Program för PTC - Arena & Poseidon Team Cup 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Startlist Event 25
|
Competition name |
Arena & Poseidon Team Cup 2016 |
|
Print Date |
27 August 2016 |
|
|
Competition place |
Lund |
|
Print Time |
08:12 |
|
|
Organizer |
SK Poseidon |
|
|
|
|
|
Pool |
25m |
|
|
|
|
|
Competition date |
26 August 2016 |
|
|
|
|
Event 25, 50m Freestyle Woman 15-16 |
Finals (5) |
Approximate start 10:51 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
177 |
3 |
Sarah Palmgren |
2001 |
AE6801 |
KARLSKRONA |
|
25m |
33.25 |
157 |
4 |
Elin Sjö |
2001 |
AX5801 |
SS IDEN |
|
25m |
32.25 |
151 |
5 |
Elin Hansen |
2000 |
AV6600 |
SS IDEN |
|
25m |
32.53 |
382 |
6 |
Nora Öhlin |
2000 |
BR1400 |
SK TRITON |
|
50m |
35.06 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
300 |
1 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
31.44 |
338 |
2 |
Amalia Degler |
2001 |
AG2601 |
SK TRITON |
|
25m |
30.93 |
232 |
3 |
Serena Gravrogk-Linde |
2000 |
AM8600 |
POSEIDON |
|
25m |
30.45 |
82 |
4 |
Hanna Maigren |
2001 |
BL8401 |
HS |
|
50m |
30.29 |
216 |
5 |
Amanda Björkman |
2001 |
AF3101 |
POSEIDON |
|
50m |
30.32 |
117 |
6 |
Amanda Trägårdh |
2001 |
BL3201 |
HS |
|
25m |
30.50 |
269 |
7 |
Linn Tufvesson |
2001 |
AT5201 |
POSEIDON |
|
25m |
31.05 |
168 |
8 |
Trulsa Holm |
2001 |
BG2601 |
KARLSKRONA |
|
25m |
31.84 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
242 |
1 |
Jenny Le |
2000 |
AP2800 |
POSEIDON |
|
25m |
29.86 |
91 |
2 |
Elly Palm |
2001 |
BP4401 |
HS |
|
25m |
29.64 |
173 |
3 |
Emma Ljungcrantz |
2001 |
AR7401 |
KARLSKRONA |
|
25m |
29.46 |
313 |
4 |
Frida Nordefell |
2000 |
AF1800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
29.42 |
341 |
5 |
Cornelia Forsgren |
2000 |
AC2800 |
SK TRITON |
|
25m |
29.44 |
75 |
6 |
Emmie Lennberger |
2000 |
AN7200 |
HS |
|
25m |
29.61 |
220 |
7 |
Annamaria Bontidean |
2000 |
BA0200 |
POSEIDON |
|
25m |
29.65 |
159 |
8 |
Moa Törneman |
2001 |
AN6401 |
SS IDEN |
|
25m |
30.23 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
52 |
1 |
Alva Ericsson |
2000 |
AN8200 |
HS |
|
25m |
29.27 |
348 |
2 |
Thea Lindström |
2000 |
AF9600 |
SK TRITON |
|
25m |
29.17 |
250 |
3 |
Elin Melin |
2000 |
AB4800 |
POSEIDON |
|
25m |
28.87 |
307 |
4 |
Klara Johansson |
2001 |
AO5401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
28.69 |
14 |
5 |
Elin Lackegård |
2000 |
AR9600 |
SK HAJEN |
|
25m |
28.71 |
115 |
6 |
Clara Thomasson |
2001 |
BD6601 |
HS |
|
50m |
28.96 |
142 |
7 |
Ida Widén |
2001 |
AB3801 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
29.17 |
311 |
8 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
29.31 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
|
Pool |
Time |
|
57 |
1 |
Kajsa Gustavsson |
2001 |
AW2401 |
HS |
|
25m |
28.65 |
136 |
2 |
Kajsa Norell Dahlqvist |
2001 |
AV2401 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
28.17 |
79 |
3 |
Alicia Lundblad |
2001 |
AF6801 |
HS |
|
50m |
27.78 |
165 |
4 |
Tea Gladher |
2000 |
AB1400 |
KARLSKRONA |
|
25m |
26.86 |
211 |
5 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
25m |
27.15 |
62 |
6 |
Daniella Horvath |
2001 |
AO9601 |
HS |
|
25m |
27.96 |
241 |
7 |
Mary Lagoguez |
2001 |
BD9801 |
POSEIDON |
|
25m |
28.55 |
70 |
8 |
Maja Jönsson |
2001 |
BL1201 |
HS |
|
25m |
28.67 |
Generated by WinGrodan 1.25.07 |
Print Date |
27 August 2016 |
Licensed to: Simklubben Poseidon |
Print Time |
08:12 |
|