Startliste for Brøndby Sommer Cup 2016
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 342 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 4:30.56 | |
2 | 361 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 4:44.62 | |
3 | 275 | Hansen Laura Smidt | 1992 | U.S.G | 9268AK | 25 m | 4:52.00 | |
4 | 341 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 4:54.07 | |
5 | 360 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 4:57.25 | |
6 | 344 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 4:57.93 | |
7 | 274 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | U.S.G | 9448AA | 25 m | 5:00.00 | |
8 | 364 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 5:01.93 | |
9 | 73 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 5:03.59 | |
10 | 338 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 5:16.01 | |
11 | 87 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 5:17.60 | |
12 | 329 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 5:20.39 | |
13 | 77 | Mikkelsen Laura | 2001 | HASLEV | 0176AE | 25 m | 5:38.16 | |
14 | 9 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 5:38.57 | |
15 | 11 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 5:41.52 | |
16 | 305 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 5:43.54 | |
17 | 313 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 5:44.35 | |
18 | 131 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 5:48.45 | |
19 | 8 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 5:57.09 | |
20 | 16 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 6:07.71 | |
21 | 14 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 6:10.00 | |
22 | 13 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 6:19.55 | |
23 | 15 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 6:25.00 | |
24 | 17 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 6:25.00 | |
25 | 265 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 6:26.23 | |
26 | 224 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 6:35.05 | |
27 | 252 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 6:35.33 | |
28 | 83 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 6:39.69 | |
29 | 79 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 6:53.12 | |
30 | 262 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 7:09.28 | |
31 | 115 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 8:18.81 | |
32 | 72 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | ||
33 | 75 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | HASLEV | 0564AB | 25 m | ||
34 | 272 | Ølshøj Olivia | 2005 | BIRKERØD | 0546AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 09 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 05:59 |
Løb 2, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 347 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 2:23.98 | |
2 | 177 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 2:32.82 | |
3 | 217 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 2:34.72 | |
4 | 219 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 2:34.87 | |
5 | 69 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 2:35.32 | |
6 | 221 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 2:36.48 | |
7 | 333 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 2:41.34 | |
8 | 188 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 2:43.00 | |
9 | 94 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 2:43.15 | |
10 | 173 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 50 m | 2:47.63 | |
11 | 3 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:47.70 | |
12 | 245 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 2:49.23 | |
13 | 311 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:51.38 | |
14 | 123 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 2:53.88 | |
15 | 120 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 2:55.96 | |
16 | 158 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | 2:57.12 | |
17 | 62 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 3:01.70 | |
18 | 4 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 3:01.88 | |
19 | 229 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 3:04.55 | |
20 | 337 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 3:08.52 | |
21 | 257 | Jensen Tobias Stenderup | 2005 | BIRKERØD | 0569AC | 25 m | 3:12.51 | |
22 | 233 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 3:13.20 | |
23 | 263 | Pedersen Nicolaj | 2005 | BIRKERØD | 0537AA | 25 m | 3:15.00 | |
24 | 174 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 50 m | 3:17.24 | |
25 | 33 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 3:22.62 | |
26 | 44 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 3:24.88 | |
27 | 231 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 3:25.40 | |
28 | 38 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 3:27.33 | |
29 | 356 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 3:27.45 | |
30 | 359 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 3:29.77 | |
31 | 343 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 3:30.32 | |
32 | 306 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 3:32.94 | |
33 | 184 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 25 m | 3:33.22 | |
34 | 357 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 3:37.64 | |
35 | 372 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 3:39.51 | |
36 | 36 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 3:40.00 | |
37 | 34 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 3:45.00 | |
38 | 37 | Dahl David Johannes | 2006 | HOVEDSTAD | 0669AB | 25 m | 3:45.04 | |
39 | 369 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 3:49.52 | |
40 | 39 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 3:50.00 | |
41 | 308 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 3:54.40 | |
42 | 90 | Bojer Matias | 2002 | HILLERØD | 0257AP | 25 m | 4:00.01 | |
43 | 318 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 4:00.72 | |
44 | 66 | Compen Victor | 2003 | HASLEV | 0359AH | 25 m | ||
45 | 67 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | ||
46 | 135 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | ||
47 | 230 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | ||
48 | 309 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | ||
49 | 346 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 09 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 05:59 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 364 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 33.51 | |
2 | 276 | Hansen Thea Sejr | 1984 | U.S.G | 8488AA | 25 m | 36.50 | |
3 | 345 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 36.96 | |
4 | 342 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 36.97 | |
5 | 363 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 37.08 | |
6 | 344 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 37.59 | |
7 | 118 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 25 m | 37.87 | |
8 | 277 | Yang Sylvia | 1986 | U.S.G | 8634AC | 25 m | 39.00 | |
9 | 125 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 40.06 | |
10 | 190 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 41.08 | |
11 | 130 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 41.78 | |
12 | 387 | Haunstrup Clara Bøttzau | 2002 | HOVEDSTAD | 0218BB | 25 m | 41.94 | |
13 | 139 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 42.13 | |
14 | 87 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 43.56 | |
15 | 156 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 0278AX | 50 m | 43.79 | |
16 | 138 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 45.00 | |
17 | 305 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 46.14 | |
18 | 386 | Hauge Alma | 2003 | HOVEDSTAD | 0324BC | 25 m | 46.16 | |
19 | 124 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 46.98 | |
20 | 143 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 48.16 | |
21 | 226 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 49.04 | |
22 | 252 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 49.12 | |
23 | 140 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 49.50 | |
24 | 385 | Hansen Selma Grube | 2003 | HOVEDSTAD | 0364BC | 25 m | 49.56 | |
25 | 241 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 49.97 | |
26 | 362 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 51.61 | |
27 | 186 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 25 m | 51.87 | |
28 | 21 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 52.00 | |
29 | 172 | Berg Caroline Lego | 2004 | VÆRLØSE | 0404AX | 25 m | 52.11 | |
30 | 367 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 52.71 | |
31 | 389 | Jensen Rosa Il Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 25 m | 52.97 | |
32 | 235 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 53.51 | |
33 | 272 | Ølshøj Olivia | 2005 | BIRKERØD | 0546AE | 25 m | 53.51 | |
34 | 353 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 53.94 | |
35 | 96 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 54.14 | |
36 | 358 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 54.26 | |
37 | 262 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 55.02 | |
38 | 326 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 55.03 | |
39 | 350 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 55.43 | |
40 | 368 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 55.48 | |
41 | 236 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 55.72 | |
42 | 19 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 56.00 | ||
43 | 324 | Holm Katrine | 2005 | VEST | 0556AI | 25 m | 56.10 | |
44 | 119 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 56.13 | |
45 | 303 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 56.83 | |
46 | 85 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 58.29 | |
47 | 71 | Jakobsen Mejse | 2007 | HASLEV | 0712AA | 25 m | 58.42 | |
48 | 307 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 58.60 | |
49 | 375 | Akrim Sarah Valkonen | 2004 | HOVEDSTAD | 0414AX | 25 m | 59.12 | |
50 | 374 | Agerbak Astrid Blomgren | 2003 | HOVEDSTAD | 0308BC | 25 m | 1:00.00 | |
51 | 388 | Howell Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0178BD | 25 m | 1:00.00 | |
52 | 316 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:02.42 | |
53 | 382 | Drauschke Sophia | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AL | 25 m | 1:03.80 | |
54 | 269 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 1:04.25 | |
55 | 352 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 1:04.50 | |
56 | 391 | Knudsen Camilla Guldborg | 2005 | HOVEDSTAD | 0526AF | 25 m | 1:05.86 | |
57 | 319 | Hansen Lærke | 2006 | VEST | 0686AH | 25 m | 1:07.01 | |
58 | 323 | Henriksen Jennie | 2006 | VEST | 0688AK | 25 m | 1:07.62 | |
59 | 370 | Westh Frederikke | 2007 | VEST | 25 m | 1:11.75 | ||
60 | 325 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:17.48 | |
61 | 328 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:18.93 | |
62 | 121 | Prescott Ellen | 2005 | HILLERØD | 25 m | |||
63 | 159 | Christiansen Linea | 2003 | ODSHERRED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 09 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 05:59 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 335 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 34.05 | |
2 | 334 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 34.06 | |
3 | 191 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 36.09 | |
4 | 5 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 36.44 | |
5 | 366 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 37.09 | |
6 | 92 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 38.38 | |
7 | 304 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 38.51 | |
8 | 194 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 38.56 | |
9 | 412 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 38.91 | |
10 | 182 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 39.42 | |
11 | 123 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 40.89 | |
12 | 137 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 41.10 | |
13 | 111 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 41.18 | |
14 | 218 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 42.35 | |
15 | 165 | Olsen Niklas Kaas | 1999 | ODSHERRED | 9905AO | 25 m | 42.49 | |
16 | 89 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 42.90 | |
17 | 141 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 25 m | 43.00 | |
18 | 220 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 50 m | 44.53 | |
19 | 260 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 44.55 | |
20 | 351 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 44.86 | |
21 | 258 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | 45.73 | |
22 | 88 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 45.82 | |
23 | 91 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 45.99 | |
24 | 254 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 47.46 | |
25 | 268 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 47.73 | |
26 | 273 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 47.78 | |
27 | 6 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 25 m | 48.88 | |
28 | 354 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 49.89 | |
29 | 392 | Lorentzen Oliver | 2002 | HOVEDSTAD | 0267AS | 25 m | 51.03 | |
30 | 183 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 50 m | 51.04 | |
31 | 126 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 51.21 | |
32 | 222 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 51.30 | |
33 | 112 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 51.57 | |
34 | 365 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 25 m | 53.16 | |
35 | 95 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 56.30 | |
36 | 133 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 25 m | 58.29 | ||
37 | 86 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 58.34 | |
38 | 314 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 59.10 | |
39 | 371 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 59.16 | |
40 | 390 | Jørgensen Lauritz Tørholm | 2004 | HOVEDSTAD | 0457AI | 25 m | 1:01.16 | |
41 | 78 | Møller Hjalte | 2007 | HASLEV | 0733AA | 25 m | 1:01.60 | |
42 | 114 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 25 m | 1:10.03 | ||
43 | 136 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 09 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 05:59 |
Løb 5, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 342 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:08.18 | |
2 | 348 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:19.91 | |
3 | 127 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 2:22.83 | |
4 | 178 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 2:23.46 | |
5 | 338 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 2:27.01 | |
6 | 132 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 2:34.05 | |
7 | 10 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 2:35.30 | |
8 | 373 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 2:38.65 | |
9 | 403 | Latifi Negar | 1990 | U.S.G | 9018AF | 25 m | 2:39.12 | |
10 | 312 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 2:40.39 | |
11 | 11 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:42.32 | |
12 | 175 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 50 m | 2:43.02 | |
13 | 167 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 25 m | 2:43.36 | |
14 | 8 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:43.93 | |
15 | 305 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 2:47.05 | |
16 | 313 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 2:50.42 | |
17 | 80 | Møller Olivia | 2004 | HASLEV | 0452AF | 25 m | 2:54.37 | |
18 | 331 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 2:54.70 | |
19 | 252 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 2:58.22 | |
20 | 17 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 2:58.68 | |
21 | 180 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 25 m | 2:58.84 | |
22 | 15 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 3:01.48 | |
23 | 48 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 25 m | 3:05.40 | |
24 | 164 | Olsen Cecilie Kaas | 2001 | ODSHERRED | 0146BA | 25 m | 3:06.51 | |
25 | 185 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 3:11.05 | |
26 | 389 | Jensen Rosa Il Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 25 m | 3:12.09 | |
27 | 116 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | 3:13.86 | |
28 | 401 | Aagesen Josephine | 2003 | HOVEDSTAD | 0338AK | 25 m | 3:14.47 | |
29 | 56 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 3:16.93 | |
30 | 241 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 3:17.66 | |
31 | 51 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 3:20.61 | |
32 | 53 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 3:22.34 | |
33 | 240 | Mogensen Ida | 2006 | ALLERØD | 0676AC | 25 m | 3:26.40 | |
34 | 61 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 3:28.08 | |
35 | 376 | Andersen Asta Fuglsang | 2001 | HOVEDSTAD | 0162BE | 25 m | 3:30.00 | |
36 | 385 | Hansen Selma Grube | 2003 | HOVEDSTAD | 0364BC | 25 m | 3:30.00 | |
37 | 402 | Hollenbeck Clara | 2003 | HOVEDSTAD | 0344BC | 25 m | 3:30.00 | |
38 | 235 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 3:30.75 | |
39 | 237 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 3:34.55 | |
40 | 340 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 25 m | 3:35.82 | ||
41 | 238 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 3:36.58 | |
42 | 336 | Larnkjær Veronica | 2006 | VEST | 0616AK | 25 m | 3:38.48 | |
43 | 97 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 25 m | 3:45.70 | ||
44 | 321 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 3:55.46 | |
45 | 58 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 25 m | 4:05.00 | |
46 | 269 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 4:10.81 | |
47 | 81 | Nielsen Sofie | 2003 | HASLEV | 0324AU | 25 m | ||
48 | 239 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 09 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 05:59 |
Løb 6, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 347 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 1:56.28 | |
2 | 317 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 2:06.34 | |
3 | 74 | Jørgensen Frederik Birch | 2001 | HASLEV | 0119AL | 25 m | 2:14.34 | |
4 | 84 | Schmidt Rasmus Lynge | 2000 | HASLEV | 0071AP | 25 m | 2:19.06 | |
5 | 93 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 50 m | 2:23.41 | |
6 | 278 | Antvorskov Troels | 1980 | U.S.G | 8011AA | 25 m | 2:25.00 | |
7 | 333 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 2:25.25 | |
8 | 327 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 2:27.04 | |
9 | 320 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 2:27.80 | |
10 | 2 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:28.82 | |
11 | 322 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 2:29.98 | |
12 | 158 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | 2:31.06 | |
13 | 3 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:31.93 | |
14 | 311 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:35.85 | |
15 | 107 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 50 m | 2:39.22 | |
16 | 383 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 2:39.32 | |
17 | 273 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 2:43.32 | |
18 | 256 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 2:43.49 | |
19 | 135 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 2:44.29 | |
20 | 62 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 50 m | 2:44.63 | |
21 | 29 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:47.03 | |
22 | 188 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 2:50.76 | |
23 | 68 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | 2:51.84 | |
24 | 28 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 2:57.63 | |
25 | 233 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 2:58.66 | |
26 | 268 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 2:59.16 | |
27 | 44 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 3:01.62 | |
28 | 32 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 3:12.39 | |
29 | 181 | Høngaard Valdemar | 2006 | VÆRLØSE | 0651AG | 50 m | 3:13.01 | |
30 | 232 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 3:13.07 | |
31 | 26 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 3:14.35 | |
32 | 27 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 25 m | 3:22.00 | |
33 | 31 | Samuelsson Jonathan S. | 2005 | HOVEDSTAD | 0579AD | 25 m | 3:22.93 | |
34 | 223 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 3:28.76 | |
35 | 41 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 3:31.78 | |
36 | 355 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 3:37.19 | |
37 | 42 | Giesel Louis | 2006 | HOVEDSTAD | 0699AB | 25 m | 3:45.55 | |
38 | 187 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 50 m | 3:57.21 | |
39 | 222 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | ||
40 | 255 | Christoffersen Joakim K. | 2005 | BIRKERØD | 0561AD | 25 m | ||
41 | 318 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 09 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 05:59 |
Løb 7, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 281 | Duijm Marianne | 1993 | U.S.G | 9316AL | 25 m | 1:08.00 | |
2 | 342 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:08.17 | |
3 | 348 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:12.89 | |
4 | 360 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:13.87 | |
5 | 279 | Vilstrup Emma | 1994 | U.S.G | 9446AQ | 25 m | 1:15.00 | |
6 | 315 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:16.74 | |
7 | 138 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:17.25 | |
8 | 363 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:18.30 | |
9 | 139 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:19.49 | |
10 | 130 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 1:21.03 | |
11 | 113 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 1:22.77 | |
12 | 9 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:22.87 | |
13 | 127 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:22.93 | |
14 | 349 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 1:24.17 | |
15 | 190 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 1:24.25 | |
16 | 313 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:24.44 | |
17 | 331 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:30.60 | |
18 | 239 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:31.05 | |
19 | 13 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:32.75 | |
20 | 16 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:32.90 | |
21 | 403 | Latifi Negar | 1990 | U.S.G | 9018AF | 25 m | 1:33.00 | |
22 | 379 | Bømler Nichole Juul | 2005 | HOVEDSTAD | 0548AF | 25 m | 1:33.30 | |
23 | 140 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 1:33.39 | |
24 | 395 | Sala Amelina | 2002 | HOVEDSTAD | 0288AZ | 25 m | 1:34.41 | |
25 | 48 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 25 m | 1:34.76 | |
26 | 46 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:35.67 | |
27 | 389 | Jensen Rosa Il Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 25 m | 1:35.75 | |
28 | 224 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 1:36.11 | |
29 | 96 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 1:36.33 | |
30 | 367 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:36.81 | |
31 | 186 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 25 m | 1:38.20 | |
32 | 55 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AF | 25 m | 1:39.22 | |
33 | 326 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:39.46 | |
34 | 380 | Clausen Nina Skou | 2001 | HOVEDSTAD | 0108BB | 25 m | 1:40.00 | |
35 | 381 | Darré Alva Møller | 2003 | HOVEDSTAD | 0312AN | 25 m | 1:40.00 | |
36 | 384 | Hansen Petrea Hegelund | 2004 | HOVEDSTAD | 0412AK | 25 m | 1:40.00 | |
37 | 388 | Howell Mathilde | 2001 | HOVEDSTAD | 0178BD | 25 m | 1:40.00 | |
38 | 262 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 1:41.45 | |
39 | 265 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:41.60 | |
40 | 79 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:43.14 | |
41 | 266 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:43.66 | |
42 | 362 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 1:44.64 | |
43 | 353 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:44.85 | |
44 | 56 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:44.91 | |
45 | 272 | Ølshøj Olivia | 2005 | BIRKERØD | 0546AE | 25 m | 1:45.16 | |
46 | 47 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:46.13 | |
47 | 378 | Byrholt Carmen Bach | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 25 m | 1:46.13 | |
48 | 117 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 0582AO | 25 m | 1:46.47 | |
49 | 24 | Thomsen Emilie Fabricius | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AI | 25 m | 1:48.00 | |
50 | 49 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:48.07 | |
51 | 307 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:48.87 | |
52 | 350 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:49.06 | |
53 | 53 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:49.20 | |
54 | 236 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:49.22 | |
55 | 394 | Mohammed Safa | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AG | 25 m | 1:49.47 | |
56 | 396 | Johansen Ida Salling | 2002 | HOVEDSTAD | 0206BA | 25 m | 1:50.00 | |
57 | 400 | Wolgast Ida Godsk | 2003 | HOVEDSTAD | 0324AY | 25 m | 1:50.00 | |
58 | 368 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:51.38 | |
59 | 324 | Holm Katrine | 2005 | VEST | 0556AI | 25 m | 1:51.50 | |
60 | 303 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:52.89 | |
61 | 61 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:53.80 | |
62 | 50 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:54.00 | |
63 | 237 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:54.72 | |
64 | 109 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:56.88 | |
65 | 54 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 2:01.47 | |
66 | 51 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 2:01.69 | |
67 | 375 | Akrim Sarah Valkonen | 2004 | HOVEDSTAD | 0414AX | 25 m | 2:01.78 | |
68 | 20 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 2:01.90 | |
69 | 58 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 25 m | 2:02.00 | |
70 | 115 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 2:02.68 | |
71 | 261 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 2:03.01 | |
72 | 19 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:06.00 | ||
73 | 21 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 2:15.00 | |
74 | 59 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 2:15.29 | |
75 | 269 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 2:16.98 | |
76 | 121 | Prescott Ellen | 2005 | HILLERØD | 25 m | |||
77 | 316 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | ||
78 | 352 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | ||
79 | 358 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 09 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 05:59 |
Løb 8, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 334 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:07.00 | |
2 | 219 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:11.58 | |
3 | 330 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:12.01 | |
4 | 163 | Offersen Elias | 1996 | ODSHERRED | 9645AK | 25 m | 1:13.14 | |
5 | 191 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 1:14.38 | |
6 | 141 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 25 m | 1:14.69 | |
7 | 304 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:15.72 | |
8 | 220 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:15.78 | |
9 | 327 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:16.04 | |
10 | 137 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 1:16.20 | |
11 | 217 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:16.55 | |
12 | 111 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:17.74 | |
13 | 245 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:18.78 | |
14 | 218 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 1:21.19 | |
15 | 221 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 1:24.14 | |
16 | 397 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 1:24.50 | |
17 | 158 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | 1:24.70 | |
18 | 6 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 25 m | 1:24.72 | |
19 | 351 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 1:24.77 | |
20 | 377 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 1:25.99 | |
21 | 4 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:26.35 | |
22 | 256 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 1:26.60 | |
23 | 112 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:28.63 | |
24 | 346 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:28.67 | |
25 | 28 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:30.20 | |
26 | 263 | Pedersen Nicolaj | 2005 | BIRKERØD | 0537AA | 25 m | 1:31.50 | |
27 | 309 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 1:31.53 | |
28 | 260 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 1:32.83 | |
29 | 232 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:33.18 | |
30 | 253 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:33.43 | |
31 | 126 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:34.82 | |
32 | 257 | Jensen Tobias Stenderup | 2005 | BIRKERØD | 0569AC | 25 m | 1:35.24 | |
33 | 268 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 1:35.94 | |
34 | 230 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 1:36.17 | |
35 | 337 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:37.68 | |
36 | 264 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | 1:38.00 | |
37 | 38 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:38.27 | |
38 | 343 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 1:38.74 | |
39 | 33 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 1:39.07 | |
40 | 231 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:39.48 | |
41 | 34 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 1:39.56 | |
42 | 258 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | 1:39.88 | |
43 | 259 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:42.59 | |
44 | 356 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:42.67 | |
45 | 357 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:43.02 | |
46 | 306 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 1:43.34 | |
47 | 399 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 25 m | 1:43.82 | |
48 | 354 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:43.92 | |
49 | 36 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:45.00 | |
50 | 32 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:45.18 | |
51 | 27 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 25 m | 1:46.87 | |
52 | 270 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 1:47.14 | |
53 | 223 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 1:47.21 | |
54 | 314 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:48.63 | |
55 | 37 | Dahl David Johannes | 2006 | HOVEDSTAD | 0669AB | 25 m | 1:48.73 | |
56 | 365 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 25 m | 1:48.76 | |
57 | 133 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 25 m | 1:49.65 | ||
58 | 26 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:52.56 | |
59 | 371 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:54.28 | |
60 | 39 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:54.79 | |
61 | 43 | Voss Alex Føns | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:55.27 | ||
62 | 114 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:00.01 | ||
63 | 41 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 2:01.04 | |
64 | 110 | Klapp August Victor | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:03.64 | ||
65 | 183 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 2:05.89 | |
66 | 42 | Giesel Louis | 2006 | HOVEDSTAD | 0699AB | 25 m | 2:10.20 | |
67 | 184 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 25 m | ||
68 | 308 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | ||
69 | 359 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 09 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 05:59 |
Løb 9, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 342 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 27.23 | |
2 | 281 | Duijm Marianne | 1993 | U.S.G | 9316AL | 25 m | 28.50 | |
3 | 274 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | U.S.G | 9448AA | 25 m | 28.60 | |
4 | 361 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 28.82 | |
5 | 118 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 25 m | 29.28 | |
6 | 127 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 29.54 | |
7 | 167 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 25 m | 29.57 | |
8 | 139 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 29.86 | |
9 | 277 | Yang Sylvia | 1986 | U.S.G | 8634AC | 25 m | 30.50 | |
10 | 282 | Borg Louise Buhl | 1987 | U.S.G | 8768AA | 25 m | 30.50 | |
11 | 189 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 50 m | 30.51 | |
12 | 178 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 50 m | 30.56 | |
13 | 315 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 30.67 | |
14 | 156 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 0278AX | 25 m | 30.77 | |
15 | 312 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 30.99 | |
16 | 360 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 30.99 | |
17 | 276 | Hansen Thea Sejr | 1984 | U.S.G | 8488AA | 25 m | 31.00 | |
18 | 125 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 31.55 | |
19 | 87 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 31.66 | |
20 | 175 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 50 m | 31.95 | |
21 | 77 | Mikkelsen Laura | 2001 | HASLEV | 0176AE | 25 m | 32.02 | |
22 | 132 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 32.04 | |
23 | 345 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 32.59 | |
24 | 108 | Juul Minna | 2001 | HILLERØD | 0176BC | 25 m | 32.96 | |
25 | 70 | Hansen Sarah Kongstad | 2001 | HASLEV | 0134AT | 25 m | 33.34 | |
26 | 387 | Haunstrup Clara Bøttzau | 2002 | HOVEDSTAD | 0218BB | 25 m | 33.59 | |
27 | 349 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 34.28 | |
28 | 72 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 34.30 | |
29 | 143 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 50 m | 34.82 | |
30 | 14 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 34.92 | |
31 | 389 | Jensen Rosa Il Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 25 m | 36.12 | |
32 | 180 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 25 m | 36.15 | |
33 | 395 | Sala Amelina | 2002 | HOVEDSTAD | 0288AZ | 25 m | 36.57 | |
34 | 339 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 36.89 | |
35 | 159 | Christiansen Linea | 2003 | ODSHERRED | 25 m | 36.97 | ||
36 | 400 | Wolgast Ida Godsk | 2003 | HOVEDSTAD | 0324AY | 25 m | 36.97 | |
37 | 140 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 50 m | 37.32 | |
38 | 164 | Olsen Cecilie Kaas | 2001 | ODSHERRED | 0146BA | 25 m | 37.86 | |
39 | 381 | Darré Alva Møller | 2003 | HOVEDSTAD | 0312AN | 25 m | 39.09 | |
40 | 185 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 39.13 | |
41 | 376 | Andersen Asta Fuglsang | 2001 | HOVEDSTAD | 0162BE | 25 m | 40.00 | |
42 | 384 | Hansen Petrea Hegelund | 2004 | HOVEDSTAD | 0412AK | 25 m | 40.00 | |
43 | 378 | Byrholt Carmen Bach | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 25 m | 40.06 | |
44 | 109 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 41.18 | |
45 | 340 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 25 m | 41.61 | ||
46 | 97 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 25 m | 41.92 | ||
47 | 119 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 42.00 | |
48 | 240 | Mogensen Ida | 2006 | ALLERØD | 0676AC | 25 m | 42.16 | |
49 | 398 | Søgaard Caroline Amalie | 2004 | HOVEDSTAD | 0476AE | 25 m | 42.51 | |
50 | 336 | Larnkjær Veronica | 2006 | VEST | 0616AK | 25 m | 44.68 | |
51 | 321 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 45.55 | |
52 | 238 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 45.72 | |
53 | 261 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 45.95 | |
54 | 117 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 0582AO | 25 m | 47.50 | |
55 | 382 | Drauschke Sophia | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AL | 25 m | 49.16 | |
56 | 396 | Johansen Ida Salling | 2002 | HOVEDSTAD | 0206BA | 25 m | 50.00 | |
57 | 323 | Henriksen Jennie | 2006 | VEST | 0688AK | 25 m | 50.06 | |
58 | 352 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 51.44 | |
59 | 316 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 51.79 | |
60 | 391 | Knudsen Camilla Guldborg | 2005 | HOVEDSTAD | 0526AF | 25 m | 52.75 | |
61 | 319 | Hansen Lærke | 2006 | VEST | 0686AH | 25 m | 55.66 | |
62 | 172 | Berg Caroline Lego | 2004 | VÆRLØSE | 0404AX | 25 m | 57.81 | |
63 | 370 | Westh Frederikke | 2007 | VEST | 25 m | 58.23 | ||
64 | 328 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 58.47 | |
65 | 325 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:01.41 | |
66 | 122 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 25 m | 1:11.36 | ||
67 | 128 | Andersen Rikke | 2003 | VORDINGB | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 09 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 05:59 |
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 332 | Jensen Morten Møller | 1992 | VEST | 9269AG | 25 m | 24.26 | |
2 | 347 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 24.51 | |
3 | 317 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 26.11 | |
4 | 177 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 27.20 | |
5 | 84 | Schmidt Rasmus Lynge | 2000 | HASLEV | 0071AP | 25 m | 27.42 | |
6 | 219 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 27.83 | |
7 | 173 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 50 m | 28.01 | |
8 | 92 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 28.04 | |
9 | 330 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 28.34 | |
10 | 141 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 25 m | 28.64 | |
11 | 89 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 28.96 | |
12 | 91 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 29.01 | |
13 | 94 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 29.44 | |
14 | 69 | Hansen Frederik Kongstad | 2001 | HASLEV | 0169AL | 25 m | 29.61 | |
15 | 194 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 30.29 | |
16 | 158 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | 30.46 | |
17 | 322 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 30.53 | |
18 | 93 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 31.00 | |
19 | 107 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 50 m | 31.42 | |
20 | 182 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 31.56 | |
21 | 165 | Olsen Niklas Kaas | 1999 | ODSHERRED | 9905AO | 25 m | 31.64 | |
22 | 397 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 31.66 | |
23 | 123 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 31.73 | |
24 | 412 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 32.81 | |
25 | 271 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 33.04 | |
26 | 245 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 33.05 | |
27 | 120 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 33.57 | |
28 | 377 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 33.90 | |
29 | 256 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 33.92 | |
30 | 157 | Borggaard Andreas | 2002 | ODSHERRED | 25 m | 34.03 | ||
31 | 221 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 35.12 | |
32 | 263 | Pedersen Nicolaj | 2005 | BIRKERØD | 0537AA | 25 m | 35.56 | |
33 | 174 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 50 m | 35.76 | |
34 | 253 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 36.18 | |
35 | 66 | Compen Victor | 2003 | HASLEV | 0359AH | 25 m | 36.75 | |
36 | 229 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 37.05 | |
37 | 95 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 37.14 | |
38 | 67 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 37.31 | |
39 | 257 | Jensen Tobias Stenderup | 2005 | BIRKERØD | 0569AC | 25 m | 37.79 | |
40 | 133 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 25 m | 37.96 | ||
41 | 258 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | 38.64 | |
42 | 259 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 38.80 | |
43 | 181 | Høngaard Valdemar | 2006 | VÆRLØSE | 0651AG | 25 m | 38.93 | |
44 | 86 | Thystrup Albert U. | 2003 | HASLEV | 0385AP | 25 m | 39.06 | |
45 | 90 | Bojer Matias | 2002 | HILLERØD | 0257AP | 25 m | 39.44 | |
46 | 399 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 25 m | 39.72 | |
47 | 390 | Jørgensen Lauritz Tørholm | 2004 | HOVEDSTAD | 0457AI | 25 m | 40.00 | |
48 | 392 | Lorentzen Oliver | 2002 | HOVEDSTAD | 0267AS | 25 m | 40.00 | |
49 | 255 | Christoffersen Joakim K. | 2005 | BIRKERØD | 0561AD | 25 m | 40.24 | |
50 | 222 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 41.53 | |
51 | 78 | Møller Hjalte | 2007 | HASLEV | 0733AA | 25 m | 42.01 | |
52 | 308 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 42.15 | |
53 | 318 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 42.22 | |
54 | 359 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 42.30 | |
55 | 355 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 43.86 | |
56 | 110 | Klapp August Victor | 2005 | HILLERØD | 25 m | 45.64 | ||
57 | 187 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 45.67 | |
58 | 369 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 46.79 | |
59 | 270 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 46.94 | |
60 | 43 | Voss Alex Føns | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 47.33 | ||
61 | 372 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 48.34 | |
62 | 136 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 09 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 05:59 |
Løb 11, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 342 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:21.15 | |
2 | 73 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 2:42.22 | |
3 | 10 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 3:00.00 | |
4 | 329 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 3:09.43 | |
5 | 373 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 3:14.02 | |
6 | 11 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 3:20.00 | |
7 | 8 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 3:30.00 | |
8 | 13 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 3:45.00 | |
9 | 131 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 09 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 05:59 |
Løb 12, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 366 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 2:20.34 | |
2 | 317 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 2:27.84 | |
3 | 320 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 2:39.02 | |
4 | 330 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 2:42.71 | |
5 | 5 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 3:00.00 | |
6 | 173 | Borch Alexander Ravn | 2001 | VÆRLØSE | 0151AN | 50 m | 3:00.99 | |
7 | 4 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 3:15.00 | |
8 | 2 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 3:20.00 | |
9 | 273 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 09 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 05:59 |
Løb 13, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 348 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:09.03 | |
2 | 342 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:10.34 | |
3 | 275 | Hansen Laura Smidt | 1992 | U.S.G | 9268AK | 25 m | 1:11.30 | |
4 | 315 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:11.91 | |
5 | 81 | Nielsen Sofie | 2003 | HASLEV | 0324AU | 25 m | 1:12.94 | |
6 | 167 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 25 m | 1:15.42 | |
7 | 338 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:16.41 | |
8 | 189 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:16.50 | |
9 | 178 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 1:17.70 | |
10 | 132 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 1:18.40 | |
11 | 312 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:19.65 | |
12 | 87 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 1:21.90 | |
13 | 175 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 50 m | 1:22.22 | |
14 | 373 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:24.75 | |
15 | 143 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:26.58 | |
16 | 127 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:27.75 | |
17 | 266 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:29.47 | |
18 | 80 | Møller Olivia | 2004 | HASLEV | 0452AF | 25 m | 1:29.67 | |
19 | 376 | Andersen Asta Fuglsang | 2001 | HOVEDSTAD | 0162BE | 25 m | 1:30.00 | |
20 | 349 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 1:30.43 | |
21 | 83 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 1:30.90 | |
22 | 75 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | HASLEV | 0564AB | 25 m | 1:31.26 | |
23 | 85 | Sørensen Petrine R. E. | 2005 | HASLEV | 0512AB | 25 m | 1:32.63 | |
24 | 331 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:32.94 | |
25 | 55 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AF | 25 m | 1:34.18 | |
26 | 224 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 1:34.25 | |
27 | 180 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 25 m | 1:34.42 | |
28 | 265 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:35.19 | |
29 | 56 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:36.70 | |
30 | 46 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:38.49 | |
31 | 185 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:38.78 | |
32 | 394 | Mohammed Safa | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AG | 25 m | 1:40.00 | |
33 | 116 | Markussen Elinor | 2004 | HILLERØD | 0478AL | 25 m | 1:41.90 | |
34 | 241 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:42.09 | |
35 | 226 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:42.94 | |
36 | 353 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:42.96 | |
37 | 380 | Clausen Nina Skou | 2001 | HOVEDSTAD | 0108BB | 25 m | 1:43.32 | |
38 | 378 | Byrholt Carmen Bach | 2004 | HOVEDSTAD | 0408AG | 25 m | 1:43.50 | |
39 | 58 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 25 m | 1:44.06 | |
40 | 47 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:46.22 | |
41 | 50 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:46.26 | |
42 | 54 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:46.88 | |
43 | 61 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:46.99 | |
44 | 59 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:47.02 | |
45 | 326 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:47.17 | |
46 | 236 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:47.37 | |
47 | 49 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:47.52 | |
48 | 321 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 1:49.60 | |
49 | 340 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 25 m | 1:49.97 | ||
50 | 374 | Agerbak Astrid Blomgren | 2003 | HOVEDSTAD | 0308BC | 25 m | 1:50.00 | |
51 | 303 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:50.30 | |
52 | 97 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 25 m | 1:50.39 | ||
53 | 316 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:51.29 | |
54 | 124 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:52.02 | |
55 | 362 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 1:53.31 | |
56 | 352 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 1:53.67 | |
57 | 336 | Larnkjær Veronica | 2006 | VEST | 0616AK | 25 m | 1:54.58 | |
58 | 21 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:56.06 | |
59 | 382 | Drauschke Sophia | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AL | 25 m | 1:56.91 | |
60 | 391 | Knudsen Camilla Guldborg | 2005 | HOVEDSTAD | 0526AF | 25 m | 1:56.91 | |
61 | 19 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:57.35 | ||
62 | 319 | Hansen Lærke | 2006 | VEST | 0686AH | 25 m | 1:57.64 | |
63 | 324 | Holm Katrine | 2005 | VEST | 0556AI | 25 m | 1:58.88 | |
64 | 244 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668AA | 25 m | 2:00.92 | |
65 | 20 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 2:01.34 | |
66 | 24 | Thomsen Emilie Fabricius | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AI | 25 m | 2:01.43 | |
67 | 323 | Henriksen Jennie | 2006 | VEST | 0688AK | 25 m | 2:04.62 | |
68 | 370 | Westh Frederikke | 2007 | VEST | 25 m | 2:06.75 | ||
69 | 328 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 2:09.88 | |
70 | 122 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 25 m | 2:10.01 | ||
71 | 325 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 2:10.06 | |
72 | 109 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 2:13.71 | |
73 | 70 | Hansen Sarah Kongstad | 2001 | HASLEV | 0134AT | 25 m | ||
74 | 121 | Prescott Ellen | 2005 | HILLERØD | 25 m | |||
75 | 128 | Andersen Rikke | 2003 | VORDINGB | 25 m | |||
76 | 159 | Christiansen Linea | 2003 | ODSHERRED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 09 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 05:59 |
Løb 14, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 335 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 59.03 | |
2 | 163 | Offersen Elias | 1996 | ODSHERRED | 9645AK | 25 m | 1:13.62 | |
3 | 177 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 1:13.76 | |
4 | 217 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:14.19 | |
5 | 91 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 50 m | 1:14.99 | |
6 | 93 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 1:15.73 | |
7 | 111 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:16.01 | |
8 | 89 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 50 m | 1:16.29 | |
9 | 221 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 1:16.99 | |
10 | 333 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:17.06 | |
11 | 220 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:17.45 | |
12 | 74 | Jørgensen Frederik Birch | 2001 | HASLEV | 0119AL | 25 m | 1:17.74 | |
13 | 327 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:19.29 | |
14 | 271 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:19.57 | |
15 | 158 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | 1:19.82 | |
16 | 120 | Pihl Noel Willem | 2002 | HILLERØD | 0281AL | 25 m | 1:20.70 | |
17 | 311 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:20.89 | |
18 | 254 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:21.11 | |
19 | 229 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:24.77 | |
20 | 337 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:25.27 | |
21 | 29 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:27.73 | |
22 | 232 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:31.99 | |
23 | 233 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:33.17 | |
24 | 174 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 50 m | 1:34.86 | |
25 | 264 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | 1:36.97 | |
26 | 314 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:39.67 | |
27 | 255 | Christoffersen Joakim K. | 2005 | BIRKERØD | 0561AD | 25 m | 1:39.83 | |
28 | 390 | Jørgensen Lauritz Tørholm | 2004 | HOVEDSTAD | 0457AI | 25 m | 1:40.00 | |
29 | 399 | Wenneberg Bertram | 2004 | HOVEDSTAD | 0481AF | 25 m | 1:40.00 | |
30 | 184 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445AO | 25 m | 1:40.03 | |
31 | 27 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 25 m | 1:40.28 | |
32 | 33 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 1:41.04 | |
33 | 318 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:41.56 | |
34 | 372 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 1:41.87 | |
35 | 355 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:42.02 | |
36 | 181 | Høngaard Valdemar | 2006 | VÆRLØSE | 0651AG | 50 m | 1:42.19 | |
37 | 354 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:42.23 | |
38 | 371 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:42.97 | |
39 | 392 | Lorentzen Oliver | 2002 | HOVEDSTAD | 0267AS | 25 m | 1:43.00 | |
40 | 393 | Manniche August | 2006 | HOVEDSTAD | 0601AB | 25 m | 1:45.00 | |
41 | 110 | Klapp August Victor | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:45.01 | ||
42 | 365 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 25 m | 1:45.54 | |
43 | 308 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:45.77 | |
44 | 369 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 1:49.52 | |
45 | 37 | Dahl David Johannes | 2006 | HOVEDSTAD | 0669AB | 25 m | 1:55.89 | |
46 | 31 | Samuelsson Jonathan S. | 2005 | HOVEDSTAD | 0579AD | 25 m | 1:56.98 | |
47 | 36 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:57.05 | |
48 | 188 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 1:58.44 | |
49 | 187 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 50 m | 2:02.91 | |
50 | 42 | Giesel Louis | 2006 | HOVEDSTAD | 0699AB | 25 m | 2:06.84 | |
51 | 43 | Voss Alex Føns | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:10.98 | ||
52 | 68 | Hansen Christopher Vejlbo | 2005 | HASLEV | 0581AH | 25 m | ||
53 | 136 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 25 m | |||
54 | 157 | Borggaard Andreas | 2002 | ODSHERRED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 09 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 05:59 |
Løb 15, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 244 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668AA | 25 m | 2:43.36 | |
2 | 364 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 2:44.00 | |
3 | 341 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:48.02 | |
4 | 282 | Borg Louise Buhl | 1987 | U.S.G | 8768AA | 25 m | 2:53.00 | |
5 | 361 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 2:54.31 | |
6 | 344 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 2:55.01 | |
7 | 279 | Vilstrup Emma | 1994 | U.S.G | 9446AQ | 25 m | 2:58.00 | |
8 | 329 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 3:01.47 | |
9 | 363 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 3:08.38 | |
10 | 113 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 3:10.69 | |
11 | 125 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 3:10.72 | |
12 | 190 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 3:11.70 | |
13 | 349 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 3:16.72 | |
14 | 9 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 3:16.96 | |
15 | 156 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 0278AX | 25 m | 3:17.23 | |
16 | 14 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 3:25.99 | |
17 | 130 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 3:26.11 | |
18 | 10 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 3:30.00 | |
19 | 380 | Clausen Nina Skou | 2001 | HOVEDSTAD | 0108BB | 25 m | 3:30.00 | |
20 | 389 | Jensen Rosa Il Wol | 2004 | HOVEDSTAD | 0486AF | 25 m | 3:30.00 | |
21 | 401 | Aagesen Josephine | 2003 | HOVEDSTAD | 0338AK | 25 m | 3:30.00 | |
22 | 239 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 3:34.37 | |
23 | 17 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 3:40.76 | |
24 | 16 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 3:41.52 | |
25 | 266 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 3:46.26 | |
26 | 15 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 3:48.20 | |
27 | 367 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 3:48.34 | |
28 | 186 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 50 m | 3:49.81 | |
29 | 55 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AF | 25 m | 3:53.53 | |
30 | 54 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 3:55.00 | |
31 | 46 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 3:59.23 | |
32 | 53 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 3:59.84 | |
33 | 140 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 3:59.91 | |
34 | 386 | Hauge Alma | 2003 | HOVEDSTAD | 0324BC | 25 m | 4:00.00 | |
35 | 394 | Mohammed Safa | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AG | 25 m | 4:00.00 | |
36 | 24 | Thomsen Emilie Fabricius | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AI | 25 m | 4:02.00 | |
37 | 235 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 4:02.70 | |
38 | 48 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 25 m | 4:04.12 | |
39 | 20 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 4:05.00 | |
40 | 47 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 4:05.00 | |
41 | 237 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 4:09.51 | |
42 | 50 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 4:10.00 | |
43 | 59 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 4:10.00 | |
44 | 51 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 4:11.00 | |
45 | 240 | Mogensen Ida | 2006 | ALLERØD | 0676AC | 25 m | 4:11.41 | |
46 | 368 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 4:12.35 | |
47 | 307 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 4:13.68 | |
48 | 49 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 4:15.00 | |
49 | 238 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 4:16.55 | |
50 | 117 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 0582AO | 25 m | 4:18.43 | |
51 | 172 | Berg Caroline Lego | 2004 | VÆRLØSE | 0404AX | 25 m | 4:25.58 | |
52 | 350 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 4:25.92 | |
53 | 358 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 4:27.09 | |
54 | 71 | Jakobsen Mejse | 2007 | HASLEV | 0712AA | 25 m | 4:36.52 | |
55 | 261 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 09 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 05:59 |
Løb 16, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 310 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 2:27.52 | |
2 | 334 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 2:38.28 | |
3 | 5 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 2:54.84 | |
4 | 191 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 2:55.42 | |
5 | 217 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 3:00.91 | |
6 | 92 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 3:02.41 | |
7 | 304 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 3:04.70 | |
8 | 123 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 3:05.98 | |
9 | 194 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 3:06.08 | |
10 | 3 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 3:08.31 | |
11 | 182 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 3:10.91 | |
12 | 320 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 3:11.10 | |
13 | 2 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 3:12.36 | |
14 | 218 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 3:16.37 | |
15 | 322 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 3:18.17 | |
16 | 377 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 25 m | 3:18.71 | |
17 | 397 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 25 m | 3:18.71 | |
18 | 62 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 50 m | 3:26.25 | |
19 | 28 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 3:27.34 | |
20 | 351 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 3:29.83 | |
21 | 260 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 3:30.00 | |
22 | 6 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 25 m | 3:35.31 | |
23 | 29 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 3:35.80 | |
24 | 356 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 3:39.75 | |
25 | 271 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 3:39.99 | |
26 | 264 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | 3:45.00 | |
27 | 253 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 3:49.01 | |
28 | 231 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 3:49.92 | |
29 | 357 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 3:53.35 | |
30 | 230 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 3:54.78 | |
31 | 346 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 3:56.72 | |
32 | 34 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 4:00.00 | |
33 | 88 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 4:01.26 | |
34 | 259 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 4:01.27 | |
35 | 39 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 4:02.00 | |
36 | 44 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 4:02.00 | |
37 | 270 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 4:07.57 | |
38 | 343 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 4:08.97 | |
39 | 31 | Samuelsson Jonathan S. | 2005 | HOVEDSTAD | 0579AD | 25 m | 4:10.00 | |
40 | 309 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 4:11.75 | |
41 | 32 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 4:15.00 | |
42 | 183 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 4:17.88 | |
43 | 223 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 4:25.44 | |
44 | 26 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 4:26.67 | |
45 | 306 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 4:28.18 | |
46 | 38 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 4:29.00 | |
47 | 383 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 0305AL | 25 m | 4:30.00 | |
48 | 41 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 4:39.14 | |
49 | 229 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | ||
50 | 254 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | ||
51 | 359 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 09 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 05:59 |
Løb 17, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 285 | Vest Damer | 1996 | VEST | 25 m | 2:07.76 | ||
2 | 283 | Usg Damer 1 | 1987 | U.S.G | 25 m | 2:11.50 | ||
3 | 301 | Vest Årgang Piger 1 | 2002 | VEST | 25 m | 2:18.91 | ||
4 | 155 | Odsherred Piger | 2003 | ODSHERRED | 25 m | 2:25.00 | ||
5 | 102 | Hilllerød Hils Piger 1 | 2003 | HILLERØD | 25 m | 2:25.01 | ||
6 | 7 | Hovedstadens Piger 1 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:30.00 | ||
7 | 284 | Usg Damer 2 | 1984 | U.S.G | 25 m | 2:30.00 | ||
8 | 302 | Vest Årgang Piger 2 | 2002 | VEST | 25 m | 2:30.47 | ||
9 | 12 | Hovedstadens Piger 2 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:35.00 | ||
10 | 18 | Hovedstadens Piger 3 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:40.00 | ||
11 | 103 | Hillerød Hils Piger 2 | 2004 | HILLERØD | 25 m | 2:45.01 | ||
12 | 45 | Talent Piger 1 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:48.77 | ||
13 | 52 | Talent Piger 2 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:52.45 | ||
14 | 57 | Talent Piger 3 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:01.31 | ||
15 | 60 | Talent Piger 4 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:02.11 | ||
16 | 105 | Hillerød Hils Piger 3 | 2004 | HILLERØD | 25 m | 3:25.01 | ||
17 | 290 | Vest Mini Piger 1 | 2006 | VEST | 25 m | 3:25.74 | ||
18 | 298 | Vest Talent Piger | 2004 | VEST | 25 m | 3:26.65 | ||
19 | 404 | Hsk Aquawin 1 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:00.00 | ||
20 | 405 | Hsk Aquawin 2 | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:00.00 | ||
21 | 407 | Hsk Aquawin 4 | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:00.00 | ||
22 | 64 | Haslev Piger Gr1 | 2004 | HASLEV | 25 m | |||
23 | 65 | Haslev Piger Gr2 | 1996 | HASLEV | 25 m | |||
24 | 152 | Piger 1 Vordingborg | 2000 | VORDINGB | 25 m | |||
25 | 170 | Vsk Piger 1 | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | |||
26 | 171 | Vsk Piger 2 | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | |||
27 | 242 | Allerød Ag3 Piger 1 | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
28 | 243 | Allerød Ag3 Piger 2 | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
29 | 250 | Ag3 Birkerød Piger 1 | 2005 | BIRKERØD | 25 m | |||
30 | 292 | Vest Mini Piger 2 | 2005 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 09 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 05:59 |
Løb 18, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 286 | Vest Herrer | 1993 | VEST | 25 m | 1:49.38 | ||
2 | 154 | Odsherred Drenge | 2002 | ODSHERRED | 25 m | 2:10.00 | ||
3 | 98 | Hillerød Hils Drenge 1 | 2002 | HILLERØD | 25 m | 2:13.01 | ||
4 | 1 | Hovedstadens Drenge 1 | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:15.00 | ||
5 | 299 | Vest Årgang Drenge 1 | 2001 | VEST | 25 m | 2:21.05 | ||
6 | 99 | Hillerød Hils Drenge 2 | 2002 | HILLERØD | 25 m | 2:25.01 | ||
7 | 300 | Vest Årgang Drenge 2 | 2002 | VEST | 25 m | 2:29.09 | ||
8 | 100 | Hillerød Hils Drenge 3 | 2003 | HILLERØD | 25 m | 2:35.01 | ||
9 | 296 | Vest Talent Drenge | 2004 | VEST | 25 m | 3:11.79 | ||
10 | 25 | Talent Drenge 1 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:13.21 | ||
11 | 30 | Talent Drenge 2 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:20.23 | ||
12 | 35 | Talent Drenge 3 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:20.32 | ||
13 | 40 | Talent Drenge 4 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:21.23 | ||
14 | 406 | Hsk Aquawin 3 | 2002 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:30.00 | ||
15 | 63 | Haslev Drenge Gr1 | 2003 | HASLEV | 25 m | |||
16 | 168 | Vsk Drenge 1 | 2000 | VÆRLØSE | 25 m | |||
17 | 169 | Vsk Drenge 2 | 2003 | VÆRLØSE | 25 m | |||
18 | 216 | Sigma Ag1 Drenge | 2001 | SIGMA | 25 m | |||
19 | 228 | Allerød Ag3 Drenge 1 | 2004 | ALLERØD | 25 m | |||
20 | 247 | Ag3 Birkerød Drenge 1 | 2004 | BIRKERØD | 25 m | |||
21 | 248 | Ag3 Birkerød Drenge 2 | 2004 | BIRKERØD | 25 m | |||
22 | 249 | Ag3 Birkerød Drenge 3 | 2004 | BIRKERØD | 25 m | |||
23 | 287 | Vest Mini Drenge | 2006 | VEST | 25 m | |||
24 | 409 | Haslev Drenge Gr 2 | 2000 | HASLEV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 09 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 05:59 |
Løb 19, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 360 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 2:33.92 | |
2 | 338 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 2:43.63 | |
3 | 329 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:43.65 | |
4 | 344 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 2:44.59 | |
5 | 178 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 2:46.19 | |
6 | 167 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 25 m | 2:51.32 | |
7 | 11 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:53.32 | |
8 | 132 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 50 m | 2:54.09 | |
9 | 373 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 2:54.32 | |
10 | 207 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 2:54.95 | |
11 | 313 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 2:55.41 | |
12 | 205 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 2:57.44 | |
13 | 175 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 25 m | 2:57.69 | |
14 | 9 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 3:01.42 | |
15 | 215 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 3:02.41 | |
16 | 80 | Møller Olivia | 2004 | HASLEV | 0452AF | 25 m | 3:06.38 | |
17 | 143 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 3:10.15 | |
18 | 342 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 3:12.06 | |
19 | 267 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 3:12.15 | |
20 | 14 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 3:18.04 | |
21 | 224 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 3:18.35 | |
22 | 46 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 3:20.65 | |
23 | 180 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 50 m | 3:20.86 | |
24 | 225 | Bang Caroline Mathilde | 2006 | ALLERØD | 0626AB | 25 m | 3:22.93 | |
25 | 266 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 3:23.10 | |
26 | 13 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 3:23.33 | |
27 | 83 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 3:25.63 | |
28 | 76 | Lauritsen Nanna | 2004 | HASLEV | 0484AF | 25 m | 3:26.92 | |
29 | 241 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 3:27.32 | |
30 | 185 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | 3:27.51 | |
31 | 367 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 3:30.86 | |
32 | 307 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 3:35.11 | |
33 | 53 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 3:35.25 | |
34 | 353 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 3:36.18 | |
35 | 326 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 3:39.40 | |
36 | 350 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 3:44.78 | |
37 | 55 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AF | 25 m | 3:45.00 | |
38 | 358 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 3:48.39 | |
39 | 24 | Thomsen Emilie Fabricius | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AI | 25 m | 3:50.00 | |
40 | 238 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 3:51.15 | |
41 | 179 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 3:51.27 | |
42 | 368 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 3:52.65 | |
43 | 321 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 3:55.43 | |
44 | 47 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 3:56.00 | |
45 | 50 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 3:58.00 | |
46 | 58 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 25 m | 3:58.00 | |
47 | 362 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 4:02.82 | |
48 | 352 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 4:05.34 | |
49 | 19 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:15.70 | ||
50 | 192 | Milsgaard Laura Cheng | 2006 | VÆRLØSE | 0658AJ | 25 m | ||
51 | 269 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | ||
52 | 303 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | ||
53 | 324 | Holm Katrine | 2005 | VEST | 0556AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 12 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 20, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 333 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 5:01.75 | |
2 | 220 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 5:06.42 | |
3 | 5 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 5:07.02 | |
4 | 320 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 5:10.78 | |
5 | 202 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 5:12.46 | |
6 | 3 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 5:15.69 | |
7 | 6 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 50 m | 5:16.60 | |
8 | 201 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 5:19.28 | |
9 | 245 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 5:23.74 | |
10 | 2 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 5:24.79 | |
11 | 311 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 5:32.71 | |
12 | 112 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 5:45.65 | |
13 | 256 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 5:48.36 | |
14 | 126 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 5:50.01 | |
15 | 4 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 5:51.22 | |
16 | 28 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 6:10.00 | |
17 | 29 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 6:10.00 | |
18 | 268 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 6:16.28 | |
19 | 27 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 25 m | 6:30.00 | |
20 | 33 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 6:30.00 | |
21 | 233 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 6:36.99 | |
22 | 44 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 6:45.00 | |
23 | 231 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 6:53.98 | |
24 | 95 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 7:00.01 | |
25 | 31 | Samuelsson Jonathan S. | 2005 | HOVEDSTAD | 0579AD | 25 m | 7:15.00 | |
26 | 34 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 7:20.00 | |
27 | 67 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | ||
28 | 222 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | ||
29 | 227 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | ||
30 | 255 | Christoffersen Joakim K. | 2005 | BIRKERØD | 0561AD | 25 m | ||
31 | 257 | Jensen Tobias Stenderup | 2005 | BIRKERØD | 0569AC | 25 m | ||
32 | 263 | Pedersen Nicolaj | 2005 | BIRKERØD | 0537AA | 25 m | ||
33 | 264 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | ||
34 | 270 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 12 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 21, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 364 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 1:14.57 | |
2 | 341 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:19.59 | |
3 | 361 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 1:19.99 | |
4 | 345 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 1:20.33 | |
5 | 342 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:20.75 | |
6 | 344 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 1:22.10 | |
7 | 363 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:23.92 | |
8 | 329 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:25.82 | |
9 | 125 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 1:28.70 | |
10 | 113 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 1:29.07 | |
11 | 190 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 50 m | 1:30.18 | |
12 | 315 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:31.56 | |
13 | 156 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 0278AX | 25 m | 1:32.15 | |
14 | 130 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 1:32.69 | |
15 | 139 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:33.80 | |
16 | 8 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:34.59 | |
17 | 239 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:35.30 | |
18 | 207 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 1:37.16 | |
19 | 199 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:38.01 | |
20 | 214 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 1:38.52 | |
21 | 313 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:38.74 | |
22 | 212 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:38.81 | |
23 | 331 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:40.82 | |
24 | 17 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 1:41.92 | |
25 | 411 | Christensen Zille-Marie Lund | 2003 | ODSHERRED | 0306BD | 25 m | 1:43.96 | |
26 | 131 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 1:43.97 | |
27 | 208 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 1:44.47 | |
28 | 140 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 1:44.60 | |
29 | 16 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 50 m | 1:47.23 | |
30 | 72 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 1:47.85 | |
31 | 252 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:48.27 | |
32 | 160 | Dahl Fiona Kring | 2003 | ODSHERRED | 25 m | 1:49.15 | ||
33 | 54 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:49.60 | |
34 | 75 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | HASLEV | 0564AB | 25 m | 1:49.65 | |
35 | 51 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 1:51.53 | |
36 | 186 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 25 m | 1:51.71 | |
37 | 79 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:51.84 | |
38 | 15 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 1:51.85 | |
39 | 265 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:52.68 | |
40 | 48 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 25 m | 1:53.27 | |
41 | 235 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:53.36 | |
42 | 20 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 1:54.67 | |
43 | 49 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:54.67 | |
44 | 59 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:55.10 | |
45 | 172 | Berg Caroline Lego | 2004 | VÆRLØSE | 0404AX | 25 m | 1:56.24 | |
46 | 362 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 1:56.30 | |
47 | 236 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:56.78 | |
48 | 226 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:56.95 | |
49 | 61 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:57.91 | |
50 | 21 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:59.02 | |
51 | 237 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:59.11 | |
52 | 324 | Holm Katrine | 2005 | VEST | 0556AI | 25 m | 1:59.44 | |
53 | 340 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 25 m | 2:02.87 | ||
54 | 56 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 2:03.00 | |
55 | 119 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 2:03.03 | |
56 | 244 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668AA | 25 m | 2:04.87 | |
57 | 58 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 25 m | 2:05.62 | |
58 | 109 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 2:12.74 | |
59 | 71 | Jakobsen Mejse | 2007 | HASLEV | 0712AA | 25 m | 2:15.12 | |
60 | 269 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 2:30.84 | |
61 | 122 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 25 m | 4:12.82 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 12 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 22, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 310 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 1:08.05 | |
2 | 334 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:13.66 | |
3 | 191 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 1:19.36 | |
4 | 92 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:23.43 | |
5 | 412 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 1:24.12 | |
6 | 194 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 1:25.43 | |
7 | 304 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:25.56 | |
8 | 327 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:26.95 | |
9 | 123 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 1:27.66 | |
10 | 182 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 1:28.25 | |
11 | 200 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:28.41 | |
12 | 322 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:28.61 | |
13 | 111 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:30.73 | |
14 | 137 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 1:30.96 | |
15 | 218 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 1:31.14 | |
16 | 107 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 1:31.36 | |
17 | 211 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:32.85 | |
18 | 245 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:34.28 | |
19 | 351 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 1:35.38 | |
20 | 62 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 1:36.24 | |
21 | 203 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 1:38.47 | |
22 | 309 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 1:41.69 | |
23 | 253 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:41.73 | |
24 | 258 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | 1:42.62 | |
25 | 268 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 1:42.67 | |
26 | 264 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | 1:43.81 | |
27 | 260 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 1:46.24 | |
28 | 356 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:46.37 | |
29 | 357 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:47.31 | |
30 | 259 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:47.93 | |
31 | 27 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 25 m | 1:49.00 | |
32 | 39 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:49.85 | |
33 | 32 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:50.03 | |
34 | 134 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 25 m | 1:50.26 | ||
35 | 255 | Christoffersen Joakim K. | 2005 | BIRKERØD | 0561AD | 25 m | 1:50.43 | |
36 | 270 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 1:50.47 | |
37 | 183 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 50 m | 1:50.81 | |
38 | 37 | Dahl David Johannes | 2006 | HOVEDSTAD | 0669AB | 25 m | 1:52.11 | |
39 | 337 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:54.16 | |
40 | 222 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:55.71 | |
41 | 354 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:55.83 | |
42 | 232 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:56.71 | |
43 | 41 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 1:57.33 | |
44 | 365 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 25 m | 1:59.90 | |
45 | 31 | Samuelsson Jonathan S. | 2005 | HOVEDSTAD | 0579AD | 25 m | 2:00.52 | |
46 | 42 | Giesel Louis | 2006 | HOVEDSTAD | 0699AB | 25 m | 2:02.00 | |
47 | 181 | Høngaard Valdemar | 2006 | VÆRLØSE | 0651AG | 25 m | 2:03.18 | |
48 | 314 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 2:06.10 | |
49 | 36 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 2:06.93 | |
50 | 359 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 2:08.50 | |
51 | 355 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 2:12.44 | |
52 | 308 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 2:14.06 | |
53 | 110 | Klapp August Victor | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:14.62 | ||
54 | 371 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 2:16.38 | |
55 | 43 | Voss Alex Føns | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:19.44 | ||
56 | 372 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 2:19.75 | |
57 | 187 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 2:35.67 | |
58 | 78 | Møller Hjalte | 2007 | HASLEV | 0733AA | 25 m | ||
59 | 142 | Sandbirk-Clausen Nikolaj | 2006 | VORDINGB | 25 m | |||
60 | 145 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | VORDINGB | 25 m | |||
61 | 161 | Lundgreen Jeppe Just | 2002 | ODSHERRED | 0209AR | 25 m | ||
62 | 318 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 12 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 23, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 342 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 28.78 | |
2 | 360 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 30.23 | |
3 | 73 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 31.78 | |
4 | 341 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 32.79 | |
5 | 138 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 33.87 | |
6 | 127 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 34.67 | |
7 | 167 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 25 m | 35.10 | |
8 | 215 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 35.24 | |
9 | 87 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 35.88 | |
10 | 212 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 35.95 | |
11 | 125 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 38.11 | |
12 | 331 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 41.43 | |
13 | 13 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 41.78 | |
14 | 367 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 43.00 | |
15 | 143 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 43.01 | |
16 | 140 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 43.46 | |
17 | 214 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 44.06 | |
18 | 411 | Christensen Zille-Marie Lund | 2003 | ODSHERRED | 0306BD | 25 m | 45.00 | |
19 | 225 | Bang Caroline Mathilde | 2006 | ALLERØD | 0626AB | 25 m | 45.02 | |
20 | 129 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 25 m | 45.19 | ||
21 | 326 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 45.25 | |
22 | 208 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 45.49 | |
23 | 267 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 46.55 | |
24 | 224 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 47.21 | |
25 | 241 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 48.37 | |
26 | 115 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 49.70 | |
27 | 97 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 25 m | 49.75 | ||
28 | 266 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 50.00 | |
29 | 240 | Mogensen Ida | 2006 | ALLERØD | 0676AC | 25 m | 51.23 | |
30 | 117 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 0582AO | 25 m | 51.75 | |
31 | 119 | Nissen Emma | 2004 | HILLERØD | 0406AL | 25 m | 52.25 | |
32 | 350 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 53.81 | |
33 | 179 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 56.96 | |
34 | 321 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 1:01.20 | |
35 | 353 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:09.37 | |
36 | 160 | Dahl Fiona Kring | 2003 | ODSHERRED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 12 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 08:13 |
Løb 24, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 332 | Jensen Morten Møller | 1992 | VEST | 9269AG | 25 m | 26.37 | |
2 | 366 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 26.47 | |
3 | 166 | Petersen Jacob | 1995 | ODSHERRED | 9515AQ | 25 m | 28.12 | |
4 | 317 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 28.99 | |
5 | 330 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 30.84 | |
6 | 334 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 31.05 | |
7 | 201 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 31.64 | |
8 | 141 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 50 m | 31.90 | |
9 | 177 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 32.21 | |
10 | 91 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 50 m | 32.60 | |
11 | 203 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 33.55 | |
12 | 211 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 33.68 | |
13 | 304 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 33.72 | |
14 | 210 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 35.09 | |
15 | 135 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 35.84 | |
16 | 213 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 36.52 | |
17 | 88 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 37.49 | |
18 | 202 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 37.49 | |
19 | 165 | Olsen Niklas Kaas | 1999 | ODSHERRED | 9905AO | 25 m | 37.69 | |
20 | 206 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 38.31 | |
21 | 346 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 39.17 | |
22 | 257 | Jensen Tobias Stenderup | 2005 | BIRKERØD | 0569AC | 25 m | 41.20 | |
23 | 256 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 41.95 | |
24 | 126 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 42.56 | |
25 | 260 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 43.27 | |
26 | 306 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 44.26 | |
27 | 188 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 44.85 | |
28 | 134 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 25 m | 46.26 | ||
29 | 264 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | 47.20 | |
30 | 174 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 50 m | 47.28 | |
31 | 227 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 51.10 | |
32 | 343 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 54.91 | |
33 | 133 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 50 m | 56.02 | ||
34 | 95 | Galsøe Johan | 2005 | HILLERØD | 0537AF | 25 m | 59.63 | |
35 | 136 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 25 m | |||
36 | 144 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 25 m | |||
37 | 145 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | VORDINGB | 25 m | |||
38 | 162 | Obsen Jonas | 2001 | ODSHERRED | 25 m | |||
39 | 270 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 12 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 08:14 |
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 342 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 58.64 | |
2 | 127 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:04.43 | |
3 | 178 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 1:06.84 | |
4 | 156 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 0278AX | 25 m | 1:07.20 | |
5 | 139 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:07.22 | |
6 | 167 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 25 m | 1:07.28 | |
7 | 315 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:07.42 | |
8 | 81 | Nielsen Sofie | 2003 | HASLEV | 0324AU | 25 m | 1:08.10 | |
9 | 312 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:09.14 | |
10 | 87 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:09.21 | |
11 | 189 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 1:09.53 | |
12 | 77 | Mikkelsen Laura | 2001 | HASLEV | 0176AE | 25 m | 1:09.77 | |
13 | 132 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 1:10.17 | |
14 | 205 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 1:11.10 | |
15 | 363 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:11.13 | |
16 | 130 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 1:11.84 | |
17 | 175 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 25 m | 1:12.16 | |
18 | 108 | Juul Minna | 2001 | HILLERØD | 0176BC | 25 m | 1:13.74 | |
19 | 80 | Møller Olivia | 2004 | HASLEV | 0452AF | 25 m | 1:14.85 | |
20 | 313 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:16.14 | |
21 | 305 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 1:16.26 | |
22 | 267 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 1:17.14 | |
23 | 190 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 1:17.40 | |
24 | 124 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:18.20 | |
25 | 11 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 1:18.25 | |
26 | 239 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:18.35 | |
27 | 186 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 25 m | 1:18.70 | |
28 | 16 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:18.71 | |
29 | 8 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:18.84 | |
30 | 180 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 25 m | 1:19.33 | |
31 | 411 | Christensen Zille-Marie Lund | 2003 | ODSHERRED | 0306BD | 25 m | 1:20.21 | |
32 | 209 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 1:20.88 | |
33 | 15 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 50 m | 1:21.30 | |
34 | 14 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 1:21.35 | |
35 | 225 | Bang Caroline Mathilde | 2006 | ALLERØD | 0626AB | 25 m | 1:24.42 | |
36 | 96 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 1:25.13 | |
37 | 48 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 25 m | 1:25.31 | |
38 | 164 | Olsen Cecilie Kaas | 2001 | ODSHERRED | 0146BA | 25 m | 1:25.54 | |
39 | 185 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | 1:25.69 | |
40 | 265 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:26.03 | |
41 | 17 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 1:27.54 | |
42 | 159 | Christiansen Linea | 2003 | ODSHERRED | 25 m | 1:28.30 | ||
43 | 76 | Lauritsen Nanna | 2004 | HASLEV | 0484AF | 25 m | 1:28.65 | |
44 | 160 | Dahl Fiona Kring | 2003 | ODSHERRED | 25 m | 1:29.45 | ||
45 | 129 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 25 m | 1:29.75 | ||
46 | 46 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:30.37 | |
47 | 340 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 25 m | 1:30.88 | ||
48 | 49 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:31.35 | |
49 | 307 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:34.35 | |
50 | 303 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:35.84 | |
51 | 262 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 1:35.95 | |
52 | 53 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:36.31 | |
53 | 237 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:36.55 | |
54 | 272 | Ølshøj Olivia | 2005 | BIRKERØD | 0546AE | 25 m | 1:36.55 | |
55 | 235 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:37.09 | |
56 | 226 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:38.95 | |
57 | 56 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:40.00 | |
58 | 50 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:40.05 | |
59 | 59 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:41.24 | |
60 | 61 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:42.35 | |
61 | 238 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:42.42 | |
62 | 236 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:43.32 | |
63 | 21 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:43.35 | |
64 | 358 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:43.82 | |
65 | 368 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:45.97 | |
66 | 261 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 1:47.74 | |
67 | 20 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 1:48.00 | |
68 | 58 | Heidemann Carla | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AB | 25 m | 1:49.89 | |
69 | 352 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 1:51.09 | |
70 | 398 | Søgaard Caroline Amalie | 2004 | HOVEDSTAD | 0476AE | 25 m | 1:55.00 | |
71 | 51 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 1:55.08 | |
72 | 24 | Thomsen Emilie Fabricius | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AI | 25 m | 1:55.23 | |
73 | 54 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:55.33 | |
74 | 244 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668AA | 25 m | 1:56.60 | |
75 | 269 | Storch Marie | 2006 | BIRKERØD | 0698AF | 25 m | 1:57.11 | |
76 | 19 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:58.26 | ||
77 | 172 | Berg Caroline Lego | 2004 | VÆRLØSE | 0404AX | 25 m | 2:07.12 | |
78 | 328 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 2:09.80 | |
79 | 192 | Milsgaard Laura Cheng | 2006 | VÆRLØSE | 0658AJ | 25 m | 2:09.97 | |
80 | 370 | Westh Frederikke | 2007 | VEST | 25 m | 2:12.21 | ||
81 | 121 | Prescott Ellen | 2005 | HILLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 12 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 08:14 |
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 347 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 53.43 | |
2 | 332 | Jensen Morten Møller | 1992 | VEST | 9269AG | 25 m | 54.08 | |
3 | 317 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 57.56 | |
4 | 166 | Petersen Jacob | 1995 | ODSHERRED | 9515AQ | 25 m | 59.23 | |
5 | 84 | Schmidt Rasmus Lynge | 2000 | HASLEV | 0071AP | 25 m | 1:00.14 | |
6 | 177 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 1:00.25 | |
7 | 163 | Offersen Elias | 1996 | ODSHERRED | 9645AK | 25 m | 1:01.52 | |
8 | 74 | Jørgensen Frederik Birch | 2001 | HASLEV | 0119AL | 25 m | 1:01.91 | |
9 | 92 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:02.56 | |
10 | 193 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 1:02.67 | |
11 | 335 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:02.69 | |
12 | 141 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 25 m | 1:02.74 | |
13 | 330 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:03.97 | |
14 | 5 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 1:04.63 | |
15 | 204 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 1:04.81 | |
16 | 191 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 1:05.24 | |
17 | 137 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 1:05.64 | |
18 | 412 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 1:06.05 | |
19 | 93 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 50 m | 1:06.42 | |
20 | 3 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:06.94 | |
21 | 94 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 1:06.95 | |
22 | 333 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:07.44 | |
23 | 322 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:07.57 | |
24 | 158 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | 1:07.87 | |
25 | 194 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 1:09.71 | |
26 | 320 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:09.82 | |
27 | 311 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:09.92 | |
28 | 165 | Olsen Niklas Kaas | 1999 | ODSHERRED | 9905AO | 25 m | 1:09.95 | |
29 | 6 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 50 m | 1:10.52 | |
30 | 111 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:10.61 | |
31 | 206 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 1:10.94 | |
32 | 135 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 1:11.45 | |
33 | 107 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | HILLERØD | 0207AI | 25 m | 1:11.97 | |
34 | 182 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 1:12.95 | |
35 | 213 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 1:13.26 | |
36 | 210 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:13.96 | |
37 | 273 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:14.08 | |
38 | 4 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:14.75 | |
39 | 29 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:15.02 | |
40 | 188 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 1:16.05 | |
41 | 62 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 50 m | 1:16.31 | |
42 | 351 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 1:16.46 | |
43 | 28 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:18.04 | |
44 | 263 | Pedersen Nicolaj | 2005 | BIRKERØD | 0537AA | 25 m | 1:19.69 | |
45 | 232 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:19.73 | |
46 | 134 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 25 m | 1:20.29 | ||
47 | 161 | Lundgreen Jeppe Just | 2002 | ODSHERRED | 0209AR | 25 m | 1:20.68 | |
48 | 356 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:21.13 | |
49 | 337 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:23.73 | |
50 | 174 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 50 m | 1:23.80 | |
51 | 32 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:24.82 | |
52 | 31 | Samuelsson Jonathan S. | 2005 | HOVEDSTAD | 0579AD | 25 m | 1:28.70 | |
53 | 181 | Høngaard Valdemar | 2006 | VÆRLØSE | 0651AG | 25 m | 1:28.95 | |
54 | 354 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:29.17 | |
55 | 27 | Fabricius Vincent Eddy | 2005 | HOVEDSTAD | 0501AC | 25 m | 1:29.74 | |
56 | 257 | Jensen Tobias Stenderup | 2005 | BIRKERØD | 0569AC | 25 m | 1:30.00 | |
57 | 44 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 1:31.36 | |
58 | 37 | Dahl David Johannes | 2006 | HOVEDSTAD | 0669AB | 25 m | 1:31.39 | |
59 | 33 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 1:31.94 | |
60 | 357 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:33.13 | |
61 | 365 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 25 m | 1:33.30 | |
62 | 318 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:34.71 | |
63 | 371 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:34.94 | |
64 | 308 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:35.28 | |
65 | 36 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:35.74 | |
66 | 359 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:35.98 | |
67 | 355 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:36.95 | |
68 | 314 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:38.03 | |
69 | 144 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 25 m | 1:38.14 | ||
70 | 42 | Giesel Louis | 2006 | HOVEDSTAD | 0699AB | 25 m | 1:38.19 | |
71 | 34 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 1:39.00 | |
72 | 41 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 1:40.00 | |
73 | 133 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 25 m | 1:41.59 | ||
74 | 183 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:45.42 | |
75 | 372 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 1:47.29 | |
76 | 187 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:49.03 | |
77 | 39 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 1:55.00 | |
78 | 43 | Voss Alex Føns | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:55.70 | ||
79 | 142 | Sandbirk-Clausen Nikolaj | 2006 | VORDINGB | 25 m | 1:59.14 | ||
80 | 136 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 25 m | |||
81 | 162 | Obsen Jonas | 2001 | ODSHERRED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 12 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 08:14 |
Løb 27, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 342 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:28.29 | |
2 | 341 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:35.83 | |
3 | 360 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 2:37.28 | |
4 | 344 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 2:39.72 | |
5 | 329 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:47.47 | |
6 | 127 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 2:48.73 | |
7 | 207 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 2:50.23 | |
8 | 9 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 2:54.38 | |
9 | 215 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 2:55.29 | |
10 | 113 | Larsen Mathilde Emilie K. | 2002 | HILLERØD | 0288AP | 25 m | 2:55.51 | |
11 | 190 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396AJ | 25 m | 2:59.00 | |
12 | 373 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 2:59.19 | |
13 | 131 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 50 m | 2:59.23 | |
14 | 125 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 50 m | 2:59.54 | |
15 | 305 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 3:07.72 | |
16 | 331 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 3:11.28 | |
17 | 208 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 3:11.50 | |
18 | 48 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 25 m | 3:21.43 | |
19 | 83 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 3:21.89 | |
20 | 266 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 3:25.30 | |
21 | 186 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 50 m | 3:28.72 | |
22 | 51 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 3:28.82 | |
23 | 46 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 3:29.99 | |
24 | 54 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 3:33.63 | |
25 | 49 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 3:33.71 | |
26 | 367 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 3:34.51 | |
27 | 47 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 3:35.08 | |
28 | 61 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 3:37.39 | |
29 | 53 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 3:38.01 | |
30 | 56 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 3:41.66 | |
31 | 50 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 3:43.05 | |
32 | 241 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 3:43.33 | |
33 | 55 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AF | 25 m | 3:52.94 | |
34 | 21 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 3:55.10 | |
35 | 240 | Mogensen Ida | 2006 | ALLERØD | 0676AC | 25 m | 3:56.75 | |
36 | 179 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 4:00.62 | |
37 | 238 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 4:02.17 | |
38 | 24 | Thomsen Emilie Fabricius | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AI | 25 m | 4:08.19 | |
39 | 19 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:18.00 | ||
40 | 140 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | ||
41 | 261 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | ||
42 | 265 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 12 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 08:14 |
Løb 28, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 334 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 2:25.68 | |
2 | 92 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 2:40.93 | |
3 | 91 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 2:41.76 | |
4 | 304 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 2:43.63 | |
5 | 194 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | 2:45.56 | |
6 | 204 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 2:47.25 | |
7 | 327 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 2:47.89 | |
8 | 94 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 0217AA | 25 m | 2:48.40 | |
9 | 211 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:49.13 | |
10 | 2 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:50.95 | |
11 | 202 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 2:51.97 | |
12 | 218 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 2:53.54 | |
13 | 311 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:55.11 | |
14 | 322 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 2:56.10 | |
15 | 123 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 3:01.07 | |
16 | 273 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 3:01.32 | |
17 | 28 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 3:03.50 | |
18 | 182 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 50 m | 3:03.77 | |
19 | 88 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 3:04.38 | |
20 | 34 | Card Finn Elbo | 2005 | HOVEDSTAD | 0599AB | 25 m | 3:05.00 | |
21 | 29 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 3:05.14 | |
22 | 351 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 3:08.12 | |
23 | 346 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 3:18.48 | |
24 | 309 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 3:25.78 | |
25 | 231 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 3:27.81 | |
26 | 42 | Giesel Louis | 2006 | HOVEDSTAD | 0699AB | 25 m | 3:30.00 | |
27 | 253 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 3:30.00 | |
28 | 37 | Dahl David Johannes | 2006 | HOVEDSTAD | 0669AB | 25 m | 3:31.04 | |
29 | 44 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 3:33.45 | |
30 | 33 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 3:34.12 | |
31 | 32 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 3:36.06 | |
32 | 343 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 3:37.90 | |
33 | 227 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 3:42.26 | |
34 | 41 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 3:44.85 | |
35 | 39 | Güsmer Aksel Thuesen | 2006 | HOVEDSTAD | 0639AB | 25 m | 3:45.22 | |
36 | 306 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 3:46.43 | |
37 | 233 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 3:50.06 | |
38 | 36 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 3:55.00 | |
39 | 144 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 25 m | |||
40 | 145 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | VORDINGB | 25 m | |||
41 | 258 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | ||
42 | 259 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | ||
43 | 260 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 12 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 08:14 |
Løb 29, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 342 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 31.95 | |
2 | 167 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 25 m | 34.50 | |
3 | 315 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 35.15 | |
4 | 189 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398AJ | 25 m | 35.95 | |
5 | 178 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268AN | 25 m | 35.96 | |
6 | 132 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 36.26 | |
7 | 87 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 37.04 | |
8 | 205 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 25 m | 37.28 | |
9 | 139 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 37.37 | |
10 | 81 | Nielsen Sofie | 2003 | HASLEV | 0324AU | 25 m | 37.54 | |
11 | 125 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 38.20 | |
12 | 175 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 25 m | 38.81 | |
13 | 143 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 40.27 | |
14 | 212 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 40.73 | |
15 | 124 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 40.93 | |
16 | 96 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 42.64 | |
17 | 239 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 42.79 | |
18 | 224 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 43.46 | |
19 | 209 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 0354AX | 25 m | 43.47 | |
20 | 180 | Høngaard Frederikke L. B. | 2003 | VÆRLØSE | 0342AR | 25 m | 43.94 | |
21 | 185 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 50 m | 44.64 | |
22 | 16 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 44.79 | |
23 | 262 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 45.00 | |
24 | 272 | Ølshøj Olivia | 2005 | BIRKERØD | 0546AE | 25 m | 45.00 | |
25 | 307 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 45.11 | |
26 | 252 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 45.69 | |
27 | 72 | Jakobsen Nynne | 2004 | HASLEV | 0462AG | 25 m | 46.18 | |
28 | 79 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 46.54 | |
29 | 353 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 47.11 | |
30 | 214 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 47.16 | |
31 | 358 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 47.20 | |
32 | 368 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 47.22 | |
33 | 129 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 25 m | 47.36 | ||
34 | 340 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 25 m | 47.92 | ||
35 | 303 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 48.06 | |
36 | 326 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 48.90 | |
37 | 362 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 49.52 | |
38 | 192 | Milsgaard Laura Cheng | 2006 | VÆRLØSE | 0658AJ | 50 m | 50.15 | |
39 | 321 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 50.45 | |
40 | 350 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 50.49 | |
41 | 398 | Søgaard Caroline Amalie | 2004 | HOVEDSTAD | 0476AE | 25 m | 50.66 | |
42 | 236 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 50.91 | |
43 | 75 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | HASLEV | 0564AB | 25 m | 51.10 | |
44 | 97 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 25 m | 51.14 | ||
45 | 240 | Mogensen Ida | 2006 | ALLERØD | 0676AC | 25 m | 51.72 | |
46 | 226 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 51.95 | |
47 | 20 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 52.00 | |
48 | 244 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | ALLERØD | 0668AA | 25 m | 52.26 | |
49 | 172 | Berg Caroline Lego | 2004 | VÆRLØSE | 0404AX | 25 m | 52.83 | |
50 | 352 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 53.11 | |
51 | 71 | Jakobsen Mejse | 2007 | HASLEV | 0712AA | 25 m | 53.48 | |
52 | 235 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 54.03 | |
53 | 109 | Kichhhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 54.07 | |
54 | 324 | Holm Katrine | 2005 | VEST | 0556AI | 25 m | 54.13 | |
55 | 261 | Lilja Signe Østergaard | 2006 | BIRKERØD | 0668AD | 25 m | 54.19 | |
56 | 370 | Westh Frederikke | 2007 | VEST | 25 m | 55.99 | ||
57 | 328 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 56.36 | |
58 | 115 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 56.93 | |
59 | 122 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 25 m | 1:16.05 | ||
60 | 121 | Prescott Ellen | 2005 | HILLERØD | 25 m | |||
61 | 159 | Christiansen Linea | 2003 | ODSHERRED | 25 m | |||
62 | 237 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 12 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 08:14 |
Løb 30, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 335 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 28.47 | |
2 | 193 | Persson Mathias | 2001 | VÆRLØSE | 0107AM | 25 m | 32.08 | |
3 | 203 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 32.31 | |
4 | 177 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 32.35 | |
5 | 91 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 50 m | 34.14 | |
6 | 163 | Offersen Elias | 1996 | ODSHERRED | 9645AK | 25 m | 34.73 | |
7 | 200 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 34.79 | |
8 | 137 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 35.66 | |
9 | 111 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 35.86 | |
10 | 93 | Fischer Oscar Lykke | 2002 | HILLERØD | 0295AP | 25 m | 36.28 | |
11 | 158 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | 36.49 | |
12 | 74 | Jørgensen Frederik Birch | 2001 | HASLEV | 0119AL | 25 m | 37.04 | |
13 | 123 | Riis Mikkel Kronborg | 2002 | HILLERØD | 0239AJ | 25 m | 37.34 | |
14 | 245 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 37.42 | |
15 | 213 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 37.88 | |
16 | 204 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 38.00 | |
17 | 206 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 25 m | 38.05 | |
18 | 135 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 38.16 | |
19 | 191 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 39.13 | |
20 | 84 | Schmidt Rasmus Lynge | 2000 | HASLEV | 0071AP | 25 m | 39.94 | |
21 | 6 | Olsen Cornelius | 2005 | HOVEDSTAD | 0515AD | 25 m | 40.24 | |
22 | 356 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 40.33 | |
23 | 337 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 40.92 | |
24 | 346 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 41.13 | |
25 | 256 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 41.53 | |
26 | 263 | Pedersen Nicolaj | 2005 | BIRKERØD | 0537AA | 25 m | 42.05 | |
27 | 188 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 42.52 | |
28 | 343 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 42.75 | |
29 | 174 | Borch Magnus Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0335AO | 50 m | 43.48 | |
30 | 259 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 43.75 | |
31 | 309 | Christensen Cassius Arbo | 2003 | VEST | 0343AO | 25 m | 43.84 | |
32 | 357 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 43.88 | |
33 | 233 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 43.92 | |
34 | 67 | Dahrup Jonas P. | 2004 | HASLEV | 0469AD | 25 m | 44.09 | |
35 | 253 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 44.46 | |
36 | 258 | Jørgensen Thomas | 2005 | BIRKERØD | 0543AB | 25 m | 44.69 | |
37 | 268 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 44.85 | |
38 | 232 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 45.11 | |
39 | 354 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 45.39 | |
40 | 255 | Christoffersen Joakim K. | 2005 | BIRKERØD | 0561AD | 25 m | 45.58 | |
41 | 306 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 45.68 | |
42 | 222 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 46.48 | |
43 | 181 | Høngaard Valdemar | 2006 | VÆRLØSE | 0651AG | 50 m | 46.57 | |
44 | 318 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 47.18 | |
45 | 371 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 47.32 | |
46 | 372 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 47.56 | |
47 | 314 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 47.62 | |
48 | 355 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 47.69 | |
49 | 359 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 47.71 | |
50 | 365 | Sørensen Kristian S. | 2005 | VEST | 0575AB | 25 m | 48.57 | |
51 | 308 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 48.67 | |
52 | 78 | Møller Hjalte | 2007 | HASLEV | 0733AA | 25 m | 50.92 | |
53 | 187 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 51.46 | |
54 | 183 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 52.30 | |
55 | 43 | Voss Alex Føns | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 55.40 | ||
56 | 133 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 25 m | 55.64 | ||
57 | 110 | Klapp August Victor | 2005 | HILLERØD | 25 m | 56.14 | ||
58 | 114 | Larsen Sebastian | 2006 | HILLERØD | 25 m | 58.63 | ||
59 | 144 | Wesselhoff Jonathan | 2006 | VORDINGB | 25 m | 1:02.14 | ||
60 | 136 | Linnebjerg Lucas | 2003 | VORDINGB | 25 m | |||
61 | 162 | Obsen Jonas | 2001 | ODSHERRED | 25 m | |||
62 | 220 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 12 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 08:14 |
Løb 31, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 342 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:03.81 | |
2 | 361 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 1:07.14 | |
3 | 73 | Jensen Nicole | 1996 | HASLEV | 9656AB | 25 m | 1:10.72 | |
4 | 138 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:17.14 | |
5 | 167 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 0222AW | 25 m | 1:22.58 | |
6 | 363 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:23.33 | |
7 | 130 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 1:25.57 | |
8 | 373 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:25.93 | |
9 | 9 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 50 m | 1:28.30 | |
10 | 131 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 1:28.81 | |
11 | 8 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:28.99 | |
12 | 11 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:33.73 | |
13 | 15 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 1:35.58 | |
14 | 48 | Jensen Ditte | 2005 | HOVEDSTAD | 0508AD | 25 m | 1:37.18 | |
15 | 13 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:37.24 | |
16 | 17 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 50 m | 1:42.63 | |
17 | 225 | Bang Caroline Mathilde | 2006 | ALLERØD | 0626AB | 25 m | 1:45.03 | |
18 | 199 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:48.74 | |
19 | 55 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | HOVEDSTAD | 0552AF | 25 m | 1:52.15 | |
20 | 14 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 1:54.64 | |
21 | 59 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 2:05.00 | |
22 | 117 | Nannberg Andrea | 2005 | HILLERØD | 0582AO | 25 m | 2:06.58 | |
23 | 47 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 2:15.00 | |
24 | 77 | Mikkelsen Laura | 2001 | HASLEV | 0176AE | 25 m | ||
25 | 140 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | ||
26 | 252 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | ||
27 | 262 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | ||
28 | 272 | Ølshøj Olivia | 2005 | BIRKERØD | 0546AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 12 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 08:14 |
Løb 32, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 366 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 59.65 | |
2 | 317 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 1:03.59 | |
3 | 166 | Petersen Jacob | 1995 | ODSHERRED | 9515AQ | 25 m | 1:07.33 | |
4 | 201 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 1:10.39 | |
5 | 330 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:11.46 | |
6 | 320 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:13.41 | |
7 | 141 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 25 m | 1:14.65 | |
8 | 5 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:15.64 | |
9 | 333 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:15.91 | |
10 | 327 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:17.43 | |
11 | 4 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 1:22.60 | |
12 | 273 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:23.63 | |
13 | 220 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:24.21 | |
14 | 218 | Svane Nicholas | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 1:25.10 | |
15 | 112 | Larsen Gustav | 2003 | HILLERØD | 0333AH | 25 m | 1:26.17 | |
16 | 3 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:26.92 | |
17 | 2 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:28.69 | |
18 | 161 | Lundgreen Jeppe Just | 2002 | ODSHERRED | 0209AR | 25 m | 1:32.34 | |
19 | 62 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 25 m | 1:45.04 | |
20 | 231 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:48.46 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 12 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 08:14 |
Løb 33, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 285 | Vest Damer | 1996 | VEST | 25 m | 1:57.63 | ||
2 | 101 | Hillerød Hils Piger 1 | 2003 | HILLERØD | 25 m | 2:05.01 | ||
3 | 302 | Vest Årgang Piger 2 | 2004 | VEST | 25 m | 2:05.66 | ||
4 | 197 | Herlev Piger 1 | 2003 | HERLEV | 25 m | 2:07.00 | ||
5 | 7 | Hovedstadens Piger 1 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:08.00 | ||
6 | 152 | Piger 1 Vordingborg | 2000 | VORDINGB | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 155 | Odsherred Piger | 2003 | ODSHERRED | 25 m | 2:10.00 | ||
8 | 301 | Vest Årgang Piger 1 | 2002 | VEST | 25 m | 2:10.54 | ||
9 | 12 | Hovedstadens Piger 2 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:15.00 | ||
10 | 198 | Herlev Piger 2 | 2003 | HERLEV | 25 m | 2:16.00 | ||
11 | 104 | Hillerød Hils Piger 2 | 2003 | HILLERØD | 25 m | 2:16.01 | ||
12 | 153 | Piger 2 Vordingborg | 2002 | VORDINGB | 25 m | 2:40.00 | ||
13 | 106 | Hillerød Hils Piger 3 | 2003 | HILLERØD | 25 m | 2:45.01 | ||
14 | 45 | Talent Piger 1 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:45.60 | ||
15 | 52 | Talent Piger 2 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:46.30 | ||
16 | 57 | Talent Piger 3 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:50.55 | ||
17 | 60 | Talent Piger 4 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:55.43 | ||
18 | 297 | Vest Talent Piger | 2005 | VEST | 25 m | 2:57.28 | ||
19 | 291 | Vest Mini Piger 1 | 2005 | VEST | 25 m | 3:04.71 | ||
20 | 294 | Vest Mini Piger 3 | 2006 | VEST | 25 m | 3:28.65 | ||
21 | 64 | Haslev Piger Gr1 | 2004 | HASLEV | 25 m | |||
22 | 65 | Haslev Piger Gr2 | 1996 | HASLEV | 25 m | |||
23 | 170 | Vsk Piger 1 | 2002 | VÆRLØSE | 25 m | |||
24 | 171 | Vsk Piger 2 | 2004 | VÆRLØSE | 25 m | |||
25 | 242 | Allerød Ag3 Piger 1 | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
26 | 243 | Allerød Ag3 Piger 2 | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
27 | 250 | Ag3 Birkerød Piger 1 | 2005 | BIRKERØD | 25 m | |||
28 | 251 | Ag3 Birkerød Piger 2 | 2005 | BIRKERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 12 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 08:14 |
Løb 34, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 286 | Vest Herrer | 1993 | VEST | 25 m | 1:38.41 | ||
2 | 299 | Vest Årgang Drenge 1 | 2001 | VEST | 25 m | 1:50.92 | ||
3 | 195 | Herlev Knægte 1 | 2001 | HERLEV | 25 m | 1:53.00 | ||
4 | 98 | Hillerød Hils Drenge 1 | 2002 | HILLERØD | 25 m | 1:54.01 | ||
5 | 154 | Odsherred Drenge | 2002 | ODSHERRED | 25 m | 1:55.00 | ||
6 | 1 | Hovedstadens Drenge 1 | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:01.00 | ||
7 | 151 | Herrer Vordingborg | 2000 | VORDINGB | 25 m | 2:05.00 | ||
8 | 196 | Herlev Knægte 2 | 2001 | HERLEV | 25 m | 2:05.00 | ||
9 | 300 | Vest Årgang Drenge 2 | 2002 | VEST | 25 m | 2:06.26 | ||
10 | 100 | Hillerød Hils Drenge 3 | 2003 | HILLERØD | 25 m | 2:13.01 | ||
11 | 25 | Talent Drenge 1 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:30.32 | ||
12 | 295 | Vest Talent Drenge | 2005 | VEST | 25 m | 2:42.13 | ||
13 | 30 | Talent Drenge 2 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:43.23 | ||
14 | 35 | Talent Drenge 3 | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:45.32 | ||
15 | 288 | Vest Mini Drenge 1 | 2006 | VEST | 25 m | 2:49.60 | ||
16 | 150 | Drenge Vordingborg | 2004 | VORDINGB | 25 m | 3:15.00 | ||
17 | 168 | Vsk Drenge 1 | 2000 | VÆRLØSE | 25 m | |||
18 | 169 | Vsk Drenge 2 | 2003 | VÆRLØSE | 25 m | |||
19 | 228 | Allerød Ag3 Drenge 1 | 2004 | ALLERØD | 25 m | |||
20 | 247 | Ag3 Birkerød Drenge 1 | 2004 | BIRKERØD | 25 m | |||
21 | 248 | Ag3 Birkerød Drenge 2 | 2004 | BIRKERØD | 25 m | |||
22 | 249 | Ag3 Birkerød Drenge 3 | 2004 | BIRKERØD | 25 m | |||
23 | 409 | Haslev Drenge Gr 2 | 2000 | HASLEV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 12 juni 2016 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 08:14 |