Ohjelma Martti Ollgren-Uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantai
Lähtölista Laji 2
|
Kilpailu |
Martti Ollgren-Uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
10:16 |
|
|
Järjestäjä |
TaTU Tampere |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet |
Loppukilpailut (6) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Joona Korpikoski |
2007 |
07A316 |
NoPy |
|
25m |
|
|
3 |
Maxim Zuravljov |
2009 |
09A039 |
TaTU |
|
25m |
|
|
4 |
Nikita Zuravljov |
2008 |
08A127 |
TaTU |
|
25m |
|
|
5 |
Luukas Kallio |
2005 |
05A856 |
TaTU |
|
25m |
|
|
6 |
Kaapo Saarinen |
2007 |
07A347 |
VeUS |
|
25m |
|
|
7 |
Eemeli Jaakkola |
2006 |
06A627 |
VeUS |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Leo Lehtonen |
2006 |
06A567 |
TaTU |
|
25m |
|
|
2 |
Eemeli Varonen |
2009 |
09A038 |
TaTU |
|
25m |
|
|
3 |
Elmo Mäkimartti |
2006 |
06A047 |
TaTU |
|
25m |
54.42 |
54.42 |
4 |
Kalle Heinonen |
2006 |
06A105 |
TaTU |
|
50m |
41.39 |
40.39 |
5 |
Eero Penttilä |
2006 |
06A165 |
TaTU |
|
25m |
51.27 |
51.27 |
6 |
Eetu Nissinen |
2008 |
08A123 |
TaTU |
|
25m |
1:09.90 |
1:09.90 |
7 |
Miki Vierre |
2006 |
06A572 |
TaTU |
|
25m |
|
|
8 |
Justus Tikkanen |
2010 |
10A002 |
TaTU |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Julius Nyberg |
2002 |
02A459 |
JIlves |
|
25m |
31.57 |
31.57 |
2 |
Petr Pankratov |
2002 |
02A061 |
TaTU |
|
50m |
30.81 |
29.81 |
3 |
Efim Romanov |
2002 |
02B256 |
TaTU |
|
50m |
29.07 |
28.07 |
4 |
Eerik Tikkakoski |
2001 |
01A239 |
TaTU |
|
50m |
28.40 |
27.40 |
5 |
Arttu Heikkinen |
2000 |
00A448 |
Ui Ta |
|
50m |
28.45 |
27.45 |
6 |
Nico Nieminen |
2002 |
02B008 |
VeUS |
|
50m |
29.50 |
28.50 |
7 |
Jiri Järvinen |
2001 |
01A304 |
SWIM |
|
50m |
31.57 |
30.57 |
8 |
Eero Sippola |
2004 |
04A928 |
KU-68 |
|
25m |
40.31 |
40.31 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Onni Kuronen |
2000 |
00A863 |
NoPy |
|
50m |
27.20 |
26.20 |
2 |
Werneri Koskinen |
1998 |
98A828 |
Ui Ta |
|
25m |
25.61 |
25.61 |
3 |
Santeri Mettälä |
1999 |
99A913 |
TaTU |
|
50m |
26.44 |
25.44 |
4 |
Atte Kulmala |
1998 |
98B262 |
Ui Ta |
|
50m |
25.79 |
24.79 |
5 |
Santeri Kaasinen |
1999 |
99A119 |
TaTU |
|
50m |
26.07 |
25.07 |
6 |
Pyry Nurmilo |
1999 |
99A266 |
TaTU |
|
50m |
26.53 |
25.53 |
7 |
Elias Kouvo |
1994 |
94A902 |
TaTU |
|
25m |
25.75 |
25.75 |
8 |
Tino Vehkalahti |
2001 |
01A439 |
TaTU |
|
50m |
27.86 |
26.86 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Noah Badji |
1996 |
96A325 |
Ui Ta |
|
50m |
25.32 |
24.32 |
2 |
Arttu Erkinaro |
1992 |
92A595 |
OU |
|
25m |
23.85 |
23.85 |
3 |
Juho Eerola |
1995 |
95A753 |
TaTU |
|
50m |
24.37 |
23.37 |
4 |
Mika Sola |
1991 |
91A143 |
ÅSK |
|
50m |
24.13 |
23.13 |
5 |
Ossi Oksa |
1988 |
88A200 |
ÅSK |
|
25m |
23.18 |
23.18 |
6 |
Mikael Karuveha |
1999 |
99B021 |
TaTU |
|
50m |
24.52 |
23.52 |
7 |
Deny Belaic |
1998 |
98A646 |
TaTU |
|
50m |
25.23 |
24.23 |
8 |
Pietari Virta |
1997 |
97A280 |
TaTU |
|
50m |
25.71 |
24.71 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ville Laine |
1995 |
95B035 |
TaTU |
|
50m |
23.98 |
22.98 |
2 |
Teemu Viitanen |
1992 |
92A506 |
TaTU |
|
50m |
23.75 |
22.75 |
3 |
Jaakko Rautalin |
1989 |
89A051 |
Ui Ta |
|
50m |
23.30 |
22.30 |
4 |
Ari-Pekka Liukkonen |
1989 |
89A286 |
Cetus |
|
50m |
21.92 |
20.92 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Teemu Vuorela |
1994 |
94A789 |
SWIM |
|
50m |
23.51 |
22.51 |
7 |
Janne Markus Markkanen |
1994 |
94A792 |
SWIM |
|
50m |
23.93 |
22.93 |
8 |
Tatu Peltonen |
1989 |
89A035 |
TaTU |
|
50m |
24.06 |
23.06 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
24 syyskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
10:16 |
|