2019-11-23   04:03:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 29
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LR IKM 2016 alkukilpailut HKS    Tulostuspäivämäärä  06 marraskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  09:11   
  Järjestäjä  Tampereen Uinnin Tuki         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 marraskuu 2016         
 
 
 
Laji 29, P12,13,14,15,16 200m SKU  Loppukilpailut (9) 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Antte Säilä  2004  04A883  UiTa    25m     
Joonas Nieminen  2003  03A723  HäUS    50m  3:51.30  3:46.30 
Otto Ahvonen  2003  03A671  HäUS    50m  3:25.23  3:20.23 
Atte Nieminen  2004  04A652  UKK    25m  3:16.22  3:16.22 
Oskar Tuominen  2004  04A373  UiTa    50m  3:24.02  3:19.02 
Ville Syrjäkoski  2002  02A081  TaTU    50m  3:34.71  3:29.71 
Roope Aro  2000  00A167  UKK    25m     
Osmo Mäkelä  2004  04A814  HäUS    25m     

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joona Saloniemi  2004  04A304  TaTU    25m  3:06.49  3:06.49 
Akseli Kotti  2004  04A009  TaTU    50m  3:07.08  3:02.08 
Niilo Kilpeläinen  2004  04A174  TaTU    25m  3:01.43  3:01.43 
Jesse Hyppönen  2004  04A842  LaUS    25m  3:00.04  3:00.04 
Miko Vaikkola  2003  03A520  UKK    50m  3:05.54  3:00.54 
Mitja Vaikkola  2004  04A244  UKK    25m  3:01.74  3:01.74 
Kalle Haavisto  2003  03A076  UKK    25m  3:02.92  3:02.92 
Ilja Syrjä  2004  04A573  UiTa    25m  3:16.17  3:16.17 

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eemil Sipola  2003  03A088  UiTa    25m  2:59.74  2:59.74 
Topi Raitalaakso  2003  03A825  UiTa    25m  2:58.40  2:58.40 
Konsta Kallio  2004  04A610  UiTa    50m  3:00.75  2:55.75 
Manu Hännikäinen  2003  03A073  LaUS    25m  2:54.45  2:54.45 
Visa Kotiniitty  2003  03A284  UiTa    25m  2:54.53  2:54.53 
Perttu Järvinen  2003  03A819  LaUS    25m  2:56.61  2:56.61 
Janne Korhonen  2003  03B139  KoU    25m  2:58.86  2:58.86 
Eetu Salo  2004  04A413  KoU    50m  3:04.77  2:59.77 

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nikas Daniel Krjukov  2002  02A438  LaUS    25m  2:53.69  2:53.69 
Aapo Koskinen  2004  04A115  LaUS    25m  2:50.76  2:50.76 
Julius Airas  2003  03A835  LaUS    25m  2:50.02  2:50.02 
Miro Birkstedt  2004  04A020  TaTU    25m  2:49.24  2:49.24 
Elmeri Helander  2002  02A238  LaUS    25m  2:49.35  2:49.35 
Joonatan Lekander  2002  02A674  KoU    25m  2:50.09  2:50.09 
Riccardo Castagno  2004  04A401  UiTa    25m  2:51.35  2:51.35 
Jonne Isoranta  2003  03A748  LaUS    50m  2:58.97  2:53.97 

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eemil Pynnönen  2001  01A064  UKK    50m  2:53.42  2:48.42 
Juuso Toivonen  2001  01A482  UiTa    50m  2:52.35  2:47.35 
Taavi Backman  2004  04A048  LaUS    50m  2:50.63  2:45.63 
Joona Kortteinen  2003  03A195  UiTa    25m  2:44.99  2:44.99 
Urho Lyytinen  2003  03A229  UiTa    25m  2:45.00  2:45.00 
Eetu Koskinen  2002  02A250  LaUS    50m  2:50.72  2:45.72 
Lassi Niemi  2004  04A093  TaTU    25m  2:48.01  2:48.01 
Henri Naarajärvi  2002  02A893  UiTa    25m  2:49.10  2:49.10 

 
Erä 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nooa Lehtoniemi  2003  03A103  UKK    50m  2:45.58  2:40.58 
Eetu Palvanen  2003  03A507  LaUS    25m  2:38.83  2:38.83 
Risto Martikainen  2003  03A605  KoU    50m  2:43.58  2:38.58 
Jami Ihalainen  2003  03A382  UKK    25m  2:34.21  2:34.21 
Pavel Pankratov  2004  04A029  TaTU    25m  2:35.79  2:35.79 
Valtteri Länsipuro  2000  00A604  UiTa    25m  2:38.63  2:38.63 
Akseli Hakala  2003  03A023  UiTa    50m  2:45.14  2:40.14 
Leo Roine  2001  01B182  UiTa    25m  2:40.97  2:40.97 

 
Erä 7 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eemeli Leinonen  2002  02A681  UiTa    50m  2:37.82  2:32.82 
Santeri Pulkkinen  2004  04A223  LaUS    50m  2:36.52  2:31.52 
Mikael Lähde  2000  00A918  HäUS    25m  2:29.86  2:29.86 
Eerik Tikkakoski  2001  01A239  TaTU    50m  2:32.37  2:27.37 
Riku Leino  2001  01A282  UKK    25m  2:29.83  2:29.83 
Petr Pankratov  2002  02A061  TaTU    25m  2:30.66  2:30.66 
Roope Tsutsunen  2002  02A336  LaUS    25m  2:32.15  2:32.15 
Aaro Hämäläinen  2002  02A237  LaUS    25m  2:33.92  2:33.92 

 
Erä 8 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tatu Hapuoja  2003  03A010  UiTa    25m  2:26.35  2:26.35 
Harry Zimmermann  2001  01A148  LaUS    50m  2:30.18  2:25.18 
Efim Romanov  2002  02B256  TaTU    25m  2:23.14  2:23.14 
Olli Rautaporras  2000  00A795  UiTa    25m  2:21.72  2:21.72 
Aleksi Helminen  2001  01A494  LaUS    25m  2:22.12  2:22.12 
Timi Torkkel  2001  01A015  HäUS    50m  2:29.13  2:24.13 
Teemu Viitanen  2000  00A915  TaTU    25m  2:26.29  2:26.29 
Jaakko Reinonen  2001  01A300  HäUS    50m  2:31.60  2:26.60 

 
Erä 9 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Santeri Hulkko  2000  00A843  LaUS    25m  2:19.82  2:19.82 
Petteri Haverinen  2001  01B030  LaUS    25m  2:17.36  2:17.36 
Jakob Sievers  2000  00A730  UiTa    50m  2:20.02  2:15.02 
Joona Korhonen  2000  00A464  TaTU    50m  2:17.81  2:12.81 
Antti Leppänen  2002  02A243  LaUS    25m  2:14.68  2:14.68 
Walentin Koskinen  2000  00A343  UiTa    50m  2:20.38  2:15.38 
Joonas Mustonen  2001  01A643  LaUS    25m  2:19.37  2:19.37 
Ossi Kleimola  2001  01A663  KoU    25m  2:20.91  2:20.91 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  06 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  09:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner