Program för Serneke Swim Open
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 33
|
Tävling |
Serneke Swim Open |
|
Utskriftsdatum |
10 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
13:35 |
|
|
Arrangör |
Alingsås SLS/GöteborgSim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 september 2016 |
|
|
|
|
Gren 33, 100m Fjärilsim C D Herrar |
Finaler (5) |
Sponsor: Liseberg |
11 - 12 år: Albin Lövgren (1999) 1:13.13 2011-09-10 |
13 - 14 år: Albin Lövgren (1999) 1:01.07 2013-09-06 |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
258 |
1 |
Jonathan Zachrisson |
2002 |
AT9502 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
|
101 |
2 |
Sam Heidarpour |
2004 |
AR6504 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
223 |
3 |
Hugo Hilmersson |
2002 |
AV7102 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
|
590 |
4 |
Gustav Lokrantz |
2004 |
AH6704 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:43.68 |
36 |
5 |
Tim Nageus |
2005 |
AB1505 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:49.82 |
152 |
6 |
August Rättgård |
2003 |
AY8303 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
587 |
7 |
Rasmus Kristiansson |
2004 |
AH1704 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
362 |
1 |
Isak Silow |
2002 |
AV1102 |
MARIESTAD |
|
50m |
1:38.80 |
108 |
2 |
Leo Hovbrandt |
2003 |
AL1703 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:34.64 |
136 |
3 |
Marcus Nordberg |
2002 |
AM4302 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:27.99 |
389 |
4 |
Måns Evertsson |
2003 |
AR2103 |
MASS |
|
25m |
1:27.02 |
552 |
5 |
Vide Troberg Eskola |
2003 |
AN3303 |
S 02 |
|
50m |
1:27.84 |
599 |
6 |
Olle Wising |
2003 |
AH1903 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:30.94 |
586 |
7 |
Filip Klefsjö |
2004 |
AR9304 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:37.93 |
305 |
8 |
Ludvig Hoff |
2005 |
AB8705 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:39.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
588 |
1 |
Sigge Larsson |
2002 |
AP9702 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:24.87 |
513 |
2 |
Gustav Forssell |
2003 |
AL3503 |
S 02 |
|
25m |
1:22.59 |
610 |
3 |
Carl Storberg |
2002 |
AK5502 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:21.26 |
215 |
4 |
Richard Ekholm |
2002 |
AV1702 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:19.08 |
609 |
5 |
Mats Rehn |
2002 |
AW8902 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:19.39 |
393 |
6 |
Lukas Fredholm |
2003 |
AE9903 |
MASS |
|
50m |
1:21.87 |
325 |
7 |
Markus Rydgren |
2003 |
AM3303 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:24.81 |
322 |
8 |
Jesper Ring |
2003 |
AF6103 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:26.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
488 |
1 |
Hannes Wrenne |
2004 |
AC4304 |
RONNEBY SS |
|
50m |
1:34.36 |
425 |
2 |
Hampus Klebom |
2004 |
AC4504 |
MASS |
|
25m |
1:32.42 |
249 |
3 |
Axel Vaide |
2005 |
AB2705 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:26.74 |
473 |
4 |
Max Swegmark |
2004 |
AE2504 |
MASS |
|
25m |
1:19.17 |
482 |
5 |
Alvin Välkki |
2004 |
AE3504 |
MASS |
|
50m |
1:21.86 |
607 |
6 |
Alexander Mcadam |
2004 |
AE7504 |
FALKENBERG |
|
50m |
1:28.37 |
346 |
7 |
Henrik Kraemer |
2005 |
AD7505 |
LIDKÖPING |
|
25m |
1:32.44 |
336 |
8 |
Viggo Thomsen |
2004 |
AE4904 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:37.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
472 |
1 |
Marcus Sundblad |
2003 |
AF4103 |
MASS |
|
25m |
1:17.93 |
430 |
2 |
Ludwig Lundborg |
2002 |
AJ7702 |
MASS |
|
25m |
1:15.83 |
418 |
3 |
Felix Jedbratt |
2003 |
AJ7703 |
MASS |
|
50m |
1:12.35 |
504 |
4 |
Daniel Clasén |
2003 |
AL1503 |
S 02 |
|
25m |
1:09.55 |
250 |
5 |
Hugo Vaide |
2003 |
AD8903 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:12.30 |
511 |
6 |
Noah Emanuelsson |
2003 |
AI8703 |
S 02 |
|
25m |
1:14.71 |
171 |
7 |
Lorand Vari |
2002 |
AK7502 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:16.86 |
85 |
8 |
Loke Egnell |
2003 |
AR2703 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:18.71 |
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
10 september 2016 |
Licensierad till: Göteborg Sim |
Utskriftstid |
13:35 |
|