Program för UGP 4 2016, Falun
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
Ungdoms GP 4 2016 Falun |
|
Utskriftsdatum |
22 oktober 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
13:16 |
|
|
Arrangör |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 oktober 2016 |
|
|
|
|
Gren 11, 100m Ryggsim Herrar |
Finaler (5) |
Beräknad start 17:28 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
3 |
Alex Storbacka |
2006 |
AE6306 |
BORLÄNGE |
|
25m |
|
168 |
4 |
Samuel Sjökvist |
2005 |
AQ0705 |
GÄVLE SS |
|
25m |
|
3 |
5 |
Ville Arola |
2005 |
AF9705 |
BORLÄNGE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
96 |
2 |
Linus Enstedt |
2003 |
AS0303 |
SALA SS |
|
25m |
1:38.16 |
10 |
3 |
Timothy Manns-Ståhl |
2004 |
AC3504 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:32.69 |
122 |
4 |
Joel Brewitz |
2005 |
AG2505 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:29.94 |
99 |
5 |
Malte Larsson |
2003 |
AU2503 |
SALA SS |
|
25m |
1:30.27 |
104 |
6 |
Felix Mårvad |
2003 |
AS2303 |
SALA SS |
|
25m |
1:33.99 |
157 |
7 |
Gustav Ulfvebrand |
2003 |
AT4103 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:54.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
15 |
1 |
Gustav Westman |
2003 |
AM6703 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:29.82 |
68 |
2 |
Oliver Hjalmarsson Sarlind |
2003 |
AN7503 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:25.51 |
151 |
3 |
Samuel Rundgren |
2004 |
AK4304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:24.11 |
4 |
4 |
Elias Gustavsson |
2002 |
AR2702 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:21.50 |
83 |
5 |
Albin Östlund |
2004 |
AC1304 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:22.60 |
92 |
6 |
Eric Persson |
2004 |
AI0904 |
SS MORA |
|
25m |
1:24.63 |
80 |
7 |
Hugo Swanson |
2006 |
AA6106 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:26.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
18 |
1 |
Hampus Frykman |
2002 |
AC5502 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:20.30 |
110 |
2 |
Jonathan Svedberg |
2003 |
AW7703 |
SALA SS |
|
25m |
1:19.91 |
13 |
3 |
Marcus Tägtström |
2002 |
AE8702 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:16.92 |
2 |
4 |
Martin Schön |
2003 |
AJ9703 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:15.71 |
35 |
5 |
Gustaf Walldén |
2003 |
AE8503 |
SK ENA |
|
25m |
1:15.79 |
119 |
6 |
Vilgot Berglund |
2003 |
AH6703 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:19.80 |
60 |
7 |
Johan Werkmästar |
2002 |
AI4502 |
FALUN |
|
25m |
1:20.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
121 |
1 |
Linus Björk |
2002 |
AB6902 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:12.31 |
166 |
2 |
Julius Grell |
2003 |
AS9903 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:10.43 |
87 |
3 |
Lukas Hill |
1999 |
AH6999 |
SS MORA |
|
25m |
1:05.03 |
70 |
4 |
Jakob Källquist |
2001 |
AC0901 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:01.88 |
123 |
5 |
Johan Brewitz |
2001 |
AH2101 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:02.70 |
64 |
6 |
Adam Carlsson |
2001 |
AK1901 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:08.91 |
67 |
7 |
Carl Hansson |
2003 |
AE9703 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:11.33 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
22 oktober 2016 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
13:16 |
|