2019-10-21   00:43:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

1_S
Laji 1, T11,12,13,14,15 100m RU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v 
241  Hinkka Aino  2005  UKK  05A066  50 m  1:32.93  1:29.93   
200  Korpikoski Moona  2005  Pyry  05A140  25 m  1:32.91  1:32.91   
204  Lehmijoki Nelli  2005  Pyry  05A030  25 m  1:37.19  1:37.19   
161  Lepola Aino  2005  TaTU  05A040  25 m  1:39.02  1:39.02   
196  Juvakka Sivi  2005  Pyry  05A609  25 m  1:39.73  1:39.73   
127  Mäkelä Hilda  2005  HäUS  05A513  25 m  1:40.37  1:40.37   
276  Aaltola Rebekka  2005  UiTa  05A280  25 m  1:41.40  1:41.40   
339  Lapikisto Emmi  2005  UiTa  05A463  25 m  1:42.57  1:42.57   
47  Bogdanova Eevi-maria  2005  LaUS  05A106  25 m  1:42.58  1:42.58   
10  211  Nousiainen Jenna  2005  Pyry  05A555  50 m  1:47.58  1:44.58   
11  258  Penttilä Hilla  2005  UKK  05A093  50 m  1:47.62  1:44.62   
12  61  Hyvönen Saana  2005  LaUS  05A309  25 m  1:47.32  1:47.32   
13  393  Salli Tara  2005  UiTa  05A810  25 m  1:47.49  1:47.49   
14  195  Juhola Milla  2005  Pyry  05A790  25 m  1:48.41  1:48.41   
15  301  Halttunen Enni  2005  UiTa  05A482  50 m  1:51.50  1:48.50   
16  108  Punkkinen Laura  2005  VoVi  05A247  25 m  1:48.98  1:48.98   
17  400  Toroi Eeva  2005  UiTa  05A230  25 m  1:49.05  1:49.05   
18  248  Lehtoniemi Aada  2005  UKK  05A476  50 m  1:53.68  1:50.68   
19  53  Heikkilä Kaisa  2005  LaUS  05A301  25 m  1:51.14  1:51.14   
20  345  Leinonen Kaisu  2005  UiTa  05A462  25 m  1:53.87  1:53.87   
21  73  Kähkönen Milla  2005  LaUS  05A054  25 m  1:53.93  1:53.93   
22  351  Makkonen Ronja  2005  UiTa  05A378  25 m  1:57.68  1:57.68   
23  87  Sakomaa Juulia  2005  LaUS  05A564  25 m  2:00.39  2:00.39   
24  380  Peuhkurinen Emilia  2005  UiTa  05A582  50 m  2:12.11  2:09.11   
25  84  Romo Olivia  2005  LaUS  05A297  25 m  2:16.67  2:16.67   
26  193  Haraholma Ronja  2005  Pyry  05A704  25 m       
27  367  Nevalainen Soila  2005  UiTa  05A804  25 m       
12 v 
243  Kinnunen Kanerva  2004  UKK  04A027  50 m  1:21.38  1:18.38   
21  Pulkkinen Jenna  2004  KoU  04A155  50 m  1:25.41  1:22.41   
278  Ala-Karvia Siiri  2004  UiTa  04A363  50 m  1:25.61  1:22.61   
275  Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK  04A166  50 m  1:25.69  1:22.69   
67  Kallinen Sohvi  2004  LaUS  04A222  25 m  1:24.52  1:24.52   
295  Hakala Aada  2004  UiTa  04A041  25 m  1:25.42  1:25.42   
216  Rantala Salla  2004  Pyry  04A102  25 m  1:26.12  1:26.12   
314  Kaarlenkaski Adeliina  2004  UiTa  04A139  25 m  1:27.12  1:27.12   
166  Manninen Emmi  2004  TaTU  04A011  25 m  1:27.26  1:27.26   
10  269  Talja Alina  2004  UKK  04A322  50 m  1:30.39  1:27.39   
11  163  Liimatta Jessika  2004  TaTU  04A169  25 m  1:28.15  1:28.15   
12  357  Mäkinen Jessica  2004  UiTa  04A198  25 m  1:28.95  1:28.95   
13  77  Mustonen Nea  2004  LaUS  04A265  25 m  1:29.56  1:29.56   
14  135  Reinonen Siiri  2004  HäUS  04A278  50 m  1:33.47  1:30.47   
15  256  Nieminen Santra  2004  UKK  04A208  50 m  1:34.87  1:31.87   
16  20  Mäkinen Milja  2004  KoU  04A192  50 m  1:35.44  1:32.44   
17  289  Ekman Frida  2004  UiTa  04A550  25 m  1:33.07  1:33.07   
18  Hermonen Lotta  2004  KoU  04A405  50 m  1:36.32  1:33.32   
19  221  Tomperi Erica  2004  Pyry  04A895  25 m  1:33.64  1:33.64   
20  335  Kylmämetsä Noora  2004  UiTa  04A592  25 m  1:35.12  1:35.12   
21  390  Rossi Silja  2004  UiTa  04A599  25 m  1:35.43  1:35.43   
22  359  Mätäsjärvi Siiri  2004  UiTa  04A412  25 m  1:35.86  1:35.86   
23  110  Soramies Aino  2004  VoVi  04A325  50 m  1:39.96  1:36.96   
24  391  Ruotoistenmäki Ranja  2004  UiTa  04A384  25 m  1:37.15  1:37.15   
25  268  Suominen Ella  2004  UKK  04A354  50 m  1:40.23  1:37.23   
26  310  Inkilä Kiona  2004  UiTa  04B098  25 m  1:38.01  1:38.01   
27  23  Raitio Inka  2004  KoU  04A303  50 m  1:41.25  1:38.25   
28  75  Lindström Venla  2004  LaUS  04A263  50 m  1:41.79  1:38.79   
29  239  Ellonen Sofia  2004  UKK  04A435  25 m  1:39.41  1:39.41   
30  160  Lassila Wilma  2004  TaTU  04A649  25 m  1:40.00  1:40.00   
31  64  Hännikäinen Milla  2004  LaUS  04A214  25 m  1:40.26  1:40.26   
32  406  Uitto Susanna  2004  UiTa  04A404  25 m  1:40.72  1:40.72   
33  307  Holmberg Oona  2004  UiTa  04A132  25 m  1:40.84  1:40.84   
34  206  Malminen Amanda  2004  Pyry  04A443  50 m  1:44.37  1:41.37   
35  279  Arjanmaa Siiri  2004  UiTa  04A173  50 m  1:44.97  1:41.97   
36  383  Pätiälä Noora  2004  UiTa  04A436  50 m  1:45.32  1:42.32   
37  244  Kiuru Saara  2004  UKK  04A410  50 m  1:46.49  1:43.49   
38  267  Suominen Aino  2004  UKK  04A355  25 m  1:43.87  1:43.87   
39  403  Turkki Essi  2004  UiTa  04A884  25 m  1:44.15  1:44.15   
40  12  Koukkari Noora  2004  KoU  04A497  50 m  1:47.41  1:44.41   
41  22  Pulkkinen Lilja  2004  KoU  04A680  25 m  1:46.07  1:46.07   
42  194  Husari Hilma  2004  Pyry  04A874  25 m  1:46.32  1:46.32   
43  251  Levonoja Siiri  2004  UKK  04A389  50 m  1:51.13  1:48.13   
44  409  Virtanen Melissa  2004  UiTa  04A736  25 m  1:50.79  1:50.79   
45  197  Koivisto Linda  2004  Pyry  04A903  25 m  1:57.37  1:57.37   
46  284  Axén Elle  2004  UiTa  04A899  25 m  1:57.37  1:57.37   
47  313  Jännes Iida  2004  UiTa  04A759  25 m  2:01.52  2:01.52   
48  287  Eho Enna  2004  UiTa  04B080  25 m       
13 v 
86  Sairanen Julia  2003  LaUS  03A868  25 m  1:21.95  1:21.95   
320  Kinnunen Kiia  2003  UiTa  03A368  50 m  1:26.94  1:23.94   
16  Lassila Liisa  2003  KoU  03A641  25 m  1:26.34  1:26.34   
324  Koivula Eveliina  2003  UiTa  03A192  50 m  1:29.65  1:26.65   
57  Hokkanen Emilia  2003  LaUS  03A503  50 m  1:29.70  1:26.70   
222  Wiren Minea  2003  Pyry  03A335  50 m  1:31.81  1:28.81   
253  Martinkauppi Sofia  2003  UKK  03A049  50 m  1:32.14  1:29.14   
52  Heikkilä Annika  2003  LaUS  03A516  25 m  1:30.27  1:30.27   
139  Salminen Milla  2003  HäUS  03A609  50 m  1:33.29  1:30.29   
10  178  Sherstiuk Mariia  2003  TaTU  03B010  25 m  1:30.50  1:30.50   
11  263  Ruokanen Anni  2003  UKK  03A488  25 m  1:31.60  1:31.60   
12  218  Salmi Sanni  2003  Pyry  03A973  25 m  1:32.01  1:32.01   
13  362  Salomaa Olivia  2003  UiTa  03B005  50 m  1:36.14  1:33.14   
14  88  Salminen Janna  2003  LaUS  03A489  50 m  1:37.85  1:34.85   
15  18  Lonka Matilda  2003  KoU  03A814  50 m  1:38.20  1:35.20   
16  199  Korin Sini  2003  Pyry  03A617  50 m  1:42.35  1:39.35   
17  291  Gotcheva Darina  2003  UiTa  03A654  50 m  1:43.32  1:40.32   
18  115  Happonen Ella  2003  HäUS  03A988  25 m  1:41.14  1:41.14   
19  355  Mäkelä Ronja  2003  UiTa  03A338  50 m  1:50.22  1:47.22   
20  407  Valonen Laura  2003  UiTa  03A473  50 m  1:52.84  1:49.84   
21  15  Laitala Noora  2003  KoU  03B201  25 m       
14 v 
336  Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  50 m  1:19.28  1:16.28   
382  Pollari Ina  2002  UiTa  02A035  25 m  1:17.27  1:17.27   
411  Von Dickoff Emma  2002  UiTa  02A117  25 m  1:18.25  1:18.25   
131  Nieminen Sofia  2002  HäUS  02A478  50 m  1:22.76  1:19.76   
111  Aartela Ada  2002  HäUS  02A562  25 m  1:19.97  1:19.97   
137  Riikonen Hanni  2002  HäUS  02A632  50 m  1:25.74  1:22.74   
121  Koskiluoto Iida  2002  HäUS  02A906  25 m  1:25.71  1:25.71   
179  Strandberg Tiia  2002  TaTU  02A332  25 m  1:25.93  1:25.93   
95  Tuokko Vilma  2002  LaUS  02A414  25 m  1:28.89  1:28.89   
10  142  Vartiainen Nelli  2002  HäUS  02A900  50 m  1:35.05  1:32.05   
11  220  Toiva Siiri  2002  Pyry  02A779  25 m  1:32.07  1:32.07   
12  173  Pesu Venla  2002  TaTU  02A174  25 m  1:32.77  1:32.77   
13  89  Salminen Julia  2002  LaUS  02A860  50 m  1:37.14  1:34.14   
14  378  Peltonen Sanna  2002  UiTa  02A177  25 m  1:36.45  1:36.45   
15  114  Hakamäki Viivi  2002  HäUS  02B053  50 m  1:45.00  1:42.00   
16  174  Peuraniemi Iida  2002  TaTU  02B265  25 m  1:44.57  1:44.57   
17  338  Laine Aurora  2002  UiTa  02A872  25 m  1:51.52  1:51.52   
15 v 
372  Nyberg Netta  2001  UiTa  01A250  25 m  1:18.98  1:18.98   
259  Penttilä Pinja  2001  UKK  01A456  50 m  1:22.34  1:19.34   
394  Siukonen Kaisa  2001  UiTa  01A802  25 m  1:25.11  1:25.11   
311  Jokiniemi Viivi  2001  UiTa  01A795  50 m  1:29.26  1:26.26   
207  Matikainen Anni  2001  Pyry  01A629  25 m  1:28.50  1:28.50   
316  Karppinen Kamilla  2001  UiTa  01A305  25 m  1:29.58  1:29.58   
91  Talvio Melissa  2001  LaUS  01A793  25 m  1:32.42  1:32.42   
281  Auervuolle Noomi  2001  UiTa  01B355  25 m  1:50.01  1:50.01   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner