2020-01-20   06:00:38
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Powerade Open

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

28_S
Gren 28, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
106  Johansson Robin  2000  SK STIMMET  AC7100  25 m  27.00   
130  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  28.42   
115  Schuldt David  2002  SK STIMMET  AF5902  25 m  28.49   
21  Björkman Edward  2002  SK LAXEN  AS2302  50 m  28.78   
37  Hero Walter  2002  SK LAXEN  AR9102  25 m  29.65   
47  Jonsson Gustaf  2003  SK LAXEN  AH3103  25 m  30.96   
117  Svensson Linus  2002  SK STIMMET  AT9902  25 m  31.85   
68  Olsson Erik  2004  SK LAXEN  AI0504  25 m  32.35   
11  Anderud August  2004  SK LAXEN  AC1904  25 m  32.39   
10  141  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  32.49   
11  125  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  32.50   
12  17  Bjering Marcus  2002  SK LAXEN  AS1302  25 m  32.57   
13  31  Gröndahl Nils  2004  SK LAXEN  AH7304  25 m  33.22   
14  143  Lövenklev Samuel  2003  VARBERG  AU7703  25 m  33.35   
15  86  Swedblom Simon  2004  SK LAXEN  AN9504  25 m  33.66   
16  60  Matovic Maximilian  2004  SK LAXEN  AP8304  50 m  33.74   
17  154  Åkesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  25 m  34.00   
18  52  Kovijanic Aleksa  2003  SK LAXEN  AH4903  25 m  34.30   
19  137  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  34.56   
20  57  Lundvall Lucas  2002  SK LAXEN  AS6302  25 m  34.71   
21  132  Danielsson Edvin  2005  VARBERG  AK6905  25 m  34.83   
22  18  Bjering Oscar  2004  SK LAXEN  AN6504  50 m  35.15   
23  61  Meuller Joel  2004  SK LAXEN  AN1704  50 m  35.16   
24  92  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  50 m  35.66   
25  155  Ornek Joseph  2005  VARBERG  AE5705  25 m  35.69   
26  89  Wahlbeck Axel  2004  SK LAXEN  AH4504  50 m  35.94   
27  42  Isaksson Lukas  2005  SK LAXEN  AF5705  50 m  36.18   
28  15  Bergdahl Petter  2005  SK LAXEN  AM3105  50 m  36.40   
29  80  Rosdahl Hampus  2005  SK LAXEN  AM4105  50 m  36.41   
30  136  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  25 m  37.99   
31  35  Hakopian Erik  2004  SK LAXEN  AN2704  25 m  38.00   
32  59  Márkus Bence  2005  SK LAXEN  AM5105  25 m  40.17   
33  139  Josarp Victor  2006  VARBERG  AG9706  50 m  40.45   
34  81  Rosdahl Linus  2003  SK LAXEN  AW7503  25 m  40.62   
35  126  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  50 m  40.62   
36  109  Ljungdahl Sebastian  2004  SK STIMMET  AT9704  25 m  41.10   
37  40  Hullegård Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  50 m  43.78   
38  107  Ljungdahl Alexander  2006  SK STIMMET  AI0306  25 m  44.67   
39  Kerman Tony  2005  ANDERSTORP  AP8705  25 m  45.56   
40  96  Viktorsson Edvin  2006  SK LAXEN  AN4306  50 m  45.84   
41  62  Meuller Simon  2007  SK LAXEN  AF5507  50 m  45.94   
42  48  Kanth Markus  2006  SK LAXEN  AN3306  50 m  46.04   
43  50  Karlsson Gustav  2007  SK LAXEN  AF9507  50 m  46.06   
44  25  Ekstrand Anton  2008  SK LAXEN  AC7108  50 m  48.94   
45  39  Hullegård Aaron  2007  SK LAXEN  AF4507  50 m  53.37   
46  58  Lövdahl Otto  2007  SK LAXEN  AF4707  25 m     
47  77  Reljanovic Georgie  2006  SK LAXEN  AN6506  25 m     
48  84  Strömstedt Rasmus  2007  SK LAXEN  AF4707  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  16 september 2016 
Licensierad till: Simklubben Laxen  Utskriftstid  14:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner