2019-10-19   02:54:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 36
Lähtölista 
 
  Kilpailu  LR IKM 2016 alkukilpailut HKS    Tulostuspäivämäärä  06 marraskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  15:10   
  Järjestäjä  Tampereen Uinnin Tuki         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 marraskuu 2016         
 
 
 
Laji 36, P11,12,13-16 50m PU  Loppukilpailut (8) 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Samuele Cavallotti  2005  05A333  UiTa    25m     
Joona Varpukari  2003  03B181  UiTa    25m     
Sakari Gummerus  2003  03B195  UiTa    25m     
Santeri Gummerus  2003  03B183  UiTa    25m     
               
               

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maksim Karvanen  2005  05A421  LaUS    25m  50.43  50.43 
Erkka Suni  2005  05A270  KoU    25m  49.86  49.86 
Riku Huuhka  2005  05A549  LaUS    25m  48.00  48.00 
Joona Saloniemi  2004  04A304  TaTU    25m  45.21  45.21 
Daniel Kontula  2005  05A152  UiTa    25m  48.00  48.00 
Lauri Mäkinen  2004  04A752  UiTa    50m  49.21  48.21 
Jaakko Karti  2004  04A818  UiTa    25m  49.90  49.90 
Lenni Uosukainen  2005  05A571  LaUS    25m  58.10  58.10 

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oliver Aspholm  2005  05A594  UiTa    25m  44.58  44.58 
Kalle Välimäki  2004  04A571  UiTa    50m  43.06  42.06 
Valtteri Salmela  2003  03A774  UiTa    25m  41.84  41.84 
Antte Säilä  2004  04A883  UiTa    25m  40.75  40.75 
Petteri Lepola  2003  03A303  TaTU    25m  41.71  41.71 
Miklas Pikkuhuhta  2005  05A464  UKK    50m  42.91  41.91 
Atte Nieminen  2004  04A652  UKK    25m  43.58  43.58 
Ville Syrjäkoski  2002  02A081  TaTU    25m  45.14  45.14 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mitja Vaikkola  2004  04A244  UKK    25m  39.71  39.71 
Miko Vaikkola  2003  03A520  UKK    50m  40.40  39.40 
Lenni Lehtonen  2004  04A478  UiTa    25m  38.79  38.79 
Leevi Kukkonen  2005  05A258  KoU    25m  37.94  37.94 
Akseli Liukkonen  2005  05A362  UiTa    50m  39.31  38.31 
Joonas Nieminen  2003  03A723  HäUS    25m  39.30  39.30 
Akseli Kotti  2004  04A009  TaTU    50m  40.70  39.70 
Niilo Kilpeläinen  2004  04A174  TaTU    25m  40.67  40.67 

 
Erä 5 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Miro Birkstedt  2004  04A020  TaTU    25m  37.39  37.39 
Jesse Hyppönen  2004  04A842  LaUS    25m  37.24  37.24 
Samuel Sainio  2005  05A041  UiTa    50m  37.68  36.68 
Henri Naarajärvi  2002  02A893  UiTa    25m  35.87  35.87 
Konsta Kallio  2004  04A610  UiTa    50m  37.54  36.54 
Riccardo Castagno  2004  04A401  UiTa    25m  36.81  36.81 
Aarne Eskelinen  2004  04A085  UiTa    50m  38.34  37.34 
Topi Raitalaakso  2003  03A825  UiTa    25m  37.46  37.46 

 
Erä 6 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joonatan Lekander  2002  02A674  KoU    50m  35.73  34.73 
Manu Hännikäinen  2003  03A073  LaUS    25m  34.19  34.19 
Manu Ursin  2002  02A800  KoU    25m  33.71  33.71 
Tino Vehkalahti  2001  01A439  TaTU    25m  33.44  33.44 
Veeti Kupari  2000  00B039  LaUS    25m  33.56  33.56 
Pavel Pankratov  2004  04A029  TaTU    50m  35.12  34.12 
Topias Tynjä  2005  05A627  LaUS    50m  35.73  34.73 
Akseli Soini  2004  04A562  RaUS    25m  35.39  35.39 

 
Erä 7 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mio Harju  2002  02A064  TaTU    50m  34.07  33.07 
Atte-Mikael Ahonpää  2001  01A336  TaTU    50m  33.38  32.38 
Eetu Nyrhinen  2000  00A005  UiTa    25m  31.27  31.27 
Sami Peltonen  2001  01A498  UiTa    50m  31.67  30.67 
Eero Rautaporras  2005  05A055  Pyry    25m  31.02  31.02 
Markus Ridal  2003  03B078  HeiI    25m  31.77  31.77 
Aapo Puikkonen  2001  01A245  TaTU    25m  32.64  32.64 
Lassi Niemi  2004  04A093  TaTU    25m  33.22  33.22 

 
Erä 8 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eerik Tikkakoski  2001  01A239  TaTU    25m  28.83  28.83 
Walentin Koskinen  2000  00A343  UiTa    50m  28.98  27.98 
Tatu Hörkkö  2001  01A394  UiTa    50m  28.50  27.50 
Samuli Halme  2000  00A440  LaUS    50m  27.88  26.88 
Santeri Hulkko  2000  00A843  LaUS    25m  27.04  27.04 
Olli Rautaporras  2000  00A795  UiTa    25m  27.84  27.84 
Mikael Lähde  2000  00A918  HäUS    50m  29.61  28.61 
Jaakko Reinonen  2001  01A300  HäUS    25m  29.51  29.51 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  06 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  15:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner