2019-11-19   10:37:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 35
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LR IKM 2016 alkukilpailut HKS    Tulostuspäivämäärä  06 marraskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  15:10   
  Järjestäjä  Tampereen Uinnin Tuki         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 marraskuu 2016         
 
 
 
Laji 35, T10,11,12-15 50m RU  Loppukilpailut (8) 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Enna Eho  2004  04B080  UiTa    25m     
Piia Lahtinen  2006  06A300  UiTa    25m  1:00.53  1:00.53 
Emilia Peuhkurinen  2005  05A582  UiTa    25m  58.58  58.58 
Elena Surakka  2005  05A487  UiTa    50m  57.69  56.19 
Tilda Saario  2005  05A512  UKK    25m  57.84  57.84 
Milana Virtanen  2006  06A309  UiTa    25m  1:00.34  1:00.34 
Vilma Paajanen  2006  06A578  UKK    25m     
               

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elle Axén  2004  04A899  UiTa    25m  54.93  54.93 
Aino Kunelius  2005  05A813  HäUS    25m  54.23  54.23 
Silva Salonniemi  2006  06A266  UKK    50m  55.29  53.79 
Elli Raitalaakso  2006  06A432  UiTa    25m  53.42  53.42 
Josefina Uitto  2006  06A308  UiTa    25m  53.46  53.46 
Piitu Perkola  2006  06A035  TaTU    25m  53.84  53.84 
Lila Niskala  2006  06A493  UiTa    50m  55.88  54.38 
Jemina Vainio  2004  04A324  UKK    25m  55.00  55.00 

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Riikka Broman  2006  06A503  Pyry    25m  53.26  53.26 
Ronja Makkonen  2005  05A378  UiTa    25m  53.12  53.12 
Ella Parviainen  2006  06A385  UiTa    25m  52.99  52.99 
Eeva Toroi  2005  05A230  UiTa    25m  51.99  51.99 
Kaisu Leinonen  2005  05A462  UiTa    25m  52.89  52.89 
Heidi Nurminen  2005  05A612  HäUS    50m  54.61  53.11 
Emma Kulmala  2002  02B211  UiTa    25m  53.16  53.16 
Aino Välimaa  2006  06A220  UiTa    25m  53.41  53.41 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aada Lehtoniemi  2005  05A476  UKK    50m  53.28  51.78 
Olivia Talvitie  2006  06A192  UKK    50m  52.31  50.81 
Laura Punkkinen  2005  05A247  VoVi    25m  49.72  49.72 
Aino Suominen  2004  04A355  UKK    25m  48.72  48.72 
Julia Rauhala  2006  06A102  UKK    25m  48.95  48.95 
Essi Turkki  2004  04A884  UiTa    25m  50.18  50.18 
Melissa Virtanen  2004  04A736  UiTa    50m  53.00  51.50 
Elvira Lydén  2006  06A287  UiTa    25m  51.93  51.93 

 
Erä 5 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iida Peuraniemi  2002  02B265  TaTU    25m  48.60  48.60 
Oona Holmberg  2004  04A132  UiTa    50m  48.67  47.17 
Susanna Uitto  2004  04A404  UiTa    25m  46.48  46.48 
Ranja Ruotoistenmäki  2004  04A384  UiTa    25m  46.32  46.32 
Aino Lepola  2005  05A040  TaTU    25m  46.46  46.46 
Isla Leinonen  2006  06A206  UiTa    25m  46.60  46.60 
Wilma Lassila  2004  04A649  TaTU    25m  47.67  47.67 
Emmi Lapikisto  2005  05A463  UiTa    25m  48.71  48.71 

 
Erä 6 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella Happonen  2003  03A988  HäUS    25m  45.64  45.64 
Tiinu Tamminen  2006  06A122  LaUS    50m  45.42  43.92 
Tinka Tamminen  2006  06A126  LaUS    25m  43.65  43.65 
Aino Hinkka  2005  05A066  UKK    50m  43.04  41.54 
Sanna Peltonen  2002  02A177  UiTa    50m  44.26  42.76 
Aino Soramies  2004  04A325  VoVi    25m  43.68  43.68 
Hilla Penttilä  2005  05A093  UKK    25m  45.40  45.40 
Sanni Mäkelä  2003  03A971  UiTa    25m  46.09  46.09 

 
Erä 7 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mariia Sherstiuk  2003  03B010  TaTU    25m  41.10  41.10 
Tiia Strandberg  2002  02A332  TaTU    25m  40.73  40.73 
Aada Hakala  2004  04A041  UiTa    25m  40.18  40.18 
Liisa Lassila  2003  03A641  KoU    25m  38.60  38.60 
Kaisa Siukonen  2001  01A802  UiTa    25m  39.47  39.47 
Minea Wiren  2003  03A335  Pyry    50m  42.10  40.60 
Jessika Liimatta  2004  04A169  TaTU    25m  40.81  40.81 
Emmi Manninen  2004  04A011  TaTU    25m  41.50  41.50 

 
Erä 8 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Netta Nyberg  2001  01A250  UiTa    25m  37.64  37.64 
Ada Aartela  2002  02A562  HäUS    25m  36.41  36.41 
Sofia Nieminen  2002  02A478  HäUS    25m  35.81  35.81 
Ina Pollari  2002  02A035  UiTa    25m  34.85  34.85 
Enni Lahtinen  2002  02A363  UiTa    50m  36.79  35.29 
Kanerva Kinnunen  2004  04A027  UKK    25m  35.81  35.81 
Siiri Ala-Karvia  2004  04A363  UiTa    25m  37.22  37.22 
Hanni Riikonen  2002  02A632  HäUS    50m  39.19  37.69 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  06 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  15:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner