Program för DM/JDM (50m), Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 Lördag 11/6
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
DM/JDM(50m) 2016 |
|
Utskriftsdatum |
11 juni 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:28 |
|
|
Arrangör |
Järfälla S & Stockholms simförbund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 juni 2016 |
|
|
|
|
Gren 2, 800m Frisim Damer |
Finaler (3) |
SR: Gabriella Fagundez (1985) 8:39.06 2008-08-14 |
SR Juniorer: Ann Linder (1966) 8:47.64 1982-05-29 |
|
Beräknad start 09:08 |
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
849 |
2 |
Louise Ericsson |
2001 |
AN8601 |
SALTSJÖB |
|
25m |
10:06.81 |
779 |
3 |
Ebba Edbom |
2002 |
AQ4602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
10:05.91 |
886 |
4 |
Klara Eklöf |
2002 |
AH2202 |
SKK |
|
25m |
9:55.27 |
1115 |
5 |
Hermella Alem |
2000 |
AK1600 |
SPIF SF |
|
25m |
10:02.31 |
858 |
6 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
10:06.11 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1027 |
1 |
Esther Rydbeck Nordén |
2001 |
BN8801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
9:49.39 |
1050 |
2 |
Ebba Andersson |
2001 |
AL2601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
9:37.27 |
1055 |
3 |
Emma Dimitriou Sagré |
1999 |
AO4699 |
VÄSBY SS |
|
25m |
9:34.28 |
914 |
4 |
Carolina Jonsson |
2002 |
AU5402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
9:25.34 |
1051 |
5 |
Tova Andersson |
2001 |
AH8201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
9:32.93 |
1117 |
6 |
Rebecka Bergström |
1997 |
AH1297 |
SPIF SF |
|
25m |
9:34.85 |
778 |
7 |
Sandra Bergerstam |
2001 |
AI1401 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
9:44.96 |
776 |
8 |
Ella Arrhén Andersson |
2002 |
AX8402 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
9:54.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1036 |
1 |
Alexandra Uusaro |
1995 |
AN0295 |
TÄBY SIM |
|
25m |
9:16.95 |
998 |
2 |
Linda Brännlund |
1998 |
AW6298 |
TÄBY SIM |
|
50m |
10:11.10 |
1061 |
3 |
Louise Halldén |
1998 |
AW2498 |
VÄSBY SS |
|
50m |
9:20.77 |
784 |
4 |
Isabelle Hanson |
1998 |
AB4298 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
9:13.56 |
955 |
5 |
Emma Roloff |
2002 |
AT6402 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
9:20.33 |
956 |
6 |
Wilma Roloff |
2000 |
BA7600 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
9:48.89 |
811 |
7 |
Christine Ekman |
1994 |
AE8294 |
SK NEPTUN |
|
25m |
8:45.01 |
810 |
8 |
Rebecka Ehn |
2000 |
AO7600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
9:24.45 |
Skapad av WinGrodan 1.25.06 |
Utskriftsdatum |
11 juni 2016 |
Licensierad till: IC Control |
Utskriftstid |
08:28 |
|