Program för UGP 4 2016, Falun
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag den 22/10 Klockan 16.00 (Insim kl. 15.00)
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Ungdoms GP 4 2016 Falun |
|
Utskriftsdatum |
22 oktober 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
13:16 |
|
|
Arrangör |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 oktober 2016 |
|
|
|
|
Gren 9, 200m Medley Herrar |
Finaler (6) |
Beräknad start 16:03 |
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
3 |
Alex Storbacka |
2006 |
AE6306 |
BORLÄNGE |
|
25m |
|
92 |
4 |
Eric Persson |
2004 |
AI0904 |
SS MORA |
|
25m |
|
3 |
5 |
Ville Arola |
2005 |
AF9705 |
BORLÄNGE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
16 |
1 |
Marcus Ardanius |
2003 |
AD6303 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
3:46.51 |
10 |
2 |
Timothy Manns-Ståhl |
2004 |
AC3504 |
BORLÄNGE |
|
25m |
3:31.54 |
99 |
3 |
Malte Larsson |
2003 |
AU2503 |
SALA SS |
|
25m |
3:25.62 |
151 |
4 |
Samuel Rundgren |
2004 |
AK4304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:13.76 |
157 |
5 |
Gustav Ulfvebrand |
2003 |
AT4103 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:24.82 |
81 |
6 |
Elias Walizada |
2001 |
AZ5901 |
GÄVLE SS |
|
25m |
3:28.23 |
96 |
7 |
Linus Enstedt |
2003 |
AS0303 |
SALA SS |
|
25m |
3:32.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
80 |
1 |
Hugo Swanson |
2006 |
AA6106 |
GÄVLE SS |
|
25m |
3:07.02 |
68 |
2 |
Oliver Hjalmarsson Sarlind |
2003 |
AN7503 |
GÄVLE SS |
|
25m |
3:03.59 |
163 |
3 |
Olle Wikholm |
2004 |
AO9904 |
GÄVLE SS |
|
25m |
3:01.31 |
126 |
4 |
Tom Dijkhuizen |
2003 |
AH5703 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:54.64 |
119 |
5 |
Vilgot Berglund |
2003 |
AH6703 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
2:57.58 |
148 |
6 |
Isak Rehnman |
2004 |
AI5304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:03.07 |
18 |
7 |
Hampus Frykman |
2002 |
AC5502 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
3:05.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
114 |
1 |
Lucas Humling |
2005 |
AA8305 |
SANDVIKEN |
|
25m |
2:53.16 |
35 |
2 |
Gustaf Walldén |
2003 |
AE8503 |
SK ENA |
|
25m |
2:43.64 |
132 |
3 |
Jonathan Holmberg |
2000 |
AT1300 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
2:43.00 |
2 |
4 |
Martin Schön |
2003 |
AJ9703 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
2:40.28 |
1 |
5 |
Marcus Nordh |
2000 |
AS7900 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
2:40.38 |
13 |
6 |
Marcus Tägtström |
2002 |
AE8702 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:43.61 |
131 |
7 |
Per Granlund |
2002 |
AH9502 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:48.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
121 |
1 |
Linus Björk |
2002 |
AB6902 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:39.72 |
155 |
2 |
Lucas Sterling |
2004 |
AC6704 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:36.97 |
73 |
3 |
Andreas Persson |
2000 |
AT8100 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:33.45 |
107 |
4 |
Edwin Nystrand |
2002 |
AE8902 |
SALA SS |
|
25m |
2:27.41 |
156 |
5 |
Gellert Szabo |
2001 |
AM6901 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:33.39 |
130 |
6 |
Max Fahlén |
2001 |
AM1101 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:35.07 |
67 |
7 |
Carl Hansson |
2003 |
AE9703 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:37.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
91 |
1 |
Elias Persson |
2002 |
AA7502 |
SS MORA |
|
25m |
2:26.87 |
41 |
2 |
Henrik Bransell |
1999 |
AG2599 |
FALUN |
|
25m |
2:23.84 |
90 |
3 |
Edvin Persson |
1999 |
AI9399 |
SS MORA |
|
25m |
2:20.55 |
70 |
4 |
Jakob Källquist |
2001 |
AC0901 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:16.68 |
123 |
5 |
Johan Brewitz |
2001 |
AH2101 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:18.59 |
44 |
6 |
David Hambraeus |
1999 |
AL0799 |
FALUN |
|
25m |
2:20.85 |
82 |
7 |
Marcus Ålenius |
2001 |
AQ6901 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:24.82 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
22 oktober 2016 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
13:16 |
|