2020-01-20   05:55:59
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Powerade Open

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 11
Heatlista 
 
  Tävling  Powerade Open    Utskriftsdatum  16 september 2016   
  Tävlingsort  Halmstad    Utskriftstid  18:10   
  Arrangör  SK Laxen         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  17 september 2016         
 
 
 
Gren 11, 50m Frisim Damer  Finaler (9) 
Heat 1 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
22  Elma Bülow  2005  BL0605  SK LAXEN    25m   
Nelly Haraldsson  2004  BS3804  ANDERSTORP    25m   
108  Gabriella Ljungdahl  2008  AB8408  SK STIMMET    25m  1:00.74 
71  Nåva Packalen Åkerblom  2007  AN3607  SK LAXEN    50m  56.16 
Ebba Svensson  2004  BT7204  ANDERSTORP    25m  1:00.24 
Lovis Johansson-Magnusson  2007  AI3207  ANDERSTORP    25m  1:00.90 
113  Tindra Näsgårde  2007  AO7207  SK STIMMET    25m   
26  Ebba Franke  2006  BB8606  SK LAXEN    25m   

 
Heat 2 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
110  Clara Lövenkjaer  2006  AW6806  SK STIMMET    25m  50.88 
87  Louise Thomasson  2006  BB9206  SK LAXEN    50m  48.19 
83  Annielle Strandh  2003  AR2203  SK LAXEN    25m  45.97 
151  Stella Isaksson  2007  AG7407  SK LAXEN    50m  45.49 
Beatrice Andersson  2005  BB3205  SK LAXEN    25m  45.83 
10  Josephine Andersson  2007  AN8207  SK LAXEN    50m  46.28 
72  Bella Persson  2004  BN2404  SK LAXEN    25m  49.63 
112  Signe Nilsson  2008  AB9408  SK STIMMET    50m  56.04 

 
Heat 3 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
12  Sandra Barisic  2005  BJ3405  SK LAXEN    50m  44.45 
Ebba Kemper  2004  BA6404  ANDERSTORP    25m  43.24 
133  Julia Gunnarsson  2004  AY9804  VARBERG    25m  42.99 
33  Leia Gustavsson  2007  AF4407  SK LAXEN    25m  41.88 
124  Izabelle Andersson  2004  AM9204  VARBERG    25m  41.99 
105  Simona Gunnarsson  2007  AC8807  SK STIMMET    50m  43.16 
100  Majken Eriksson  2005  AV9605  SMÅLANDSST    25m  43.64 
34  Anna Hakobyan  2006  AP4606  SK LAXEN    25m  45.47 

 
Heat 4 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
75  Emilia Pålsson  2005  BB1405  SK LAXEN    25m  41.24 
73  Isa Persson  2006  AO4806  SK LAXEN    25m  41.12 
38  Stina Holmqvist  2006  AO6606  SK LAXEN    25m  39.97 
127  Maria Balslev  2004  AZ7204  VARBERG    25m  39.86 
134  Freja Gustafsson  2004  AZ9604  VARBERG    50m  39.90 
142  Olivia Leijon  2005  AL8605  VARBERG    25m  40.62 
53  Olivia Laaksonen  2006  AO5606  SK LAXEN    25m  41.17 
93  Tilda Westergren  2004  AN4404  SK LAXEN    25m  41.32 

 
Heat 5 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
56  Maja Ljungdahl  2006  AO9606  SK LAXEN    25m  39.51 
153  Moa Martinsson  2002  BT8202  VARBERG    25m  39.26 
20  Ebba Björklund  2004  BD9204  SK LAXEN    50m  38.34 
104  Moa Fagerström  2003  AN4803  SK STIMMET    25m  37.66 
66  Lisa Nilsson Johansson  2003  BQ0803  SK LAXEN    25m  38.00 
69  Emmalina Ottosson  2005  AP3405  SK LAXEN    50m  39.00 
131  Emmie Dahlgren  2004  BA8204  VARBERG    25m  39.48 
135  Ronja Gustafsson  2006  AD4606  VARBERG    25m  39.79 

 
Heat 6 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
102  Amanda Thom  2005  AV8405  SMÅLANDSST    50m  37.37 
43  Erica Ivansson  2003  AQ8803  SK LAXEN    25m  36.82 
128  Nikki Berggren  2005  AD9805  VARBERG    50m  36.12 
54  Cazzandra Lindblad  2003  AQ5803  SK LAXEN    25m  35.22 
44  Alba Losada Johansson  2002  BS3202  SK LAXEN    25m  35.25 
97  Andrea Wollentz  2004  BC3404  SK LAXEN    50m  36.37 
Elicia Allard  2005  AP0805  SPÅRVÄGEN    50m  37.23 
146  Alva Tingstorp  2005  AB6405  VARBERG    25m  37.55 

 
Heat 7 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
46  Elsa Jonsson  2004  AN0404  SK LAXEN    25m  34.65 
79  Nikita Reljanovic  2004  BD4404  SK LAXEN    50m  34.11 
32  Ellen Gullberg  2005  AJ3605  SK LAXEN    25m  33.78 
119  Hilja Volmberg  2003  AN7803  SK STIMMET    50m  33.38 
51  Henna Kjaergaard  2003  AQ3803  SK LAXEN    50m  33.62 
55  Ella Ljungdahl  2004  AP2804  SK LAXEN    25m  33.83 
114  Annie Ottosson  2002  AT8802  SK STIMMET    25m  34.38 
145  Filippa Sjögren  2006  AD6406  VARBERG    25m  34.78 

 
Heat 8 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
14  Moa Bergdahl  2003  BB8603  SK LAXEN    25m  32.79 
49  Emilia Karlberg  2002  AM0602  SK LAXEN    25m  31.94 
76  Therese Pålsson  2001  BJ4401  SK LAXEN    50m  31.03 
94  Karin Widerberg  2003  AO3803  SK LAXEN    25m  30.21 
90  Elsa Wahlbeck  2002  AM4202  SK LAXEN    25m  30.42 
118  Kinga Szczesniak  2001  AL5801  SK STIMMET    25m  31.29 
129  Ronja Berggren  2003  AE1403  VARBERG    50m  32.37 
101  Wilma Klaren  2000  BR4600  SMÅLANDSST    25m  33.25 

 
Heat 9 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
67  Elin Norrman  2001  AX4601  SK LAXEN    50m  29.81 
45  Petronella Johansson  2000  AW0600  SK LAXEN    25m  29.36 
116  Klara Stigsson  2001  AL0201  SK STIMMET    25m  29.10 
63  Tilde Morin  2002  AM5202  SK LAXEN    50m  27.24 
16  Moa Bergstedt  2000  AV1400  SK LAXEN    25m  28.94 
70  Petronella Ottosson  2002  AN8802  SK LAXEN    25m  29.13 
64  Fanny Nilsson  1998  AT9498  SK LAXEN    25m  29.40 
99  Josephine Ålenius  2002  AY2402  SK LAXEN    25m  29.89 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  16 september 2016 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  18:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner