2020-10-01   05:48:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Martti Ollgren-Uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

# Laji Vaihe Yhteistyökumppani Osallistujaluettelo Erälista
1 25m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
2 25m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
3 200m Sekauinti Naiset Suorafinaali Sports Lace Osallistujaluettelo Erälista
4 200m Sekauinti Miehet Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
5 50m Rintauinti Naiset Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
6 50m Rintauinti Miehet Suorafinaali Gofore Osallistujaluettelo Erälista
7 100m Selkäuinti Naiset Suorafinaali Swimnet.fi Osallistujaluettelo Erälista
8 100m Selkäuinti Miehet Suorafinaali Swimnet.fi Osallistujaluettelo Erälista
9 200m Perhosuinti Naiset Suorafinaali Viking Line Osallistujaluettelo Erälista
10 200m Perhosuinti Miehet Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
11 50m Perhosuinti Naiset Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
12 50m Perhosuinti Miehet Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
13 100m Rintauinti Naiset Suorafinaali Tokmanni Osallistujaluettelo Erälista
14 100m Rintauinti Miehet Suorafinaali Linjateräs Powder Coating Osallistujaluettelo Erälista
15 200m Selkäuinti Naiset Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
16 200m Selkäuinti Miehet Suorafinaali Viking Line Osallistujaluettelo Erälista
17 100m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
18 100m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Surveypal Osallistujaluettelo Erälista
19 50m Selkäuinti Naiset Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
20 50m Selkäuinti Miehet Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
21 100m Perhosuinti Naiset Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
22 100m Perhosuinti Miehet Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
23 200m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
24 200m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
25 50m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Mokkamestarit Osallistujaluettelo Erälista
26 50m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Mokkamestarit Osallistujaluettelo Erälista
27 100m Sekauinti Naiset Suorafinaali Johnson Metal Osallistujaluettelo Erälista
28 100m Sekauinti Miehet Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
29 200m Rintauinti Naiset Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
30 200m Rintauinti Miehet Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner