19.04 | |
13 | 1053 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 1:19.29 | |
14 | 1301 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 1:20.41 | |
15 | 1034 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 50 m | 1:22.99 | |
16 | 1305 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 50 m | 1:23.56 | |
17 | 1525 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 50 m | 1:24.28 | |
18 | 1508 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 50 m | 1:24.55 | |
19 | 1521 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 50 m | 1:25.43 | |
20 | 1094 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 1:27.80 | |
21 | 1125 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 50 m | 1:28.61 | |
22 | 1117 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 50 m | 1:29.84 | |
23 | 1107 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 1:30.64 | |
24 | 1292 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 50 m | 1:31.32 | |
25 | 1443 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 1:31.74 | |
26 | 1000 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 1:32.11 | |
27 | 1029 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 1:32.61 | |
28 | 1097 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 50 m | 1:32.95 | |
29 | 1005 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 1:34.42 | |
30 | 1121 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 50 m | 1:35.68 | |
31 | 1088 | Rosenvold David Cano | 2001 | FARUM | 0153AR | 50 m | 1:36.20 | |
32 | 994 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 1:36.97 | |
33 | 1468 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 50 m | 1:39.54 | |
34 | 1505 | Rasmussen Christian Kento | 2001 | SØLLERØD | 0153AS | 50 m | 1:40.20 | |
35 | 970 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 1:40.84 | |
36 | 1113 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 1:41.60 | |
37 | 1442 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 50 m | 1:41.96 | |
38 | 1406 | Andersen Nikolas Hviid | 2002 | HØRSHOLM | 0221AT | 50 m | 1:42.80 | |
39 | 972 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 50 m | 1:43.00 | |
40 | 1102 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 50 m | 1:44.07 | |
41 | 979 | Dahl David Johannes | 2006 | HOVEDSTAD | 0669AB | 50 m | 1:45.00 | |
42 | 980 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 1:45.00 | |
43 | 1501 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 50 m | 1:45.78 | |
44 | 1161 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 1:45.86 | |
45 | 1003 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 1:45.93 | |
46 | 977 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 50 m | 1:50.00 | |
47 | 1487 | Stangerup William Pohl | 2004 | HØRSHOLM | 0411AJ | 50 m | 1:50.15 | |
48 | 1099 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 1:52.45 | |
49 | 1131 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 1:55.35 | |
50 | 1123 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 50 m | 1:58.36 | |
51 | 1150 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 1:59.56 | |
52 | 973 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 50 m | 2:00.00 | |
53 | 993 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 2:00.00 | |
54 | 1004 | Giesel Louis | 2006 | HOVEDSTAD | 0699AB | 50 m | 2:00.00 | |
55 | 1028 | Voss Alex Føns | 2005 | HOVEDSTAD | 50 m | 2:00.00 | ||
56 | 1155 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 50 m | 2:02.67 | |
57 | 1140 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 50 m | 2:05.05 | |
58 | 971 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 2:06.18 | |
59 | 1166 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 2:10.57 | |
60 | 1423 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 2:15.99 | |
61 | 1133 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 50 m | 2:17.78 | ||
62 | 1126 | Volianitis Ikaros | 2004 | LYNGBY | 0441AJ | 50 m | 2:43.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 28 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 09:24 |
Løb 13, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1302 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 50 m | 30.73 | |
2 | 1086 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 50 m | 30.99 | |
3 | 1089 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 50 m | 31.00 | |
4 | 1035 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 31.05 | |
5 | 1090 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 31.75 | |
6 | 1078 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 32.22 | |
7 | 1044 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 32.24 | |
8 | 1522 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 32.27 | |
9 | 1524 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 32.27 | |
10 | 1440 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 33.16 | |
11 | 1092 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 33.18 | |
12 | 1100 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 33.38 | |
13 | 1453 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 50 m | 34.20 | |
14 | 1444 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 34.23 | |
15 | 1095 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 50 m | 34.28 | |
16 | 1006 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 50 m | 34.45 | |
17 | 1451 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 50 m | 34.80 | |
18 | 1108 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 50 m | 34.87 | |
19 | 1079 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 34.97 | |
20 | 1290 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 50 m | 35.05 | |
21 | 1084 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 35.08 | |
22 | 280 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 25 m | 35.10 | |
23 | 1111 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 35.12 | |
24 | 1299 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 35.30 | |
25 | 1283 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 50 m | 35.31 | |
26 | 1450 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 35.80 | |
27 | 1272 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 35.85 | |
28 | 1054 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 35.91 | |
29 | 1504 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 35.92 | |
30 | 1445 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 35.97 | |
31 | 1119 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 36.28 | |
32 | 1105 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 36.39 | |
33 | 1493 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 36.67 | |
34 | 1282 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 37.09 | |
35 | 1001 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 37.40 | |
36 | 1503 | Nepper-Christensen Emilie | 2003 | SØLLERØD | 0372AU | 50 m | 37.56 | |
37 | 996 | Bärmann Maya Hatting | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 50 m | 37.69 | |
38 | 1519 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 50 m | 37.80 | |
39 | 1030 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 37.92 | |
40 | 991 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 38.04 | |
41 | 1120 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 50 m | 38.13 | |
42 | 1491 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 50 m | 38.33 | |
43 | 1008 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 50 m | 38.64 | |
44 | 1101 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 38.84 | |
45 | 1495 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 50 m | 39.33 | |
46 | 1509 | Weiner Carla Lyhne | 2003 | SØLLERØD | 0318AU | 50 m | 39.34 | |
47 | 1437 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 39.72 | |
48 | 1143 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 40.73 | |
49 | 1294 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 50 m | 40.78 | |
50 | 1411 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 40.92 | |
51 | 1022 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 42.28 | |
52 | 1502 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 50 m | 42.43 | |
53 | 1293 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 50 m | 43.05 | |
54 | 1106 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 43.49 | |
55 | 1135 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 44.53 | |
56 | 1016 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 44.71 | |
57 | 1497 | Iversen Annika Gøtze | 2003 | SØLLERØD | 0348AV | 50 m | 47.01 | |
58 | 1454 | Købke Laura | 2005 | HØRSHOLM | 0584AO | 50 m | 47.54 | |
59 | 1465 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 50 m | 48.44 | |
60 | 1170 | Stokholm Sofie Ewers | 2006 | GLADSAXE | 0678AA | 50 m | 53.74 | |
61 | 1020 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 50 m | 57.96 | ||
62 | 1007 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 50 m | 59.45 | |
63 | 1164 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 1:00.55 | |
64 | 1011 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 1:00.70 | |
65 | 1134 | Carst Victoria Xin Ai Liu | 2006 | GLADSAXE | 0698AB | 50 m | 1:04.86 | |
66 | 1132 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 1:28.99 | |
67 | 1474 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 28 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 09:24 |
Løb 14, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1033 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 25.50 | |
2 | 1275 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 26.78 | |
3 | 1045 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 26.83 | |
4 | 1303 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 50 m | 27.58 | |
5 | 1435 | Halding Mark | 1991 | HØRSHOLM | 9171AE | 50 m | 28.05 | |
6 | 1517 | Hansen Adam | 1998 | SØLLERØD | 9883AP | 50 m | 28.11 | |
7 | 1405 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 28.45 | |
8 | 1271 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 28.53 | |
9 | 1038 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 29.36 | |
10 | 1514 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 29.41 | |
11 | 1075 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 30.24 | |
12 | 1059 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 50 m | 30.73 | |
13 | 1438 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 30.90 | |
14 | 1058 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 50 m | 30.93 | |
15 | 1287 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 50 m | 31.24 | |
16 | 1046 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 31.27 | |
17 | 1025 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 31.33 | |
18 | 1416 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 31.37 | |
19 | 1049 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 31.38 | |
20 | 1291 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 50 m | 31.96 | |
21 | 1301 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 32.23 | |
22 | 1047 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 32.52 | |
23 | 1057 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 50 m | 32.56 | |
24 | 1436 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 32.93 | |
25 | 1285 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 50 m | 33.07 | |
26 | 1449 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 50 m | 33.32 | |
27 | 1118 | Reuter Lucas | 2002 | LYNGBY | 50 m | 33.42 | ||
28 | 1443 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 33.68 | |
29 | 1508 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 50 m | 33.68 | |
30 | 994 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 33.70 | |
31 | 1521 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 50 m | 33.75 | |
32 | 1062 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 34.03 | |
33 | 1002 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 34.30 | |
34 | 1087 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 50 m | 34.33 | |
35 | 1498 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 50 m | 34.60 | |
36 | 1500 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 50 m | 35.00 | |
37 | 1083 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 35.43 | |
38 | 1073 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 50 m | 35.61 | |
39 | 1269 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 50 m | 35.78 | |
40 | 1121 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 50 m | 35.99 | |
41 | 1097 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 50 m | 36.03 | |
42 | 1270 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 50 m | 36.19 | |
43 | 1151 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 50 m | 36.63 | |
44 | 1017 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 50 m | 37.12 | |
45 | 1094 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 37.85 | |
46 | 1116 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 50 m | 38.07 | |
47 | 1060 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 50 m | 38.23 | |
48 | 1456 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 38.37 | |
49 | 1110 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 50 m | 38.55 | |
50 | 1099 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 39.45 | |
51 | 1496 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 50 m | 39.56 | |
52 | 1499 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 50 m | 39.69 | |
53 | 1146 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 39.92 | |
54 | 1113 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 40.11 | |
55 | 1442 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 50 m | 41.20 | |
56 | 1461 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 50 m | 41.63 | |
57 | 1468 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 50 m | 42.02 | |
58 | 1126 | Volianitis Ikaros | 2004 | LYNGBY | 0441AJ | 50 m | 42.21 | |
59 | 1013 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 50 m | 42.66 | |
60 | 1452 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 43.14 | |
61 | 975 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 45.00 | |
62 | 1169 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 45.78 | |
63 | 979 | Dahl David Johannes | 2006 | HOVEDSTAD | 0669AB | 50 m | 46.77 | |
64 | 969 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 47.00 | |
65 | 993 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 48.00 | |
66 | 1139 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 50 m | 49.77 | |
67 | 1470 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 49.98 | |
68 | 972 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 50 m | 51.43 | |
69 | 971 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 52.07 | |
70 | 974 | Samuelsson Jonathan S. | 2005 | HOVEDSTAD | 0579AD | 50 m | 52.52 | |
71 | 1156 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 52.59 | |
72 | 968 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 56.16 | |
73 | 1145 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 56.55 | |
74 | 1148 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 57.16 | |
75 | 1158 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 1:04.45 | |
76 | 1167 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 1:07.24 | |
77 | 1163 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 1:08.49 | |
78 | 1157 | Molin Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0503AF | 50 m | 1:18.43 | |
79 | 1091 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 50 m | ||
80 | 1141 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | ||
81 | 1406 | Andersen Nikolas Hviid | 2002 | HØRSHOLM | 0221AT | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 28 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 09:24 |
Løb 15, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1051 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 2:29.72 | |
2 | 1267 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 2:32.86 | |
3 | 1304 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 50 m | 2:37.84 | |
4 | 1074 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 50 m | 2:38.61 | |
5 | 1302 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 50 m | 2:41.94 | |
6 | 1061 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 2:42.57 | |
7 | 1093 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 2:42.57 | |
8 | 1122 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 2:46.56 | |
9 | 1516 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 50 m | 2:47.11 | |
10 | 1109 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 50 m | 2:48.73 | |
11 | 996 | Bärmann Maya Hatting | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 50 m | 2:51.46 | |
12 | 1100 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 2:52.72 | |
13 | 1268 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 2:54.86 | |
14 | 1528 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 2:55.57 | |
15 | 1105 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 3:00.20 | |
16 | 1518 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 50 m | 3:01.59 | |
17 | 1095 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 50 m | 3:02.06 | |
18 | 997 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 3:02.16 | |
19 | 1054 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 3:04.45 | |
20 | 1112 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 50 m | 3:06.02 | |
21 | 1482 | Rützou Filippa Olivia | 2003 | HØRSHOLM | 0388AN | 50 m | 3:06.57 | |
22 | 1168 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 3:12.07 | |
23 | 1010 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 3:15.09 | |
24 | 984 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 50 m | 3:23.10 | |
25 | 1016 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 3:23.13 | |
26 | 1136 | Christiansen Andrea Elnif | 2005 | GLADSAXE | 0528AF | 50 m | 3:25.46 | |
27 | 982 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 3:25.65 | |
28 | 1104 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 50 m | 3:30.35 | |
29 | 983 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 50 m | 3:32.41 | |
30 | 986 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 3:35.80 | |
31 | 1454 | Købke Laura | 2005 | HØRSHOLM | 0584AO | 50 m | 3:46.24 | |
32 | 1021 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 3:47.52 | |
33 | 1014 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 3:50.86 | |
34 | 990 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AF | 50 m | 3:51.92 | |
35 | 1162 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 3:52.68 | |
36 | 985 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 3:54.07 | |
37 | 1012 | Juulsgaard Solvej | 2006 | HOVEDSTAD | 0698AD | 50 m | 3:55.00 | |
38 | 1171 | Tychsen Maise Trærup | 2006 | GLADSAXE | 0614AD | 50 m | 3:57.75 | |
39 | 988 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 3:58.00 | |
40 | 1026 | Thomsen Emilie Fabricius | 2006 | HOVEDSTAD | 50 m | 3:58.00 | ||
41 | 992 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:05.00 | ||
42 | 1024 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 4:05.00 | |
43 | 1007 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 50 m | 4:10.00 | |
44 | 1144 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 4:34.63 | |
45 | 1052 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 28 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 09:24 |
Løb 16, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1037 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 2:14.97 | |
2 | 1520 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 2:22.80 | |
3 | 1295 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 2:27.60 | |
4 | 1075 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 2:32.17 | |
5 | 1288 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 2:34.40 | |
6 | 1525 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 50 m | 2:34.85 | |
7 | 1080 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 50 m | 2:41.95 | |
8 | 1506 | Rosholm Janus | 2002 | SØLLERØD | 0275AQ | 50 m | 2:42.88 | |
9 | 994 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 2:43.00 | |
10 | 1498 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 50 m | 2:48.73 | |
11 | 1005 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 2:53.04 | |
12 | 1123 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 50 m | 2:55.02 | |
13 | 1496 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 50 m | 2:58.69 | |
14 | 1414 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 3:00.13 | |
15 | 1116 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 50 m | 3:00.83 | |
16 | 1505 | Rasmussen Christian Kento | 2001 | SØLLERØD | 0153AS | 50 m | 3:01.98 | |
17 | 1102 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 50 m | 3:03.01 | |
18 | 970 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 3:03.79 | |
19 | 1003 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 3:06.63 | |
20 | 1060 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 50 m | 3:08.65 | |
21 | 1483 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 3:08.93 | |
22 | 1455 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 3:12.66 | |
23 | 975 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 3:33.33 | |
24 | 1166 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 3:35.41 | |
25 | 969 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 3:36.91 | |
26 | 1147 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 50 m | 3:37.29 | |
27 | 968 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 3:45.43 | |
28 | 972 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 50 m | 3:46.54 | |
29 | 1160 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 3:47.54 | |
30 | 1142 | Frederiksen Mads Ole | 2004 | GLADSAXE | 0483AL | 50 m | 3:49.65 | |
31 | 973 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 50 m | 4:02.24 | |
32 | 1155 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 50 m | 4:04.12 | |
33 | 1167 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 28 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 09:24 |
Løb 17, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1472 | Tøsepigerne 1 | 1998 | HØRSHOLM | 50 m | 4:35.00 | ||
2 | 1475 | Tøsepigerne 2 | 2002 | HØRSHOLM | 50 m | 4:45.00 | ||
3 | 1278 | Ksk Piger 1 | 1997 | KØGE | 50 m | 4:45.78 | ||
4 | 1063 | Farum Girl Squad 1 | 1999 | FARUM | 50 m | 4:50.00 | ||
5 | 1477 | Tøsepigerne 3 | 2002 | HØRSHOLM | 50 m | 4:50.00 | ||
6 | 1512 | Søllerød Girls | 2001 | SØLLERØD | 50 m | 4:59.57 | ||
7 | 1064 | Farum Girl Squad 2 | 1999 | FARUM | 50 m | 5:30.00 | ||
8 | 1402 | Tøsepigerne 4 | 2003 | HØRSHOLM | 50 m | 5:55.00 | ||
9 | 1403 | Tøsepigerne 5 | 2004 | HØRSHOLM | 50 m | 6:00.00 | ||
10 | 981 | Hovedstadens Piger 1 | 2005 | HOVEDSTAD | 50 m | 6:50.00 | ||
11 | 1129 | Gsc Aspirant Piger 1 | 2005 | GLADSAXE | 50 m | |||
12 | 1130 | Gsc Aspirant Piger 2 | 2006 | GLADSAXE | 50 m | |||
13 | 1280 | Køge Piger 2 | 1997 | KØGE | 50 m | |||
14 | 1281 | Team Rocket | 1997 | KØGE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 28 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 09:24 |
Løb 18, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1276 | Ksk Drenge 1 | 1997 | KØGE | 50 m | 4:07.29 | ||
2 | 1510 | Søllerød Boys | 2001 | SØLLERØD | 50 m | 4:20.00 | ||
3 | 1427 | Tøsedrengene 1 | 2001 | HØRSHOLM | 50 m | 4:22.25 | ||
4 | 1513 | Søllerød Warriors | 1999 | SØLLERØD | 50 m | 4:23.00 | ||
5 | 1277 | Ksk Drenge 2 | 1997 | KØGE | 50 m | 4:25.28 | ||
6 | 1428 | Tøsedrengene 2 | 2001 | HØRSHOLM | 50 m | 4:35.00 | ||
7 | 1065 | Farum Miniguns 1 | 2001 | FARUM | 50 m | 4:50.00 | ||
8 | 1429 | Tøsedrengene 3 | 2001 | HØRSHOLM | 50 m | 4:50.00 | ||
9 | 1400 | Tøsedrengene 4 | 2003 | HØRSHOLM | 50 m | 5:55.00 | ||
10 | 967 | Hovedstadens Drenge 1 | 2005 | HOVEDSTAD | 50 m | 6:30.23 | ||
11 | 1127 | Gsc Aspirant Drenge 1 | 2004 | GLADSAXE | 50 m | |||
12 | 1128 | Gsc Aspirant Drenge 2 | 2005 | GLADSAXE | 50 m | |||
13 | 1279 | Køge Drenge 3 | 1997 | KØGE | 50 m | |||
14 | 1281 | Team Rocket | 1997 | KØGE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 28 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 09:24 |
Løb 19, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1289 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 2:31.88 | |
2 | 1031 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 2:32.66 | |
3 | 1048 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 2:34.33 | |
4 | 1302 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 50 m | 2:34.63 | |
5 | 1061 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 2:41.87 | |
6 | 1282 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 2:43.27 | |
7 | 1304 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 50 m | 2:43.67 | |
8 | 1092 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 2:44.15 | |
9 | 1450 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 2:44.49 | |
10 | 1268 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 2:45.27 | |
11 | 1299 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 2:46.62 | |
12 | 1439 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 2:46.76 | |
13 | 1440 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 2:47.55 | |
14 | 1093 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 2:47.71 | |
15 | 1098 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 50 m | 2:49.95 | |
16 | 1035 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 2:50.38 | |
17 | 1074 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 50 m | 2:50.40 | |
18 | 1079 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 2:51.46 | |
19 | 997 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 2:51.49 | |
20 | 1492 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 2:52.44 | |
21 | 1122 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 2:52.92 | |
22 | 1108 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 50 m | 2:53.54 | |
23 | 1023 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 2:54.96 | |
24 | 1105 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 2:56.29 | |
25 | 1445 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 2:58.06 | |
26 | 1493 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 2:58.52 | |
27 | 1283 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 50 m | 2:58.56 | |
28 | 1056 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 2:58.78 | |
29 | 1451 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 50 m | 2:58.82 | |
30 | 1030 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 2:58.90 | |
31 | 1413 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 2:59.25 | |
32 | 1027 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 2:59.69 | |
33 | 1290 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 50 m | 3:00.05 | |
34 | 1109 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 50 m | 3:02.27 | |
35 | 1437 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 3:02.42 | |
36 | 1018 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 3:06.50 | |
37 | 1119 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 3:08.31 | |
38 | 1120 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 50 m | 3:12.10 | |
39 | 1411 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 3:15.93 | |
40 | 1482 | Rützou Filippa Olivia | 2003 | HØRSHOLM | 0388AN | 50 m | 3:16.12 | |
41 | 1010 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 3:19.79 | |
42 | 1135 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 3:21.17 | |
43 | 1152 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 3:21.35 | |
44 | 1015 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 3:22.41 | |
45 | 984 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 50 m | 3:31.76 | |
46 | 983 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 50 m | 3:34.00 | |
47 | 1016 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 3:34.03 | |
48 | 1489 | Søndergaard Caroline N.r. | 2004 | HØRSHOLM | 0462AN | 50 m | 3:34.42 | |
49 | 1137 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 3:36.46 | |
50 | 982 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 3:37.01 | |
51 | 1454 | Købke Laura | 2005 | HØRSHOLM | 0584AO | 50 m | 3:39.57 | |
52 | 986 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 3:42.27 | |
53 | 1143 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 3:44.42 | |
54 | 1014 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 3:46.84 | |
55 | 1144 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 3:52.58 | |
56 | 988 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 3:52.68 | |
57 | 1021 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 3:52.83 | |
58 | 1474 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 3:54.33 | |
59 | 985 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 3:55.24 | |
60 | 1154 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 3:55.46 | |
61 | 990 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AF | 50 m | 3:56.14 | |
62 | 1012 | Juulsgaard Solvej | 2006 | HOVEDSTAD | 0698AD | 50 m | 4:05.00 | |
63 | 1026 | Thomsen Emilie Fabricius | 2006 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:05.00 | ||
64 | 992 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:15.00 | ||
65 | 1024 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 4:15.00 | |
66 | 1165 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 4:23.77 | |
67 | 1164 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 4:31.01 | |
68 | 1076 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 08:46 |
Løb 20, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1526 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 50 m | 2:10.84 | EFT |
2 | 1274 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 50 m | 2:16.69 | |
3 | 1275 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 2:17.14 | |
4 | 1045 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 2:18.77 | |
5 | 1520 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 2:21.74 | |
6 | 1297 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 50 m | 2:23.35 | |
7 | 1405 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 2:24.45 | |
8 | 1301 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 2:24.52 | |
9 | 1514 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 2:24.66 | |
10 | 1295 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 2:26.36 | |
11 | 1438 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 2:26.69 | |
12 | 1053 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 2:33.30 | |
13 | 1034 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 50 m | 2:34.15 | |
14 | 1057 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 50 m | 2:36.45 | |
15 | 1002 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 2:36.71 | |
16 | 1416 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 2:37.38 | |
17 | 1521 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 50 m | 2:38.29 | |
18 | 1058 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 50 m | 2:39.34 | |
19 | 995 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 2:39.80 | |
20 | 1050 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 2:40.18 | |
21 | 994 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 2:42.44 | |
22 | 1291 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 50 m | 2:43.78 | |
23 | 1025 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 2:44.13 | |
24 | 1107 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 2:45.52 | |
25 | 1443 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 2:46.46 | |
26 | 1047 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 2:46.56 | |
27 | 1029 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 2:48.89 | |
28 | 1118 | Reuter Lucas | 2002 | LYNGBY | 50 m | 2:49.97 | ||
29 | 1125 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 50 m | 2:50.88 | |
30 | 1097 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 50 m | 2:52.64 | |
31 | 1292 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 50 m | 2:53.45 | |
32 | 1094 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 2:54.22 | |
33 | 1456 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 2:54.53 | |
34 | 1305 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 50 m | 2:56.31 | |
35 | 1117 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 50 m | 2:57.03 | |
36 | 1269 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 50 m | 2:57.16 | |
37 | 1414 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 2:57.21 | |
38 | 1121 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 50 m | 2:59.87 | |
39 | 1099 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 3:05.05 | |
40 | 1270 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 50 m | 3:05.27 | |
41 | 1151 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 50 m | 3:05.72 | |
42 | 1102 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 50 m | 3:08.97 | |
43 | 1123 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 50 m | 3:10.66 | |
44 | 1484 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 3:18.74 | |
45 | 1419 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 3:19.78 | |
46 | 980 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 3:20.00 | |
47 | 1150 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 3:23.91 | |
48 | 1145 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 3:26.50 | |
49 | 970 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 3:30.75 | |
50 | 1131 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 3:35.28 | |
51 | 1126 | Volianitis Ikaros | 2004 | LYNGBY | 0441AJ | 50 m | 3:36.29 | |
52 | 968 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 3:37.65 | |
53 | 971 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 3:38.32 | |
54 | 1470 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 3:39.97 | |
55 | 969 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 3:40.07 | |
56 | 1160 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 3:40.25 | |
57 | 977 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 50 m | 3:40.26 | |
58 | 1153 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 3:42.14 | |
59 | 1139 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 50 m | 3:44.35 | |
60 | 975 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 3:45.00 | |
61 | 1166 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 3:46.08 | |
62 | 974 | Samuelsson Jonathan S. | 2005 | HOVEDSTAD | 0579AD | 50 m | 3:49.46 | |
63 | 1147 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 50 m | 3:51.83 | |
64 | 1148 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 3:53.61 | |
65 | 973 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 50 m | 4:00.00 | |
66 | 993 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 4:00.00 | |
67 | 972 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 50 m | 4:05.01 | |
68 | 1073 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 50 m | ||
69 | 1077 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | ||
70 | 1083 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | ||
71 | 1156 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | ||
72 | 1406 | Andersen Nikolas Hviid | 2002 | HØRSHOLM | 0221AT | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 08:46 |
Løb 21, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1404 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 50 m | 27.15 | |
2 | 1051 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 27.97 | |
3 | 1444 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 28.42 | |
4 | 1090 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 28.86 | |
5 | 1522 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 28.91 | |
6 | 1039 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 29.08 | |
7 | 1272 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 29.14 | |
8 | 1084 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 29.23 | |
9 | 1035 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 29.51 | |
10 | 280 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 25 m | 29.57 | |
11 | 1440 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 29.59 | |
12 | 1086 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 50 m | 29.69 | |
13 | 1078 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 30.00 | |
14 | 1042 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 30.34 | |
15 | 1044 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 30.64 | |
16 | 279 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 0278AX | 50 m | 31.32 | |
17 | 1032 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 31.32 | |
18 | 1001 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 31.38 | |
19 | 1079 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 31.42 | |
20 | 1076 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 31.79 | |
21 | 1105 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 32.28 | |
22 | 1120 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 50 m | 32.39 | |
23 | 1290 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 50 m | 32.42 | |
24 | 1100 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 32.57 | |
25 | 1122 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 32.57 | |
26 | 1019 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 32.67 | |
27 | 1111 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 32.73 | |
28 | 1518 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 50 m | 32.74 | |
29 | 1516 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 50 m | 32.81 | |
30 | 991 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 32.94 | |
31 | 1413 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 32.99 | |
32 | 1006 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 50 m | 33.24 | |
33 | 1008 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 50 m | 33.34 | |
34 | 1462 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 33.60 | |
35 | 997 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 33.65 | |
36 | 1447 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 50 m | 33.73 | |
37 | 1095 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 50 m | 33.82 | |
38 | 1101 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 33.83 | |
39 | 1018 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 34.03 | |
40 | 1519 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 50 m | 34.62 | |
41 | 1056 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 34.89 | |
42 | 1069 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 34.90 | |
43 | 1015 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 34.92 | |
44 | 1085 | Rasmussen Emma Sahl | 2004 | FARUM | 0472AD | 50 m | 35.23 | |
45 | 1023 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 35.29 | |
46 | 1112 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 50 m | 35.54 | |
47 | 996 | Bärmann Maya Hatting | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 50 m | 35.62 | |
48 | 1431 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 50 m | 35.73 | |
49 | 1114 | Nimskov Bolette | 2005 | LYNGBY | 0514AF | 50 m | 36.71 | |
50 | 1071 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 37.07 | |
51 | 998 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 37.25 | |
52 | 1465 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 50 m | 37.42 | |
53 | 1081 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 37.61 | |
54 | 1124 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 50 m | 38.04 | |
55 | 1022 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 38.88 | |
56 | 1115 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 39.11 | |
57 | 1104 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 50 m | 39.45 | |
58 | 1162 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 39.63 | |
59 | 1106 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 39.93 | |
60 | 1168 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 40.36 | |
61 | 1136 | Christiansen Andrea Elnif | 2005 | GLADSAXE | 0528AF | 50 m | 40.52 | |
62 | 1412 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 41.65 | |
63 | 1170 | Stokholm Sofie Ewers | 2006 | GLADSAXE | 0678AA | 50 m | 43.72 | |
64 | 1410 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 50 m | 44.34 | |
65 | 1433 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 50 m | 45.44 | |
66 | 1463 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 45.66 | |
67 | 1418 | Byrn Louise | 2006 | HØRSHOLM | 0674AE | 50 m | 47.04 | |
68 | 1488 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 47.52 | |
69 | 1165 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 47.85 | |
70 | 1134 | Carst Victoria Xin Ai Liu | 2006 | GLADSAXE | 0698AB | 50 m | 48.59 | |
71 | 1007 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 50 m | 49.21 | |
72 | 1432 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | 49.21 | |
73 | 1467 | Olsen Sofie Boas | 2006 | HØRSHOLM | 0696AJ | 50 m | 50.44 | |
74 | 1469 | Panduro Liv | 2006 | HØRSHOLM | 0636AG | 50 m | 51.01 | |
75 | 1132 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 52.55 | |
76 | 1415 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 50 m | 1:00.00 | ||
77 | 1421 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 50 m | 1:00.00 | ||
78 | 1434 | Green Alma Rosenkrantz | 2006 | HØRSHOLM | 50 m | 1:00.00 | ||
79 | 1457 | Lysdahl Alberte | 2007 | HØRSHOLM | 50 m | 1:00.00 | ||
80 | 1458 | Lysdahl Freja | 2007 | HØRSHOLM | 50 m | 1:00.00 | ||
81 | 1020 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 50 m | 1:00.32 | ||
82 | 1485 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 1:00.33 | |
83 | 1011 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 1:01.99 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 06:11 |
Løb 22, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1033 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 23.76 | |
2 | 1275 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 25.20 | |
3 | 1043 | Marsengo Mathias | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 50 m | 25.42 | |
4 | 1037 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 25.95 | |
5 | 1303 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 50 m | 26.13 | |
6 | 1517 | Hansen Adam | 1998 | SØLLERØD | 9883AP | 50 m | 26.48 | |
7 | 1082 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 26.67 | |
8 | 1288 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 27.01 | |
9 | 1514 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 27.19 | |
10 | 1525 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 50 m | 27.46 | |
11 | 1515 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 27.67 | |
12 | 1038 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 27.68 | |
13 | 1087 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 50 m | 27.90 | |
14 | 346 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 50 m | 27.92 | |
15 | 1049 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 28.43 | |
16 | 1436 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 28.81 | |
17 | 1046 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 28.88 | |
18 | 1285 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 50 m | 29.01 | |
19 | 1449 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 50 m | 29.33 | |
20 | 1059 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 50 m | 29.34 | |
21 | 1091 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 50 m | 29.48 | |
22 | 1521 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 50 m | 29.48 | |
23 | 1117 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 50 m | 29.50 | |
24 | 1072 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 50 m | 29.91 | |
25 | 1058 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 50 m | 30.14 | |
26 | 1053 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 30.24 | |
27 | 1047 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 30.26 | |
28 | 1443 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 31.11 | |
29 | 1456 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 31.40 | |
30 | 1070 | Caleb Gustav | 2001 | FARUM | 0103AQ | 50 m | 31.72 | |
31 | 1000 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 31.82 | |
32 | 1005 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 31.98 | |
33 | 1118 | Reuter Lucas | 2002 | LYNGBY | 50 m | 32.02 | ||
34 | 1083 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 32.31 | |
35 | 1107 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 32.52 | |
36 | 1062 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 32.56 | |
37 | 1055 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 50 m | 32.70 | |
38 | 1080 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 50 m | 32.81 | |
39 | 1269 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 50 m | 32.82 | |
40 | 1110 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 50 m | 32.88 | |
41 | 1017 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 50 m | 32.93 | |
42 | 1073 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 50 m | 33.04 | |
43 | 1123 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 50 m | 33.88 | |
44 | 1161 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 33.96 | |
45 | 1077 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 34.30 | |
46 | 1125 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 50 m | 34.55 | |
47 | 1013 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 50 m | 34.75 | |
48 | 1419 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 35.31 | |
49 | 1452 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 35.58 | |
50 | 1442 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 50 m | 35.93 | |
51 | 1461 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 50 m | 36.04 | |
52 | 1468 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 50 m | 36.33 | |
53 | 1113 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 36.44 | |
54 | 1470 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 36.44 | |
55 | 1068 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 50 m | 36.51 | |
56 | 1455 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 36.72 | |
57 | 1169 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 36.74 | |
58 | 1423 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 36.95 | |
59 | 1425 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 50 m | 37.65 | |
60 | 1487 | Stangerup William Pohl | 2004 | HØRSHOLM | 0411AJ | 50 m | 37.76 | |
61 | 972 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 50 m | 38.90 | |
62 | 978 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 50 m | 39.00 | |
63 | 969 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 39.26 | |
64 | 1158 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 41.21 | |
65 | 1426 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 42.47 | |
66 | 980 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 42.90 | |
67 | 1155 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 50 m | 43.66 | |
68 | 1142 | Frederiksen Mads Ole | 2004 | GLADSAXE | 0483AL | 50 m | 45.17 | |
69 | 1163 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 45.60 | |
70 | 1417 | Bulba Illia | 2006 | HØRSHOLM | 0679AG | 50 m | 46.20 | |
71 | 1157 | Molin Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0503AF | 50 m | 46.55 | |
72 | 1028 | Voss Axel Føns | 2005 | HOVEDSTAD | 50 m | 47.78 | ||
73 | 1133 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 50 m | 48.39 | ||
74 | 1004 | Giesel Louis | 2006 | HOVEDSTAD | 0699AB | 50 m | 48.58 | |
75 | 1167 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 53.25 | |
76 | 1490 | Søndergaard Christoffer R | 2006 | HØRSHOLM | 0623AD | 50 m | 53.60 | |
77 | 1407 | Babenko Alexander | 2007 | HØRSHOLM | 50 m | 1:00.00 | ||
78 | 1441 | Holm Marcus Westmark | 2007 | HØRSHOLM | 50 m | 1:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 06:11 |
Løb 23, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1289 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 35.04 | |
2 | 1031 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 36.97 | |
3 | 1267 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 37.14 | |
4 | 1404 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 50 m | 37.44 | |
5 | 1524 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 37.63 | |
6 | 1450 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 37.74 | |
7 | 1282 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 38.09 | |
8 | 1041 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 38.39 | |
9 | 1084 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 39.67 | |
10 | 1268 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 40.15 | |
11 | 1492 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 40.17 | |
12 | 1006 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 50 m | 40.54 | |
13 | 1462 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 40.56 | |
14 | 1027 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 40.84 | |
15 | 1069 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 41.29 | |
16 | 1019 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 41.48 | |
17 | 1052 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 41.55 | |
18 | 279 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 0278AX | 25 m | 41.81 | |
19 | 1119 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 42.51 | |
20 | 1098 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 50 m | 43.67 | |
21 | 1447 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 50 m | 43.92 | |
22 | 1411 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 45.75 | |
23 | 1112 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 50 m | 46.53 | |
24 | 1433 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 50 m | 46.76 | |
25 | 1115 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 49.22 | |
26 | 1109 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 50 m | 49.41 | |
27 | 1137 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 49.92 | |
28 | 1431 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 50 m | 50.73 | |
29 | 1104 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 50 m | 50.80 | |
30 | 1093 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 50.85 | |
31 | 1465 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 50 m | 51.14 | |
32 | 1101 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 51.18 | |
33 | 1114 | Nimskov Bolette | 2005 | LYNGBY | 0514AF | 50 m | 51.27 | |
34 | 1467 | Olsen Sofie Boas | 2006 | HØRSHOLM | 0696AJ | 50 m | 51.29 | |
35 | 1106 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 51.70 | |
36 | 1454 | Købke Laura | 2005 | HØRSHOLM | 0584AO | 50 m | 52.02 | |
37 | 1124 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 50 m | 52.73 | |
38 | 1165 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 50 m | 53.04 | |
39 | 1474 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 53.36 | |
40 | 1412 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 55.85 | |
41 | 1076 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 56.00 | |
42 | 1418 | Byrn Louise | 2006 | HØRSHOLM | 0674AE | 50 m | 57.44 | |
43 | 1143 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 59.89 | |
44 | 1020 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 50 m | 1:02.00 | ||
45 | 1171 | Tychsen Maise Trærup | 2006 | GLADSAXE | 0614AD | 50 m | 1:09.85 | |
46 | 1024 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 1:15.27 | |
47 | 1007 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 50 m | 1:21.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 06:11 |
Løb 24, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1286 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 50 m | 30.02 | |
2 | 1287 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 50 m | 32.74 | |
3 | 1438 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 34.37 | |
4 | 1436 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 35.11 | |
5 | 1296 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 35.56 | |
6 | 1449 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 50 m | 36.04 | |
7 | 1050 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 36.43 | |
8 | 1072 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 50 m | 36.69 | |
9 | 1525 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 50 m | 36.89 | |
10 | 1002 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 37.79 | |
11 | 1055 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 50 m | 39.26 | |
12 | 1118 | Reuter Lucas | 2002 | LYNGBY | 50 m | 40.27 | ||
13 | 1305 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 50 m | 40.60 | |
14 | 1094 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 40.79 | |
15 | 1292 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 50 m | 40.93 | |
16 | 1029 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 41.01 | |
17 | 1097 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 50 m | 42.19 | |
18 | 1414 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 42.29 | |
19 | 1088 | Rosenvold David Cano | 2001 | FARUM | 0153AR | 50 m | 43.21 | |
20 | 1000 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 43.33 | |
21 | 1121 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 50 m | 43.88 | |
22 | 1099 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 45.10 | |
23 | 1110 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 50 m | 46.50 | |
24 | 1160 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 47.07 | |
25 | 1003 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 47.42 | |
26 | 1068 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 50 m | 47.59 | |
27 | 1113 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 47.64 | |
28 | 1116 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 50 m | 49.32 | |
29 | 1102 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 50 m | 49.55 | |
30 | 1141 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 49.97 | |
31 | 1146 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 51.37 | |
32 | 1270 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 50 m | 52.80 | |
33 | 1487 | Stangerup William Pohl | 2004 | HØRSHOLM | 0411AJ | 50 m | 53.77 | |
34 | 1140 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 50 m | 53.90 | |
35 | 1425 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 50 m | 55.89 | |
36 | 1126 | Volianitis Ikaros | 2004 | LYNGBY | 0441AJ | 50 m | 56.70 | |
37 | 1004 | Giesel Louis | 2006 | HOVEDSTAD | 0699AB | 50 m | 58.00 | |
38 | 1028 | Voss Axel Føns | 2005 | HOVEDSTAD | 50 m | 58.00 | ||
39 | 1148 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 1:02.08 | |
40 | 1156 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 1:02.08 | |
41 | 979 | Dahl David Johannes | 2006 | HOVEDSTAD | 0669AB | 50 m | 1:02.23 | |
42 | 1147 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 50 m | 1:03.66 | |
43 | 993 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 1:11.51 | |
44 | 1091 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 06:11 |
Løb 25, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1302 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 50 m | 1:07.95 | |
2 | 1092 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 1:10.77 | |
3 | 1039 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 1:11.24 | |
4 | 1089 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 50 m | 1:12.13 | |
5 | 1061 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 1:12.42 | |
6 | 1042 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 1:12.90 | |
7 | 1304 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 50 m | 1:12.97 | |
8 | 1035 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 1:13.32 | |
9 | 1272 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 1:15.02 | |
10 | 1299 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 1:15.07 | |
11 | 1048 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:15.49 | |
12 | 1108 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 50 m | 1:19.15 | |
13 | 1008 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 50 m | 1:19.57 | |
14 | 1023 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 1:19.98 | |
15 | 1054 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 1:20.42 | |
16 | 1111 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 1:20.91 | |
17 | 1078 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 1:21.45 | |
18 | 280 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 25 m | 1:22.58 | |
19 | 1056 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 1:23.23 | |
20 | 1095 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 50 m | 1:23.55 | |
21 | 997 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 1:25.27 | |
22 | 1098 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 50 m | 1:25.75 | |
23 | 1100 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 1:26.98 | |
24 | 1516 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 50 m | 1:28.11 | |
25 | 1030 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 1:31.41 | |
26 | 991 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 1:34.73 | |
27 | 1491 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 50 m | 1:35.21 | |
28 | 982 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 1:37.86 | |
29 | 984 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 50 m | 1:38.18 | |
30 | 1172 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 1:38.69 | |
31 | 1071 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 1:40.90 | |
32 | 1081 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 1:46.92 | |
33 | 1010 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 1:47.18 | |
34 | 1135 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 1:47.26 | |
35 | 1152 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 1:50.32 | |
36 | 990 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AF | 50 m | 1:53.15 | |
37 | 1015 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 1:55.64 | |
38 | 983 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 50 m | 2:05.00 | |
39 | 986 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 2:05.00 | |
40 | 988 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 2:10.00 | |
41 | 1168 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 2:10.91 | |
42 | 1144 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 2:12.33 | |
43 | 985 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 2:15.00 | |
44 | 1014 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 2:15.00 | |
45 | 1154 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 2:18.79 | |
46 | 1021 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 2:45.00 | |
47 | 1026 | Thomsen Emilie Fabricius | 2006 | HOVEDSTAD | 50 m | 2:45.00 | ||
48 | 1085 | Rasmussen Emma Sahl | 2004 | FARUM | 0472AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 06:11 |
Løb 26, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1033 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 50 m | 56.49 | |
2 | 1045 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 59.08 | |
3 | 1298 | Holst Jacob | 1991 | KØGE | 9197AF | 50 m | 1:00.55 | |
4 | 1303 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 50 m | 1:02.79 | |
5 | 1274 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 50 m | 1:03.63 | |
6 | 1514 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 1:03.79 | |
7 | 1038 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 1:05.06 | |
8 | 1405 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 1:05.37 | |
9 | 1288 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 1:06.42 | |
10 | 1297 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 50 m | 1:07.91 | |
11 | 1295 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 1:08.83 | |
12 | 1053 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 50 m | 1:09.06 | |
13 | 1301 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 1:09.41 | |
14 | 1059 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 50 m | 1:11.09 | |
15 | 1057 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 50 m | 1:11.39 | |
16 | 1416 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 1:12.24 | |
17 | 1291 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 50 m | 1:12.81 | |
18 | 1075 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 1:12.84 | |
19 | 1025 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 1:12.86 | |
20 | 1047 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 1:13.77 | |
21 | 1046 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 50 m | 1:14.84 | |
22 | 1285 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 50 m | 1:15.36 | |
23 | 1062 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 1:17.10 | |
24 | 1125 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 50 m | 1:17.49 | |
25 | 994 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 1:19.40 | |
26 | 1521 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 50 m | 1:20.02 | |
27 | 1107 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 1:22.19 | |
28 | 1483 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 1:26.64 | |
29 | 1000 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 50 m | 1:28.32 | |
30 | 1029 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 1:30.23 | |
31 | 1073 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 50 m | 1:33.22 | |
32 | 1151 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 50 m | 1:36.91 | |
33 | 1123 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 50 m | 1:37.20 | |
34 | 1087 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 50 m | 1:37.99 | |
35 | 1150 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 1:40.16 | |
36 | 971 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 1:45.00 | |
37 | 1461 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 50 m | 1:45.52 | |
38 | 1013 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 50 m | 1:46.44 | |
39 | 1161 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 1:49.13 | |
40 | 968 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 1:50.00 | |
41 | 1139 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 50 m | 1:50.90 | |
42 | 975 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 1:55.00 | |
43 | 979 | Dahl David Johannes | 2006 | HOVEDSTAD | 0669AB | 50 m | 2:00.00 | |
44 | 1166 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 50 m | 2:02.52 | |
45 | 1145 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 2:17.67 | |
46 | 1159 | Nøhr Peter | 2004 | GLADSAXE | 0485AK | 50 m | ||
47 | 1406 | Andersen Nikolas Hviid | 2002 | HØRSHOLM | 0221AT | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 06:11 |
Løb 27, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1524 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 9:59.78 | |
2 | 1036 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 10:07.00 | |
3 | 1439 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 10:43.72 | |
4 | 996 | Bärmann Maya Hatting | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 50 m | 11:08.97 | |
5 | 1493 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 50 m | 11:24.41 | |
6 | 1044 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 13:43.92 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 06:11 |
Løb 28, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1520 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 16:39.63 | |
2 | 1284 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 17:01.74 | |
3 | 995 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 19:49.99 | |
4 | 1483 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 06:11 |
Løb 29, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1051 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 2:09.41 | |
2 | 1031 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 2:11.90 | |
3 | 1522 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 2:14.04 | |
4 | 1302 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | KØGE | 0064AE | 50 m | 2:15.64 | |
5 | 1272 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 2:16.92 | |
6 | 1300 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 2:19.08 | |
7 | 1048 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 2:20.34 | |
8 | 1444 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 2:20.61 | |
9 | 1036 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 2:20.69 | |
10 | 1078 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 2:21.74 | |
11 | 1304 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 50 m | 2:22.33 | |
12 | 1090 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 2:24.08 | |
13 | 1044 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 2:25.52 | |
14 | 1299 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 2:25.58 | |
15 | 1440 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 2:25.67 | |
16 | 1516 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 50 m | 2:25.78 | |
17 | 1079 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 2:27.78 | |
18 | 1084 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 2:29.75 | |
19 | 1283 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 50 m | 2:31.86 | |
20 | 1032 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 2:33.03 | |
21 | 997 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 2:34.19 | |
22 | 1008 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 50 m | 2:34.31 | |
23 | 1413 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 2:34.54 | |
24 | 1451 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 50 m | 2:37.63 | |
25 | 1023 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 50 m | 2:37.95 | |
26 | 1447 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 50 m | 2:39.69 | |
27 | 1437 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 2:43.65 | |
28 | 1027 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 2:44.41 | |
29 | 1518 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 50 m | 2:46.02 | |
30 | 1018 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 2:46.33 | |
31 | 1030 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 2:47.43 | |
32 | 1519 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 50 m | 2:47.96 | |
33 | 1482 | Rützou Filippa Olivia | 2003 | HØRSHOLM | 0388AN | 50 m | 2:49.85 | |
34 | 1081 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 2:54.73 | |
35 | 1489 | Søndergaard Caroline N.r. | 2004 | HØRSHOLM | 0462AN | 50 m | 2:55.49 | |
36 | 1022 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 2:58.87 | |
37 | 1172 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 3:01.26 | |
38 | 998 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 3:03.88 | |
39 | 984 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 50 m | 3:07.80 | |
40 | 1143 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 3:12.06 | |
41 | 1474 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 3:14.12 | |
42 | 982 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 50 m | 3:22.46 | |
43 | 1162 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 50 m | 3:22.58 | |
44 | 985 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 3:32.63 | |
45 | 1412 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 3:35.00 | |
46 | 1154 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 50 m | 3:35.50 | |
47 | 1170 | Stokholm Sofie Ewers | 2006 | GLADSAXE | 0678AA | 50 m | 3:36.06 | |
48 | 986 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 3:36.89 | |
49 | 1136 | Christiansen Andrea Elnif | 2005 | GLADSAXE | 0528AF | 50 m | 3:38.56 | |
50 | 1410 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 50 m | 3:41.79 | |
51 | 1171 | Tychsen Maise Trærup | 2006 | GLADSAXE | 0614AD | 50 m | 3:47.57 | |
52 | 1012 | Juulsgaard Solvej | 2006 | HOVEDSTAD | 0698AD | 50 m | 3:50.00 | |
53 | 992 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 50 m | 3:55.00 | ||
54 | 1026 | Thomsen Emilie Fabricius | 2006 | HOVEDSTAD | 50 m | 3:55.00 | ||
55 | 1024 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 50 m | 4:02.00 | |
56 | 1020 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:10.00 | ||
57 | 1164 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 4:12.19 | |
58 | 1132 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 4:15.11 | |
59 | 1418 | Byrn Louise | 2006 | HØRSHOLM | 0674AE | 50 m | ||
60 | 1432 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 50 m | ||
61 | 1433 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 50 m | ||
62 | 1463 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | ||
63 | 1467 | Olsen Sofie Boas | 2006 | HØRSHOLM | 0696AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 06:11 |
Løb 30, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1298 | Holst Jacob | 1991 | KØGE | 9197AF | 50 m | 1:54.57 | |
2 | 1274 | Lundgren Magnus | 1996 | KØGE | 9645AO | 50 m | 1:55.67 | |
3 | 1275 | Nielsen Mathias | 1999 | KØGE | 9905AH | 50 m | 1:57.21 | |
4 | 1526 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 50 m | 2:00.86 | EFT |
5 | 1284 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 2:01.92 | |
6 | 1514 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 2:02.70 | |
7 | 1303 | Larsen Benjamin Ørnebjerg | 2000 | KØGE | 0087AC | 50 m | 2:02.82 | |
8 | 1045 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 2:03.43 | |
9 | 1515 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 2:04.53 | |
10 | 1301 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 2:08.39 | |
11 | 1037 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 2:08.44 | |
12 | 1082 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 2:08.52 | |
13 | 1288 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 2:08.60 | |
14 | 346 | Andersen Nicklas | 2001 | FR.VÆRK | 0171AI | 25 m | 2:11.91 | |
15 | 1049 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 50 m | 2:13.32 | |
16 | 1295 | Hansen Thor B. | 2000 | KØGE | 0097AA | 50 m | 2:15.00 | |
17 | 1285 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 50 m | 2:16.00 | |
18 | 1296 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 2:16.21 | |
19 | 1091 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 50 m | 2:16.63 | |
20 | 1525 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 50 m | 2:16.63 | |
21 | 1087 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 50 m | 2:16.76 | |
22 | 1449 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 50 m | 2:18.64 | |
23 | 995 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 2:19.25 | |
24 | 1443 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 2:22.61 | |
25 | 1287 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 50 m | 2:23.18 | |
26 | 1083 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 2:25.19 | |
27 | 1456 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 2:26.24 | |
28 | 1025 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 2:26.25 | |
29 | 1073 | Daugelis Alens | 2002 | FARUM | 0275AJ | 50 m | 2:26.51 | |
30 | 1017 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 50 m | 2:31.51 | |
31 | 1005 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 2:32.02 | |
32 | 1077 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 2:32.30 | |
33 | 1305 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 50 m | 2:32.93 | |
34 | 1080 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 50 m | 2:33.07 | |
35 | 1075 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 2:34.93 | |
36 | 1292 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 50 m | 2:35.45 | |
37 | 1070 | Caleb Gustav | 2001 | FARUM | 0103AQ | 50 m | 2:40.06 | |
38 | 1419 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 2:42.08 | |
39 | 1270 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 50 m | 2:44.31 | |
40 | 1146 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 2:46.11 | |
41 | 1484 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 2:47.94 | |
42 | 1468 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 50 m | 2:50.65 | |
43 | 1442 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 50 m | 2:51.41 | |
44 | 1455 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 2:54.52 | |
45 | 1470 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 2:56.89 | |
46 | 1452 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 2:59.67 | |
47 | 970 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 3:00.83 | |
48 | 1169 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 3:01.24 | |
49 | 1461 | Melchiorsen Julius Rix | 2004 | HØRSHOLM | 0455AH | 50 m | 3:03.63 | |
50 | 1140 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 50 m | 3:06.08 | |
51 | 1425 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 50 m | 3:07.19 | |
52 | 1423 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 3:08.84 | |
53 | 1156 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 50 m | 3:14.81 | |
54 | 977 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 50 m | 3:15.59 | |
55 | 969 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 50 m | 3:17.55 | |
56 | 1161 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 50 m | 3:20.09 | |
57 | 971 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 50 m | 3:22.94 | |
58 | 1141 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 3:23.54 | |
59 | 972 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 50 m | 3:25.20 | |
60 | 1139 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 50 m | 3:28.88 | |
61 | 1426 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 3:30.12 | |
62 | 1158 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 3:31.94 | |
63 | 1131 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 3:33.66 | |
64 | 973 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 50 m | 3:34.98 | |
65 | 1147 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 50 m | 3:36.26 | |
66 | 1153 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 3:39.13 | |
67 | 1160 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 3:41.22 | |
68 | 1167 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 50 m | 3:42.59 | |
69 | 1004 | Giesel Louis | 2006 | HOVEDSTAD | 0699AB | 50 m | 3:48.75 | |
70 | 1157 | Molin Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0503AF | 50 m | 3:52.13 | |
71 | 1142 | Frederiksen Mads Ole | 2004 | GLADSAXE | 0483AL | 50 m | 4:00.05 | |
72 | 1163 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 4:03.11 | |
73 | 1480 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 06:11 |
Løb 31, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1289 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 2:39.96 | |
2 | 1527 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 2:41.63 | EFT |
3 | 1524 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 2:46.91 | |
4 | 1267 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 2:49.30 | |
5 | 1450 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 2:52.87 | |
6 | 1300 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 50 m | 2:53.47 | |
7 | 1282 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 50 m | 2:57.26 | |
8 | 1041 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 2:59.02 | |
9 | 1268 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 50 m | 3:01.17 | |
10 | 1052 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 3:05.78 | |
11 | 1006 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 50 m | 3:08.21 | |
12 | 1462 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 3:09.50 | |
13 | 1445 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 3:12.30 | |
14 | 1492 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 3:14.17 | |
15 | 997 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 3:14.51 | |
16 | 1001 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 3:21.36 | |
17 | 1491 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 50 m | 3:25.85 | |
18 | 1019 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 3:25.89 | |
19 | 1069 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 3:28.25 | |
20 | 1015 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 3:30.39 | |
21 | 1135 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 3:34.94 | |
22 | 1411 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 3:35.24 | |
23 | 996 | Bärmann Maya Hatting | 2004 | HOVEDSTAD | 0498AM | 50 m | 3:41.77 | |
24 | 1010 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 3:45.16 | |
25 | 1016 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 3:45.92 | |
26 | 1168 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 3:50.93 | |
27 | 983 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 50 m | 3:52.00 | |
28 | 998 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 3:52.60 | |
29 | 988 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 3:53.00 | |
30 | 990 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AF | 50 m | 3:57.93 | |
31 | 1137 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 50 m | 4:03.22 | |
32 | 1014 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 4:05.00 | |
33 | 1011 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 4:10.00 | |
34 | 1012 | Juulsgaard Solvej | 2006 | HOVEDSTAD | 0698AD | 50 m | 4:10.00 | |
35 | 992 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:20.00 | ||
36 | 1134 | Carst Victoria Xin Ai Liu | 2006 | GLADSAXE | 0698AB | 50 m | 5:02.41 | |
37 | 1054 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 06:11 |
Løb 32, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1286 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 50 m | 2:18.01 | |
2 | 1038 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 2:34.52 | |
3 | 1297 | Holm Jacob | 2000 | KØGE | 0011AE | 50 m | 2:38.15 | |
4 | 1287 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 50 m | 2:42.35 | |
5 | 1515 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 2:44.43 | |
6 | 968 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 50 m | 2:45.00 | |
7 | 1296 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 2:45.11 | |
8 | 1436 | Hartvig Asger Væver | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 2:46.46 | |
9 | 974 | Samuelsson Jonathan S. | 2005 | HOVEDSTAD | 0579AD | 50 m | 2:50.00 | |
10 | 1057 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 50 m | 2:50.45 | |
11 | 1072 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 50 m | 2:50.91 | |
12 | 980 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 50 m | 3:00.00 | |
13 | 1002 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 3:00.24 | |
14 | 1305 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 50 m | 3:02.15 | |
15 | 1055 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 50 m | 3:07.70 | |
16 | 1521 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 50 m | 3:10.37 | |
17 | 1029 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 3:10.90 | |
18 | 1414 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 3:19.35 | |
19 | 1058 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 50 m | 3:20.78 | |
20 | 1442 | Holst Otto Walther | 2003 | HØRSHOLM | 0333AK | 50 m | 3:23.23 | |
21 | 1068 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 50 m | 3:32.68 | |
22 | 1003 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 3:42.30 | |
23 | 1151 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 50 m | 3:50.71 | |
24 | 1145 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 50 m | 4:05.20 | |
25 | 979 | Dahl David Johannes | 2006 | HOVEDSTAD | 0669AB | 50 m | 4:07.25 | |
26 | 978 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 50 m | 4:14.00 | |
27 | 1155 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 50 m | 4:16.81 | |
28 | 993 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 50 m | 4:37.43 | |
29 | 1133 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 06:11 |
Løb 33, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1051 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 32.34 | |
2 | 1039 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 32.46 | |
3 | 1086 | Refn Sara Krell | 1999 | FARUM | 9944AN | 50 m | 33.40 | |
4 | 1267 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 50 m | 33.84 | |
5 | 1090 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 34.10 | |
6 | 1404 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 50 m | 34.37 | |
7 | 1074 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 50 m | 35.06 | |
8 | 1522 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 35.70 | |
9 | 1032 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 50 m | 36.21 | |
10 | 1089 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 50 m | 36.34 | |
11 | 1006 | Hagihara Mathilde | 2004 | HOVEDSTAD | 0468AJ | 50 m | 36.97 | |
12 | 1290 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 50 m | 37.45 | |
13 | 1516 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 0244AQ | 50 m | 40.21 | |
14 | 1018 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 40.22 | |
15 | 1445 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 40.27 | |
16 | 1152 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 40.30 | |
17 | 991 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 40.59 | |
18 | 347 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 50 m | 40.96 | |
19 | 1027 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 50 m | 40.99 | |
20 | 1019 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 50 m | 41.00 | |
21 | 1008 | Hoeck Rebecca | 2004 | HOVEDSTAD | 0488AF | 50 m | 41.07 | |
22 | 1519 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 50 m | 41.46 | |
23 | 1283 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 50 m | 41.82 | |
24 | 1451 | Kaavé Camilla | 2003 | HØRSHOLM | 0362AM | 50 m | 41.96 | |
25 | 1482 | Rützou Filippa Olivia | 2003 | HØRSHOLM | 0388AN | 50 m | 42.20 | |
26 | 1085 | Rasmussen Emma Sahl | 2004 | FARUM | 0472AD | 50 m | 42.28 | |
27 | 1030 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 50 m | 44.47 | |
28 | 1015 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 44.57 | |
29 | 1446 | Jensen Emilia van Wyk B. | 2004 | HØRSHOLM | 0458AQ | 50 m | 44.59 | |
30 | 1437 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 44.84 | |
31 | 1465 | Nybo Arwen | 2004 | HØRSHOLM | 0476AL | 50 m | 44.87 | |
32 | 1431 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 50 m | 44.95 | |
33 | 1071 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 45.61 | |
34 | 1022 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 46.89 | |
35 | 1454 | Købke Laura | 2005 | HØRSHOLM | 0584AO | 50 m | 47.06 | |
36 | 1171 | Tychsen Maise Trærup | 2006 | GLADSAXE | 0614AD | 50 m | 50.14 | |
37 | 1144 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 50.86 | |
38 | 1488 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 52.43 | |
39 | 1491 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 50 m | 52.69 | |
40 | 1164 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 50 m | 53.44 | |
41 | 1007 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 50 m | 55.00 | |
42 | 1463 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 50 m | 55.02 | |
43 | 1021 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 55.54 | |
44 | 1134 | Carst Victoria Xin Ai Liu | 2006 | GLADSAXE | 0698AB | 50 m | 55.84 | |
45 | 1489 | Søndergaard Caroline N.r. | 2004 | HØRSHOLM | 0462AN | 50 m | 55.84 | |
46 | 1410 | Borg Ella Nikoline | 2005 | HØRSHOLM | 0504AP | 50 m | 56.39 | |
47 | 1170 | Stokholm Sofie Ewers | 2006 | GLADSAXE | 0678AA | 50 m | 56.49 | |
48 | 1469 | Panduro Liv | 2006 | HØRSHOLM | 0636AG | 50 m | 58.28 | |
49 | 1408 | Bonnesen Amalie Aagesen | 2006 | HØRSHOLM | 50 m | 1:00.00 | ||
50 | 1415 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 50 m | 1:00.00 | ||
51 | 1420 | Clausdatter Carla T. A. | 2008 | HØRSHOLM | 50 m | 1:00.00 | ||
52 | 1421 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 50 m | 1:00.00 | ||
53 | 1434 | Green Alma Rosenkrantz | 2006 | HØRSHOLM | 50 m | 1:00.00 | ||
54 | 1457 | Lysdahl Alberte | 2007 | HØRSHOLM | 50 m | 1:00.00 | ||
55 | 1458 | Lysdahl Freja | 2007 | HØRSHOLM | 50 m | 1:00.00 | ||
56 | 1485 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 50 m | 1:05.27 | |
57 | 1011 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 1:12.18 | |
58 | 1172 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 06:11 |
Løb 34, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1037 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 28.59 | |
2 | 1520 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 31.07 | |
3 | 1405 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 31.35 | |
4 | 1082 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 31.83 | |
5 | 1075 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 32.84 | |
6 | 1080 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 50 m | 34.07 | |
7 | 1525 | Wiskum Mark | 2001 | SØLLERØD | 0123AI | 50 m | 34.66 | |
8 | 1291 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 50 m | 36.75 | |
9 | 1146 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 37.62 | |
10 | 1269 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 50 m | 38.09 | |
11 | 994 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 38.34 | |
12 | 1062 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 38.41 | |
13 | 1406 | Andersen Nikolas Hviid | 2002 | HØRSHOLM | 0221AT | 50 m | 38.43 | |
14 | 1292 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 50 m | 38.86 | |
15 | 1070 | Caleb Gustav | 2001 | FARUM | 0103AQ | 50 m | 38.92 | |
16 | 1005 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 39.00 | |
17 | 1452 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 40.26 | |
18 | 1072 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 50 m | 40.32 | |
19 | 1013 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 50 m | 40.33 | |
20 | 1017 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 50 m | 41.74 | |
21 | 970 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 42.26 | |
22 | 1003 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 42.26 | |
23 | 1455 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 42.89 | |
24 | 1150 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 43.41 | |
25 | 1416 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 44.08 | |
26 | 1487 | Stangerup William Pohl | 2004 | HØRSHOLM | 0411AJ | 50 m | 44.61 | |
27 | 1169 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 44.87 | |
28 | 1131 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 50 m | 45.41 | |
29 | 1484 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 50 m | 45.62 | |
30 | 1158 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 50 m | 46.35 | |
31 | 974 | Samuelsson Jonathan S. | 2005 | HOVEDSTAD | 0579AD | 50 m | 47.56 | |
32 | 1148 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 48.01 | |
33 | 1468 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 50 m | 48.15 | |
34 | 1423 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 49.10 | |
35 | 1426 | Pedersen Anders W. | 2006 | HØRSHOLM | 0649AD | 50 m | 49.88 | |
36 | 1140 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 50 m | 50.42 | |
37 | 1153 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 50 m | 50.59 | |
38 | 977 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 50 m | 51.39 | |
39 | 975 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 52.60 | |
40 | 1417 | Bulba Illia | 2006 | HØRSHOLM | 0679AG | 50 m | 52.81 | |
41 | 1142 | Frederiksen Mads Ole | 2004 | GLADSAXE | 0483AL | 50 m | 53.14 | |
42 | 1480 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 50 m | 53.80 | |
43 | 1028 | Voss Axel Føns | 2005 | HOVEDSTAD | 50 m | 55.06 | ||
44 | 1159 | Nøhr Peter | 2004 | GLADSAXE | 0485AK | 50 m | 56.22 | |
45 | 1163 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 50 m | 56.88 | |
46 | 973 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 50 m | 57.39 | |
47 | 1157 | Molin Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0503AF | 50 m | 58.22 | |
48 | 1407 | Babenko Alexander | 2007 | HØRSHOLM | 50 m | 1:00.00 | ||
49 | 1409 | Bonnesen Joakim Aagesen | 2006 | HØRSHOLM | 50 m | 1:00.00 | ||
50 | 1441 | Holm Marcus Westmark | 2007 | HØRSHOLM | 50 m | 1:00.00 | ||
51 | 1490 | Søndergaard Christoffer R | 2006 | HØRSHOLM | 0623AD | 50 m | 1:00.63 | |
52 | 1133 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 06:11 |
Løb 35, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1063 | Farum Girl Squad 1 | 1999 | FARUM | 50 m | 4:15.00 | ||
2 | 1278 | Ksk Piger 1 | 1997 | KØGE | 50 m | 4:19.34 | ||
3 | 1472 | Tøsepigerne 1 | 1998 | HØRSHOLM | 50 m | 4:20.00 | ||
4 | 1511 | Søllerød Fighters | 2001 | SØLLERØD | 50 m | 4:25.81 | ||
5 | 1064 | Farum Girl Squad 2 | 1999 | FARUM | 50 m | 4:30.00 | ||
6 | 1475 | Tøsepigerne 2 | 2002 | HØRSHOLM | 50 m | 4:30.00 | ||
7 | 1477 | Tøsepigerne 3 | 2002 | HØRSHOLM | 50 m | 4:40.00 | ||
8 | 981 | Hovedstadens Piger 1 | 2005 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:50.00 | ||
9 | 987 | Hovedstadens Piger 2 | 2005 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:55.00 | ||
10 | 1402 | Tøsepigerne 4 | 2003 | HØRSHOLM | 50 m | 5:05.00 | ||
11 | 1403 | Tøsepigerne 5 | 2004 | HØRSHOLM | 50 m | 5:15.00 | ||
12 | 1473 | Heydes Piger 1 | 2005 | HØRSHOLM | 50 m | 6:00.00 | ||
13 | 1476 | Heydes Piger 2 | 2005 | HØRSHOLM | 50 m | 6:00.00 | ||
14 | 1129 | Gsc Aspirant Piger 1 | 2005 | GLADSAXE | 50 m | |||
15 | 1130 | Gsc Aspirant Piger 2 | 2006 | GLADSAXE | 50 m | |||
16 | 1280 | Køge Piger 2 | 1997 | KØGE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 06:11 |
Løb 36, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1276 | Ksk Drenge 1 | 1997 | KØGE | 50 m | 3:39.79 | ||
2 | 1277 | Ksk Drenge 2 | 1997 | KØGE | 50 m | 3:58.78 | ||
3 | 1513 | Søllerød Warriors | 1999 | SØLLERØD | 50 m | 4:02.25 | ||
4 | 1427 | Tøsedrengene 1 | 2001 | HØRSHOLM | 50 m | 4:09.00 | ||
5 | 1065 | Farum Miniguns 1 | 2001 | FARUM | 50 m | 4:10.00 | ||
6 | 1428 | Tøsedrengene 2 | 2001 | HØRSHOLM | 50 m | 4:20.00 | ||
7 | 1066 | Farum Miniguns 2 | 2001 | FARUM | 50 m | 4:25.00 | ||
8 | 1429 | Tøsedrengene 3 | 2001 | HØRSHOLM | 50 m | 4:30.00 | ||
9 | 1067 | Farum Miniguns 3 | 2001 | FARUM | 50 m | 4:40.00 | ||
10 | 1400 | Tøsedrengene 4 | 2003 | HØRSHOLM | 50 m | 5:00.00 | ||
11 | 967 | Hovedstadens Drenge 1 | 2005 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:45.39 | ||
12 | 976 | Hovedstadens Drenge 2 | 2005 | HOVEDSTAD | 50 m | 6:00.39 | ||
13 | 1422 | Heydes Drenge | 2005 | HØRSHOLM | 50 m | 6:20.00 | ||
14 | 1127 | Gsc Aspirant Drenge 1 | 2004 | GLADSAXE | 50 m | |||
15 | 1128 | Gsc Aspirant Drenge 2 | 2005 | GLADSAXE | 50 m | |||
16 | 1279 | Køge Drenge 3 | 1997 | KØGE | 50 m | |||
17 | 1281 | Team Rocket | 1997 | KØGE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening | Udskriftstidspunkt | 06:11 |