2019-12-06   12:43:05
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Powerade Open

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 20
Heatlista 
 
  Tävling  Powerade Open    Utskriftsdatum  17 september 2016   
  Tävlingsort  Halmstad    Utskriftstid  16:42   
  Arrangör  SK Laxen         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  17 september 2016         
 
 
 
Gren 20, 50m Bröstsim Herrar  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
96  Edvin Viktorsson  2006  AN4306  SK LAXEN    25m   
48  Markus Kanth  2006  AN3306  SK LAXEN    25m   
59  Bence Márkus  2005  AM5105  SK LAXEN    25m  56.48 
81  Linus Rosdahl  2003  AW7503  SK LAXEN    25m  1:00.87 
58  Otto Lövdahl  2007  AF4707  SK LAXEN    25m   
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
109  Sebastian Ljungdahl  2004  AT9704  SK STIMMET    25m  55.04 
Tony Kerman  2005  AP8705  ANDERSTORP    50m  53.46 
15  Petter Bergdahl  2005  AM3105  SK LAXEN    50m  51.31 
126  Lucas Axelsson  2005  AK5705  VARBERG    50m  50.92 
80  Hampus Rosdahl  2005  AM4105  SK LAXEN    50m  51.22 
136  Alfred Hedberg  2004  AO4904  VARBERG    25m  53.04 
107  Alexander Ljungdahl  2006  AI0306  SK STIMMET    50m  54.69 
139  Victor Josarp  2006  AG9706  VARBERG    25m  56.05 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
132  Edvin Danielsson  2005  AK6905  VARBERG    25m  49.85 
143  Samuel Lövenklev  2003  AU7703  VARBERG    25m  49.69 
17  Marcus Bjering  2002  AS1302  SK LAXEN    25m  48.32 
18  Oscar Bjering  2004  AN6504  SK LAXEN    25m  47.60 
92  Emil Wannem  2006  AG8906  SK LAXEN    25m  47.92 
35  Erik Hakopian  2004  AN2704  SK LAXEN    25m  48.80 
42  Lukas Isaksson  2005  AF5705  SK LAXEN    25m  49.72 
61  Joel Meuller  2004  AN1704  SK LAXEN    50m  50.23 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
125  Julius Andersson  2005  AE9505  VARBERG    25m  44.94 
52  Aleksa Kovijanic  2003  AH4903  SK LAXEN    25m  44.35 
117  Linus Svensson  2002  AT9902  SK STIMMET    25m  41.48 
140  Viking Josefson  2002  AQ2702  VARBERG    50m  37.13 
47  Gustaf Jonsson  2003  AH3103  SK LAXEN    25m  40.16 
60  Maximilian Matovic  2004  AP8304  SK LAXEN    50m  43.34 
154  Alvin Åkesson  2005  AH4505  VARBERG    25m  44.61 
155  Joseph Ornek  2005  AE5705  VARBERG    25m  46.18 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  17 september 2016 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  16:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner