2019-10-22   01:46:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

30_S
Laji 30, T10,11,12-15 100m SKU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v 
92  Tamminen Tiinu  2006  LaUS  06A122  25 m  1:24.39  1:24.39   
93  Tamminen Tinka  2006  LaUS  06A126  25 m  1:31.12  1:31.12   
45  Backman Rilla  2006  LaUS  06A205  25 m  1:41.13  1:41.13   
347  Lydén Elvira  2006  UiTa  06A287  25 m  1:47.70  1:47.70   
171  Perkola Piitu  2006  TaTU  06A035  25 m  1:54.62  1:54.62   
262  Rauhala Julia  2006  UKK  06A102  25 m       
270  Talvitie Olivia  2006  UKK  06A192  25 m       
337  Lahtinen Piia  2006  UiTa  06A300  25 m       
344  Leinonen Isla  2006  UiTa  06A206  25 m       
10  371  Niskala Lila  2006  UiTa  06A493  25 m       
11  376  Parviainen Ella  2006  UiTa  06A385  25 m       
12  405  Uitto Josefina  2006  UiTa  06A308  25 m       
13  410  Virtanen Milana  2006  UiTa  06A309  25 m       
14  412  Välimaa Aino  2006  UiTa  06A220  25 m       
11 v 
393  Salli Tara  2005  UiTa  05A810  25 m  1:34.97  1:34.97   
306  Helenius Heidi  2005  UiTa  05A589  25 m  1:35.07  1:35.07   
258  Penttilä Hilla  2005  UKK  05A093  25 m  1:36.14  1:36.14   
108  Punkkinen Laura  2005  VoVi  05A247  25 m  1:37.19  1:37.19   
299  Halme Henni  2005  UiTa  05A216  25 m  1:37.96  1:37.96   
151  Alenius Kiia  2005  TaTU  05A094  25 m  1:38.43  1:38.43   
400  Toroi Eeva  2005  UiTa  05A230  25 m  1:42.68  1:42.68   
351  Makkonen Ronja  2005  UiTa  05A378  25 m  1:48.66  1:48.66   
84  Romo Olivia  2005  LaUS  05A297  25 m  1:56.39  1:56.39   
10  193  Haraholma Ronja  2005  Pyry  05A704  25 m       
11  195  Juhola Milla  2005  Pyry  05A790  25 m       
12  248  Lehtoniemi Aada  2005  UKK  05A476  25 m       
13  345  Leinonen Kaisu  2005  UiTa  05A462  25 m       
14  380  Peuhkurinen Emilia  2005  UiTa  05A582  25 m       
15  395  Surakka Elena  2005  UiTa  05A487  25 m       
12 - 15 v 
48  Bärlund Raakel  2001  LaUS  01A081  25 m  1:05.29  1:05.29   
352  Manner Mila  2001  UiTa  01A167  25 m  1:07.30  1:07.30   
382  Pollari Ina  2002  UiTa  02A035  25 m  1:09.36  1:09.36   
354  Moisio Jenni  2002  UiTa  02A607  25 m  1:09.51  1:09.51   
Kalenius Mathilda  2002  KoU  02A119  25 m  1:11.75  1:11.75   
131  Nieminen Sofia  2002  HäUS  02A478  25 m  1:14.01  1:14.01   
119  Kilponen Sanni  2001  HäUS  01A145  25 m  1:15.82  1:15.82   
57  Hokkanen Emilia  2003  LaUS  03A503  25 m  1:16.59  1:16.59   
118  Kajanto Emma  2002  HäUS  02A486  25 m  1:16.96  1:16.96   
10  324  Koivula Eveliina  2003  UiTa  03A192  25 m  1:18.45  1:18.45   
11  16  Lassila Liisa  2003  KoU  03A641  25 m  1:19.16  1:19.16   
12  121  Koskiluoto Iida  2002  HäUS  02A906  25 m  1:22.00  1:22.00   
13  89  Salminen Julia  2002  LaUS  02A860  25 m  1:22.32  1:22.32   
14  375  Palojärvi Elina  2002  UiTa  02A435  25 m  1:23.20  1:23.20   
15  52  Heikkilä Annika  2003  LaUS  03A516  25 m  1:27.13  1:27.13   
16  253  Martinkauppi Sofia  2003  UKK  03A049  25 m  1:29.02  1:29.02   
17  160  Lassila Wilma  2004  TaTU  04A649  25 m  1:29.60  1:29.60   
18  64  Hännikäinen Milla  2004  LaUS  04A214  25 m  1:30.17  1:30.17   
19  110  Soramies Aino  2004  VoVi  04A325  25 m  1:31.27  1:31.27   
20  391  Ruotoistenmäki Ranja  2004  UiTa  04A384  25 m  1:32.96  1:32.96   
21  41  Silvennoinen Aida  2003  La-Ka  03B031  25 m  1:33.46  1:33.46   
22  356  Mäkelä Sanni  2003  UiTa  03A971  25 m  1:34.15  1:34.15   
23  409  Virtanen Melissa  2004  UiTa  04A736  25 m  1:37.16  1:37.16   
24  406  Uitto Susanna  2004  UiTa  04A404  25 m  1:37.81  1:37.81   
25  287  Eho Enna  2004  UiTa  04B080  25 m  1:40.16  1:40.16   
26  338  Laine Aurora  2002  UiTa  02A872  25 m  1:42.44  1:42.44   
27  15  Laitala Noora  2003  KoU  03B201  25 m       
28  95  Tuokko Vilma  2002  LaUS  02A414  25 m       
29  111  Aartela Ada  2002  HäUS  02A562  25 m       
30  114  Hakamäki Viivi  2002  HäUS  02B053  25 m       
31  136  Reunanen Nea  2001  HäUS  01A298  25 m       
32  137  Riikonen Hanni  2002  HäUS  02A632  25 m       
33  174  Peuraniemi Iida  2002  TaTU  02B265  25 m       
34  194  Husari Hilma  2004  Pyry  04A874  25 m       
35  197  Koivisto Linda  2004  Pyry  04A903  25 m       
36  206  Malminen Amanda  2004  Pyry  04A443  25 m       
37  207  Matikainen Anni  2001  Pyry  01A629  25 m       
38  215  Rajahalme Jenna  2002  Pyry  02B249  25 m       
39  221  Tomperi Erica  2004  Pyry  04A895  25 m       
40  222  Wiren Minea  2003  Pyry  03A335  25 m       
41  239  Ellonen Sofia  2004  UKK  04A435  25 m       
42  269  Talja Alina  2004  UKK  04A322  25 m       
43  274  Vainio Jemina  2004  UKK  04A324  25 m       
44  284  Axén Elle  2004  UiTa  04A899  25 m       
45  291  Gotcheva Darina  2003  UiTa  03A654  25 m       
46  308  Huttunen Kaisa  2002  UiTa  02A434  25 m       
47  316  Karppinen Kamilla  2001  UiTa  01A305  25 m       
48  353  Marishina Daria  2001  UiTa  01B191  25 m       
49  378  Peltonen Sanna  2002  UiTa  02A177  25 m       
50  403  Turkki Essi  2004  UiTa  04A884  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner