2019-08-17   23:43:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 14
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LR IKM 2016 alkukilpailut HKS    Tulostuspäivämäärä  05 marraskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  09:06   
  Järjestäjä  Tampereen Uinnin Tuki         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 marraskuu 2016         
 
 
 
Laji 14, P12,13,14,15,16 400m VU  Loppukilpailut (8) 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Antte Säilä  2004  04A883  UiTa    25m     
Joona Kurppa  2004  04A686  UKK    25m     
Perttu Mikkola  2001  01B142  Pyry    25m     
Leo Roine  2001  01B182  UiTa    25m     
               
               

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mikael Halonen  2003  03A969  UiTa    25m  6:34.70  6:34.70 
Atte Nieminen  2004  04A652  UKK    50m  6:25.46  6:17.46 
Leevi Lehtonen  2003  03A753  UiTa    50m  6:16.11  6:08.11 
Petteri Lepola  2003  03A303  TaTU    50m  6:09.20  6:01.20 
Oskar Tuominen  2004  04A373  UiTa    50m  6:09.89  6:01.89 
Niilo Kilpeläinen  2004  04A174  TaTU    50m  6:18.23  6:10.23 
Ilja Syrjä  2004  04A573  UiTa    50m  6:42.46  6:34.46 
Mitja Vaikkola  2004  04A244  UKK    25m     

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kalle Haavisto  2003  03A076  UKK    50m  5:52.78  5:44.78 
Topi Raitalaakso  2003  03A825  UiTa    50m  5:50.15  5:42.15 
Janne Korhonen  2003  03B139  KoU    25m  5:40.07  5:40.07 
Miro Birkstedt  2004  04A020  TaTU    50m  5:38.71  5:30.71 
Eetu Salo  2004  04A413  KoU    25m  5:39.41  5:39.41 
Miko Vaikkola  2003  03A520  UKK    50m  5:49.07  5:41.07 
Visa Kotiniitty  2003  03A284  UiTa    50m  5:51.21  5:43.21 
Joona Saloniemi  2004  04A304  TaTU    50m  6:06.70  5:58.70 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eemil Sipola  2003  03A088  UiTa    25m  5:26.43  5:26.43 
Akseli Kotti  2004  04A009  TaTU    50m  5:32.66  5:24.66 
Perttu Järvinen  2003  03A819  LaUS    50m  5:30.29  5:22.29 
Aapo Koskinen  2004  04A115  LaUS    25m  5:20.63  5:20.63 
Nikas Daniel Krjukov  2002  02A438  LaUS    25m  5:21.13  5:21.13 
Lauri Uosukainen  2002  02A568  LaUS    25m  5:22.89  5:22.89 
Waltteri Tiitola  2000  00A645  UKK    25m  5:25.87  5:25.87 
Jonne Isoranta  2003  03A748  LaUS    50m  5:36.31  5:28.31 

 
Erä 5 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lassi Niemi  2004  04A093  TaTU    50m  5:20.40  5:12.40 
Joona Kortteinen  2003  03A195  UiTa    50m  5:19.42  5:11.42 
Juuso Toivonen  2001  01A482  UiTa    50m  5:14.74  5:06.74 
Taavi Backman  2004  04A048  LaUS    50m  5:10.72  5:02.72 
Urho Lyytinen  2003  03A229  UiTa    25m  5:05.48  5:05.48 
Julius Airas  2003  03A835  LaUS    25m  5:09.01  5:09.01 
Pavel Pankratov  2004  04A029  TaTU    50m  5:20.10  5:12.10 
Konsta Kallio  2004  04A610  UiTa    25m  5:18.24  5:18.24 

 
Erä 6 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Risto Martikainen  2003  03A605  KoU    50m  5:07.61  4:59.61 
Manu Ursin  2002  02A800  KoU    50m  5:03.77  4:55.77 
Eetu Palvanen  2003  03A507  LaUS    25m  4:50.64  4:50.64 
Wäinö Koskinen  2002  02A267  UiTa    25m  4:49.34  4:49.34 
Riku Leino  2001  01A282  UKK    25m  4:50.09  4:50.09 
Otto Hoffren  2002  02A253  LaUS    25m  4:55.15  4:55.15 
Jami Ihalainen  2003  03A382  UKK    50m  5:07.17  4:59.17 
Nooa Lehtoniemi  2003  03A103  UKK    50m  5:09.85  5:01.85 

 
Erä 7 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jere Broman  2002  02A116  Pyry    25m  4:43.89  4:43.89 
Harry Zimmermann  2001  01A148  LaUS    50m  4:48.90  4:40.90 
Roope Aro  2000  00A167  UKK    50m  4:45.01  4:37.01 
Ossi Kleimola  2001  01A663  KoU    25m  4:29.47  4:29.47 
Efim Romanov  2002  02B256  TaTU    50m  4:44.17  4:36.17 
Akseli Hakala  2003  03A023  UiTa    25m  4:38.76  4:38.76 
Santeri Pulkkinen  2004  04A223  LaUS    25m  4:42.70  4:42.70 
Mio Harju  2002  02A064  TaTU    25m  4:44.97  4:44.97 

 
Erä 8 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tatu Hapuoja  2003  03A010  UiTa    25m  4:29.16  4:29.16 
Joonas Mustonen  2001  01A643  LaUS    25m  4:27.20  4:27.20 
Aleksi Helminen  2001  01A494  LaUS    25m  4:21.83  4:21.83 
Joona Korhonen  2000  00A464  TaTU    50m  4:28.12  4:20.12 
Walentin Koskinen  2000  00A343  UiTa    25m  4:20.74  4:20.74 
Antti Leppänen  2002  02A243  LaUS    25m  4:26.51  4:26.51 
Santeri Hulkko  2000  00A843  LaUS    50m  4:36.29  4:28.29 
Axel Olander  2002  02A531  TaTU    25m  4:29.43  4:29.43 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  05 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  09:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner