Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 38
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
02 oktober 2016 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
07:55 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 oktober 2016 |
|
|
|
|
Løb 38, 50m Rygsvømning Damer |
Finaler (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
165 |
3 |
Louise Popp-Madsen |
2007 |
|
TUNE |
|
25m |
|
438 |
4 |
Hannah Bjerg Hagens |
2007 |
|
VEST |
|
25m |
|
171 |
5 |
Mathilde Bremer Sørensen |
2006 |
0688AN |
GTI |
|
25m |
|
448 |
6 |
Freja Koppernagel |
2008 |
|
VEST |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
459 |
1 |
Ila Murphy |
2007 |
|
VEST |
|
25m |
|
155 |
2 |
Amalie Lykke Madsen |
2008 |
0866AC |
GTI |
|
25m |
|
159 |
3 |
Naja O. K. Neergaard |
2007 |
0704AI |
GTI |
|
25m |
|
335 |
4 |
Freja Johanna Kepser |
2005 |
0544AS |
AIF |
|
25m |
1:06.64 |
79 |
5 |
Sarah Højlund |
2006 |
0684AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:10.00 |
149 |
6 |
Rebekka Kristensen |
2007 |
0722AI |
GTI |
|
25m |
|
476 |
7 |
Nanna Maria S. Sørensen |
2007 |
|
VEST |
|
25m |
|
158 |
8 |
Signe C. H. Naaby |
2007 |
0712AI |
GTI |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
150 |
1 |
Celina Bruhn Kyhnæb |
2006 |
0626AK |
GTI |
|
25m |
58.03 |
445 |
2 |
Mikkeline H. Jacobsen |
2007 |
0788AC |
VEST |
|
25m |
56.36 |
443 |
3 |
Agnes Højsteen |
2007 |
0714AE |
VEST |
|
25m |
56.23 |
81 |
4 |
Nora Kejser |
2004 |
0476AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
55.00 |
75 |
5 |
Laila Elliks |
2005 |
0568AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
55.00 |
344 |
6 |
Sofie Riis |
2005 |
0536AG |
AIF |
|
25m |
56.28 |
198 |
7 |
Emma Haagen |
2006 |
0676AH |
STT |
|
25m |
56.63 |
77 |
8 |
Luna Hein |
2005 |
0518AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:00.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
170 |
1 |
Marie Skole Sørensen |
2006 |
0636AI |
GTI |
|
25m |
54.16 |
106 |
2 |
Maja Zastrojevic |
2006 |
0646AE |
VAT CPH-MK |
|
25m |
53.00 |
133 |
3 |
Alma Høj Andersen |
2007 |
0722AH |
GTI |
|
25m |
52.62 |
167 |
4 |
Sophie Amalie Rasmussen |
2006 |
0692AJ |
GTI |
|
25m |
51.77 |
200 |
5 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
STT |
|
25m |
51.94 |
420 |
6 |
Amalie Nissov-Johannsen |
2003 |
0356AS |
VEST |
|
25m |
52.73 |
134 |
7 |
Nicole Damshøj Andersen |
2006 |
0674AN |
GTI |
|
25m |
53.87 |
87 |
8 |
Luna Luminari |
2005 |
0534AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
55.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
333 |
1 |
Laura Buchmann |
2004 |
0424AV |
AIF |
|
25m |
50.43 |
92 |
2 |
Lilya Oregan |
2005 |
0522AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
50.00 |
472 |
3 |
Caroline Svane |
2005 |
0516AH |
VEST |
|
25m |
49.70 |
176 |
4 |
Smilla Askvig |
2004 |
0408AK |
GTI |
|
25m |
48.66 |
435 |
5 |
Sandra Bünsov Frederiksen |
2007 |
0766AC |
VEST |
|
25m |
49.00 |
152 |
6 |
Liva Josephine Lang |
2006 |
0682AO |
GTI |
|
25m |
49.71 |
343 |
7 |
Emma Riis |
2005 |
0546AG |
AIF |
|
25m |
50.14 |
347 |
8 |
Marie Strandquist |
2007 |
0738AA |
AIF |
|
25m |
50.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
186 |
1 |
Andrea Bruhn Kyhnæb |
2004 |
0464AJ |
GTI |
|
25m |
47.84 |
469 |
2 |
Maya Amstrup Riis |
2007 |
0708AA |
VEST |
|
25m |
47.15 |
185 |
3 |
Emma Hou Theilade Klausen |
2005 |
0598AD |
GTI |
|
25m |
45.54 |
193 |
4 |
Mathilde Svendsen |
2004 |
0472AQ |
GTI |
|
25m |
43.85 |
465 |
5 |
Natascha Packert-Frandsen |
2005 |
0588AJ |
VEST |
|
25m |
45.45 |
181 |
6 |
Emilia Gotfredsen |
2005 |
0562AE |
GTI |
|
25m |
46.99 |
444 |
7 |
Ida Jacobsen |
2005 |
0528AD |
VEST |
|
25m |
47.40 |
82 |
8 |
Cille Kirketerp |
2005 |
0526AK |
VAT CPH-MK |
|
25m |
47.84 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
103 |
1 |
Liva Søby |
2004 |
0402AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
41.14 |
95 |
2 |
Emma Kjer Rasmussen |
2004 |
0498AI |
VAT CPH-MK |
|
25m |
41.00 |
492 |
3 |
Sofia Levisen |
2002 |
0258AE |
SOLRØD |
|
25m |
40.92 |
416 |
4 |
Annika Egenhardt |
2003 |
0348AM |
VEST |
|
25m |
39.29 |
191 |
5 |
Nomi I. K. Schau |
2004 |
0408AI |
GTI |
|
25m |
39.89 |
425 |
6 |
Mathilde Bennetzen |
2004 |
0428AN |
VEST |
|
25m |
41.00 |
74 |
7 |
Filippa Eiler |
2005 |
0588AI |
VAT CPH-MK |
|
25m |
41.00 |
341 |
8 |
Silja Mortensen |
2003 |
0342AU |
AIF |
|
25m |
41.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
422 |
1 |
Anne Sofie Devantier |
2004 |
0406AG |
VEST |
|
25m |
37.91 |
229 |
2 |
Laura Petersson |
2001 |
0108AF |
STT |
|
25m |
37.03 |
105 |
3 |
Emma Zambrano Thorsen |
2004 |
0402AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
35.88 |
97 |
4 |
Isabella Rosenberg |
2003 |
0366AC |
VAT CPH-MK |
|
25m |
35.00 |
569 |
5 |
Josephine Holst Vinther |
2004 |
0432AC |
GENTOFTE |
|
25m |
35.65 |
73 |
6 |
Nønne Christensen |
2004 |
0486AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
37.00 |
548 |
7 |
Viola Demuth Andersen |
2003 |
0316AI |
GENTOFTE |
|
25m |
37.49 |
58 |
8 |
Caroline Gerlach |
2002 |
0228BA |
ROSKILDE |
|
25m |
38.16 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
99 |
1 |
Lærke Rask Sander |
2002 |
0212AL |
VAT CPH-MK |
|
25m |
33.35 |
556 |
2 |
Frederikke Falk-List |
2004 |
0488AB |
GENTOFTE |
|
25m |
32.65 |
324 |
3 |
Emily Brophy |
1999 |
9962AQ |
VAT CPH-MK |
|
25m |
31.84 |
339 |
4 |
Caroline Mathiesen |
2001 |
0172AG |
AIF |
|
25m |
31.36 |
64 |
5 |
Andrea Paaske |
2001 |
0186AF |
ROSKILDE |
|
25m |
31.68 |
562 |
6 |
Clara Rybak-Andersen |
2003 |
0342AO |
GENTOFTE |
|
25m |
32.64 |
359 |
7 |
Julie Laugesen |
2003 |
0308AF |
VI39 |
|
25m |
32.94 |
55 |
8 |
Josefine Boisen |
1996 |
9632AE |
ROSKILDE |
|
25m |
33.47 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
02 oktober 2016 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
07:55 |
|