2019-10-22   11:51:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

32_S
Laji 32, T11,12,13,14,15 400m VU 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v 
241  Hinkka Aino  2005  UKK  05A066  50 m  5:18.62  5:10.62   
200  Korpikoski Moona  2005  Pyry  05A140  50 m  5:30.67  5:22.67   
276  Aaltola Rebekka  2005  UiTa  05A280  50 m  5:56.03  5:48.03   
73  Kähkönen Milla  2005  LaUS  05A054  25 m  5:48.51  5:48.51   
204  Lehmijoki Nelli  2005  Pyry  05A030  50 m  6:10.24  6:02.24   
47  Bogdanova Eevi-maria  2005  LaUS  05A106  25 m  6:16.34  6:16.34   
87  Sakomaa Juulia  2005  LaUS  05A564  25 m  6:18.01  6:18.01   
61  Hyvönen Saana  2005  LaUS  05A309  25 m  6:20.38  6:20.38   
211  Nousiainen Jenna  2005  Pyry  05A555  50 m  6:37.24  6:29.24   
10  196  Juvakka Sivi  2005  Pyry  05A609  50 m  6:47.62  6:39.62   
11  53  Heikkilä Kaisa  2005  LaUS  05A301  25 m  6:39.71  6:39.71   
12  161  Lepola Aino  2005  TaTU  05A040  50 m  7:04.51  6:56.51   
13  339  Lapikisto Emmi  2005  UiTa  05A463  50 m  7:32.41  7:24.41   
14  301  Halttunen Enni  2005  UiTa  05A482  50 m  7:32.85  7:24.85   
12 v 
21  Pulkkinen Jenna  2004  KoU  04A155  50 m  5:00.28  4:52.28   
67  Kallinen Sohvi  2004  LaUS  04A222  25 m  4:52.85  4:52.85   
279  Arjanmaa Siiri  2004  UiTa  04A173  25 m  4:54.43  4:54.43   
275  Yli-Äyhö Meeri  2004  UKK  04A166  50 m  5:15.59  5:07.59   
Hermonen Lotta  2004  KoU  04A405  25 m  5:11.59  5:11.59   
243  Kinnunen Kanerva  2004  UKK  04A027  50 m  5:21.39  5:13.39   
314  Kaarlenkaski Adeliina  2004  UiTa  04A139  25 m  5:13.57  5:13.57   
77  Mustonen Nea  2004  LaUS  04A265  25 m  5:14.88  5:14.88   
20  Mäkinen Milja  2004  KoU  04A192  50 m  5:26.06  5:18.06   
10  166  Manninen Emmi  2004  TaTU  04A011  50 m  5:26.16  5:18.16   
11  216  Rantala Salla  2004  Pyry  04A102  50 m  5:26.66  5:18.66   
12  75  Lindström Venla  2004  LaUS  04A263  25 m  5:27.56  5:27.56   
13  256  Nieminen Santra  2004  UKK  04A208  50 m  5:37.09  5:29.09   
14  295  Hakala Aada  2004  UiTa  04A041  25 m  5:32.43  5:32.43   
15  335  Kylmämetsä Noora  2004  UiTa  04A592  25 m  5:32.79  5:32.79   
16  357  Mäkinen Jessica  2004  UiTa  04A198  50 m  5:43.18  5:35.18   
17  278  Ala-Karvia Siiri  2004  UiTa  04A363  50 m  5:53.35  5:45.35   
18  359  Mätäsjärvi Siiri  2004  UiTa  04A412  50 m  5:58.69  5:50.69   
19  383  Pätiälä Noora  2004  UiTa  04A436  50 m  6:00.07  5:52.07   
20  268  Suominen Ella  2004  UKK  04A354  50 m  6:00.41  5:52.41   
21  23  Raitio Inka  2004  KoU  04A303  25 m  6:05.97  6:05.97   
22  22  Pulkkinen Lilja  2004  KoU  04A680  25 m  6:10.76  6:10.76   
23  251  Levonoja Siiri  2004  UKK  04A389  50 m  6:22.72  6:14.72   
24  163  Liimatta Jessika  2004  TaTU  04A169  50 m  6:23.74  6:15.74   
25  289  Ekman Frida  2004  UiTa  04A550  50 m  6:24.50  6:16.50   
26  12  Koukkari Noora  2004  KoU  04A497  25 m  6:27.54  6:27.54   
27  305  Heittokangas Viivi  2004  UiTa  04A309  25 m  6:36.96  6:36.96   
28  244  Kiuru Saara  2004  UKK  04A410  50 m  6:54.60  6:46.60   
29  404  Töyrylä Ida  2004  UiTa  04A450  50 m  7:24.00  7:16.00   
30  209  Mustalahti Ronja  2004  Pyry  04A893  25 m       
31  267  Suominen Aino  2004  UKK  04A355  25 m       
13 v 
Kalenius Sandra  2003  KoU  03A126  25 m  5:05.31  5:05.31   
320  Kinnunen Kiia  2003  UiTa  03A368  50 m  5:16.62  5:08.62   
86  Sairanen Julia  2003  LaUS  03A868  25 m  5:09.26  5:09.26   
210  Myllykallio Ronja  2003  Pyry  03A501  25 m  5:31.63  5:31.63   
263  Ruokanen Anni  2003  UKK  03A488  25 m  5:38.24  5:38.24   
298  Halima Ilona  2003  UiTa  03A252  50 m  5:54.10  5:46.10   
107  Nekkula Taru  2003  VoVi  03A346  25 m  6:08.75  6:08.75   
183  Tynkkynen Nanna  2003  TaTU  03A118  50 m  7:10.42  7:02.42   
178  Sherstiuk Mariia  2003  TaTU  03B010  25 m       
10  198  Koivula Anni  2003  Pyry  03B130  25 m       
11  214  Peltolehto Saga  2003  Pyry  03B046  25 m       
14 v 
411  Von Dickoff Emma  2002  UiTa  02A117  25 m  4:55.57  4:55.57   
49  Haapakoski Jemilia  2002  LaUS  02A236  25 m  5:01.36  5:01.36   
246  Koskinen Olga  2002  UKK  02A165  25 m  5:11.28  5:11.28   
303  Harju Maiju  2002  UiTa  02A671  50 m  5:52.89  5:44.89   
106  Hirvonen Kerttu  2002  VoVi  02B196  50 m  6:05.49  5:57.49   
179  Strandberg Tiia  2002  TaTU  02A332  25 m       
322  Knuutila Jemina  2002  UiTa  02A432  25 m       
369  Nieminen Viivi  2002  UiTa  02A457  25 m       
15 v 
352  Manner Mila  2001  UiTa  01A167  25 m  4:32.97  4:32.97   
25  Sjöblom Jenna  2001  KoU  01A952  50 m  4:45.01  4:37.01   
48  Bärlund Raakel  2001  LaUS  01A081  25 m  4:38.96  4:38.96   
157  Kosonen Nora  2001  TaTU  01A255  50 m  4:56.51  4:48.51   
99  Uuttu Vilma  2001  LaUS  01A432  50 m  5:07.27  4:59.27   
259  Penttilä Pinja  2001  UKK  01A456  50 m  5:07.57  4:59.57   
91  Talvio Melissa  2001  LaUS  01A793  25 m  5:23.70  5:23.70   
109  Puranen Miia  2001  VoVi  01A509  50 m  5:47.04  5:39.04   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  17:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner