2019-12-14   07:06:38
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Powerade Open

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

13_S
Gren 13, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
64  Nilsson Fanny  1998  SK LAXEN  AT9498  25 m  1:15.62   
129  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  1:18.22   
29  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  50 m  1:25.15   
76  Pålsson Therese  2001  SK LAXEN  BJ4401  25 m  1:28.45   
119  Volmberg Hilja  2003  SK STIMMET  AN7803  25 m  1:28.78   
118  Szczesniak Kinga  2001  SK STIMMET  AL5801  50 m  1:28.85   
46  Jonsson Elsa  2004  SK LAXEN  AN0404  25 m  1:30.68   
94  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  25 m  1:30.95   
153  Martinsson Moa  2002  VARBERG  BT8202  25 m  1:31.40   
10  27  Fritz Hannah  2003  SK LAXEN  BB5603  25 m  1:31.44   
11  14  Bergdahl Moa  2003  SK LAXEN  BB8603  25 m  1:31.45   
12  101  Klaren Wilma  2000  SMÅLANDSST  BR4600  50 m  1:32.50   
13  36  Hedman Emilia  2003  SK LAXEN  BE6803  25 m  1:33.80   
14  146  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  1:34.32   
15  51  Kjaergaard Henna  2003  SK LAXEN  AQ3803  50 m  1:36.92   
16  128  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  1:37.09   
17  32  Gullberg Ellen  2005  SK LAXEN  AJ3605  25 m  1:37.63   
18  79  Reljanovic Nikita  2004  SK LAXEN  BD4404  25 m  1:38.48   
19  135  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  25 m  1:44.22   
20  127  Balslev Maria  2004  VARBERG  AZ7204  25 m  1:45.02   
21  54  Lindblad Cazzandra  2003  SK LAXEN  AQ5803  25 m  1:45.20   
22  145  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  50 m  1:45.70   
23  104  Fagerström Moa  2003  SK STIMMET  AN4803  25 m  1:46.87   
24  Andersson Beatrice  2005  SK LAXEN  BB3205  25 m  1:47.72   
25  131  Dahlgren Emmie  2004  VARBERG  BA8204  25 m  1:48.91   
26  124  Andersson Izabelle  2004  VARBERG  AM9204  50 m  1:49.33   
27  134  Gustafsson Freja  2004  VARBERG  AZ9604  25 m  1:49.34   
28  55  Ljungdahl Ella  2004  SK LAXEN  AP2804  25 m  1:50.61   
29  97  Wollentz Andrea  2004  SK LAXEN  BC3404  50 m  1:52.25   
30  133  Gunnarsson Julia  2004  VARBERG  AY9804  25 m  1:52.76   
31  66  Nilsson Johansson Lisa  2003  SK LAXEN  BQ0803  25 m  1:54.41   
32  33  Gustavsson Leia  2007  SK LAXEN  AF4407  25 m  1:54.56   
33  12  Barisic Sandra  2005  SK LAXEN  BJ3405  25 m  1:54.62   
34  Allard Elicia  2005  SPÅRVÄGEN  AP0805  25 m  1:55.39   
35  93  Westergren Tilda  2004  SK LAXEN  AN4404  50 m  1:58.30   
36  Kemper Ebba  2004  ANDERSTORP  BA6404  50 m  1:58.72   
37  83  Strandh Annielle  2003  SK LAXEN  AR2203  50 m  1:59.02   
38  73  Persson Isa  2006  SK LAXEN  AO4806  25 m  2:00.00   
39  56  Ljungdahl Maja  2006  SK LAXEN  AO9606  25 m  2:00.39   
40  142  Leijon Olivia  2005  VARBERG  AL8605  25 m  2:01.37   
41  102  Thom Amanda  2005  SMÅLANDSST  AV8405  50 m  2:01.75   
42  75  Pålsson Emilia  2005  SK LAXEN  BB1405  25 m  2:02.22   
43  69  Ottosson Emmalina  2005  SK LAXEN  AP3405  50 m  2:10.65   
44  151  Isaksson Stella  2007  SK LAXEN  AG7407  50 m  2:11.61   
45  91  Wahlbeck Saga  2006  SK LAXEN  AP3206  25 m  2:25.92   
46  Haraldsson Nelly  2004  ANDERSTORP  BS3804  25 m     
47  Johansson-Magnusson Lovis  2007  ANDERSTORP  AI3207  25 m     
48  34  Hakobyan Anna  2006  SK LAXEN  AP4606  25 m     
49  53  Laaksonen Olivia  2006  SK LAXEN  AO5606  25 m     
50  72  Persson Bella  2004  SK LAXEN  BN2404  25 m     
51  105  Gunnarsson Simona  2007  SK STIMMET  AC8807  25 m     
52  108  Ljungdahl Gabriella  2008  SK STIMMET  AB8408  25 m     
53  110  Lövenkjaer Clara  2006  SK STIMMET  AW6806  25 m     
54  112  Nilsson Signe  2008  SK STIMMET  AB9408  25 m     
55  113  Näsgårde Tindra  2007  SK STIMMET  AO7207  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  16 september 2016 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  14:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner