Program för UGP 4 2016, Falun
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag den 22/10 Klockan 10.00 (Insim kl. 09.00)
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Ungdoms GP 4 2016 Falun |
|
Utskriftsdatum |
22 oktober 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
09:06 |
|
|
Arrangör |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 oktober 2016 |
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (9) |
Beräknad start 10:36 |
Heat 1 (9) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
85 |
1 |
Elena Henze |
2006 |
AN1406 |
SS MORA |
|
25m |
|
118 |
2 |
Fanny Andersson |
2004 |
AR5604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:00.54 |
22 |
3 |
Amy Smit |
2003 |
AV4603 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:51.31 |
153 |
4 |
Tuva Sikström |
2003 |
AQ3603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:50.68 |
158 |
5 |
Johanna Uzelac |
2003 |
BE0803 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:51.21 |
116 |
6 |
Moa Kvarnlöf |
2004 |
BA7404 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:52.89 |
94 |
7 |
Edith Trapp-Östling |
2006 |
AA5806 |
SS MORA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
77 |
1 |
Nathalie Stigenberg |
2004 |
AY3804 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:50.49 |
144 |
2 |
Elvira Muhr |
2007 |
AF6407 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:47.78 |
78 |
3 |
Siri Sundvik |
2004 |
BS3404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:44.90 |
120 |
4 |
Ebba Bergqvist |
2000 |
AW0400 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:43.52 |
93 |
5 |
Anna Sisell |
2003 |
AP0203 |
SS MORA |
|
25m |
1:43.71 |
53 |
6 |
Ellen Lundin |
2005 |
AB5405 |
FALUN |
|
25m |
1:45.67 |
69 |
7 |
Lisa Holfve |
2005 |
AR9605 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:47.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
147 |
1 |
Wilma Nääf |
2002 |
AZ5802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:43.49 |
103 |
2 |
Carolina Modig |
2003 |
BG5403 |
SALA SS |
|
25m |
1:42.45 |
21 |
3 |
Emily Sandberg |
2004 |
AH2204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:41.22 |
117 |
4 |
Maja Wikström |
2002 |
AY2602 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:39.53 |
56 |
5 |
Anna Nyberg |
2003 |
AP5603 |
FALUN |
|
50m |
1:41.13 |
43 |
6 |
Ida Engdahl |
2003 |
AP3603 |
FALUN |
|
50m |
1:41.26 |
161 |
7 |
Sarah von der Burg |
2004 |
AP6604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:42.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
160 |
1 |
Ebba Wolfbrandt |
2003 |
AQ5603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:39.45 |
105 |
2 |
Linn Nilsson |
2003 |
BV5403 |
SALA SS |
|
25m |
1:37.66 |
128 |
3 |
Astrid Engström |
2004 |
AK0604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:36.45 |
46 |
4 |
Tuva Hjemli |
2005 |
AN8805 |
FALUN |
|
25m |
1:35.61 |
20 |
5 |
Alma Norgren |
2004 |
AR6404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:36.42 |
25 |
6 |
Alicia Budden |
2004 |
AA5404 |
SK ENA |
|
25m |
1:36.51 |
32 |
7 |
Tea Persson |
2004 |
AC1404 |
SK ENA |
|
25m |
1:37.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
62 |
1 |
Anja Zetterberg |
2003 |
AF7803 |
FALUN |
|
25m |
1:35.56 |
101 |
2 |
Amanda Lindgren |
2000 |
BL6200 |
SALA SS |
|
50m |
1:35.00 |
145 |
3 |
Mira Myllylä |
2002 |
BL0202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:34.41 |
109 |
4 |
Cassandra Sjösten |
2003 |
BR8803 |
SALA SS |
|
25m |
1:32.77 |
36 |
5 |
Malvina Walldén |
2005 |
AB1205 |
SK ENA |
|
25m |
1:33.52 |
27 |
6 |
Tara Klarbo Egan |
2005 |
AQ6605 |
SK ENA |
|
25m |
1:34.70 |
76 |
7 |
Johanna Råstock |
2001 |
BV7801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:35.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
141 |
1 |
Matilda Lindgren |
2004 |
AG5804 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:32.18 |
113 |
2 |
Magdalena Dahl |
2001 |
BK5601 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:31.70 |
137 |
3 |
Nora Johansson |
2001 |
AI1201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:30.72 |
30 |
4 |
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
SK ENA |
|
25m |
1:30.56 |
167 |
5 |
Emma Widen |
1999 |
AL1499 |
ÖSTERBY SS |
|
25m |
1:30.66 |
72 |
6 |
Maja Nilsson |
2003 |
BF4203 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:30.75 |
88 |
7 |
Liv Jonsson |
2004 |
AN8404 |
SS MORA |
|
25m |
1:31.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
47 |
1 |
Amanda Jobs |
2003 |
AK0203 |
FALUN |
|
50m |
1:30.14 |
24 |
2 |
Ella Bredenberg |
2001 |
BC2801 |
SK ENA |
|
25m |
1:29.45 |
149 |
3 |
Lina Rehnman |
2002 |
AZ4802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:28.49 |
136 |
4 |
Ulrika Jansson |
2002 |
BQ5402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:27.54 |
125 |
5 |
Hanna Degerlund |
2004 |
AX9404 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:28.18 |
108 |
6 |
Lisa Nystrand |
2006 |
AA1206 |
SALA SS |
|
25m |
1:28.93 |
51 |
7 |
Julia Lindgren |
2004 |
AN0604 |
FALUN |
|
25m |
1:30.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
124 |
1 |
Sofia Båvenäs |
2002 |
AD9802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:26.70 |
129 |
2 |
Edith Engström |
2002 |
AW7802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:25.82 |
63 |
3 |
Emmy Östling |
2001 |
AI8401 |
FALUN |
|
25m |
1:23.86 |
146 |
4 |
Elvira Mörtstrand |
2003 |
AH9603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:22.81 |
112 |
5 |
Saga Boråker |
2004 |
AN1604 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:23.39 |
89 |
6 |
Hanna Karlsson |
2000 |
AI1200 |
SS MORA |
|
25m |
1:24.95 |
31 |
7 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
25m |
1:26.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
38 |
1 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
1:21.99 |
154 |
2 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:17.67 |
79 |
3 |
Helmi Swanson |
2004 |
AB6604 |
GÄVLE SS |
|
50m |
1:16.61 |
127 |
4 |
Malin Eklund |
2001 |
AL9201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:14.40 |
59 |
5 |
Elin Svärd |
1998 |
AL9498 |
FALUN |
|
25m |
1:15.25 |
34 |
6 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
SK ENA |
|
25m |
1:16.83 |
140 |
7 |
Elin Lindgren |
2000 |
AP4600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:18.49 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
22 oktober 2016 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
09:06 |
|